PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رهايي زن جوان از چنگال 2 آدم ربا در بيابان

TOTTI
۱۳۸۷-۰۸-۱۱, ۰۱:۳۸ قبل از ظهر
جام جم آنلاين: با هوشياري نگهبان يكي از يگانهاي پدافندي لشكر 81 زرهي، زن جواني كه از سوي 2 متهم در پوشش حمل مسافر ربوده و به بيابان منتقل شده بود، نجات پيدا كرد.

به گزارش روابط عمومي عقيدتي سياسي لشكر 81 زرهي، نگهبان يكي از پدافندهاي اين لشكر مستقر در گردنه عين*الكش كرمانشاه با مشاهده فريادهاي كمك* خواهي يك زن جوان كه در بيابان از سوي2 سرنشين يك دستگاه خودروي پيكان مورد حمله قرار گرفته بود، بلافاصله موضوع را به مسوولان گزارش كرد و در ادامه با دستور ايست نگهبان، 2 سرنشين خودرو با رها كردن زن جوان بسرعت در جاده شني گردنه متواري شدند. به دنبال اين ماجرا بلافاصله چند نفر از پرسنل لشكر كه از موضوع اطلاع پيدا كرده بودند، راه فرار 2مرد متجاوز را مسدود كردند كه يكي از متهمان از محل متواري و ديگري دستگير شد.

زن ربوده شده در اظهارات خود گفت: قصد عزيمت به منزلم را داشتم و سوار خودرو شدم كه پس از دقايقي متوجه شدم آنها نيت شومي در سر دارند.

وي اضافه كرد: پس از طي مسافتي در حاشيه شهر و حوالي ميدان آزادگان، خود را از خودروي در حال حركت بيرون انداختم و از خودروهاي عبوري درخواست كمك كردم، اما متاسفانه هيچ كس به فريادم نرسيد و 2 مرد مهاجم بار ديگر با ضرب و شتم مرا سوار خودرو كردند و از شهر خارج شدند.

زن ربوده شده اضافه كرد: پس از انتقال به بيابان با وجود التماس*ها و در اختيار قرار دادن زيورآلات، پول نقد و گوشي تلفن همراه، از 2 سرنشين خودرو خواستم مرا رها كنند، اما آنها هيچ توجهي به درخواست من نكردند تا اين كه مامور نگهبان در برجك ديدباني كه متوجه فريادهاي من شده بود، به يكباره ناجي من شد و آنها با شنيدن صداي فرياد مرد نگهبان، مرا در بيابان رها كردند و متواري شدند.

اين گزارش حاكي است با تحويل متهم دستگير شده به ماموران، تحقيق از وي براي شناسايي و دستگيري ديگر همدست وي آغاز شده است.