PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاراهورمون hgh

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۰۴, ۰۹:۵۱ بعد از ظهر
محرک هورمون رشد یا سوماتروپین
با 8 عامل محرک هورمون رشد
این محصول حاوی 8 عامل محرک رشد عضله شامل:آرژنین-اورنتین-لیزین-ال گلوتامین-گلسترون
-ال گلیسین و اکسترکت می باشد. و برای اولین بار در ایران عرضه می شود و محرک هورمون رشدakg
است و باعث ایجاد بدنی عضلانی و کات می شود و در ضمن باعث کاهش چربی های زائد بدن می شود و
منحصرترین محصول می باشد و در سنینی که صفحات رشد استخوانی بسته نشده باعث افزایش قد می شود
از این محصول به عنوان اکسیر جوانی نیز نامبرده می شود.چرا که یکی از دلایل فرارسیدن پیری کاهش محسوس هورمون
رشد در سن 35 به بعد است از که از طریق این مکمل می توان این هورمون را فعال کرد.استفاده از این مکمل قوای ***ی را نیز تقویت
کرده و علاوه بر استحکام استخوان ها تاثیرات مثبتی بر عملکرد قلب و کلیه می گذارد.
کیفیت خواب را بهبود بخشیده و باعث می شود وقتی در خواب عمیق هستید ریکاوری بدن وساخت بافتهای عضلانی سرعت داده شود.
طریقه مصرف
دو کپسول قبل از خواب

امیر فرزام
۱۳۸۸-۰۲-۰۵, ۰۱:۳۲ بعد از ظهر
با سلام به شما دوست عزیز
به نظر شما این محصول برای من که نوع بدن اندروموف هستم با سابقه ی تمرین تقریبا 2 سال میتونه تاثیر مثبت داشته باشه . با توجه به اینکه تا حالا من چیزی جز پروتیین و مکمل های غذایی مصرف نکردم. با تشکر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۵, ۰۵:۴۶ بعد از ظهر
با سلام به شما دوست عزیز
به نظر شما این محصول برای من که نوع بدن اندروموف هستم با سابقه ی تمرین تقریبا 2 سال میتونه تاثیر مثبت داشته باشه . با توجه به اینکه تا حالا من چیزی جز پروتیین و مکمل های غذایی مصرف نکردم. با تشکر

اول از همه يه چيز بگم . شما براي نتيجه بايد 3 اصل مهم را رعايت كني و اگر يكي از اين 3 اصل را رعايت نكني هيچ نتيجه اي نخواهي گرفت .
1. تمرين . 2.تغذيه 3.استراحت
تمام اين ها را بايد يك مربي خبره به شما بگويد تا شما بتواني تغيير كني .
اما در كل hgh يعني پاراهورمون سوماتروپين و سوماتروپين پادشاه هورمون ها هستش و ميتونه تغيير زيادي در هر بدني انجام بده .
اما در كل بگم كه من هرگز پاراهورمون ها را نميتونم اندازه هورمون ها قبول داشته باشم . تجربه به من نشون داده هيچ چيزي جايگزين خود سوماتروپين تزريقي نميشه .

امیر فرزام
۱۳۸۸-۰۲-۰۶, ۱۲:۳۶ بعد از ظهر
با سلام مجدد و تشکر از جوابتون
میخواستم فرق سوماتروپین lg رو با نوع دیگشو برام توضیح بدین لطفا و بگین موندگاری هر کئوم چند وقته؟
مرسی:گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۶, ۰۶:۰۳ بعد از ظهر
سلام فرق سوماتروپين ال جي با سوماتروپين هاي ديگه يك چيز كوچيك هستش و اون هم شركت توليد كنندشونه . خيلي ها فكر مبكنند چون سوماي ال جي ارزون هست به درد نميخوره
اما اين فكر كاملا اشتباهيه .
من خودم تاثيرش را ديدم و واقعا هيچ فرقي با نوع دانماركي در اثرش نديدم .

shahi
۱۳۸۸-۰۲-۱۴, ۱۰:۰۱ بعد از ظهر
سلام میدونم سوال مسخره است اما میخوام بدونم حدودا چند کیلو وزن میده البته می دونم خیلی چیزها دخیله اما واسه کسی که تا حالا استرویید مصصرف نکرده این چندکیلو وزن میده؟:گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۱۵, ۰۵:۳۰ بعد از ظهر
سلام میدونم سوال مسخره است اما میخوام بدونم حدودا چند کیلو وزن میده البته می دونم خیلی چیزها دخیله اما واسه کسی که تا حالا استرویید مصصرف نکرده این چندکیلو وزن میده؟:گل رز:

شراب جان اولا كه اين دارو نيست و پاراهورمونه پس هيچ شباهتي به دارو نداره . پاراهورمون هورمون نيست . اگر مثل هورمون جواب ميداد كه كسي ديگه دوپينگ نميكرد .
دوما مثل اين ميمونه كه شما بگي كسي كه چند تا قرص سرماخوردگي سرماخوردگي من را ريشه كن ميكنه . اين سوال اصلا سوال درستي نيست يه نفر ميبيني با اين مكمل 2 كيلو وزن ميگيره يكي هم ميبيني هيچي وزن نميگيره .

امیر فرزام
۱۳۸۸-۰۲-۲۱, ۰۵:۱۶ بعد از ظهر
می خواستم اگه ممکنه از ضررهای سوما برام بگین و بدونم ایا از سوما میشه به عنوان چربی سوز موضعی استفاده کرد. و چقدر اثر ظاهریش در بدن موندگاره.
بازم مرسی

امیر فرزام
۱۳۸۸-۰۲-۲۱, ۰۵:۱۹ بعد از ظهر
می خواستم اگه ممکنه از ضررهای سوما برام بگین و بدونم ایا از سوما میشه به عنوان چربی سوز موضعی استفاده کرد. و چقدر اثر ظاهریش در بدن موندگاره؟؟؟؟؟؟؟.
بازم مرسی

mehdimehdi
۱۳۸۸-۰۲-۲۱, ۰۵:۵۷ بعد از ظهر
آيا تو قد تأثير داره

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۱, ۰۶:۱۹ بعد از ظهر
می خواستم اگه ممکنه از ضررهای سوما برام بگین و بدونم ایا از سوما میشه به عنوان چربی سوز موضعی استفاده کرد. و چقدر اثر ظاهریش در بدن موندگاره؟؟؟؟؟؟؟.
بازم مرسی

اگر به سايت هاي ديگر نگاه كني ميبيني كه خيلي در مورد سوما عوارض نوشتن .
اما حقيقت چيز ديگري هستش .
سوما تنها هورموني هست كه علاوه بر اين كه در تست هاي كنترول دوپينگ قابل رويت نيست . عوارض استروئيد ها را نيز ندارد .
تنها عوارض سوما بزرگ شدن دور كمر و داخل شكم ميباشد كه آن هم خيلي به ندرت پيش مي آيد .
عارضه ديگر سوما اين هست كه اگر شما در بدنتان غده سرطاني داشته باشيد و قرار باشد آن غده 3 سال ديگه در بدن شما تبديل به سرطان شود مصرف سوما زمان فرا رسيدن سرطان را نزديك تر ميكند . يعني جاي 3 سال ديگه ممكنه 1 سال ديگه مبتلا به سرطان شويد . امكا اگر در بدن شما هيچ غده سرطاني وجود نداشته باشد مصرف سوما نيز هيچ تاثيري بر سرطان ندارد .
در آمريكا سوما تنها دارويي هست كه به صورت آزاد در داروخانه ها فروخته مي شود . چون پزشكان آمريكايي براين باورند كه مصرف سوما مي توناد به جوان ماندن شما كمك كند .
به همين دليل اين دارو در آمريكا و خيلي از كشور هاي ديگر به اكسير جواني معروف است و افراد معمولي و غير بدنساز نيز از آن استفاده ميكنند . البته پولدار ها .
چربي سوز موضعي وجود نداره و تنها دليلي كه سوما را دور ناف زير پوست ميزنند به ااين دليل است كه در آن ناحيه بافت چربي زير جلدي بيشتر از نواحي ديگر است .
اما باعث چربي سوزي در كل بدن ميشود .
آثر ظاهريش منظورت چيه ؟؟؟
واضح نيست .
اما اگر اين كه فكر كني يك دوره سوما بري و بدنت را كات كني ديگه چربي نميگيره اين فكر اشتباهه .
اما اگر منظورت بافت عضلاني كه ميسازه هستش بايد بگم كه ماندگاري بالايي داره و تا زماني كه شما بدنسازي كار ميكنيد عضلاتي كه با سوما ساخته ايد به شرط تغذيه دس تحليل نخاهد رفت چون آب ننداخته و هر چي داده عضله هستش .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۱, ۰۶:۲۰ بعد از ظهر
آيا تو قد تأثير داره

بله اگر صفحات رشدي شما بسته نشده باشه توي رشد قد هم تاثير داره .
اما اول بايد آزمايش بدي ببيني صفحات رشدي استخوان ها بسته شده يا نه .

b3da_rikat
۱۳۸۸-۰۳-۱۳, ۱۲:۱۸ بعد از ظهر
با عرض سلام و سلامتی قیمت این محصول چنده؟ قرص های چندتاییه؟

exploit
۱۳۸۸-۰۳-۱۳, ۰۱:۰۷ بعد از ظهر
با اجازه از اساتيد محترم سايت

تمام هورمونهايي كه از پروتئين منشا گرفته اند كلا قيمت بالايي دارند.

جالبه كه بدونين يارانه اين دارو تو ايران با مصرف بي رويه حذف شده و با حذف یارانه داروی سوماتروپین (هورمون رشد) قیمت آن از ۳۴ هزار و ۹۷۰ ریال به ۱۱۸ هزار ریال افزایش یافته!!!

سوماي ال جي كره قيمتش بين 12000 تا 15000 (هر ويال چهار واحديش)
http://www.lgls.com/prod/product_vie...EN&prod_seq=45 (http://www.lgls.com/prod/product_vie...EN&prod_seq=45)

قيمت سوماي داروخانه چهار واحدي 14000
قيمت بازاري سوماي کره ای هست 16000تومن،و دانمارکی 110000تومن

قرص سوما هم تو بازار هست . كه من قيمتش رو ندارم

البته اگر اين دارو را اصل گير بياريد خيلي كاره بزرگي كرديد .
از عوارض ديگري كه در تاپيك بهش اشاره نشد بزرگ شدن غير عادي فك و آرواره هاست (به صورت جي كاتلر دقيق نگاه كنيد)
http://marijanlipsinic.com/Marijanpros/JayCutler.jpg

b3da_rikat
۱۳۸۸-۰۳-۱۶, ۱۲:۴۰ بعد از ظهر
خیلی ممنونم. من برم داروخونه بگم سوما می خوام میدن قرصشو؟
چهار واحدی یهنی چی؟ :متفکر:

b3da_rikat
۱۳۸۸-۰۳-۱۶, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
من قدم 170 و 17 سالمه . نهایتش بشم 173!! آیا آرزنین مصرف کنم خوبه برای قد بلند شدنم؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۱۶, ۰۵:۱۰ بعد از ظهر
من قدم 170 و 17 سالمه . نهایتش بشم 173!! آیا آرزنین مصرف کنم خوبه برای قد بلند شدنم؟؟؟

نه . امكانش نزديك به صفر هستش .

shahi
۱۳۸۸-۰۵-۱۵, ۱۰:۳۵ بعد از ظهر
پاراهورمون hghساخت شرکت ساترن از کیفیت خوبی برخوردار هست؟
در صورت منفی بودن جواب کدوم شرکت از کیفیت مطلوبی برخوردار است؟:گل رز:
ممنون

shahi
۱۳۸۸-۰۵-۲۱, ۱۲:۳۴ قبل از ظهر
ممنون
:confused1::گیج::گل رز:

imanfitness
۱۳۸۸-۰۵-۲۷, ۰۶:۳۱ بعد از ظهر
می گم عوارضش چی هس ؟:متفکر:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۲۷, ۰۷:۰۴ بعد از ظهر
می گم عوارضش چی هس ؟:متفکر:
عوارضی شایعی نداره و مصرف سو ء اون به خاطر مقدار قند خون و تیرویید هستش ولی عوارضی کم نسبت به بقیه هم داره مثل:فشار خون ,دیابت,بزرگ شدن کلیه ها و این امر به علت مصرف انسولین هستش.این هورمون هم عوارض خاص خودش رو هم مثل هر چیز دیگه ای داره ولی كم ضرر ترين داروي بدنسازي لقب گرفته .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۲۷, ۰۷:۲۲ بعد از ظهر
ممنون
شرمنده دیر جواب میدم متوجه اصلآ نشدم
شرکت ساترن اصل آمریکا اگه گیرت بیاد عالیه
تو سوما به اسم شرکت توجه آنچنانی نکن کجایی بودنشو دقت کن که انگلیسیش که توپهه که گیر اوردنش کار حضرت فیله!!!!!!
دانمارکیشم خوبه

navid3
۱۳۸۸-۰۶-۰۱, ۰۵:۵۷ بعد از ظهر
خسته نباشید.مکمل نانو هم پاراهورمون هستش؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۰۱, ۱۰:۱۸ بعد از ظهر
خسته نباشید.مکمل نانو هم پاراهورمون هستش؟ژ

نه . هيچ ربطي به پاراهورمون بودن نداره .

azole
۱۳۸۸-۰۶-۲۰, ۰۲:۳۲ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز اگه می شه درباره ی قیمتش بگید؟ من الان1 ساله تمرین می کنم 1 دوره کراتین مصرف کردم و الان آمینو4600 آیا بازمن می تونم از این هورمون استفاده کنم؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۱, ۰۴:۲۹ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز اگه می شه درباره ی قیمتش بگید؟ من الان1 ساله تمرین می کنم 1 دوره کراتین مصرف کردم و الان آمینو4600 آیا بازمن می تونم از این هورمون استفاده کنم؟

كدوم هورمون ؟
سوالت ناقصه .

s-a-e-e-d
۱۳۸۹-۰۷-۲۴, ۱۰:۲۳ قبل از ظهر
سلام وخسته نباشید
من حدود 1.5 که بدنسازی کار میکنم و بیشتر هم مکمل مصزف کردم ولی جوابی که میخوامو نگرفتم از استروئید میترسم و میخوام بدونم برای مصرف سوماتروپین باید چنتا رو در نظر بگیرم و با چه دوزی؟
قد=174
وزن=75
سن=23

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۷-۲۵, ۰۷:۱۳ بعد از ظهر
گر چه فکر کنم اگه بگردی تاپیک راجع بهش تو سایت هست اما هورمون رشد مناسب شما نیست پولتون رو هدر ندید.