PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتاب معجزه رژیم پویا کاشانی

sajjad 1368
۱۳۸۹-۰۵-۲۹, ۱۲:۳۵ قبل از ظهر
سلام.کسی در مورد کتاب کتاب معجزه رژیم پویا کاشانی اطلاعی داره؟؟آیا مطالبش کاربردی هست؟؟کتابش چند صفحه هست؟؟؟من میدونم قیمتش ده هزار تومن هست و اطلاع دیگه ای ندارم کسی میدونه بگه ممنون میشم.خیلی ها تو مجلات گفتن با رژیم این کتاب از ده تا چهل کیلو کم کردن و میگن کتاب حقیه.کسی اگه می دونه خواهشن راهنمایی کنه .یا علی نماز و روزه های شما مورد قبول حضرت حق.

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۵-۲۹, ۱۱:۵۰ قبل از ظهر
سجاد جان این اقا دکتره یا مربی؟

sajjad 1368
۱۳۸۹-۰۵-۲۹, ۰۵:۲۸ بعد از ظهر
زن نویسنده کتاب مرد نیست.تا چند سال پیش تو مجلات خیلی تبلیغات میکردن ازش تو مجلات و با رژیمش که تو کتابش تو نسته بود خیلی ها رو چاق و لاغر کنه تو اینترنت سرچ کنی سایت داره.من میخاستم بدونم کسی این کتابو خونده چجوری بخریم یا نخریم.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۲۹, ۰۵:۵۸ بعد از ظهر
سجاد جان منم تو مجلات تبلیغشو زیاد دیده بودم قبلا
امار و ارقامشم در رابطه با ازدیاد و کم کردن ، مثال زدنی بود
اما راست و دروغشو والا خبر ندارم
تو سایتش چیزی دستگیرت نشد؟

p30yaran
۱۳۸۹-۰۶-۰۴, ۰۳:۵۶ بعد از ظهر
سلام
به نظر من همه اینها الکی هستند و به درد نمی خورن (کتابهای شامل برنامه رژیمی و کاهش وزن و ...)
من خودم در عرض 4 ماه 21 کیلو وزن کم کردم - در باشگاه بیشتر حرکات شکم میرفتم ورود به باشگاه 3*30 تا و خروج از باشگاه 3*30 تا(البته فقط 1 ماه و نیم اول) بعد شکم کار نمی کردم یا خیلی کم مثلا 2*30 تا
و هر نوع غذایی رو مصرف می کردم اما این دو چیز رو خیلی کم (میشه گفت خیلی خیلی کم) 1- برنج 2- مواد حاوی قند(مثل شیرینی -خامه-قند-و...)
شب هم سعی میکردم غذا نخورم یا کم بخورم (اگه میوه بخورید بهتر هست)
الان هم حدود 3 ماه هست که باشگاه نمی رم اما افزایش وزن که نداشتم هیچ، کاهش وزن هم داشتم