PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کراتین و پروتئین

shayan
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۷:۳۷ بعد از ظهر
سلام آقای پیمان صادقی پری
ممنون از ارسال پروتئین چند تا سوال
1- نیم ساعت قبل از تمرین می توان پروتئین + کراتین atp را با هم مخلوط کرد با شیر و با هم خورد اگر هم نه می گن پروتئین نیم ساعت و کراتین هم نیم ساعت اینم بازم مخلوط میشه چطور خورد ممنون
2- میتوان کربن را وسط تمرین با شیر خورد
3- ویتامین e را چه موقع بخوریم
4- تست دوپینگ آمپول atp چند هست
5-و از همه مهمتر برای اینکه نفس کم نیارم چی کار کنم
(ممنون میشم که کامل توضیح دهید ممنون )

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۷:۴۸ بعد از ظهر
سلام دوست خوبم . كراتين نبايد با شير خورده شه چون اثرش را از بين ميبره .
ميتوني كراتين و پروتئين قبل از تمرين را با آب مخلوط كني و بخوري .
كربوهيدرات را هم ميتوان وسط تمرين با شير يا آب خورد انرژي خوبي هم به شما ميدهد .
ويتامين اي را ميتوني هم صبح ناشتا بخوري كه سريعا جذب بشه و هم بعد از تمرين .
آمپول atp توي تست دوپينگ نشون نميده .
براي نفس همون كراتين خوبه تا حدي . اما اگه براي قبل از مسابقه منظورته آمپول افدرين يا كافئين مناسبه . كلن بوترول هم قرصيش هست كه عاليه واقعا البته اسپريش هم هست .

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۱۰:۱۴ بعد از ظهر
با اجازه آقا پیمان : کراتین را نه با شیر مخلوط کن و نه با آب میوه های اسیدی همچون آب پرتقال

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۲۰, ۱۲:۰۴ بعد از ظهر
بهترین آب میوه برای مصرف کراتین آب انگور هستش مخصوصاً برای وعده بعد از تمرین

TOTTI
۱۳۸۷-۰۸-۲۰, ۰۷:۱۹ بعد از ظهر
كربوهيدرات را هم ميتوان وسط تمرين با شير يا آب خورد انرژي خوبي هم به شما ميدهد .

وسط تمرین کار درستی نیست.
به نظر من که زمانی که تمام پمپار خون به سمت عظلات هستش تغذیه اصلا کار درستی نیست.
تازه اونم شیر که تا حد زیادی دیر جذبه!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۲۰, ۰۷:۴۲ بعد از ظهر
در مورد نوشيدني هاي كربوهيدراتي و پروتئيني كه متاسفانه در ايران به ندرت يافت مي شود . كمي تحقيق كنيد .
نوشيدن شربت هاي پروئيني و كربوهيدراتي در بين تمام ورزشكاران حرفه اي متداول است .
جواب اين آقا را هم من به خاطر حرفه اي بودن ايشون اينطور دادم . چون ايشون را تا حدي ميشناسم و ميدونم كه داره براي انتخابي تيم ملي كشتي آماده ميشه و تمام سوالي كه پرسيد براي دريافت انرژي و كم نياوردن قدرت بود نه براي بدنسازي و حجم عضلات .
ايشون ميخواد توي مسابقات انتخابي تيم ملي كشتي تا حدي آماده باشه كه از لحاظ نفش كم نياره .

vahidmoonline
۱۳۸۷-۰۸-۲۵, ۱۰:۳۴ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان :
من پرتئين وي اينتر اكتيو مصرف كردم تغييري نديدم سوالم اينه كه چه مدت استفاده كنم كه نتيجه داشته باشه .

سوال ديگر اينكه اگر يك قوطي 910 گرمي تمام شد با يد يكي ديگه بگيرم يا استراحت كنم وسطش ممنون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۲۵, ۱۰:۵۶ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان :
من پرتئين وي اينتر اكتيو مصرف كردم تغييري نديدم سوالم اينه كه چه مدت استفاده كنم كه نتيجه داشته باشه .

سوال ديگر اينكه اگر يك قوطي 910 گرمي تمام شد با يد يكي ديگه بگيرم يا استراحت كنم وسطش ممنون

اولا كه پروتئيني كه شما مصرف كردي پروتئين در صد بالا بوده و شما براي افزايش وزن به پودر هاي با كربوهيدرات بالا احتياج داريد .
دوما 910 گرم كافي نيست . شما بايد روزانه 3 پيمانه از آن مصرف كني . يك وي 100% دو كيلو و نيمي توي 21 روز بايد تمام بشه .
سوما پروتئين هميشه ميشه مصرف كرد و اينطور نيست كه احتياجي به استراحت داشته باشيد .
اگر باز هم سوالي داشتيد در خدمتم .

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۲۸, ۰۸:۰۷ بعد از ظهر
آقا پیمان از کراتینهای موجود در بازار ایران کدومشون فعلاً از بقیه معتبرترن و حداقل تقلبیشون هنوز زیاد نشده؟آیا مارکهایی مثل دایماتیز که تک و توک تو بازار پیدا میشن قابل اطمینانن؟و اینکه آیا کراتینهای پرولب جدیداً تو بازار اومده یا خیر؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۲۸, ۱۰:۵۶ بعد از ظهر
آقا پیمان از کراتینهای موجود در بازار ایران کدومشون فعلاً از بقیه معتبرترن و حداقل تقلبیشون هنوز زیاد نشده؟آیا مارکهایی مثل دایماتیز که تک و توک تو بازار پیدا میشن قابل اطمینانن؟و اینکه آیا کراتینهای پرولب جدیداً تو بازار اومده یا خیر؟

محسن جان در وحله اول اگر كسي مشكل مالي نداشته باشد سل تچ بهتر از كراتين هاي مونو هيدرات است ولي اگر بخواهيم كراتين هاي مونوهيدرات را انتخاب كنيم از نظر من كراتين فسفاژن محصول eas و كراتين شركت سيتوژن انتخاب خوبي است . البته كراتين دايماتيز هم به نظرم خوبه . اما پرولب 90% تقلبي هستش .

aidin
۱۳۸۷-۰۹-۰۲, ۰۸:۲۳ قبل از ظهر
دوستان عزیز توجه داشته باشید که کراتین هیچ کالری نداره ولی- باعث ازدیاد سللول-های اتپ میشه و موجب افزیش انرژی و استقامت میشه در تمامی- رشته-های ورزشی میتوان مصرف کرد حتی در کشور-های پیشرفته از کراتین برای افزیش انرژی در سالمندان استفاده میشه . این مکمل رو هم میتونید تو در رژیم کات هم مصرف کرد . ولی- اگر تو رژیم مسابقه نیستید با یک آبه میوه حاوی قند فرکتز مصرف کنید باعث جذب سریع میشه . کراتینو هیچ وقت باشیر مصرف نکنید چون از بدن دفع میشه

کراتین همراه با کافین در طول روز باعث جذب سریع این مکمل میشه. دوره بار گیری کرتین ضروری نیست ولی- آغار قصد شرکت در مسابقه دارید بهترست بارگیری کنید چون باعث تشری اشباع سلولهای عضلانی میشه و توجه داشته باشید بیشتراز ۵ روز دورهٔ بارگیری طول نکشه

bodybuilder
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۲:۵۸ بعد از ظهر
آقا پیمان به نظرت سل تچ تنها بهتر حواب میده برای حجم و قدرت. یا کراتین+ پروتئین؟
ممنون...

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۶:۲۰ بعد از ظهر
دوستان عزیز توجه داشته باشید که کراتین هیچ کالری نداره ولی- باعث ازدیاد سللول-های اتپ میشه و موجب افزیش انرژی و استقامت میشه در تمامی- رشته-های ورزشی میتوان مصرف کرد حتی در کشور-های پیشرفته از کراتین برای افزیش انرژی در سالمندان استفاده میشه . این مکمل رو هم میتونید تو در رژیم کات هم مصرف کرد . ولی- اگر تو رژیم مسابقه نیستید با یک آبه میوه حاوی قند فرکتز مصرف کنید باعث جذب سریع میشه . کراتینو هیچ وقت باشیر مصرف نکنید چون از بدن دفع میشه

کراتین همراه با کافین در طول روز باعث جذب سریع این مکمل میشه. دوره بار گیری کرتین ضروری نیست ولی- آغار قصد شرکت در مسابقه دارید بهترست بارگیری کنید چون باعث تشری اشباع سلولهای عضلانی میشه و توجه داشته باشید بیشتراز ۵ روز دورهٔ بارگیری طول نکشه

كراتين را به خاطر آبي كه زير پوست ميندازه هرگز نبايد در دوران رژيم مسابقات استفاده كرد .
در دوران رژيم مسابقه ميشه از كري آلكالين استفاده كرد كه فوايد كراتين را داره اما آب زير پوست نميندازه .
محصول شركت ويدر هستش .
اما من تا به حال در مكمل فروشي هاي ايران نديدم .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۶:۲۲ بعد از ظهر
آقا پیمان به نظرت سل تچ تنها بهتر حواب میده برای حجم و قدرت. یا کراتین+ پروتئین؟
ممنون...

كراتين + پروتئين
الان جديدا يه نوع كراتين اومده مال شركت carven . واقعا محشره . انقدر ريز هست كه سريعا جذب ميشه در مدل سانديسي زده و قيمتش هم حدودا 21 تومان هستش .

bodybuilder
۱۳۸۷-۱۲-۰۳, ۱۱:۵۴ بعد از ظهر
اره... دیدم یکی دو نفری تو باشگاه از این مارک استفاده میکنند...
پیمان جان خودت استفاده کردی؟؟ جواب دهیش چه طوری بوده؟
ممنون...

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۴, ۰۱:۲۸ قبل از ظهر
اره... دیدم یکی دو نفری تو باشگاه از این مارک استفاده میکنند...
پیمان جان خودت استفاده کردی؟؟ جواب دهیش چه طوری بوده؟
ممنون...

من خودم الان دارم استفاده ميكنم .
خيلي راضي هستم

MEGA
۱۳۸۷-۱۲-۰۵, ۰۸:۰۶ بعد از ظهر
سلام دوستان
یکی از دوستام از دوبی برام مکمل اورده;پروتین و کراتین مایع.
عکسشون رو توی این فایل زیپ میذارم لطفا بگید چطوری مصرف کنم.
درضمن من سه روز در هفته تمرین میکنم.
یکشنبه و سشنبه و پنجشنبه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۶, ۱۱:۰۱ قبل از ظهر
سلام دوستان
یکی از دوستام از دوبی برام مکمل اورده;پروتین و کراتین مایع.
عکسشون رو توی این فایل زیپ میذارم لطفا بگید چطوری مصرف کنم.
درضمن من سه روز در هفته تمرین میکنم.
یکشنبه و سشنبه و پنجشنبه.

كراتين مايع را روزي 2 بار مصرف كن . 5 قطره قبل از تمرين و 5 قطره وسط تمرين بريز زير زبانت .
پودر پروتئيني شما سريوس مس هست و پودر خوبي براي افزايش وزن هستش .
روزانه 3 وعده .
هر وعده حاوي يك پيمانه شير يا آب + 1 پيمانه پودر .
ساعت 10 صبح . قبل از تمرين و بعد از تمرين بهترين نحوه مصرف سريوس مس هستش.

MEGA
۱۳۸۷-۱۲-۰۶, ۱۱:۵۶ قبل از ظهر
پيمان خان از راهنمایت ممنونم.
راستی پیمانه ی سریوس مس خودش دوتا لیوانو پر میکنه!
میشه بگید چقدر باشه؟مثلا چند قاشق غذا خوری؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۶, ۱۲:۲۵ بعد از ظهر
پيمان خان از راهنمایت ممنونم.
راستی پیمانه ی سریوس مس خودش دوتا لیوانو پر میکنه!
میشه بگید چقدر باشه؟مثلا چند قاشق غذا خوری؟

گفتم كه . پيمانه خود سريوس مس + 1 لسوان شير يا آب
من قاشق قاشق كردم .
وقتي خود پيمانه هستش چه لزومي داره با قاشق بريزي ؟
بريز توي يك پاچ و با شير يا آب مخلوط كن . البته ميتوني بيشتر شير و آب بريزي .

aliebi
۱۳۸۷-۱۲-۱۳, ۰۳:۲۳ بعد از ظهر
آقا پیمان جسارت نشه..من چند جا خونده بودم خوردن شیر وسط تمرین اصلا مناسب نیست..یکم راهنمأیی کنید لطفا

pesar aram
۱۳۸۷-۱۲-۱۳, ۱۱:۴۵ بعد از ظهر
آقا پیما جائی نگفتند وسط تمرین شیر بخورید یا مکمل همراه شیر ، در وسط تمرین .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۱۷, ۱۲:۲۸ قبل از ظهر
آقا پیمان جسارت نشه..من چند جا خونده بودم خوردن شیر وسط تمرین اصلا مناسب نیست..یکم راهنمأیی کنید لطفا

من كي و كجا گفتم پودر كبوهيدرات را وسط تمرين بخوري ؟
چرا چرت و پرت تلاوت ميكني ؟؟؟
يا ميخواي من رو خراب كني يا حواست را جمع نميكني .
در هر دو صورت بايد بگم بيشتر حواست را جمع كني .

Mohsen
۱۳۸۷-۱۲-۱۷, ۰۹:۱۹ قبل از ظهر
پست شماره 17 (http://www.bodybuilder.ir/forum/showpost.php?p=3430&postcount=18) را بخونید خودتون متوجه میشید

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۰۹, ۰۴:۲۴ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان :

اولا یک مکمل ممکنه با بدن یکی به خوبی بسازه و نتیجه خوبی ازش بگیره ولی یکی دیگه از همون مکمل هیچ نتیجه ای نگیره این بستگی داره به بدن افراد
دوما این بستگی داره به اصل و قلابی درجه اول و قلابی درجه دوم بودن مکمل ها.توی ایران که مکمل اصل دیگه شده کیمیا دست کم سعی کنید مکمل قلابی درجه دوم نندازن بهتون!!!!!!
البته اینم بگم گه 910 گرم پروتیین اونقدر نیست که بخوای نتیجه زیادی ازش ببینی.

برای جواب دادن به اینکه چه مدت باید مصرف کنی تا نتیجه بگیری بستگی داره به سابقه تمرینی که داری و نوع بدنت و تلاشی که خودت میکنی و خیلی عوامل دیگه.

برای شروع دوره بعد 3 هفته از هیچ مکملی استفاده نکن.

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۰۹, ۰۴:۲۹ بعد از ظهر
در مورد اینکه پرسیده بودن که آیا میشه پودر کربو را وسط تمرین استفاده کرد؟
بله میشه و این برای بازیابی منابع توان بسیار مناسب هم میباشد.مصرف به این روش بیشتر برای افرادی توصیه میشود که نگران اضافه وزن ناشی از مصرف کربو میباشند و به خصوص افرادی که دارای تیپ بدنی اندومورف میباشند و احتمال افزایش مقدار چربی در صورت مصرف کربو درمورد آنها وجود دارد.میتوانید کربو وسط تمرین را با آب مصرف کنید.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۳۰, ۱۰:۵۴ قبل از ظهر
سوالات مربوط به كراتين و پروتئين را در اينجا مطرح كنيد

majid66
۱۳۸۹-۰۵-۳۰, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
در مورد كراتينهاي فسفاژن يه خورده توضيح بده. چه فرقهايي با كراتين هاي معمولي داره ايا اثر بخشي بيشتري داره؟

hesam.ah
۱۳۸۹-۰۵-۳۱, ۰۱:۱۹ قبل از ظهر
اقا یه کراتین 300 گرمی یه دوره یک ماه و 10 روزرو جواب میده یا نه کم میاد...!؟

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۵-۳۱, ۰۸:۳۳ قبل از ظهر
اقا یه کراتین 300 گرمی یه دوره یک ماه و 10 روزرو جواب میده یا نه کم میاد...!؟
اگر با روزي 10 گرم بارگيري كني و روزي 5 گرم مصرف كني، بيش از 50 روز بهت جواب مي ده.