PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پيكار افشين با اژدهاي 3 سر

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۱۲:۵۷ بعد از ظهر
سلام
لابد فكر كردين ميخوام از يه بازي رايانه اي يا يه فيلم جديد صحبت كنم
اما نه.....قضيه چيز ديگه ايه
ميخوام از عضله 3 سر پشت بازو حرف بزنم
روزاي اول شروع بدنسازي فكر ميكردم نيازي نيست بازو ها رو تمرين بدم و به دوستانم هم توصيه ميگفتم : نميخواد جلو بازو پشت بازو كار كنيد...خودش ساخته ميشه!!!!!
اما بالاخره روزي رسيد كه منم تو مسير درست اين ورزش قرار گرفتم و ديدم كه از اهميت ويژه اي برخورداره اين عضله
بگذريم........
بعد از گرم كردن و كشش عضله پشت بازو ميخوايم اولين حركت رو كه يه حركت كششي هستش رو انجام بديم تا خوب گرم بشه عضله
من براي اينكار سراغ پشت بازو سيم كش تك دست ميرم
نحوه قرار گرفتن در مقابل سيم كش خيلي مهمه
من كمي عقبتر و مايل به سيم كش مي ايستم تا عضله خوب مورد كشش قرار بگيره
وقتي دسته سيم كش رو ميارم پائين نميذارم توي چند حركت اول دستم آرنجم قفل بشه
تا نيمه دستم رو ميارم پائين......اما اين همه ماجرا نيست
براي گرم كردن تكرار هاي 12 تا 15 تايي رو انجام ميدم
من 8 تا رو نيمه انجام ميدم و در مابقي آرنجم رو قفل ميكنم تا به انقباض كامل برسم
.............................................................................................................................
الان احساس درد خفيفي توي پشت بازوهام دارم كه خيلي لذت بخشه
و شك ندارم كه آرنجها و عضله ام به خوبي گرم شده و آماده حركات سنگين هستش

بعد از سيم كش ميرم سراغ پشت بازو هالتر خوابيده
اين حركت رو هرمي انجام ميدم
ابتدا با يه وزنه سبك شروع ميكنم و با تكرار بالا
سعي ميكنم بر خلاف شنيده ها دستم رو زياد جمع نگيرم
اين خيلي مهمه دوستان.....دستها نبايد خيلي نزديك بهم باشن
چون به آرنج و مچ فشار زيادي وارد ميشه
ست دوم رو بعد از 15 ثانيه استراحت سنگين تر اجرا ميكنم
وقتي هالتر نزديك پيشاني ميشه مكث كوتاهي ميكنم.......اما موقع بالا بردن قفل نميكنم آرنجم رو
اينجا ديگه نبايد آرنجها كاملا باز بشه
بذارين تكرار ها نيمه باشه تا فشار دائما روي عضله باشه
ست آخر رو با سنگين ترين وزنه ممكن و با تكرار 8 تايي اجرا ميكنم
حتما حتما حريف تمريني رو بگيد تا مواظبتون باشه
خيلي خيلي آرووووم وزنه رو بيارين پائين.....و انفجاري هالتر رو به سمت بالا هل بده
.....................................................................................................................
حالا وقتشه تيشرتت رو در بياري
وااااااااااي
باورم نميشه......احساس ميكنم يه نيمكره تو پشت بازوهام ايجاد شده
وقتي سفت ميكنم پشت بازوهام رو از بس كه دم كرده خط و خطوطش محو شده

بدون معطلي ميرم سراغ پشت بازو پرسي
از وزنه سبك شروع نميكنم
از حد متوسط شروع ميكنم.....حتي سنگين تر
با تكرار 10 تايي شروع ميكنم
اينجا بايد حواست به آرنجهات باشه تا از بدن جدا نشه
بازم يادآور بشم كه دستها نبايد زياد نزديك بهم باشن
ست دوم رو بعد از 30 ثانيه استراحت اجرا ميكنم
حالا ميخوام عضله رو غافلگير كنم
وزنه رو سبكتر ميكنم و تعداد رو ميبرم بالاتر.........15 تكرار رو برالش در نظر ميگيرم
موقع پائين اوردن عضله رو زجر كش ميكنم.........خيلي اهسته انجام ميدم
اما به سرعت هالتر رو به بالا پرس ميكنم
بازم ميگم دستها نبايد قفل بشه دوستان حداقل 10 درجه بايد خميدگي داشته باشه
ست اخر رو سنگين تر و با كمك حريف تمريني انجام ميدم
اما از 8 تكرار كمتر انجام نميدم
اينجا ديگه بايد يه سرعت يكنواخت رو در نظر بگيرم براش
موقع پائين آوردن هالتر ، خيلي كم هالتر رو به سمت بالا سينه ميارم...اينم راز اين حركت
...................................................................................................................
ميرم سراغ تير آخر به اين اژدهاي خشمگين
اول يه جفت بازو تو آينه براي خودم ميگيرم تا از نيمكره اي كه ايجاد شده لذت ببرم
بعد بازوهامو شل ميكنم و تكون تكونش ميدم تا از اون حالت در بياد و يكم دستهام آزاد بشه

پشت بازو دمبل تك دست +‌ديپ

ميخوام يه راز مهم رو با شما درميون بذارم
پشت بازو دمبل تك دستي رو كه قبلا ميزديد رو فراموش كنيد
البته چيز جديدي نميخوام طراحي كنم
فقط نكته مهم ماجرا اينه كه وقتي روبروي آينه قرار ميگيري آرنجت وقتي بالاي سرت مياد روبروي آينه باشه
يعني استوان آرنج دقيقا مسير چشمها رو دنبال كنه
حالا دمبل رو تا جايي كه ميشه ميارم پائين و مكث طولاني انجام ميدم
بالا آوردنش رو هم سعي ميكنم نيمه باشه تا دائما فشار روي پشت بازوهام باشه

بدون مكث ميرم سراغ ديپ
اهل گذاشتن وزنه روي پاها نيستم
عقيدم بر اينه كه اگه حركت به درستي انجام بشه نيازي به اين كار نيست
حالا تو ديپ دستامو ميذارم كنار تنه و به آرومي ميرم پائين
ميز روبرويي رو بايد در فاصله اي بذارين كه يكم خميدگي توي زانوها ايجاد بشه
اينجا هم ميخوام مثل حركت اول باشم.....ببينيد تنوع بايد اينطوري ظريف باشه
يعني تا اخراي تكرار رو به صورت نيمه انجام ميدم و چندتاي آخر رو آرنجهامو كامل صاف ميكنم تا انقباض عميق و كشنده اي درش ايجاد بشه.....اول و آخر تمرين رو تقريبا شبيه هم طراحي كردم
من 3 ست 12 تايي رو براي اين 2 حركت در نظر ميگيرم
براي استراحت هم حداقل رو در نظر ميگيرم

پشت بازوهام به زير بغلام كشيده ميشه
احساس ميكنم دستهام سنگين تر شده
يه ورم بزرگ ايجاد شده تو دستهام.......همراه يه درد لذت بخش
....................................................................................................
دوستان اميدوارم از تمرين امروز نهايت استفاده رو برده باشيد:گل رز:
با من همراه باشيد تا عضله بعدي :صلح:
در پناه خدواند حكيم....پيروز و سربلند باشيد :لبخند:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۰۱:۳۴ بعد از ظهر
مرسی افشین جان خداییش لذت بردم :گل رز:
موفق باشید

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۰۲:۴۸ بعد از ظهر
مرسی افشین جان واقعاً لذت بردم انشاالله موفق باشی

http://mrfba.persiangig.com/image/%D8%A7%DA%98%D8%AF%D9%87%D8%A72.JPG

mankind
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۰۴:۰۱ بعد از ظهر
دستت طلا افشین جان

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۰۴:۵۷ بعد از ظهر
قابل شما عزیزان رو نداشت :گل رز:

مصطفی جان با عکس قشنگی که گذاشتی تکمیلش کردی موضوع رو....مرسی :تشویق:

eiman
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۰۶:۳۸ بعد از ظهر
کارت عالی افشین جان اگر بتونی در مورد عضلات دیگر هم اینکار رو ادامه بدی خیلی خوب میشه

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۰۸:۱۰ بعد از ظهر
من به شخصه بیشترین حجم و در پشت بازوهایم از حرکتی به دست اوردم که اسم فارسیشو نمیدونم ولی یه دمبل با کف هر دودست میبریم پشت گردن من بازوهام نزدیک 50 سانته و به شخصه از تمام حرکات پشت بازو این برای من بهتر بوده همین تطورم پرس سینه دست جمع که توی رکورد پرس سینه هم بسیار کمک میکنه و برای بالا بردن قدرت این پرس دست جمع از تمام گزینه ها بهتره ولی به مچم خیلی فشار میاره البته اگر مچ بند حرفه ای مثل تایتان یا اینزر ببندین مشکلی نیست

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۰۸:۱۵ بعد از ظهر
اولش که اسم رو دیدم یه ذره تعجب کردم اما بلافاصله بعدش فهمیدم منظور چیه !
دمت گرم . من میمیرم برای مقاله هات و توصیه هات . :گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۰۸, ۱۱:۰۲ قبل از ظهر
من به شخصه بیشترین حجم و در پشت بازوهایم از حرکتی به دست اوردم که اسم فارسیشو نمیدونم ولی یه دمبل با کف هر دودست میبریم پشت گردن من بازوهام نزدیک 50 سانته و به شخصه از تمام حرکات پشت بازو این برای من بهتر بوده همین تطورم پرس سینه دست جمع که توی رکورد پرس سینه هم بسیار کمک میکنه و برای بالا بردن قدرت این پرس دست جمع از تمام گزینه ها بهتره ولی به مچم خیلی فشار میاره البته اگر مچ بند حرفه ای مثل تایتان یا اینزر ببندین مشکلی نیست

پشت بازو سوئن بهش ميگن

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۶-۰۸, ۱۲:۳۴ بعد از ظهر
یکی از چیزایی که تو مطالب افشین جان خیلی برجسته و مشخصه اینه که تجربیات تازه ای میشه تو گفته هاش دید و من با این خیلی حال میکنم مثلا همین که تو حرکت پشت بازو هالتر خوابیده نباید خیلی آرنج رو بهم نزدیک کرد یا کجا آرنج قفل بشه کجا نشه و . . . از این تیپ تمرینی همراه با کنجکاوی و راههای جدید خیلی لذت میبرم. الانم موقع اجرای خیلی از حرکات
سعی میکنم زاویه های مختلف رو امتحان کنم تا حداکثر فشار رو بدست بیارم.

خیلی خیلی عالی بود افشین جان!:گل رز:

alireza2010sedighi
۱۳۸۹-۰۶-۱۸, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
http://C:%5CUsers%5CAlireza%5CDesktop%5C%C3%99%C2%82%C3%98%C2%A8%C3%99%C2%84%20%C3%98%C2%A7%C3%98%C2%B2%20%C3%98%C2%AA%C3%99%C2%85%C3%98%C2%B1%C3%9B%C2%8C%C3%99%C2%86.jpghttp://C:/Users/Alireza/Desktop/%C3%99%C2%82%C3%98%C2%A8%C3%99%C2%84%20%C3%98%C2%A7%C3%98%C2%B2%20%C3%98%C2%AA%C3%99%C2%85%C3%98%C2%B1%C3%9B%C2%8C%C3%99%C2%86.jpg

mankind
۱۳۸۹-۰۶-۲۹, ۱۲:۰۰ قبل از ظهر
این اقا افشین رو تحویل بگیرید برنامه هاش خیلی عالیه . دمت گرم افشین جان

rayan
۱۳۸۹-۰۶-۲۹, ۰۹:۵۹ قبل از ظهر
لازم به ذکره که من هم بعد از دیدن عکسهای آقا افشین مجذوب پشت بازوهای ایشون شدم، من تازه عضو این سایت شدم میتونم خواهش کنم که از مقام هایی که تا به حال آوردید بگید؟
مخصوصاً مسابقات کشوریتون

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۹, ۱۰:۱۸ قبل از ظهر
من تا بحال مسابقه كشوري نرفتم
چون هيچوقت به مرز آمادگي كامل نرسيدم
بيشتر مسابقاتم سطح پائين بوده

rayan
۱۳۸۹-۰۶-۳۰, ۱۱:۰۳ قبل از ظهر
بدون تردید اگر به اوج آمادگی میرسیدید به نتیجه مطلوب خواهید رسید
در عکسهایی که من از آقای احمد پایدار که وزنه مسابقشون با شما یکی هست دیدم شما از لحاظ حجم چیزی کمتر از ایشون نیستید
لطف کنید برای اینکه بچه ها از استعدادتون با خبر بشن با گرفتن یه رژیم سفت و سخت برای مسابقات سطح بالا هم آماده بشید
ضمنآً خواهش میکنم از اسراره خودتو در زمینه دارو ها و مکمل ها هم برای ما مطلب بنویسید.
با تشکر
رایان

majid66
۱۳۸۹-۰۶-۳۰, ۱۱:۰۹ بعد از ظهر
اين اقا افشين خيلي كارش درسته.
واسش ارزوي موفقيت ميكنيم.:تشویق:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۳۱, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
شرمنده نکنید دوستان:گل رز:
والا بخدا بدنهای بچه های سایت خودمون بینظیره
منکه لذت میبرم وقتی میبینم عکسارو

rayan
۱۳۸۹-۰۷-۰۳, ۰۹:۰۸ قبل از ظهر
من از همینجا از آقا افشین میخوام که برای مسابقات بهمن ماه آماده بشن و روی حسوداشون و کم کنن
مطمئنم که میتونن، من بدنه آقای بابک اکبر نیا رو از نزدیک دیدم، اگه آقا افشین استارت بزنن و با علمی که ازشون سراغ دارم شروع کنن چیزی از این آقا بابک پر ادعا کم ندارن
براشون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم که در مسابقات امسال در جمع تیم ملی قرار بگیرند و برای مسابقات آسیایی آماده بشن و مقام بیارن

faezeh
۱۳۸۹-۰۷-۰۴, ۱۲:۱۹ قبل از ظهر
منم از آقا افشین می خوام که سعیشو بکنه چون حتما میتونه :چشمک:

rayan
۱۳۸۹-۰۷-۰۴, ۰۸:۲۴ قبل از ظهر
با این عکس آواتاری که گذاشتید واقعاً دوستان هم به این موضوع پی می برند که شما خیلی خوب میتونید در صحنه های فقراتر از مسابقات سطح پایین حضور به هم رسانید و بدن نمایی کنید
از همینجا تمامی دوستانی که از افشین عزیز این استعداد رو سراغ دارند میخواهم که بیان و نظر بدن و همچنین از ایشون خواهش کنن که برای مکسابقات امسال تمام تلاششون رو انجام بدن تا ان شا ا... به جمع اعضای تیم ملی بپیوندند، من با دیدن این آواتار به این نتیجه رسیدم که شما در وزنه بالاتر یعنی 85 تا به موفقیت خوبی میرسی
حالا که آقای عباس عاقلی به سنه 41 سال رسیده اند و دیگه بازنشسته به حساب می آیند، من از شما خواهش میکنم که با سعی و تلاش بیشتر جایگزین این قهرمان ارزنده کشورمون باشید

رضا رسولی
۱۳۸۹-۰۷-۰۶, ۱۲:۱۶ قبل از ظهر
rayan (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?10439-rayan) عزیز و افشین جان عزیز واقعا بنده با دیدن آواتارتون به وجد اومدم . آقای افشین کسایی به نظر من کمی در مورد خودش کم لطفی کرده که گفته به آمادگی کامل نرسیدم . از آواتارتون مشخصه که شما یا خودت رو دست کم میگیری یا اینکه نمیخواید به دلایل مختلف از خودتون در حدی که هستید سخن بگویید .
افشین جان در عکس شما کاملا مشخصه که در یک مسابقه حرفه ای نظیر کشوری و یا حداقل استانی دارید شرکت میکنید چون بدن کاملا کات شما نماد از این دارد .
کاش این عکس را از نزدیک میگذاشتید .
اما این که گفتید اژدهای سه سر الان برای من مشخص شد . چون واقعا پشت بازوی شما حداقل در این عکس واقعا مخوف هستش .
بهتون تبریک میگم .
راستی در چه وزنی مسابقه داده اید و چه عناوینی دارید ؟ خواهشمندم نگید در مسابقات سطح بالا شرکت نکردم و واقعا بگید در چه مسابقاتی و چندم شدید .
من که باورم نمیشه کسی تونسته باشه با این بدن مقابله کنه .
امیدوارم در مسابقات جهانی شاهد مبارزه غرور آفرین شما دوست عزیز و استاد گرانقدر باشم .
منتظر نظر بقیه دوستان هم هستم هرچند که انگار چشم دیدن دوستشون رو ندارند و نمیان یه تشویق کنند .
آیا این بدن به این حرفه ای در ایران احتیاج به تشویق نداره ؟

لازم به ذکر است که آقای رضا زیودار و کامبیز تمسکی از ملی پوشان کشورمون هستند رو من در حالت آمادگی کامل دیدم ما بدنشون به این حد کامل و زیبا نبوده . امیدوارم در اردوی تیم ملی با غلبه به کامبیز تمسکی و رضا زیودار همه را مبحوت کنید .
راستی تا الان با کدامیک از قهرمانان خوب کشورمان در یک وزن بوده اید ؟ میشه از عکساتون در مسابقات بذارید ؟ تو رو خدا نگید نه .

rayan
۱۳۸۹-۰۷-۰۶, ۰۸:۳۴ قبل از ظهر
من تشکر میکنم از آقای رضا رسولی عزیز ابت نظری که دادند اما دوستان عزیز
افشین جان و محسن جان بدانید که اعضای سایتتون حتی یک نظظره کوچک هم راجع به این مسئله نمیدن و واقعاً جای تعجب داره که چرا ...................

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۰۶, ۱۱:۴۵ قبل از ظهر
من تشکر میکنم از آقای رضا رسولی عزیز ابت نظری که دادند اما دوستان عزیز
افشین جان و محسن جان بدانید که اعضای سایتتون حتی یک نظظره کوچک هم راجع به این مسئله نمیدن و واقعاً جای تعجب داره که چرا ...................

ما با بچه هاي سايت اين حرفا رو نداريم و برادريمون به همديگه ثابت شده هستش

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۰۶, ۱۲:۴۹ بعد از ظهر
rayan (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?10439-rayan) عزیز و افشین جان عزیز واقعا بنده با دیدن آواتارتون به وجد اومدم . آقای افشین کسایی به نظر من کمی در مورد خودش کم لطفی کرده که گفته به آمادگی کامل نرسیدم . از آواتارتون مشخصه که شما یا خودت رو دست کم میگیری یا اینکه نمیخواید به دلایل مختلف از خودتون در حدی که هستید سخن بگویید .
افشین جان در عکس شما کاملا مشخصه که در یک مسابقه حرفه ای نظیر کشوری و یا حداقل استانی دارید شرکت میکنید چون بدن کاملا کات شما نماد از این دارد .
کاش این عکس را از نزدیک میگذاشتید .
اما این که گفتید اژدهای سه سر الان برای من مشخص شد . چون واقعا پشت بازوی شما حداقل در این عکس واقعا مخوف هستش .
بهتون تبریک میگم .
راستی در چه وزنی مسابقه داده اید و چه عناوینی دارید ؟ خواهشمندم نگید در مسابقات سطح بالا شرکت نکردم و واقعا بگید در چه مسابقاتی و چندم شدید .
من که باورم نمیشه کسی تونسته باشه با این بدن مقابله کنه .
امیدوارم در مسابقات جهانی شاهد مبارزه غرور آفرین شما دوست عزیز و استاد گرانقدر باشم .
منتظر نظر بقیه دوستان هم هستم هرچند که انگار چشم دیدن دوستشون رو ندارند و نمیان یه تشویق کنند .
آیا این بدن به این حرفه ای در ایران احتیاج به تشویق نداره ؟

لازم به ذکر است که آقای رضا زیودار و کامبیز تمسکی از ملی پوشان کشورمون هستند رو من در حالت آمادگی کامل دیدم ما بدنشون به این حد کامل و زیبا نبوده . امیدوارم در اردوی تیم ملی با غلبه به کامبیز تمسکی و رضا زیودار همه را مبحوت کنید .
راستی تا الان با کدامیک از قهرمانان خوب کشورمان در یک وزن بوده اید ؟ میشه از عکساتون در مسابقات بذارید ؟ تو رو خدا نگید نه .

دوست گرامي
من اين تعاريف رو به منزله تخريب و تفرقه بين اعضا تلقي ميكنم
ما با دوستانمون تو سايت از برادر و خواهر هم به همديگه نزديكتريم

H I R B O D
۱۳۸۹-۰۷-۰۷, ۱۱:۲۱ قبل از ظهر
افشین جان خسته نباشید میگم بهت برای تلاشی که انحام میدی
انجام این برنامه فشرده برای پشت بازو نیاز مبرم به تغذیه عالی بعد از تمرین و ریکاوری مناسب داره ، چند روز در هفته تمرین میکنی ؟ برنامه قبل و بعد از تریسپس رو هم اگه ممکنه بگو
این سوال رو برای این پرسیدم که فکر میکنم ممکنه برنامه کلی تمرینت مشکل داشته باشه

موفق باشی

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۰۷, ۱۲:۱۲ بعد از ظهر
افشین جان خسته نباشید میگم بهت برای تلاشی که انحام میدی
انجام این برنامه فشرده برای پشت بازو نیاز مبرم به تغذیه عالی بعد از تمرین و ریکاوری مناسب داره ، چند روز در هفته تمرین میکنی ؟ برنامه قبل و بعد از تریسپس رو هم اگه ممکنه بگو
این سوال رو برای این پرسیدم که فکر میکنم ممکنه برنامه کلی تمرینت مشکل داشته باشه

موفق باشی

ممنون دوست عزيز
اما فقط حركاتي رو به ترتيب اينجا چيدم كه تك عضله رو تحت فشار قرار بده
وگرنه توي برنامم بسته به نيازم (‌حجم يا تفكيك ) از حركات استفاده ميكنم

mankind
۱۳۸۹-۰۷-۰۷, ۰۴:۳۱ بعد از ظهر
من به شخصه خوب نتیجه گرفتم . 4 روز در هفته تمرین می کنم و این برنامه رو با سینه کار می کنم

H I R B O D
۱۳۸۹-۰۷-۰۸, ۱۰:۲۲ قبل از ظهر
من به شخصه خوب نتیجه گرفتم . 4 روز در هفته تمرین می کنم و این برنامه رو با سینه کار می کنم
آرزوی موفقیت دارم برات دوست عزیز 4 روز در هفته خوبه
اما این برنامه برای تمرین دادن با سینه مناسب نیست و یا حداقل باید ویرایش بشه

به جوابدهی کوتاه مدت نیست دم خوب هم ملاک مفید بودن تمرین نمیتونه باشه ، تمرین باید سیر پیشرفت شما رو همراهی کنه
شما در صورت فشار اوردن مداوم به این شکل ترکیبی بعدها با لجباز شدن پشت بازو مشکل خواهید داشت