PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاریخ برگزاری مسابقات پاورلیفتینگ تهران 1389

Mohsen
۱۳۸۹-۰۶-۱۰, ۱۲:۳۵ قبل از ظهر
بشير آنلاين: هیأت پرورش‌اندام استان تهران تاریخ مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی تهران را اعلام کرد.
مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ باشگاه‌های استان تهران در رده‌های سنی جوانان، نوجوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در تاریخ 11/6/89 (نوجوانان و جوانان) و در مورخه 12/6/89 بزرگسالان و پیشکسوتان با شرایط ذیل برگزار می‌گردد.
1ـ اوزان عبارتند از: 56، 60، 5/67، 75، 5/82، 90، 100، 110، 125، 125+ (وزن 52 کیلوگرم به اوزان نوجوانان و جوانان اضافه خواهد شد).
2ـ برای هر تیم داشتن مربی و سرپرست الزامی می‌باشد.
3ـ ارائه شناسنامه عکسدار غیرمخدوش و کارت بیمه ورزشی و کارت ملی در هنگام وزن‌کشی برای کلیه ورزشکاران الزامی است برای پیشکسوتان شناسنامه بدون کبر سن و داشتن گواهی سلامت انفرادی از پزشک الزامی است و نوجوانان و جوانان نیز بدون صغر سن باشند.
4ـ به نفرات برتر اوزان مختلف حکم و مدال اهداء خواهد شد.
5ـ داشتن تجهیزات کامل پاورلیفتینگ اعم از دو بنده و سوت و سایر لوازم اجباری است.
6ـ ساعت وزن‌کشی ساعت 4 بعدازظهر روزهای برگزاری.
شایان ذکر است که مسابقات بعد از افطار برگزار می‌شود.
آدرس محل برگزاری: تهران ـ سیدخندان ـ 45 متری رسالت قبل از پمپ بنزین خیابان کرمان ـ نبش خیابان موسوی ـ باشگاه ایساتیس.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۱۰, ۰۱:۱۷ بعد از ظهر
خیلی خوشحال شدم این خبر رو شنیدم چون خونه ما میدان رسالت هست و تا باشگاهی که گفته شده 15 دقیقه پیاده بیشتر راه نیست حتماً شرکت می کنم و سعی میکنم دوربین رو هم ببرم تا از مسابقات گزارش تصویری تهیه کنم انحصاری برای سایت شما هم دعا کنید که بتونم و مشکلی برام پیش نیاد .