PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Jack3d چیست ؟

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۱۳, ۰۳:۲۱ بعد از ظهر
یک محصول پمپی فوق العاده که همیشه سعی کرده با بی رغیب بودن خودش رو در رده های بالای جدول بهترین پمپ ها قرار بده که متاسفانه بدلیل وارد نشده این مکمل به کشور عزیزمان دربین ورزشکاران ایرانی شهرتی ندارد .

http://jack3d.blinkweb.com/uploads.00146500/00158912.jpg

Jack3d محصول شرگت USPlabs که حتماً باعث افتخار این شرکت محسوب می شود .
در تهیه فرمولاسیون این مکمل ورزشی سعی شده جای خالی برای انتقاد وجود نداشته باشد و با ارائه فرمولی انحصاری همیشه متفاوت بنظر برسد .
شکل ظاهری این مکمل زیاد دلچسب نیست و انسان رو یاد بسته های چسب جوب می اندازه ولی وقتی با دقت به مواد تشکیل دهنده این مکمل نگاه کنید متوجه متفاوت بودن و معجزه درون اون میشید .

Arginine Alpha-Ketoglutarate : که بهش آرژنین غنی شده هم گفته میشه و تمام فواید این ماده معجزه آسا رو برای شما فراهم می کنه از جمله بالا بردن ضربان طبیعی قلب و افزایش ترشح هورمون رشد در بدن
.
Creatine Monohydrate : ساده ترین شکل کراتین موجود در بازار و شایع ترین آن که با افزایش هدایت آب و املاح مفید به داخل ماهیچه ها هم باعث افزایش قدرت و هم افزایش حجم آنها میشود .

Beta Alanine : نقش بسزایی در سهولت انتقال خون در رگ ها را دارد و افزایش ضربان قلب رو برای بدن بالا می برد .

Caffeine : یکی از بهترین مواد طبیعی برای افزایش انرژی بدن از طریق افزایش سوخت و ساز چربی ها در بدن و وادار کننده بدن به استفاده از چربی ها
و ...
این مکمل در 2 نوع 250 گرمی و 3بسته 250 گرمی با 3 مزه متفاوت ارائه میشود .
لازم بذکر مجدد است که تمام پمپ ها در جدول غذایی خود مواد محرمانه ای دارند که برای هرگونه کپی برداری و حفظ فرمول تهیه مکمل نزد شرکت سازنده مثل اسرار فاش نشده می ماند .

تهیه و تنظیم : بادی شاپ

ali500
۱۳۸۹-۰۷-۲۶, ۰۸:۳۷ قبل از ظهر
من دیروز عصر 1 اسکوپ 40 دقیقه قبل از تمرین مصرف کردم .
بالاخره یه چیزی پیدا کردم که روی من هم یه اثری بزاره .
40 دقیقه سینه کار کردم و بعدش هم 40 دقیقه دویدم .
ضمنا از دویدن حوصله ام سر رفت هنوز خسته نشده بودم .
من رژیم هستم و صبح ناشتا هم 40 دقیقه میدوم .
واقعا عالی هست .

الان پاهام خیلی درد گرفتن و نشون میده که بیش از توانشون بهشون فشار آوردم .
شما هم اگر امتحان کردید نتیجه را اعلام کنید .

ج ن س قوطی خوبی نداره و برای من در راه از آمریکا به ایران در قوطی شکسته شده .
کلا ظاهر جالبی نداره .
Bodybuilding.com * USPlabs Jack3d * Pre-Workout! On sale now! (http://www.bodybuilding.com/store/usp/jacked.html)
در این سایت میانگین امتیاز 9 از 10 را داره که حاصل اعلام نظر 2126 نفر در این لحظه میباشد .
و در حال حاضر پر فروش ترین محصول در BB است .
Bodybuilding.com * Our Top 50 Sellers For October 17th, 2010! These Are The Most Popular! (http://www.bodybuilding.com/store/top50.htm)

دستور مصرف :
30 تا 45 دقیقه قبل از تمرین 1 تا 3 اسکوپ را در 120 الی 240 میلی لیتر آب حل کنید و مصرف کنید و از 1 اسکوپ شروع کنید و کم کم دز را افزایش بدید با توجه به تلورانس بدنتون .
و در هر 24 ساعت بیش از 4 اسکوپ مصرف نشه .

sajjad.vn
۱۳۸۹-۱۱-۰۵, ۰۳:۴۸ بعد از ظهر
منم استفاده کردم واقعا مکمل بسیار تاثیر گذاری هست و میتونی تاثیرشو از همون اوایل تمرین حس کنی ... قدرت زیادی میده به آدم و خستگی رو احساس نمیکنی...

kingofblack2010
۱۳۸۹-۱۱-۰۵, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
منم استفاده کردم و فوق العادست فقط یه سوال قبل از مصرف لازم هست مقداری قوطی رو تکون بدیم که مواد داخلش درست مخلوط بشن؟