PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی باشگاه

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۶-۲۰, ۰۱:۴۵ بعد از ظهر
کسی باشگاهی تو شمال تهران حوالی میدان نوبنیاد یا پاسداران یا فرمانیه سراغ داره که شهریش زیر بیست تومن باشه و امکاناتشم خوب باشه؟؟راستی تو این تاپیک باشگاه خودتونم معرفی کنید خوب میشه شهریشم بنویسید چند روز پیشا یه باشگاه رفتم شهریش 80 هزار تومن بود سرم سوت کشیدد

sara65
۱۳۸۹-۰۶-۲۰, ۰۲:۱۲ بعد از ظهر
خب مگه چه امکانات خاصی داشته؟ماهی 80 تومان؟

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۶-۲۱, ۱۰:۰۸ قبل از ظهر
یه باشگاه طرفای آزادی سراغ داشتم
(اسمش رو بلد نیستم ) شهریه 7 هزار تومان ! نمی دونم هنوز هم این قیمت رو نگه داشته یا نه !!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۱, ۱۰:۱۹ قبل از ظهر
باشگاه پاسارگاد1 - واقع در پاكدشت - روبروي شبكه بهداشت - كليه تجهيزات نو و با مارك alex
محيطي بسيار شيك و وسيع ، و از همه مهمتر مربيه با اخلاق و دانا
شهريه 13000 تومان

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۲۱, ۰۳:۱۳ بعد از ظهر
این هم عکس باشگاه ما که خوشبختانه فضای زیادی داره و برای ما هم شهریه کم 5000 تومان ولی از همه مهمتر اینکه انتهای کوچمونه و راهش نزدیک .

1065

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۲۱, ۰۵:۲۵ بعد از ظهر
چه جالب چون امروز دارم میرم باشگاه جدید:پوزخند:حالا کجاش جالبه؟:خنده:
چند روزی بود که مربی باشگاه قبلیم رفته بود یه جای دیگه که گفت حمید پاشو یه سر بیا باشگاه جدیدم من هم رفتم واقعا عالی بود.امکانات 20 همه نوع دستگاهی هم داشت البته شهریه اش هم خوبه.ماهی 100 تومن با سونا و جکوزی 70 هم بدون سونا جکوزی ولی به نظرم ارزش داره چون از همه نظر تکمیله در حالی که باشگاه قبی که میرفتم ماهی 40 تومن بود که اگه تردمیل هم میخواستی میشد 50 من هم دیدم 20 تومن بیشتر ارزش داره بدم و برم این باشگاه جدیده

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۶-۲۱, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
صدهزار تومن بابا دمتون گرم چه مایه دارین شماها دست ما مفلسا هم بگیرین به نظرتون ماهی صد تومن ارزش داره ادم فقط برای باشگاه خرج کنه؟؟ما یه همسایه داریم سالی چند ماه میره امریکا میگفت اونجا باشگاهاش میانگین پولی که میگیرن 30 الی 40 دلاره که به پول اونا اصلا پولی نیست به علاوه مربیای اونا با علم روز دنیا اشنان اونا کجا مربیای ما کجا؟؟یارو دوتا امپول میزنه باد میکنه میشه مربی .:پوزخند:
من دوسال پیش باشگاه رضا قرایی تو جنت اباد میرفتم خیلی محیطش خوب بود و بچه های با صفاییی میومدن اونجا شهریشم 10 هزار تومن بود.این باشگاه های بالا شهر شده محل پز دادن بچه سوسولای تهران خدا وکیلی بیشتر از اینکه تمرین کنن وقتشون صرف حرف زدن و صحبت کردن راجب ماشین جدید و دوست دخ تر جدیدو از این جور چیزا میشه

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۱, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
دوستان فقط به معرفی باشگاه ها بپردازید لطفا
اینکه افراد داخلش چیکار میکنن به ما ربطی نداره
...........................................................................
اتفاقا الان برات چند نمونه باشگاه تو بالاشهر معرفی میکنم
که هم مربی های درجه 1 داره و هم شاگردانی در سطح قهرمان جهان و اسیا

باشگاه هیربد 1 ویژه آقایان
تاریخ افتتاح:1381/7/1
مؤسس:محسن یزدانی
رئیس هیأت مدیره:دکتر علی یزدانی
پرسنل هیربد 1:
مدیریت:
مدیر کل:آقای حیاتقلی یزدانی
آقای شهاب اسماعیلی
آقای مهرشاد جابری
آقای جعفری
امور فنی: رضا افشار
بوفه: مرتضی نیکوکار

آدرس : خیابان ولیعصر - حد فاصل فاطمی و استاد مطهری - جنب کوچه نوروزی - جنب بانک پاسارگاد - پلاک 903

ساعت کار:
از ساعت 6 صبح الی 23

هیربد 2
تاریخ افتتاح:1386/7/28
مؤسس:محسن یزدانی
هیأت مدیره :دکتر علی یزدانی
پرسنل هیربد 2:
مدیر کل آقایان: ایرج تراب زاده
مدیر داخلی: میلاد سرشار
امور مالی : توکل بازیار
مدیر اصلی بانوان: فریدخت عصاره
مدیر داخلی: هنگامه میری
آرایشگاه بانوان: فرخنده یزدانی

آدرس:میدان ونک-خیابان ملاصدرا-خیابان شیراز شمالی-نبش کوچه شهریار-پلاک 34

تهران - قیطریه خیابان شهید حسین خراسانی
سالن بدنسازی خانه ورزش شماره 13
مربیش هم آقای تبریزی هستن
باشگاه اطلس - نام مدیر: سامان صمیمیان تهرانی تلفن:۲۲۸۱۷۳۱۹ آدرس:تهران - منطقه ۱ - باهنر (نیاوران) - بین تقاطع کامرانیه و مجتمع نارون

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۲۱, ۱۰:۵۹ بعد از ظهر
ghost_dog (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?8679-ghost_dog)جان راستش من تو شیرازم و تا کلی اونطرف تر از خونمون هم قیمتها دور رو بر 40-50 تومن هست ولی جاتون خالی امروز به اندازه تمام عمرم هیکل درست و حسابی دیدم:پوزخند:آخه مربی این باشگاه خودش قهرمان کشوری هم داره اسمش غلام رضا شاعری هست نمیدونم میشناسید یا نه ولی امروز همه برای اینکه بدنشون رو نشونش بدن اومده بودن این باشگاه کلا امروز من فقط میخ هیکل ها بودم:خنده:
ولی کلا باشگاهه خیلی پیشرفته هست کارت مارت که نداره با اثر انگشت کار میکنه کمدهاش هم همه الکترونیکی بود دستبند میگرفتی جلوش در باز میشد خلاصه امروز کلی ندید بدید بازی در آوردم:خنده:

mankind
۱۳۸۹-۰۶-۲۱, ۱۱:۱۸ بعد از ظهر
متاسفا نه از هر چیزی اخرین مدل میاد ایران ولی فرهنگش نمیاد
مگه سازمان اتمی هست که اثر انگشتیه؟

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۲۱, ۱۱:۲۴ بعد از ظهر
خوب مگه بده پیشرفته باشه؟چون آدم زیاد میاد اتفاقا خوبه.اثر انگشت میزنی عکس و مشخصاتت رو کامپیوتر مسئول سالن میافته و میفهمه ثبت نام کردی و بهت کلید میده

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۱, ۱۱:۲۵ بعد از ظهر

مگه قراره این تجهیزات فقط در انحصار جای خاصی باشه؟؟
تو یه کارخونه معمولی که کارگرا بیشترش رو تشکیل میدن هم سیستم های روز موجوده

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۶-۲۲, ۰۹:۵۲ قبل از ظهر
افشین جان باشگاه هایی که گفتی شهریشون اور بالا هستش .بعدش وقتی دورو برت همش دارن از ماشین و مال و منالشون حرف میزنن اعصابت خورد میشه نمیتونی درست تمرین کنی پس بنظرم ادمایی که تو او ن باشگاهم میان مهمه البته این نظر منه شاید نظر شما فرق بکنه.بعد یه سری از این باشگاه ها فقط از اسم یه بدنساز معروف استفاده میکنن و به قول معروف نون اسم طرفو میخوردن مثلا من باشگاه رضا قرایی میرفتم سال تا سال خود رضا قرایی یا برادراش اونجا نمیومدن ولی خوب اسمش روش بود دیگه

mankind
۱۳۸۹-۰۶-۲۲, ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
دوستان اول تحلیل کنید بعد بکوبید
منظور من این بود مثل موبایل که خودش اومده فرهنگش نه
چه دلیلی داره ادم 100 تومن بده شهریه در صورتی که میشه 100 تومن رو خرج خورد و خوراک کرد . شما برید باشکاه های امریکا رو ببینید . من با اومدن تکنولوژی مخالف نیستم با حروم کردن مخالفم. چیه مملکت ما درسته که این درست باشه. با یه مدریت درست میشه باشگاه رو کنترل کرد دیگه نیازی به تجمل گرایی نیست . دختر عمه ام اومده بود ایران می گفت بعضی از ساختمانهای اینجا مثل امریکاست . دبگه نمی دونست بعضی جاها از حلبی اباد هم بدتره

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۶-۲۲, ۰۳:۱۳ بعد از ظهر
من با mankind و ghost_dog موافقم .
آخه باشگاه مگه سازمان جاسوسیه که اثر انگشت بخواد بگیره و ... حتما دو ماه دیگه هم دستگاه تصب میکنند که تست ادار بگیره و درصد سدیم بدن رو مشخص کنه !!! من میگفتم باشگاه ما گرونه !!! 25 تومن در ماه !!! حالا اون کجا و 100 تومن و 200 تومن و 80 تومن کجا ؟!
من میگم باشگاه باید باشگاه باشه . از باشگاه های سوسولی بدم میاد از باشگاه های کثیف هم بدم میاد .
الان باشگاه ما با این که کوچیکه اما تقریبا همه چی داره .باشگاه تمیزی هم هست . رفیقم بالا شهر میره باشگاه 50 تومن ماهی میده !!! دستگاه پرس سینه هم نداره ! یه باشگاه دیگه هم بود میگفتن علی تبرزی مربیشه !!! طرف(تبریزی) ماهی یه بار میومده اونجا که رفیقش رو ببینه !!! اما چون اسم علی تبریزی رو اون باشگاه بود 65 تومن می گرفت .
آدمایی که تو باشگاه تمرین می کنند هم به نظرم خیلی تاثیر داره تو ورحیه آدم ... من خودم شخصا نمی تونم با یه سری بچه سوسل آمپولی تپل مپل !!! که فقط زر مفت میزنن و هی خالی می بندن ورزش کنم !!!مخصوصا بدنسازی .

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۶-۲۲, ۰۳:۳۲ بعد از ظهر
میگم دیگه این باشگاه دارا هم میبینن هرچی قیمتو بالاتر ببرن طالب بیشتره کسی هم که نمیاد ازشون بپرسه رو چه حسابی این قیمتا رو میگیرن اونا هم هرچی عشقشون بکشه میگرین.یه باشگاه میرفتم تو چهار راه پاسداران مال مهمات سازی بود اولش که رفتیم با ده هزار تومن شروع شد اخرین بار کرده بود بیست تومن این باشگاه هیچ امکاناتی نداشت و اکثر اوقات کلید نداشتن بدن وسایلتو بذاری توش مربیشم یه گلابی کوه چربی بود که هیچ وقت جلوی بچه ها جرات نمیکرد لباسشو عوض کنه تا مبادا خیک پر از چربیشو کسی ببینه تمرینشم میذاشت اخر شب که هیچ کی باشگاه نیست بکنه تا کسی نبینتش خدایی بحث بیست تومن نیست ولی همچین باشگاهی که دولتیم هست و هیچ خرجی نداره ده تومنم زیادشه.حالا بماند که این باشگاه امنیتم نداشت و یه بار ساک خودمو دزدین از داخل کمد :پوزخند:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۲۲, ۰۴:۰۰ بعد از ظهر
البته شما یه چیزی رو در نظر بگیرید که شما تهران هستید و من شیراز.تو تهران شاید بشه با 25 تومن هم باشگاه خوب پیدا کرد ولی اینجا همه چیز یا صفره یا صد.به خدا باشگاه ارزون هم رفتم ولی برای یه پرس سینه زدن دعوا میشد خوب آدم مرض نداره که وقتی میتونه بره باشگاه بهتر بره یه جا تمرین کنه که نتونه راحت تمرین کنه ولی اینکه عشقی قیمت رو بالا میبرن من هم قبول دارم ولی چاره ای هم نیست.باز هم میگم من هم قبول دارم گرونه ولی وقتی باشگاه قبلیم که فقط دوتا تردمیل داشت با 4-5 تا دستگاه 50 تومن شهریه اش بود خوب معلوم این با سونا جوکوزی اتاق ماساژ+صندلیهای ماساژور+تمام دستگاههایی که من حتی خیلیهاش رو نمیدونم چی هست+ده ها قر و فر دیگه داره اینقدر شهریه میگیره حرف هم بزنی میگه چطور اون بگیره من نگیرم؟
بعد جناب mankind (http://forum.bodybuilder.member.php?2949-mankind) من متوجه این حرف شما نمیشم:

چه دلیلی داره ادم 100 تومن بده شهریه در صورتی که میشه 100 تومن رو خرج خورد و خوراک کرد .
یعنی آدم پولش رو بده بره ورزش کنه بهتره یا بره غذا بریزه تو شکمش؟
اگه هم منظورت مکمل و غذای سالم برای بدنسازی هست که باید بگم کسی که 100 تومن شهریه میده حتما فکر اون جا ها رو هم کرده وگرنه آدم مرض نداره وقتی پول خورد و خوراک نداره بره یه جای گرون ورزش کنه

mankind
۱۳۸۹-۰۶-۲۲, ۰۵:۰۲ بعد از ظهر
منظورم مکمل و ....... بود . من هم میگم گرونه و بی حساب و کتاب . ولی خب اگر داری برو . به من و بقیه چه دولت باید روقیمت نظارت کنه

pouyas
۱۳۸۹-۰۶-۲۲, ۰۵:۵۰ بعد از ظهر
حالا یه چیز جالب نظر دهید ....

باشگاهی که من تا چند وقت پیش میرفتم بهترین باشگاهی که دیده بودم بود تا همین 2 ماه پیش

باشگاه فقط باشگاه آب منطقه ای کرمان

عالی بود یک سالن ورزشی که توش پر از وزنه بود هم میتونستی بدویی یک جای باز {با همه امکانات تردمیل و....- تازه تعداد بچه

های باشگاه زیاد نبود} از باشگاه های زیر زمینی بهتره باشگاه های زیر زمینی اکسیژن کمه و این با اصل پرورش اندام دقیقا مخالفه

باشگاه های زیر زمینی فقط احساس خفگی میکنی

حالا یک چیز جالب بگم من تا پارسال فقط 3000 تومان شهریه میدادم ولی امسال شهریه به 4000 هزار تومان افزایش یافت... فقط

حال کنید شهریه رو:شصتمثبت::شصتمثبت::راضی::راضی:.

حالا باشگاه های دیگه کمتر از 10 هزار تومان ی بهتر بگم کمترینش 10 هزار تومان

حیف که دیگه اونجا نمیرم

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۶-۳۱, ۰۸:۰۳ بعد از ظهر
یکی دور روزه بعد از مدت ها دارم دوباره میرم باشگاه مهمات سازی چهار راه پاسداران این باشگاه شهریش 17 هزار تومنه فوق العاده باشگاه مزخرفیه و احساس میکنم پولمو ریختم تو چاه توالت!!!از وزنه هاش بگم که هر دفعه میرم داره کمتر میشه نمیدونم وزنه هاشو چی کار میکنن فکر کنم خورده میشن .هالتراشم همه 180 سانتی هستن و چند تا هم 150 داره و خبری از هالترای 2متری و 2متر و 20 در این باشگاه نیست .میزای پرسشم مال دوران تیر کمون شاه میباشند و تخته چند تا میزشم شکسته و لغ میزنه!!!!خلاصه یه غلطی کردم حالا مجبورم یه ماه این باشگاه مزخرفو تحمل کنم البته طرف ما این ارزون ترین و البه تزخرف ترین باشگاه میباشد خلاصه 17 تومن پول بیزبون رو ریختم تو جیب مربی شکم گنده این باشگاه تا خیکشو بیشتر از چربی پر کنه:خنده:از نظر دستگاهم این باشگاه هیچ دستگاه خاصی نداره و فقط یکی دو تا دستگاه قراضه ساخت ایران داره که رو همه جا فشار میاره جز اونجایی که باید فشار بیاره دستگاه پرس پاش یه نمونه از این دستگاه هاست که تا خرخره هم روش وزنه بچینی تنها جایی که فشار نمیاره پاته خدایی تو همون زیر زمین خونمون تمرین میکردم شرف داشت به این باشگاه وزنه های خونمون از این باشگاه بیشتره خدا وکیلی:خنده: حداقل یه هالتر استاندارد 2 و بیست دارم که عاجاشم محشره عاجای هالترای این باشگاه که همشون ساییده شده مردیکه فقط شهریه رو گرون میکنه زورش میاد 4 تا هالتر بخره برای باشگاه .امروز یه کلمه قصار هم تو باشگاه دیدم که نوشته بود از بکار بردن دمبل روی میزهای پرس خود داری کنید در صورت بروز هر نوع حادثه مقصر خودتونید :متفکر: :خنده:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۳۱, ۱۰:۲۵ بعد از ظهر
یکی دور روزه بعد از مدت ها دارم دوباره میرم باشگاه مهمات سازی چهار راه پاسداران این باشگاه شهریش 17 هزار تومنه فوق العاده باشگاه مزخرفیه و احساس میکنم پولمو ریختم تو چاه توالت!!!از وزنه هاش بگم که هر دفعه میرم داره کمتر میشه نمیدونم وزنه هاشو چی کار میکنن فکر کنم خورده میشن .هالتراشم همه 180 سانتی هستن و چند تا هم 150 داره و خبری از هالترای 2متری و 2متر و 20 در این باشگاه نیست .میزای پرسشم مال دوران تیر کمون شاه میباشند و تخته چند تا میزشم شکسته و لغ میزنه!!!!خلاصه یه غلطی کردم حالا مجبورم یه ماه این باشگاه مزخرفو تحمل کنم البته طرف ما این ارزون ترین و البه تزخرف ترین باشگاه میباشد خلاصه 17 تومن پول بیزبون رو ریختم تو جیب مربی شکم گنده این باشگاه تا خیکشو بیشتر از چربی پر کنه:خنده:از نظر دستگاهم این باشگاه هیچ دستگاه خاصی نداره و فقط یکی دو تا دستگاه قراضه ساخت ایران داره که رو همه جا فشار میاره جز اونجایی که باید فشار بیاره دستگاه پرس پاش یه نمونه از این دستگاه هاست که تا خرخره هم روش وزنه بچینی تنها جایی که فشار نمیاره پاته خدایی تو همون زیر زمین خونمون تمرین میکردم شرف داشت به این باشگاه وزنه های خونمون از این باشگاه بیشتره خدا وکیلی:خنده: حداقل یه هالتر استاندارد 2 و بیست دارم که عاجاشم محشره عاجای هالترای این باشگاه که همشون ساییده شده مردیکه فقط شهریه رو گرون میکنه زورش میاد 4 تا هالتر بخره برای باشگاه .امروز یه کلمه قصار هم تو باشگاه دیدم که نوشته بود از بکار بردن دمبل روی میزهای پرس خود داری کنید در صورت بروز هر نوع حادثه مقصر خودتونید :متفکر: :خنده:
این تونل وحشته یا باشگاه؟:پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۳۱, ۱۰:۵۹ بعد از ظهر
دیشب یکی از دوستان دعوتم کرد برای تمرین تو باشگاه خودشون
گفت تازه 1 روزه که وسائل جدید اورده
خلاصه رفتم دیدم عجب باشگاه شیک و بزرگیه
از وزنه های alex بگیر تا دستگاه هایی که خداییش باید بگم بینظیر بودن
امشبم رفتم ثبت نام کردم ( با اینکه تو باشگاه قبلی تازه ثبتنام کرده بودم )
ازین ببعد هم از همین تیم مسابقه میدم
شهریه هم مفت .....15 تومن
باشگاه ایران زمین
آدرس: پاکدشت - ابتدای ورودی شهر - جنب داروخانه مرکزی