PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقايسه خودتان با بدنسازان حرفه اي

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۱, ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
سلام

تا حالا شده وقتي براي خودت فيگور ميگيري خودت رو جاي يكي از بدنسازان حرفه اي ببيني؟
خب از بچگي اين عشق و علاقه با ما بوده كه بتونيم عضلاتي مثل
حرفه اي ها (‌ قهرماناني از قديم تا الان ) داشته باشيم .

يكي دوست داشته مثل آرنولد باشه...يكي مثل روني كلمن...يكي مثل شاون ري دوست داشته بشه و....
حالا تو اين تاپيك هركي بياد بگه وقتي خودش رو حين تمرين و توي آينه ميبينه جاي كدوم
بدنساز تصور ميكنه و عضله مورد نظرش رو به كدوم بدنساز نسبت ميده

از اين نكته هم غافل نشيم كه اين تصورات و خيالات شيرين باعث انگيزه بيشتر ميشه و تاثير مثبتي توي پيشرفت يه بدنساز داره

اول هم خودم شروع ميكنم تا يخ موضوع باز بشه
من وقتي فيگور قفسه و جلو بازو ميگيرم خودم رو روني كلمن تصور ميكنم
و يه حس دروني بهم ميگه كه همون هيبت و عظمت رو دارم

خب شما چي؟؟؟

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۶-۲۱, ۱۲:۴۰ بعد از ظهر
اتفاقا" وقتی جلو بازو میگیری حالت مشت کردنه دستات کپیه رونی کلمنه!:صلح:
........................................
من خودمو جای کوین لورون میبینم:سوت:
مخصوصا" فیگور سرشانه و فیگور جلو بازو!
دلم میخواست صورتم مثل اون استخونی باشه تا کاملا" شبیه هم بشیم!:پوزخند:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۶-۲۱, ۱۲:۴۲ بعد از ظهر
سلام
من وقتی فیگور زیربغل میگیرم شبیه کسی خودمو فرض نمیکنم ولی احساس میکنم پیش یه حرفه ای فیگور میگیریم کلا یعنی حال میده وقتی که میبینی با حرفه ای که نه ولی اونایی که کم از حرفه ای ندارن زیاد فرقی نداری.:بامزه:

rayan
۱۳۸۹-۰۶-۲۱, ۰۲:۰۹ بعد از ظهر
الگوی من در بدنسازی دوریان یتس هست
من هر وقت می خوام فیگور بگیرم طبق نظریه استادم قبل از فیگور گیری فرینی میخورم
نمیدونید که چه دمی میده به بدن!!!!!!!!!!!!
حتماً امتحان کنید

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۶-۲۱, ۰۴:۳۱ بعد از ظهر
تا حالا شده وقتي براي خودت فيگور ميگيري خودت رو جاي يكي از بدنسازان حرفه اي ببيني؟
:خنده: یه حسی از درون میگه مرده شور اون بدن نکبتت رو ببرن ! لعنتی رشد کن !!! رشد نمی کنی ؟! هییییییییییچ اشکالی نداره ... حداقل پسرفت نکن !!! :نمیبینم:
اما من همیشه دوست داشتم که بدنم مثل اوج فرانک زین بشه ... .

imanfitness
۱۳۸۹-۰۶-۲۱, ۰۵:۱۰ بعد از ظهر
من با بدن شاون ری وارد بدنسازی شدم و برای همیشه الگوم خواهد بود.حتی در زندگی:لبخند:

majid66
۱۳۸۹-۰۶-۲۲, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
الگوم دوريان يتس،وقتي فيگور زير بغل از پشت ميگيرم ياد سلطان زير بغل جهان يعني دوريان يتس مي افتم:کف کرده:
عجب اعتماد بنفسي!!!:تشویق:

R.K
۱۳۸۹-۰۶-۲۳, ۱۲:۲۶ بعد از ظهر
الگوم توی بدنسازی همیشه جی کاتلر بوده ولی همیشه دلم می خواسته بدنی مثل بدن فیل هیث داشته باشم:چشمک:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۲۳, ۰۱:۱۲ بعد از ظهر
بنده هیچ موقع خودم را جای بدنسازان حرفه ای قرار ندادم و نمیدم چون شراط اونها با ما اصلاً قابل مقایسه نیست چه از نظر حمایت های دولت چه مسئولین چه مردم ولی بدنسازی رو دوست دارم و عاشقش هستم و هرکی به این ورزش بد بگه از ورزش حمایت می کنم و اون رو مردونه ترین ورزش می دونم .

اما همیشه و الان علاقه شدید به رونی کلمن دارم و داشتم و حسرت می خورم چرا دیگه نتونست در مسابقات المپیا شرکت کنه .

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۳, ۰۲:۴۰ بعد از ظهر
ببینید
ایرادی نداره که تو رویاهای خودمون و توی تصورات خودت رو جای دیگری فرض کنی
چه بسا از همین عشق ارنولد شدن ها و رونی کلمن شدنها قهرمانان امروزی روی سکو مقام میارن
بالاخره یه عشقی بوده
فقط میخوایم اینجا بدونیم کی خودش رو جای کدوم قهرمان فرض میکنه و فکر میکنه استیلش به اون میخوره