PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Arginine POWER ULTIMATE NUTRITION

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۲۲, ۰۲:۱۲ بعد از ظهر
Arginine POWER ULTIMATE NUTRITION

با سلام خدمت تمام دوستان
امروز بنده یک بسته آرژنین شرکت التیمیت نیتریشن Arginine POWER گرفتم و قصد مصرف دارم گفتم بعد نیست برای شما دوستان از مزیت های این مکمل تعریف نکنم .
همونطور که می دونید بعضی از واردکنندگان مکمل های بدنسازی قصد به واردات محصولات ULTIMATE NUTRITION بصورت رسمی و با مجوز کردن که بسیار خوبه و بنده هم به نوبه خودم کیفیت این محصولات که در داروخانه ها موجود و با قیمت مناسب عرضه میشود را تضمین می کنم . فکر کنم قیمت این مکمل در داروخانه ها 20000 تومان است .
نمی خوام زیاد سرتون رو دربیارم و بع اندازه کافی از فواید این امینو اسید با ارزش در سایت گفته شده که به اجمال عرض می کنم .

http://up.iranblog.com/Files7/ca9c2f9986e044e78caf.jpg

1- جایگزین ارزان بجای مکمل های پمپی البته با دوز مصرف مناسب
2- چربی سوزی مختصر بدون تاثیر در حجم عضله با افزایش ضربان قلب و سوخت وساز
3- بالا بردن استقامت و نیرو با دوز مشخص
4- محرک عالی ترشح هورمون رشد در بدن
5- 100 کپسول 800 میلی گرمی

این مکمل با کیفیت ترین آرژنین موجود در حال حاضر در ایران است .
دارای پلمپ بادی و پلمپ لیزری
لیبیل روی مکمل دارای نوار لیزری
درپوش فشاری

دوز مصرف این مکمل بستگی به وزن دارد برای مثال فردی با وزن 80 تا 85 کیلو برای بهره گیری از حداکثر پمپ و دم عضله 4 عدد 1 ساعت قبل از تمرین یا 3 عدد 1 ساعت قبل از تمرین و 1 عدد قبل از خواب برای تحریک هورمون رشد .
تهیه و تنظیم : MOSTAFA K-H سایت بدنساز

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۲۶, ۱۲:۳۴ قبل از ظهر
خسته نباشید همگی از استقبال گرمتون خوشحالم
یه مختصر گزارشی بعد از یک هفته مصرف این آمینو مشروط .

از نظر انرژی با اینکه من 3 تا قبل از تمرین می خورم میشه گفت زیاد محسوس نیست شاید بشه گفت انرژی اضافه نمیده ولی انصافاً بالا رفتن ضربان قلب و استقامت در تمرین رو حس می کنم درباره انرژی هم درسته زیاد نمی کنه ولی آدم رو همیشه در بهترین شرایط نگه می داره یعنی اینکه برای شما هم پیش آمده که حال تمرین رو نداشته باشید یا وقتی روی تردمیل می دوید بعد از چند دقیقه خسته بشید و بی خیال مدت زمان باقی مانده بشید در واقع تنبلی کنید که با مصرف این مکمل همچین حسی به من دست نداد و هدف اصلیم هم همین بود که بهش رسیدم . می خواستم روزی 20 دقیقه تردمیل برم که از اون موقع که آرژنین می خورم هر روز رفتم و الان برام راحت شده .
یکی دیگر از تغییرات که خیلی مخصوصه دم عضلات هست می تونم بگم به قدرت دم عضلانی رو تا 1 روز نگه میداره و اصلاً آدم حال می کنه انگار که حجم گرفته .
من مدت ها بود که قصد خرید و مصرف داشتم که محیا شد و الان هم که هنوز 1 هفته گذشته از خریدم رازی هستم و بفکر خریدن دوباره . مربی باشگاه بهم گفت اگر می خوای از آرژنین به تنهایی نتیجه بگیری 3 دوره مصرف کن یعنی 3 ماه تا بارزترین ویژگی اون که افزایش ترشح هورمون رشد است رو بهت بده .
قبل از خواب 1 عدد می خورم .
بازم اگر تاثیری دیدم به شما اطلاع می دم .

mohsen_sh
۱۳۸۹-۰۶-۲۶, ۱۲:۵۶ قبل از ظهر
برای استفاده از تردیمل سعی کن به صورت استقامتی بره و به هیچ عنوان دوی سرعت کار نکن
طبق تردمیل باشگاه خودمون اینارو میگم سرعت رو از 8 بیشتر نکن و روی شیب 8 تا 10 کار کن و بیشتر حالت پیاده روی داشته باشه تا چربی سوزی داشته باشی

eiman
۱۳۸۹-۰۶-۲۷, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر
Arginine POWER ULTIMATE NUTRITION

بعضی از واردکنندگان مکمل های بدنسازی قصد به واردات محصولات ULTIMATE NUTRITION بصورت رسمی و با مجوز کردن که بسیار خوبه و بنده هم به نوبه خودم کیفیت این محصولات که در داروخانه ها موجود و با قیمت مناسب عرضه میشود
من رفتم چند تا دارو خانه گیرم نیومد به هر بهونه ای هر کسی یک چیزی گفت فکر کنم از نظر سوداوری براشون کافی نبوده وگفتند نگرد کسی نمیاره البته محل زندگیم یزد هستش

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۲۷, ۱۰:۱۸ بعد از ظهر
از مکمل فروشی ها تهیه کن

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۶-۲۹, ۰۷:۳۶ قبل از ظهر
اطلاعات خوبی دادی مصطفا جان
البته باید گفت همیشه تاثیر هر مکملی را باید بعد از مصرف مثلا دو هفته یا بیشتر سنجید چون اول کار معمولا تاثیر مشاهده شده بیشتر ناشی از القای روانی یا همون placebo هست تا تاثیر خود مکمل و این موضوع بسیار مهمی هست

esmikhani.m
۱۳۸۹-۰۷-۰۲, ۰۸:۲۲ قبل از ظهر
سلام.آقا آدرس این دارووخانه کجاست من چند جا رفتم نداشت

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۷-۰۲, ۱۰:۴۰ قبل از ظهر
تعداد محدودی از داروخانه ها محصولات اپتیمم رو فعلاً دارند مخصوصاً آرژنین پاور شما مکمل فرشی ها رو سر بزنید اگر پیدا نکردید بنده خودم برای شما می خرم و ارسال می کنم .