PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه استان تهران و ..........

mahmoud
۱۳۸۹-۰۶-۲۳, ۰۳:۱۳ بعد از ظهر
سلام خدمت دوستای گل امیدوارم خوب باشین اخر سر مسابقات استان تهران فرا رسید و من تو بادی کلاسیک دسته +175 بزرگسالان چهارم شدم با یه حق خوری وحشتناک که البته میتونین فیلم مسابقات رو ببینین که اقایون داور ها واقعا لطف کردند:پوزخند:میخوام کمی همینجا براتون بگم از مسابقه و اینکه اخرین باری هست که بادی کلاسیک شرکت کردم چون به این نتیجه رسیدم که سر وزن رسیدن تو این رشته واقعا وحشتناکه برای من !!! خوب از اماده سازی روع میکنم براتون گفتن من با قد 182 که البته تا 3 روز قبل مسابقه فکر میکردم 185 هستم چون با متر دستگا پیش مربیم که گرفتم 185 بود اما روز مسابقه 182 نشون داد که اینم باز شاهکاری بود با وزن 102 کیلو از 20 روز مونده به تیر ماه شروع کردم به رزیم گرفتن رزیم من تا 1 هفته قبل مسابقه ادامه داشت بعد از 3 ماه رزیم وزن من شد 94 کیلو که واقعا خیلی خشک شده بودم و دیگه اصلا پایین نمیرفت وزنم این جا بود که با مربیم مشورت کردم و ایشون گفت که باید 91 کیلو بشی چون قانون این رشته 6 کیلو بیشتر از قد هست اما بعدش معلوم شد که این قانون برای دسته اخر شده 4 کیلو بیشتر از قد یعنی باید بشم 89 از شنبه غذای من شد 4 تا قاشق برنج و 100 گرم سینه هر 3 ساعت که وزنم بیاد پایین اما بازم رو 91 موندم اینجا بود که 5 روز مونده بود غذام باز هم کمتر شد و شد 3 تا قاشق و 100 گرم هر 3 ساعت عصر اون روز 90 کیلو بودم بازم کمتر شد از عصر اون روز و شد 2 تا قاشق و 50 گرم فیله:پوزخند:تو این وضعیت دوست من که قهرمان کشور هست بهم گفت دستگاه قد گیری تو مسابقات کوته ر نشون میده و من پارسال 2 سانت کوتاه نشون داده گفتم مگه میشه؟ گفت حالا که شده:پوزخند:این شد که من فلک زده 2 کیلو دیگه هم باید میومدم پایین دو روز اخر هر 3 ساعت 1 قاشق برنج و 50 گرم سینه خوردم و شب قل وزن کسی 3 بار هر بار 30 دقیقه سونا رفتم و کلا تو این 2 روز 1 لیتر اب خوردم و اخر سر به هر زوری بود روی وزن اومدم مسابقه رو دادم و با حق خوری تابلویی تموم شد جالب اینه که توی پرورش اندام شلوغ ترین وزن 10 نفر شرکت کرده بودن و کلی حسرت خوردم چون مجبور شدم کلی عضله بسوزونم البته به خاطر قوانینی که فدراسیون هیچ وقت واسش برنامه نداره!!!!! بعد از مسابقه قرار شد از تیم واسه 2 مهر توی کشوری که سراب بر گزار میشه شرکت کنم وقتی رسیدم خونه با اینکه میدونستم باید خودم رو کنترل کنم و بعد از این همه مدت اروم اروم شروع کنم به مصرف غذا متاسفانه 4 ظرف لازانیا و 1 نوشابه خانواده رو خوردم بعد از 5 ماه:پوزخند: حدود 1 سال هم بود که شکلات و چیپش و پفک نخورده بودم که شدیدا حوس کرده بودم اونا رو هم خوردم و کار به بیمارستان کشید که خدا رو شکر مشکلی پیش نیومد.. در حال حاضر 2 هفته استراحت میکنم و بعد از 2 هفته حجم رو شروع میکنم ککه اگه خدا خاست سال بعد +100 بدنسازی شرکت خواهم کرد....

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۳, ۰۳:۲۷ بعد از ظهر
ابتدا تبریک میگم محمود جان :تشویق::گل رز:
اما خیلی ناراحت شدم از اینکه کم لطفیه داوران گریبانگیر شما شد
اما بر کسی زحمات و توانائیهای شما پوشیده نیست
حیف شد که امسال کشوری شرکت نمیکنی
راستی مسابقات کشوری مگه قرار نشد تو بروجرد باشه؟؟؟

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۶-۲۳, ۰۳:۲۷ بعد از ظهر
حق کشی در مسابقات بدنسازی و بادی کلاسیک و فیتنس خیلی راحت انجام میشه . نه فقط در ایران البته در ایران خیلی زیاده . کافیه رفیق داور هم تو شرکت کننده ها باشه .
لطفا عکس بزار تا ببینیم .

متاسفانه 4 ظرف لازانیا و 1 نوشابه خانواده رو خوردم بعد از 5 ماه حدود 1 سال هم بود که شکلات و چیپش و پفک نخورده بودم که شدیدا حوس کرده بودم اونا رو هم خوردم و کار به بیمارستان کشید

:خنده بلند::خنده بلند::خنده بلند::خنده بلند::خنده بلند::خنده بلند::خنده بلند:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۶-۲۳, ۰۳:۲۹ بعد از ظهر
تبریک میگم محمود جان انشالا در تمام مراحل زندگیت موفق باشی ،من عکس های تورو دیدم قبل مسابقه که گذاشته بودی خیلی آماده بودی به زنم به تخته! ولی پای حق خوری که میاد وسط دیگه امید ها کم میشه ، ایشالا مسابقات بعدی جبران میکنی فدای سرت داداش خودشون جوابشون رو میگیرن .
یا علی

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۶-۲۳, ۰۳:۳۲ بعد از ظهر
تبریک میگم محمود جان.:تشویق: امیدوارم تو مسابقات بعدی این مشکلات برات پیش نیاد و به انچه که حقت هست برسی:گل رز:

mahmoud
۱۳۸۹-۰۶-۲۳, ۰۳:۳۹ بعد از ظهر
ممنون بچه ها راستش من عادت ندارم بگم که حق خوری شده اما بعد مسابقه دوستام که اونجا بودم گفتند که حقت اولی یا دومی بود اما من پیش خودم گفتم حتما میخوان بهم روحیه بدن چون سطح مسابقه بالا بود منم اصلا اینقدر تو فکر بودم که به رقیب هام نگاه هم نکردم اما بعد از مسابقه پیش مربیم رفتم تا از ایشون تشکر کنم فیلم مسابقات رو گذاشت و تایید کرد این موضوع رو و واقعا خوشحال شدم البته برای بار اول واقعا راضی هستم چون داورا با من اشنا نبودن و فکر میکنم برای بار بعد باید دیگه خوب شناخته باشن یاکوزا جان اون لینک رو گذاشتی باز یاد اون روز افتادم:پوزخند:اون روز مهمون هم داشتیم و این بنده خدا ها فقط غذا خوردن منو تماشا میکردن اما واقعا خیلی کار خطر ناکیه و خدا رحم کرد بهم:پوزخند:افشین جان مسابقات پرورش بروجرد و کلاسیک سراب بر گزار میشه من که متاسفانه به علت بالا اومدن شدید وزن تو این چند روز دیگه به کشوری نمیرسم اما ایشالله سال بعد

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۳, ۰۳:۴۹ بعد از ظهر
محمود جان بعضی بدنها رو وقتی میبینی نیازی نیست دیگه با حریفا مقایسشون کنی
شما هم ازون دسته بدنها هستی

از همه مهمتر فیگور گرفتنت هست که با آرامش و اعتماد خاصی انجامش میدی و واقعا لذت بردم وقتی تو پاکدشت فیگور گیریت رو دیدم
درهر صورت برات ارزوی بهترین ها رو دارم
ایشالا سال بعد مزد زحماتت رو تمام و کمال میگیری
منتظر عکسای مسابقه هم هستیما :گل رز:

navid_a
۱۳۸۹-۰۶-۲۳, ۰۴:۲۲ بعد از ظهر
محمود جان بهت تبریک میگم.ایشالا تو تمام مراحل زندگیت هم موفق باشی.
ما منتظر عکس های مسابقه هستیم...

eiman
۱۳۸۹-۰۶-۲۳, ۰۸:۵۵ بعد از ظهر
محمود جان منهم بهت تبریک میگم از این ناحقیها تو ایران فراونه قصه نخور میدونم واقعا ناراحت کننده هست یک عمر وقت و هزینه کنی و نگذارند به حقت بررسی ان شاالله تو مسابقات اینده به چیزی که مستحقشی میرسی .داورها رو میتونی اسم ببری؟

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۲۳, ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
تبریک برای روحیه خوبت و مسابقات که برای ما همیشه قهرمانی شما .
دعا می کنم وضعیت مالیت اینتقدر خوب بشه که از این کشور بکنی بری جایی که قدر شما و زحمات خودت رو بدونند .