PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عــــمـــر خود را 10% افزایش دهید

sara65
۱۳۸۹-۰۶-۲۶, ۱۰:۵۹ بعد از ظهر
این یک راز نیست،
فقط کافی است به آخرین دستاوردهای متخصصین مرکز ملی هدایت (ارتقاء) سلامت و رفتار شناسی توکیو توجه کنیم!

آنها میگویند:
1. هرگز سیگار نکشید و اگر میکشید ، نیمه آخر آن را هیچ وجه نکشید.
2. در حمام هیچگاه مستقیما زیر دوش آب گرم نفس نکشید. کلر یک قاتل تدریجی است.
3. هنگام شارژ موبایل ابتدا شارژر را به گوشی وصل کنید و سپس آن را به برق وصل کنید. بهتر است موبایل خاموش باشد.
4. چای بیشتر از یک روز مانده را اصلا ننوشید.
5. هنگام روشن کردن کولر اتومبیل خود ابتدا به مدت حداقل 5 دقیقه پنجره ها را باز بگذارید و در پمپ بنزینها کولر را خاموش نمایید.
6. غذای خود را بیشتر از یکبار در مایکروفر گرم نکنید و بعد از آن درصورت عدم استفاده دور بریزید.
7. با حیوانات خانگی تعامل مثبت داشته باشید. آنها ممکن است از خیلی از انسانها سالمتر و تمیزتر باشند. عوامل مشترک زیاد آنها با انسانها میتواند به شکل واکسن در بدن عمل کند.
8. هنگام غذا بین هرلقمه حداقل 1 دقیقه فاصله بگذارید و دو ساعت قبل و بعد از غذا و هنگام آن نوشیدنی ننوشید.
9. هنگام حرکت اتومبیل، پنجره ها را تماما باز نکنید تا هوا بصورت باد وارد مجاری تنفسی نگردد.
10. لوازم آرایشی را بیشتر از 5 ساعت برروی پوست خود باقی نگذارید. سلولهای پوستی نیاز به تعرق و تنفس دارند. درمنزل نیز تا حد امکان از لباسهای گشاد ، راحت و باز استفاده نمایید.
11. موهای خود را بیش از یکبار در شبانه روز شانه نکنید.مراقب ورود شوره سر (حتی بصورت نامرئی) به چشمها و مجرای تنفسی خود باشید.
12. هنگام دویدن و راه رفتن سر خود را بالا نگهدارید.هنگام نشستن و خوابیدن برعکس سر خود را پایین نگهدارید.
13. توجه بیش از حد به وزن، سودمند نیست. بدن انسان قادر است بصورت خودکار میزان ورودی، جذب و میزان دفع را تنظیم نماید و اشتهای طبیعی نیز متناسب با آن میباشد. هرچه قدر دوست دارید بخورید.
14. اگر نیاز مالی ندارید، لازم نیست روزی 8 ساعت کار کنید. بهترین تعداد ساعات کاری بین 5 الی 6 ساعت میباشد.
15. هرگز پشت مانیتور (های قدیمی) که روشن هستند قرار نگیرید. ضرر آنها از خیلی از دستگاههای عکسبرداری بیشتر است.
16. ورزش و تحرک در ابتدای صبح نه تنها سودمند نیست بلکه خطرناک نیز هست. سعی کنید آن را در حداقل 3 ساعت بعد از بیداری و یا عصر انجام دهید.
17. توجه بیش از حد به امور سیاسی، ورزشی و اقتصادی برای سلامت روان مضر بوده و در دراز مدت به علت عدم امکان تسلط بر کنترل آنها، باعث اختلالات روانی میگردد.
18. معجزه جواهر آلات برای خانمها را فراموش نکنید. حتی اگر صرفا به دیدن آنها باشد.
19. هیچگاه به پهلو نخوابید. سعی کنید در جهت عمود بر محور مغناطیسی زمین بخوابید.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۶, ۱۱:۱۶ بعد از ظهر
ای بابا
همه اینارو بخوایم رعایت کنیم و حواسمون بهشون باشه که نمیفهمیم عمرمون کی تموم شد!!
نخواستیم اقا اون 10 درصد هم مال خودشون

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۲۶, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
بنظر من اگر سارا خانوم به کیفیت مطالب بجای کمیت مطالب بیشتر اهمیت بدن بهتره تا به بازگو کردن همچین مطالبی که یا همه می دانند یا جنبه تبلیغاتی داره صرفاً . ممنون:گل رز:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۲۶, ۱۱:۵۱ بعد از ظهر
. هنگام غذا بین هرلقمه حداقل 1 دقیقه فاصله بگذارید و دو ساعت قبل و بعد از غذا و هنگام آن نوشیدنی ننوشید.
این مورد کاملا غلطه و بر خلاف باور عموم حتی در حین غذا خوردن هم بهتر که نوشیدنی مصرف بشه تا غذا راحت بره پایین.من با هر لقمه یه قلپ آب میخورم بابا م هم هر دفعه گیر میده که نکن:پوزخند:ولی چند وقت پیش داشت تو تلویزیون میگفت دانشمند ها هم گفتن که خوبه آب رو همراه غذا بخوریم

amir26
۱۳۸۹-۰۶-۲۷, ۱۱:۵۴ قبل از ظهر
13. توجه بیش از حد به وزن، سودمند نیست. بدن انسان قادر است بصورت خودکار میزان ورودی، جذب و میزان دفع را تنظیم نماید و اشتهای طبیعی نیز متناسب با آن میباشد. هرچه قدر دوست دارید بخورید.

خداوکیلی این حرف درستیه؟به خاطر همین فکر من الان بیچچاره شدم تا برسم به وزن ایده آل دوباره

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۷, ۱۲:۳۰ بعد از ظهر
بنظر من اگر سارا خانوم به کیفیت مطالب بجای کمیت مطالب بیشتر اهمیت بدن بهتره تا به بازگو کردن همچین مطالبی که یا همه می دانند یا جنبه تبلیغاتی داره صرفاً . ممنون:گل رز:

خداوکیلی این حرف درستیه؟به خاطر همین فکر من الان بیچچاره شدم تا برسم به وزن ایده آل دوباره

دوستان منبع ذكر شده
اينكه بگيم مطالب رو همه ميدونيم به نظر من كمي بي انصافيه
شايد تيتر مطلب تكراري باشه و بارها در زندگيمون شنيده باشيم
اما وقتي دلايل علمي رو ميخونيم ميشه بحث يادگيري
و اين اموزش و ياد گرفتن جاي تقدير داره

eiman
۱۳۸۹-۰۶-۲۷, ۰۶:۲۸ بعد از ظهر
در مورد پاراگراف 13 نظر شخصی من اینگونه هست هرچقدر میخواهید بخورید میشه پرخوری من الان سعی میکنم مصرف غذام را در حد سیر شدن کنترل کنم اگر هر چقدر میخوام بخورم که فکر کنم هفته ای سه کیلو اضافه کنم هر چیز متعادلش خوبه حتی خوردن

pouyas
۱۳۸۹-۰۶-۲۷, ۰۹:۲۲ بعد از ظهر
حالا کو یه 10 درصد کمتر عمر کنیم چی میشه :بامزه:

ر حمام هیچگاه مستقیما زیر دوش آب گرم نفس نکشید. کلر یک قاتل تدریجی است

من که این موردو نمیتونم تحمل کنم اگه اینجور باشه باید با نعربکی دوش بگیریم

معجزه جواهر آلات برای خانمها را فراموش نکنید. حتی اگر صرفا به دیدن آنها باشد.

احتمالا نویسنده این موضوع خانمه میخواسته خود شیرینی کنه !!

هرگز سیگار نکشید و اگر میکشید ، نیمه آخر آن را هیچ وجه نکشید.

البته من سیگار نمیکشم ولی کسی میکشه تا آخرش میکشه نیمه پیمه هالیش نیست

با حیوانات خانگی تعامل مثبت داشته باشید. آنها ممکن است از خیلی از انسانها سالمتر و تمیزتر باشند. عوامل مشترک زیاد آنها با انسانها میتواند به شکل واکسن در بدن عمل کند.

در این مورد چی بگم اولا مثلا کسی طویله داره با گوسفندش چه جوری تعامل مثبت داشته باشه :متفکر: عوامل مشترک چیه ؟؟؟؟؟ جز اینکه کک و از این چیا تا صبح آدمو بخورن

ولی از شوخی گذشته باحال بود :تشویق:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۲۷, ۱۱:۳۷ بعد از ظهر
آخه پویا جان گوسفند هم شد حیوان خانگی:خنده:
حیوان خانگی بیشتر سگ و گربه هستن ولی من از گربه خوشم نمیاد ولی یه سگ کوچولو داریم واقعا با مرام و با معرفت هستن. حلا شاید بی ربط باشه ولی من یه مادربزرگ دارم که خوب سنتیه و میگه سگ نجسه و هر وقت این سگ میرفت طرفش با عصا دورش میکرد یه مدت بعد مادربزرگم سکته کرد به طوریه که فقط میتونه با واکر راه بره.خوب ما همیشه مراقبش هستیم ولی مثلا نصف شب که میخواد بره دستشویی دیگه کسی رو صدا نمیزنه شاید باورتون نشه ولی همین سگ که جز کتک چیزی از مادربزرگ ما ندیده تا میبینه داره میره دستشویی بدو میره پشت سرش منتظر میمونه تا برگرده سر جاش تا حالا چند دفعه مادربزرگم تعادلشو از دست داده و خورده زمین ولی همین سگ جونشو نجات داد اینقدر پارس میکنه تا همه از خواب بیدار میشن و سریع به داد مادربزرگ برسن.اینم خودش یه جور کمک به طول عمره دیگه

pouyas
۱۳۸۹-۰۶-۲۸, ۱۱:۰۹ بعد از ظهر
آخه پویا جان گوسفند هم شد حیوان خانگی:خنده:
حیوان خانگی بیشتر سگ و گربه هستن ولی من از گربه خوشم نمیاد ولی یه سگ کوچولو داریم واقعا با مرام و با معرفت هستن. حلا شاید بی ربط باشه ولی من یه مادربزرگ دارم که خوب سنتیه و میگه سگ نجسه و هر وقت این سگ میرفت طرفش با عصا دورش میکرد یه مدت بعد مادربزرگم سکته کرد به طوریه که فقط میتونه با واکر راه بره.خوب ما همیشه مراقبش هستیم ولی مثلا نصف شب که میخواد بره دستشویی دیگه کسی رو صدا نمیزنه شاید باورتون نشه ولی همین سگ که جز کتک چیزی از مادربزرگ ما ندیده تا میبینه داره میره دستشویی بدو میره پشت سرش منتظر میمونه تا برگرده سر جاش تا حالا چند دفعه مادربزرگم تعادلشو از دست داده و خورده زمین ولی همین سگ جونشو نجات داد اینقدر پارس میکنه تا همه از خواب بیدار میشن و سریع به داد مادربزرگ برسن.اینم خودش یه جور کمک به طول عمره دیگه

با سلام حمید جان

گوسفند که شوخی بود

حرف شما درباره سگی که گفتید متین ولی در کل سگ نجس است(ذاتا نجس) از سگ استفاده های زیادی میبرند مثلا درباره همین گوسفند نگهبان گله !!! یا در باغ ها مثلا باغ های پسته در کرمان و رفسنجان فراوان یافت میشود

{حق با مادربزرگ محترمتان است}

ولی حیوان خانگی نه اینکه داخل اتاق یا حیاط بیاریش حتی اگر رطوبت سگ هم به لباستان برسه نجس میشه

بازم میگم سگ ذاتا نجس نه اینکه بشوریش تمیز بشه

بهترین حیوان خانگی مرغ و خروسه دانشمندان دریافتند که وجود اینها آدم رو از افسردگی در میاره مرغ و خروس توی اتاق نمیشه بیاریمشون ولی در حیاط
البته خروس بی محل شبها هم میخونه و همسایه ها رو آسی میکنه توی شهر ها معمولا خروس کمتر نگه داری میکنند یا زودتر سرشو میبرن

کار خدا بی حکمت نیست هر چیز جای خود