PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه تمرینی جهت پاورلیفتینگ . افزایش قدرت . قویترین

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۷-۰۲, ۰۹:۵۵ قبل از ظهر
سلام دوستان این برنامه برای کسانی است که قصد افزایش قدرت و انجام تمرینات پاور لیفتینگ رو دارند . توسط خودم تنظیم شده و عالی جواب می دهد
برای افراد مبتدی توسیه نمی شود

جلسه اول
1- پرس سینه هالتر 1-2-4-6-8 ( از سبک به سنگین حرکت آخر (1) رکوردی )
2- پرس بالا سینه هالتر 6-4-4-2 ( از سنگین به سبک )
3- پارالل با وزنه اضافی 6×3 قدرتی
4- پشت بازو هالتر پرسی دست جمع 4-4-6-8 ( از سبک به سنگین )
5- دیپس با وزنه اضافی 6×3
6- مچ با هالتر ایستاده از پشت 10×3
7- شکم با وزنه روی سطح شیبدار 15×3

جلسه دوم
1- ددلیفت 1-2-4-6-8 ( از سبک به سنگین حرکت آخر (1) رکوردی )
2- زیر بغل هالتر خم 6-4-4-2 ( از سنگین به سبک )
3- بارفیکس با وزنه اضافی 6×3 قدرتی
4- جلو بازو هالتر ایستاده عرض شانه 4-4-6-8 ( از سبک به سنگین )
5- جلو بازو هالتر مچ برعکس نشسته روی میز تخت 4-4-6-8 ( از سبک به سنگین )
6- ساعد با هالتر نشسته مچ برعکس 10×3
7- فیله کمر با وزنه اضافی 10×3

جلسه سوم
1- اسکات پا هالتر 1-2-4-6-8 ( از سبک به سنگین حرکت آخر (1) رکوردی )
2- پشت پا هالتر 6-4-4-2 ( از سنگین به سبک )
3- پرس پا دستگاه ( پا باز نوک انگشتان بیرون فاصله بین دو پا 30 سانتی متر) 6×3 قدرتی
4- هاک پا دستگاه ( پا جمع فاصله بین دو پا 10 سانتی متر موازی ) 6×3 قدرتی
5- ساق پا دانکی با وزنه یا یار کمکی 10×3
6- ساق پا هالتر ایستاده 10×3

جلسه چهارم
1- پرس سرشانه هالتر جلو ایستاده 1-2-4-6-8 ( از سبک به سنگین حرکت آخر (1) رکوردی )
2- پرس سرشانه هالتر پشت 6-4-4-2 ( از سنگین به سبک )
3- نشر خم با دمبل روی میز 6×3 قدرتی
4- کول با هالتر ایستاده 6×3 قدرتی
5- شراگ هالتر جلو ایستاده 6×3 قدرتی

هر عضله یکبار در هفته تمرین داده شود و بهتره یکروز در میان انجام گردد حرکات رو با قدرت و تمرکز بالا انجام دهید

دوستانی که قصد کپی کردن برنامه ها رو تو سایتهای دیگه دارند منبع ( سایت بدنساز ) رو ذکر کنند .

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۷-۰۳, ۰۹:۱۸ قبل از ظهر
معمولا توصیه میشه تک تکرار و تو تمرینات اجرا نکنید بعدش یه جلسه پرس و یه جلسه اسکات در هفته برای پاور کار کمه

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۷-۰۳, ۰۴:۰۷ بعد از ظهر
معمولا توصیه میشه تک تکرار و تو تمرینات اجرا نکنید بعدش یه جلسه پرس و یه جلسه اسکات در هفته برای پاور کار کمه
در یک جلسه ای که یک پاور کار انجام می دهد باید از کل توان بدنش بهره ببرد یعنی در همون یک جلسه اسکات پا بدن به ناتوانی می رسه و یک هفته به پا یا سینه استراحت می دهد و در جلسه بعد باید به رکورد قبلیش افزایش دهد یعنی در ست اخر که اسکات پا یک تکرار دارد مثلا 200 کیلو زده در جلسه بعدی باید افزایش رکورد مثلا 202 بزد این روش انجام است جهت دوستانی که نمی دونند دو جلسه تمرین برای زیبایی کارهاست نه افزایش قدرت جهت افزایش قدرت باید هر عضله 7 تا 8 روز استراحت داشته باشد

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۷-۰۴, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
من خیلی از پاور کارا را رو دیدم که به جز ددلیفت بقیه حرکاتو دو بار در هفته کار میکنن یه بار سرعتی یه بارم قدرتی تو سایتای خارجی هم مطالعه کنید روششون به همین شکله و حتی بزرگترین قهرمان پاور دنیا اد کن هم هیچ وقت تو تمیرناش تک تکرار رو توصیه نکرده.من حتی یه برنامه هم تو سایتای خارجی دیدم که برای تک پرس بود و 5 روز در هفته باید پرس میزدی یه روز در میون سرعتی و قدرتی میشد.در ضمن 4 یا پنج ست پرس اونم با تکرار 8 و شیش به نظرم به درد پاور نمیخوره خصوصا که شما برنامتون یه بار در هفتست ست ها ی سه تکراری و پنج تکراری بیشتر کابرد دارند مثلا پنج ست پنج تکراری یا شش ست سه تکراری

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۷-۰۴, ۰۲:۲۴ بعد از ظهر
من خیلی از پاور کارا را رو دیدم که به جز ددلیفت بقیه حرکاتو دو بار در هفته کار میکنن یه بار سرعتی یه بارم قدرتی تو سایتای خارجی هم مطالعه کنید روششون به همین شکله و حتی بزرگترین قهرمان پاور دنیا اد کن هم هیچ وقت تو تمیرناش تک تکرار رو توصیه نکرده.من حتی یه برنامه هم تو سایتای خارجی دیدم که برای تک پرس بود و 5 روز در هفته باید پرس میزدی یه روز در میون سرعتی و قدرتی میشد.در ضمن 4 یا پنج ست پرس اونم با تکرار 8 و شیش به نظرم به درد پاور نمیخوره خصوصا که شما برنامتون یه بار در هفتست ست ها ی سه تکراری و پنج تکراری بیشتر کابرد دارند مثلا پنج ست پنج تکراری یا شش ست سه تکراری
دوست عزیز این برنامه جهت اطلاع از دوستان گذاشتم نه اینکه نظرات شخصی
شما که از پاور سررشته ندارید نظر ندهید
بنده خودم 8 سال سابقه پاور و قدرتی دارم بی جهت که برنامه تنظیم نمی کنم
شما هم نظرتو ن رو برای خودتون بذارید
شما که وارد هستید چرا برنامه تنظیم نمی کنید
تاپیک بسته میشه

payamcurl
۱۳۹۰-۰۳-۲۶, ۰۴:۱۴ بعد از ظهر
سلا به همه یک سوال داشتم در مورده مربی پاور
شما آدرس مربی یا باشگاهها را دارین لطف کنیین بگین
ممنون میشم