PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رضا باقرزاده: هر مسابقه وام مي‌گيرم

Mohsen
۱۳۸۹-۰۷-۰۳, ۰۲:۱۴ قبل از ظهر
بشير آنلاين: رضا باقرزاده كه سال پيش در مسابقات جهاني دوبي به مقام قهرماني دست يافته بود، در رقابت‌هاي آسيايي پس از بيت‌الله عباسپور به مقام نايب قهرماني آسيا رسيد. باقرزاده كه از آبادان به تيم ملي راه يافته، درباره عدم حمايت مالي از قهرمانان پرورش اندام حرف‌هايي دارد كه در ادامه مي‌خوانيد:
* براي مسابقه جهاني آماده هستم ولي انگيزه زيادي ندارم. يك روز رژيم مي‌گيرم، روز بعد مي‌شكنم. دريغ از يك حمايت خشك و خالي.
* چون سابقه تمريني زيادي دارم نسبت به بعضي‌ها، با هزينه كمتري آماده مسابقات مي‌شوم. مثلاً 5 تا 7 ميليون تومان براي هرمسابقه بايد خرج كنم درحالي كه ورزشكاراني هستند كه خرجشان 15 تا 20 ميليون است. با اين حال براي هر مسابقه از بانك وام مي‌گيرم. الان هم درخواست وام 10 ميليوني داده‌ام.
* از لحاظ مالي هيچ حمايتي صورت نمي‌گيرد. قهرماني پياپي براي من كه هيچ تبليغاتي ندارم، سودي ندارد. از نظر قهرماني ديگر به حد اشباع رسيده ايم. دوست داريم حرفه‌اي شويم ولي IFBB رابطه خوبي با ايران ندارد.
* امسال چند قهرمان به مسابقات جهاني نمي‌روند. مطمئن باشيد سال آينده هم همينطور است و بعضي از ملي پوشان ديگر آماده مسابقه نمي‌شوند. اين روند باعث ضعيف شدن تيم ملي ايران خواهد شد.
* اين همه هزينه براي تربيت و پرورش يك قهرمان مي‌شود ولي وقتي يك قهرمان متولد مي‌شود، ديگر به او رسيدگي نمي‌كنند.