PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بيت‌الله عباسپور: قهرماني تكرار مكررات است

Mohsen
۱۳۸۹-۰۷-۰۳, ۰۲:۱۷ قبل از ظهر
بشير آنلاين: بيت‌الله عباسپور يكي از ملي‌پوشاني است كه همزمان به كار مربيگري نيز مي‌پردازد. او در مسابقات هفته گذشته تهران با نفراتي مانند حامد داودآبادي، بهروز ولي‌پور، ياسر فالي، مهدي پيرسرانديپ، عباس داوري و حسن پناهي كار كرده و در سطح ملي نيز چند نفر از بدنسازان از راهنمايي‌هاي او به عنوان مربي استفاده مي‌كنند.
عباسپور كه در هفت سال اخير مدال‌هاي رنگارنگي از مسابقات آسيايي و جهاني داشته و يك ماه پيش در تهران به عنوان «قهرمان قهرمانان» رسيده، درباره مسابقات جهاني WBPF مي‌گويد: نمي‌توانم در مسابقات جهاني شركت كنم. از لحاظ مالي مشكل دارم و متاسفانه فدراسيون هم كمك نمي‌كند. ضمن اينكه جوايزي كه قرار بود اسپانسرهاي مسابقه بدهند، هنوز به ما نرسيده است.

عباسپور در ادامه مي‌گويد: قهرماني من تكرار مكررات است و ديگر انگيزه زيادي براي حضور در مسابقات آماتوري ندارم. مي‌خواهم در سطح حرفه‌اي‌ها براي كشورم افتخار آفرين باشم.

mankind
۱۳۸۹-۰۷-۰۳, ۰۹:۳۳ قبل از ظهر
من به اقای عباس پورتوصیه می کنم تابعیت امریکا رو بگیرند . فقط در این صورت موفق می شوند .

همش میگیم مرگ بر امریکا . ولی خودتون ببینید مردم امریکا چقدر موفقند تو هر زمینه ای

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۷-۰۳, ۱۱:۰۴ قبل از ظهر
باز هم مثل همیشه مشکلات مالی بدنسازان ایرانی باعث می شه که از حضور در مسابقات امتناء کنند که خیلی ناراحت کننده است .
خدا لعنت کنه مسئولین محترم فدراسیون پرورش اندام رو . ای خداااااااااااااااا

mahmoud
۱۳۸۹-۰۷-۰۳, ۱۱:۵۷ قبل از ظهر
هر کسی بتونه تابعیت بگیره برد کرده اینجا موندن یعنی وقت تلفی

majid66
۱۳۸۹-۰۷-۰۳, ۰۱:۳۹ بعد از ظهر
كاش فقط وقت تلف كردن بود.....

mankind
۱۳۸۹-۰۷-۰۳, ۰۵:۳۰ بعد از ظهر
الان ببینید محسن قران نویس رو . خدا وکیلی هر کی بره برده