PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهران مدیری قهوه تلخ را به سوپرمارکت‌ها برد !!! چرا ؟؟

pouyas
۱۳۸۹-۰۷-۰۴, ۰۶:۰۹ بعد از ظهر
هرچند از ابتدا قرار بر پخش این سریال از تلویزیون بود اما حالا این سریال از 30 شهریور ماه با برنامه هر هفته 3 قسمت در یک بسته در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد تا آن را از سوپرمارکت‌ها بخرند.
بالاخره غائله سریال «قهوه تلخ» به کارگرانی مهران مدیری با پخش در فروشگاه‌های معتبر کشور و پخش در شبکه نمایش خانگی به پایان رسید

همشهری آنلاین نوشت:

http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1389/6/2/66388_712.jpg

هرچند از ابتدا قرار بر پخش این سریال از تلویزیون بود اما حالا این سریال از 30 شهریور ماه با برنامه هر هفته 3 قسمت در یک بسته در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد تا آن را از سوپرمارکت‌ها بخرند. تولید این سریال از تیرماه 1388 آغاز شد اما خبرهای ساخت این کار از خردادماه سال گذشته توسط مدیر شبکه 3 سیما اعلام شد اگرچه در نهایت اعلام شد که این کار به سفارش سیما ساخته نشده‌است.

خردادماه سال گذشته ‌اصغر پورمحمدی، مدیر شبکه 3 سیما در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد که در راستای نامگذاری امسال به نام اصلاح الگوی مصرف، شبکه 3 سیما قصد دارد سریالی با توجه به این مضمون بسازد. با اینکه هنوز نام این کار مشخص نشده بود و در مرحله تولید بود مدیر شبکه 3 سیما مهران مدیری را به‌عنوان کارگردان این اثر معرفی کرد.

تا آن موقع هنوز نامی از سریال و عوامل آن نبود جز نویسندگان همیشگی کارهای مهران مدیری، امیر مهدی ژوله و خشایار الوند.
در ماه‌های بعد به‌تدریج اسامی بازیگران این کار مشخص شد و ‌در مرداد سال گذشته هاشم رضایت، قائم مقام مدیر شبکه 3 سیما اعلام کرد که سریال جدید مهران مدیری در 50 یا 90 قسمت برای پخش در شب‌های پاییز ساخته خواهد شد.

ساخت سریالی با کارگردانی مهران مدیری به‌دلیل استقبال خوب مخاطبان همواره از سوی مطبوعات بازتاب خوبی دارد. این سریال هم از این موضوع مبرا نبود و تا مهرماه سال گذشته مدام اعلام می‌شد که مهران مدیری ساخت مجموعه جدید خود با نام «قهوه تلخ» را آغاز کرده و پخش آن از اول آبان ماه آغاز می‌شود.

خبرها از معرفی بازیگران و خلاصه داستان این سریال همچنان ادامه داشت تا آبان ماه رسید و خبری از پخش سریال نبود، به‌جای آن هاشم رضایت در گفت‌وگو با فارس از توقف کار مهران مدیری خبر داد و اعلام کرد توقف کار به‌دلیل تغییر دکور بوده و پس از دهه اول ماه محرم روی آنتن می‌رود. خبرها همچنان ادامه داشت و گروه کارش را ادامه می‌داد. در دی ماه اعلام شد که آخرین مجموعه مهران مدیری از اواخر بهمن ماه و پس از پایان ایام عزاداری آخر ماه صفر روانه آنتن شبکه 3 سیما خواهد شد.

همان موقع‌ها داستان کمی تغییر کرد و به‌تدریج زمزمه‌های پخش نشدن این کار به گوش رسید. اواخر سال گذشته یعنی زمانی که اسامی کارهای نوروزی تلویزیون معرفی می‌شد، خبر‌هایی مبنی بر اختلاف میان تلویزیون و گروه سازنده قهوه تلخ به گوش رسید. هرچند که این خبرها در‌گوشی بود ولی نامی هم از کار مهران مدیری در بین سریال‌های نوروزی به چشم نمی‌خورد.

هاشم رضایت، قائم مقام شبکه 3 سیما اسفند گذشته اعلام کرد:« پیش از این قرار بود مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» پس از ماه صفر به روی آنتن شبکه 3 سیما برود اما قطعیت این زمان از بین رفت و تکلیف پخش این سریال به‌زودی مشخص خواهد شد.» وی به برگزاری جلسه‌ای اشاره کرد که طی آن تصمیم گرفته خواهد شد که این کار از همان آخر ماه صفر به روی آنتن برود یا اینکه پخش آن از ابتدای نوروز 89 آغاز شود.

آخر سال گذشته خبری روی خبرگزاری فارس قرار گرفت با این مضمون که مدیران شبکه 3 بنا دارند مجموعه جدید مهران مدیری را سال 89 روانه آنتن کنند اما خبر مهم‌تر در این زمینه، از پخش این سریال پس از ایام نوروز 89 حکایت داشت.

با این حال، نوروز امسال تلویزیون بدون حضور مهران مدیری سریال‌هایش را به نمایش گذاشت‌ و پس از آن شایعات بیشتر شد. با اینکه هر دو طرف سعی در انکار این قضیه داشتند اما شایعه وجود مشکلات مالی دو طرف در اوایل روزهای سال 1389‌‌روی خروجی خبرگزاری فارس قرار گرفت.

در این گزارش آمده بود‌ طبق صحبت‌هایی که در آخرین جلسه‌ برای توافق میان مدیران شبکه سوم سیما و تهیه‌کنندگان این سریال برگزار شده، ظاهرا از طرف مدیر شبکه سوم سیما رقم 5/3 میلیارد تومان برای خرید این سریال پیشنهاد می‌شود اما برادران تهیه‌کننده این سریال، به‌جز رقم مذکور، درآمد حاصل از آگهی‌های بازرگانی قبل و بخش میانی سریال را هم مطالبه کرده بودند که مورد تایید مدیران شبکه سوم سیما قرار نمی‌گیرد و به همین دلیل پخش کار در ایام نوروز منتفی و به جای آن سریال زن بابا پخش می‌شود. بعد از تعطیلات نوروزی امسال روابط‌عمومی این کار اعلام کرد که از ابتدا هم قرار نبوده این سریال در ایام نوروز به روی آنتن برود. تمام اخبار منتشر شده پیرامون تعطیلی این پروژه، اختلاف سازندگان آن با صداوسیما و... شایعاتی بیش نیست و عوامل در حال حاضر مشغول ادامه کار ساخت و تصویربرداری هستند.

از این تاریخ به بعد باز هم خبرهای ادامه همکاری به گوش می‌رسید و حتی زمان پخش آن هم خردادماه اعلام شد اما اردیبهشت ماه ورق برگشت. اردیبهشت ماه امسال ‌ پورمحمدی اعلام کرد تا به حال 5 قسمت از سریال «مدیری» بازبینی شده است. او در گفت‌وگو با فارس درباره وضعیت این مجموعه اعلام کرد که این سریال فعلا پخش نمی‌شود و تصمیمی برای زمان پخش آن گرفته نشده‌است. او با اشاره به بازبینی 5 قسمت سریال اشاره کرد که کار مشکلاتی دارد که باید با حضور مسئولان سازمان حل شود.

پورمحمدی اعلام کرد که با حل این مشکلات سرنوشت پخش قهوه تلخ مشخص می‌شود. هر چند او اعلام کرد که بودجه‌ای از سوی شبکه 3 سیما صرف این کار نشده‌است اما اظهار امیدواری کرد که برای حل این مشکل پای رئیس سازمان صدا و سیما به میان نیاید.

کشمکش‌ها ادامه داشت تا در خرداد ماه امسال «مهران مدیری» در حاشیه برگزاری نشست بررسی ویژگی طنز در آثارش در حوزه هنری اعلام کرد که وضعیت پخش این کار از تلویزیون اصلا مشخص نیست. او گفت که برخلاف آنچه در رسانه‌ها مطرح شده، واقعا چیزی در این زمینه مشخص نشده و تا 10 الی 20 روز آینده مشخص خواهد شد که آیا «قهوه تلخ» از تلویزیون روی آنتن خواهد رفت یا به‌صورت سی‌دی پخش خواهد شد.

اما عجیب‌ترین صحبت در این میان مربوط به مرتضی میرباقری، معاون سیماست که در آخر خردادماه امسال اعلام کرد که «قهوه تلخ» به کارگردانی مهران مدیری به سفارش صدا و سیما ساخته نشده است و انگار نه انگار که پیش از این بارها و بارها از سوی مسئولان شبکه 3 سیما اعلام شده بود که این کار در حال ساخت است. به‌نظر می‌رسد که با اعلام این نظر، گروه سمت و سوی دیگری به کار خودشان دادند.

از این به بعد خبرهایی حاکی از پخش این کار در شبکه نمایش خانگی منتشر شد. تیرماه امسال بود که سعید رجبی‌فروتن، مدیرکل دفتر همکاری‌های سمعی، بصری و نمایش خانگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از بازبینی و صادر شدن پروانه نمایش 9 قسمت از مجموعه «قهوه تلخ» به کارگردانی مهران مدیری برای عرضه در شبکه نمایش خانگی خبر داد.

خبرهای دیگر هم حاکی از عدم‌پخش این کار در تلویزیون بود. در همین ماه محمدرضا تخشید مدیر گروه فیلم و سریال شبکه 3 در نشست خبری مدیران شبکه 3 با اظهار امیدواری نسبت به پخش این کار از تلویزیون اعلام کرد که هیچ احتمالی برای پخش این کار از تلویزیون وجود ندارد. با این تصمیمات بود که تهیه‌کنندگان این کار تصمیم گرفتند «قهوه تلخ» را از 20 شهریورماه با بازی مهران مدیری، سیامک انصاری، محمدرضا هدایتی، سحر زکریا، الیکا عبدالرزاقی، برزو ارجمند،رضا فیض نوروزی، سحر جعفری جوزانی، نادر سلیمانی و...، در سوپرمارکت‌های معتبر عرضه کنند.

منبع:تابناک

یک برنامه طنز باحالم بود اونم پرید قرار بود 1 سال پیش پخش بشه به نظر شما چرا ؟

از فیلم های بنجل تلویزیونی که بهتره باید بشینی پای برنامه های تلویزیون فقط گریه کنی :گریه: :گریه: :گریه:

نظرتون چیه

pouyas
۱۳۸۹-۰۷-۰۴, ۰۶:۱۵ بعد از ظهر
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:863wcXs8QlQ7tM:http://maadweb.com/wp-content/uploads/2010/08/n-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%82%D9%87%D9%88%D9%87-%D8%AA%D9%84%D8%AE-n-490x341.jpg&t=1

http://pic.hipersian.com/uploads/admin/35dfa01c24.jpg

در اين سريال مهران مديري (بلوتوس)، سيامك انصاري(نيما / استاد تاريخ/ مستشارالملك)، محمدرضا هدايتي (پادشاه/ جهانگير شاه دولو)، سحر جعفري جوزاني (رويا/ دختر صدراعظم/ ناز خاتون)، سحر ذكريا (لعبت الملوك/ دختر پادشاه)، رضا فيض‌نوروزي (اعتمادالملك ديلمي/ صدراعظم)، برزو ارجمند (برزو خان/ سپهسالار اداره پيشمرگان)، بيژن بنفشه‌خواه (بيخودي الملك/ پسر صدراعظم)، آرام جعفري (كاترين/ سوگلي)، اليكا عبدالرزاقي (فخرالتاج/ زن پادشاه)، تادر سليماني (رستم/ سرآشپز/ اداره اميال مباركه)، فلامك جنيدي (كبوتر/ زن سرآشپز)، رضا نيكخواه (خوابگزار/ نوسترآقاخان داموس الملك)، شايان احدي‌فر (گنجشك خان ديلمي/ پسر اتابك)، شادي احدي‌فر (ضعيف السلطنه/ همسر دواء الملك)، عارف لرستاني (بلد الملك/ رئيس نظميه، بلديه، امنيه)، مريم بخشي (اخترالملوك/ زن صدراعظم)، علي لك‌پوريان (دامبول السلطنه/ اداره كيف همايوني)، ساعد هدايتي (طبيب دربار/ دواء الملك/ همسر دايي اقبال خان)، فاطمه هاشمي (نديمه/ همدم الملك/ همسر دايي اقبال خان)، هادي كاظمي (توپولوف/ برادر كاترين/ باباشاه حشم‌دار)، جواد عزتي (پدر اتابك)، سعيد پيردوست (پهلوون مشير/ قهوه‌چي)، رامين پورايمان (دائي اقبال خان/ اداره سور و سات همايوني)، دريا امينيان (منيژالسلطنه/ همسر داموس الملك)، بيوك ميرزايي (تيمور)، حميد كاشاني (شكوفه/ ميرغضب)، اميرفرزام دهنوي (سرباز نظميه)، شيما مومني (كنيز السلطنه/ همسر بلدالملك)، سام نوري (معلم زبان فرانسوي)، بهشاد مختاري (مخبرالدوله سرسعدي)، مهدي ناطقي (سرباز نظميه)، آزاده مهدي‌زاده (ژوزفين/نديمه كاترين) و شقايق رحيمي (مليح السلطنه/ همسر دامبول السلطنه) ايفاي نقش مي‌كنند.

«قهوه تلخ» 32 بازيگر اصلي دارد و داستان آن با بازي سيامك انصاري در نقش مورخ آغاز ‌شد. او در ابتداي داستان كه در دنياي امروز مي‌گذرد، يك فنجان قهوه تلخ مي‌خورد و با خوردن آن به تاريخ سفر مي‌كند. او در طول زمان به مورخي تبديل مي‌شود كه در مرور خاطرات تاريخي خود، هربار دچار مسائلي مي‌شود كه اين مسائل داستان‌هاي سريال را رقم مي‌زند.
در مجموعه تلويزيوني «قهوه تلخ» كه به تهيه كنندگي «مجيد آقاگليان» و «حميد آقاگليان» ساخته مي‌شود، بازيگراني نظير سيامك انصاري، علي لك‌پوريان، آرام جعفري، سحر زكريا، اليكا عبدالرزاقي، سحر جعفري جوزاني، هادي كاظمي، نادر سليماني، بيژن بنفشه‌خواه، فلامك جنيدي، سعيد پيردوست، ساعد هدايتي و ... ايفاي نقش مي‌كنند. داستان‌هاي مجموعه تلويزيوني «قهوه تلخ» توسط امير مهدي ژوله و خشايار الوند نوشته شده است و مهران مديري در آن نقش يك تاجر ونيزي را ايفا مي‌كند.

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۷-۰۴, ۰۶:۵۰ بعد از ظهر
مهران مدیری هم یک جیره خوره شک نکنید یه سری حتی ادعا کردن خودش اطلاعاتیه هیچ وقت یادم نمیره تحصن و اعتصاب غذای نمایندگان مجلس ششم رو به مسخره گرفت .

majid diyuor
۱۳۸۹-۰۷-۰۴, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
چون از صدا و سيما پيشنهاد نداشت:متفکر:

pouyas
۱۳۸۹-۰۷-۰۴, ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
اگر یک بار دیگه شب های برره رو بزارن بازم مردم پای اون میشینن مهران مدیری را از بچیگی میشناختم

کلا در طنز کارشون درسته من شنیدم دیگه نمیخواد طنز بسازه :ناراحت:

pouyas
۱۳۸۹-۰۷-۰۹, ۱۰:۲۲ قبل از ظهر
درخواست مهران مدیری

مهران مدیری خطاب به مردم گفت: ما که همیشه همدیگر را دوست داشته‌ایم و من همیشه عاشق‌تان بوده‌ام یک خواهش از شما دارم و آن این است که جان من (مدیری این عبارت جان من را سه بار تکرار کرد) نسخه کپی این سریال را از

کسی نگیرید و یا از کسی نخرید. حتی در خانواده و حتی در بین خواهر و برادرها.

http://0.dl-musicbaran4.info/Serial/Ghahve%20Talkh/ghahveh_talkh.jpg

اینم پشت جلد سی دی

http://s1.picofile.com/30nema/Pictures/ghahveh-talkh-celebfa-5.jpg

پرند
۱۳۸۹-۰۷-۱۱, ۰۲:۲۲ بعد از ظهر
كاري ندارم به اينكه با اطلاعه يا بي اطلاعه..
اما كارش خوبه.تو اين وانفساي بدون خنده...
قسمت اولش كه خيلي با نمك و تازه بود منو كه كم ميخندم چند بار به قهقهه انداخت...
صرف نظر از جوايز كه كمي قضيه رو مادي ميكنه اما اگه نخوايم مشكوك بازي در بياريم مگه چه اشكالي داره؟هفته اي 2500 واسه خنديدن چيز زيادي نيست و ارزششو داره...

eiman
۱۳۸۹-۰۷-۱۱, ۰۶:۱۶ بعد از ظهر
چون اکثرا موضوعات اقای مدیری طنز سیاسی هست کمتر اجازه پخش برای عموم میدن بخاطر همین باید خدارو شکر کرد که اجازه پخش در کلوپها رو دادند والا اونهم مثل غفوریان سکته رو میزد

پرند
۱۳۸۹-۰۷-۱۱, ۰۹:۴۹ بعد از ظهر
كيفيت صداش خيلي پائينه...مردم امروز بس كه كمش كردم زيادش كردم...دست آخرم كه ميخواستم يه موسيقي آروم بشنوم صدا رو انقدر زياد كرده بودم كه ديوار صوتي شكست!!

sajjad 1368
۱۳۸۹-۰۷-۱۲, ۰۳:۳۰ بعد از ظهر
علت اصلی این که اجازه پخش این سریال در تلویزیون داده نشد این بود که مهران مدیری در دیداری که هنرمندان با رهبر انقلاب آقای خامنه ای داشتند در چند ماه پیش حضور نداشت و بااین کارش در واقع بی احترامی کرده بود و اینا هم این طوری حالشو کردن تو قوطی.البته این سریالشو خیلی گرون میخاسته بفروشه.در مورد این که اومده تو ویدیئو کلوپا قیمت 2500برای سریال ایرانی زیاده.من برای فرار از زندان و 24 رو دو سی دی که در هفته میاومد 500 تومن بیشتر نیمدادم.تازه فراراز زندانو قبلا دیده بودم فقط خواستم دوبله شدشم ببینم تا هی زیر نویس نخونم.فکر نکنم فرار یا 24 اصلا قابل قیاس با قهوه تلخ باشن و اونا کجا مدیری کجا.اگه خارجی ها هنرمندند پس لابد ایرانی ها .....بگذریم.اما تو ایران مدیری و رضا عطاران تو طنز حرف اول رو میزنند.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۱۲, ۰۹:۳۲ بعد از ظهر
امروز دل رو زدم به دریا و 2 قسمتش رو یجا خریدم
فقط میتونم بگم دست روی موضوعاتی میذاره که واقعا ناب هستن و کلیشه ای نشده
راستی این جوایزش حقیقت داره یا مثل جوایز بانک و یا رب تبرکه؟؟؟؟؟

eiman
۱۳۸۹-۰۷-۱۳, ۰۸:۱۹ بعد از ظهر
علت اصلی این که اجازه پخش این سریال در تلویزیون داده نشد این بود که مهران مدیری در دیداری که هنرمندان با رهبر انقلاب آقای خامنه ای داشتند در چند ماه پیش حضور نداشت و بااین کارش در واقع بی احترامی کرده بود و اینا هم این طوری حالشو کردن تو قوطی.البته این سریالشو خیلی گرون میخاسته بفروشه.در مورد این که اومده تو ویدیئو کلوپا قیمت 2500برای سریال ایرانی زیاده.من برای فرار از زندان و 24 رو دو سی دی که در هفته میاومد 500 تومن بیشتر نیمدادم.تازه فراراز زندانو قبلا دیده بودم فقط خواستم دوبله شدشم ببینم تا هی زیر نویس نخونم.فکر نکنم فرار یا 24 اصلا قابل قیاس با قهوه تلخ باشن و اونا کجا مدیری کجا.اگه خارجی ها هنرمندند پس لابد ایرانی ها .....بگذریم.اما تو ایران مدیری و رضا عطاران تو طنز حرف اول رو میزنند.
اقا سجاد این مهران مدیری بود که طنز رو به سینمای ایران کشوند.همینکه تو این بازار داغون ادم فروشی یکی بتونه یک طنز سیاسی بسازه واقعا هنرمنده .و این برای شما افتخاره که چون دیدن رهبر نرفته حالش رو کردن تو قوطی ؟
در ضمن سعی کنید موضوعات اینچنین رو سیاسی و یکطرفه نکنید.

پرند
۱۳۸۹-۰۷-۱۳, ۱۱:۱۴ بعد از ظهر
ما 6 قسمتشو ديديم بقيه‌شم ميخريم...ارزششو داره:توصیه:

sajjad 1368
۱۳۸۹-۰۷-۱۴, ۱۲:۵۷ قبل از ظهر
من نه کاری به مدیری دارم نه به حالش نه خیلی های دیگه.......فقط گفتم بدونید دلیل اصلیش چیه.من تا موقعی که دی وی دی های خارجی هست وقت دیدن فیلم ای ایرانی ایرانی ندارم.خیلی از بازیگرای ایرانی رو دیدم چون چندتا فامل تو صداوسیما دارم.بیشتر بازیگرا یا خودشونو خیلی میگرن یا عمل دارن یا فکر میکنن تخم دوزرده کردن.اگه آلپاچینو برات پیت و مارلون براندو رابرت دنیرو آنجلینا جولیو.....بازیگرن پس ایرانی ها چی هستند هیچی نیستند.خیلی ازبازیگرای ایرانی به فامیلای من تو صداوسیما اعتراض کرده بودن که چرا این پسره مارو زیاد تحویل نمیگیره و.......بازیگرای خوب ایرانی پرستوئی مرحوم شکیباییو بهروز وثوقی و چندتا دیگن

mohsen_sh
۱۳۸۹-۰۷-۱۴, ۱۰:۲۹ قبل از ظهر
برای تبلیغ مجموعه خودش الکی یه دورغی درست کرده که تو فلان مهمونی برای فلان شخص بلند نشده تا خوب بفروشه مردم ما هم که کوشته مرده این حرکتا هستند و چشم بسته اینجور کارها رو حمایت میکنند
دلیل پخش نشدن تو تلویزیون هم این بوده که آقایون فکر میکنند تافته جدا بافته هستند و خواستار پول تبلیغات قبل . وسط و انتهای مجموعه رو داشتند و گفته بودن هزینه این تبلیغات باید 50 50 باشه
در ضمن گفت جان من کپی نخرید نگفت که دانلود نکنید ما هم دانلود میکنیم تازه تا اینجای کار که من خودم 6 قسمتش رو دیدم جز لودگی چیز دیگه ای ندیدم

Yashar1989
۱۳۸۹-۰۷-۱۴, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
برای تبلیغ مجموعه خودش الکی یه دورغی درست کرده که تو فلان مهمونی برای فلان شخص بلند نشده تا خوب بفروشه مردم ما هم که کوشته مرده این حرکتا هستند و چشم بسته اینجور کارها رو حمایت میکنند
دلیل پخش نشدن تو تلویزیون هم این بوده که آقایون فکر میکنند تافته جدا بافته هستند و خواستار پول تبلیغات قبل . وسط و انتهای مجموعه رو داشتند و گفته بودن هزینه این تبلیغات باید 50 50 باشه
در ضمن گفت جان من کپی نخرید نگفت که دانلود نکنید ما هم دانلود میکنیم تازه تا اینجای کار که من خودم 6 قسمتش رو دیدم جز لودگی چیز دیگه ای ندیدم
سلام
جز لودگی چیزی ندیدی چون عادت کردی به حجو هایی که به نام طنز معروف شدن که با رفتار و حرکت و تغییر شکل صورت و دهان بازیگر هایی که شما رو به خنده در میاره
اگر از ابتدا نگاه کنی از همون اولش خیلی تیکه ها رو به مسئولان انداخته و به جرات میتونم بگم که یکی از دلایل اصلی عدم پخش در تلویزیون همین تیکه ها بود
مثل تجمع خود جوش در فصل 3
*** چینی بنجل در فصل 2
حذف تاریخ در فصل 1
خونخواهی قبله عالم در فصل 2
روش های بازجویی در فصل 2
اون تیکه اش که میگه "وای به حال کسی که دمبک دست بگیره و مجلس ظالمو گرم کنه " یا اونجا که تیمور گفت :"مگه شاه نظمیه نداره اومده سراغ ما" (عین لباس شخصی های الان) در فصل 3 و ....

همینجاست که فرق بین طنز و حجو مشخص میشه.
تو طنز دلیلی نداره همش بخندی.باید کمی دلت از وضعیّت موجود بدرد بیاد

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۷-۱۴, ۰۴:۲۲ بعد از ظهر
سریال قشنگیه !
خیلی هم تیکه انداخته ! یاد سریال برره افتادم ! تو اون سریال هم هی مردم بخشداری برره رو با شهرداری و وزارت خونه ها مقایسه می کردند ! تو این سریال هم همین طور !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۱۴, ۰۸:۴۳ بعد از ظهر
در ضمن گفت جان من کپی نخرید نگفت که دانلود نکنید ما هم دانلود میکنیم

کار زشت رو که آدم تو بوق و کرنا نمیکنه پسر خوب
و اینکه میگی جز لودگی چیزی ندیدی برمیگرده به نگاه شما
مگه نشنیدید: ای دوست بکوش تا اهمیت در نگاه تو باشد نه در چیزی که به آن مینگری
شما سرسری نگاه کردی...عمیق ببین
از همون اولش که 118 رو برد زیر سوال حال کردم باهاش...تا اخرشم دنبال میکنم....و البته اصلشو میخرم :چشمک:

pouyas
۱۳۸۹-۰۷-۱۴, ۰۹:۲۲ بعد از ظهر
متاسفانه توی کشور ما همه دنبال رایت و کپی هستند برای همین خاطر شرکت میکروسافت MSN ما را محروم کرده از بس این ویندوز ها تقلبیه

شما اگر ویندوز نصب کنید پس از متصل شدن به اینترنت سریال {فکر کنم CPU } را مخفیانه به شرکت ... میفرستد این مطالب صرفا جهت قانون کپی رایت بود

پرند
۱۳۸۹-۰۷-۱۴, ۱۰:۴۵ بعد از ظهر
اي بابا
آقا جون اصلاً تيكه انداخته!! تيكه ننداخته!
سليقه ها متفاوته مثلاً من خودم يه زماني اسم جولي هم كه ميومد چه خوب چه بد داغ مي كردم...اما الان تحت هيچ شرايطي حاضر نيستم واسه ديدن فيلمش وقت بذارم...اين سليقه ايه..طنزو هجو و هزل و...
يبارم كه شده مثل تموم آدماي متمدن رفتار كنيم و كاري رو اگه دوست داريم بخريم..بهاش رو بپردازيم به هيچ جائي بر نمي خوره...

majid66
۱۳۸۹-۰۷-۱۴, ۱۱:۱۷ بعد از ظهر
ماها عادت كرديم
ميگن مفت باشه كوفت باشه
حالا حالاها اين فرهنگ جا نميوفتده
زمان ميبره