PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پودر چاقی 100% تضمینی با تاثیر گذاری فوق العاده بالا

pouyas
۱۳۸۹-۰۷-۰۸, ۰۸:۲۸ بعد از ظهر
با سلام

من از بس از این موارد شنیدم خسته شدم میخواهم نظر دوستان رو هم بدانم پشت مجلات و ......

پودر چاقی ----- 100% تضمینی با تاثیر گذاری فوق العاده بالا و رضایت بخش

اگر از لاغری رنج میبرید و به دنبال رفع این موضوع هستید و کالایی با 100/. ضمانت و کیفیتی فوق العاده بالا و گیاهی هستید ما فروشنده آن هستیم به صورتی که با مصرف 1 بسته 8 تا 10 کیلو گرم چاق میشوید
15,000 تومان

با مصرف 3 بسته از این محصول 20 کیلو گرم تضمینی چاق میشوید

برای نمونه ابتدا 1 بسته را برای نمونه مصرف کنید تا از صحت فوائد آن مطلع شوید.100/. تضمینی
مطمئن باشید مشتری دائم ما خواهید شد+چاق شدن و زیبا شدن صورت به شکل قابل توجه ای )تضمینی(
http://www.shopclinic.ir/Media/Image/Product/2009/10/963_633904176160925000_s.jpg

لازم به ذکر است که نمونه ای دیگری با همین مارک و با این تفاوت که دوز بالاتر و حجم بالاتر موجود میباشد که قیمت آن 28000 هزار تومان و 35000 هزار تومان میباشد

آیا حقیقت دارد ؟////؟ :متفکر:

pouyas
۱۳۸۹-۰۷-۰۸, ۰۸:۳۲ بعد از ظهر
نظر خودم اینه من بچه بودم یکی دو تا از همینا رو استفاده کردم فکر کنم یک کیلویی به من وزن داد ! :بامزه: با مجوز از وزارت بهداشت و درمان ایران

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۷-۰۸, ۰۸:۳۶ بعد از ظهر
سلام دو سال پیش یکی از دوستای من از این پودر ها استفاده کرد به طور فجیهی چاق شد شکم اورد ....فکر کنم 8 تومن گرفته بود پوست صورتش بعد مدتی چروک شد خیلی ضایع بود:نمیبینم:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۷-۰۸, ۱۱:۲۸ بعد از ظهر
همونطور که لاغری شدن سخته چاق شدن هم سخته با اینکه لاغری سخت تره اما به این حرف ها گوش نکن چون هیچ کاری بدون زحمت و زمان موثر نیست.

majid66
۱۳۸۹-۰۷-۰۸, ۱۱:۳۲ بعد از ظهر
كذب محض!
اگه پودري باشه كه به اين سرعت وزن زيادي بده،شك نكنيد كه حاوي كرتونه.

mankind
۱۳۸۹-۰۷-۰۸, ۱۱:۴۵ بعد از ظهر
نا برده رنج گنج میسر نمی شود