PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ‫عضویت ویژه (VIP) در سایت بدنساز برداشته شد

Mohsen
۱۳۸۹-۰۷-۰۹, ۰۴:۳۶ بعد از ظهر
با سلام
یک خبر خوش برای دوستان و کاربران عزیز سایت بدنساز:قلب:
‫عضویت ویژه (VIP) در سایت بدنساز (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?2118) برداشته شد:گل رز:

تمام انجمن ها برای تمامی کاربران باز شد و امیدوارم لذت ببرید:صلح:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۷-۰۹, ۰۴:۴۱ بعد از ظهر
درود.از مدیریت سایت بدنساز جناب آقای ممقانی کمال تشکر رو دارم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشن.بدرود

sajjad 1368
۱۳۸۹-۰۷-۰۹, ۰۵:۰۱ بعد از ظهر
با تشکر از مدیریت سایت آقای محسن.این کار حتما میزان بازدید و عضو شدن در سایت رو بالا میبره.البته این سایت فکر کنم پربیننده ترین سایت بدنسازی باشه.

mankind
۱۳۸۹-۰۷-۰۹, ۰۵:۱۳ بعد از ظهر
Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۰۹, ۰۶:۰۰ بعد از ظهر
:گل رز:بنده هم به نوبه خودم از مدیر کل محترم تشکر میکنم که در راستای خدمت به کاربران عزیز از هیچ کوششی دریغ نمیکنن:گل رز:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۷-۰۹, ۰۶:۰۹ بعد از ظهر
این سایت در بین سایتهای بدنسازی تکه .
هنوز سایتهای بدنسازی هستند که با اینکه چند روز هم از مستر المپیا گذشته حتی به خودشون زحمت ندادن نتایج رو بزارن (حالا عکس پیشکش ! )

الیته زیاد با این موضوع موافق نیستم ! چون اطلاعات رو راحت در دست بیگانگان قرار میده !

pouyas
۱۳۸۹-۰۷-۰۹, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
آفرین محسن جان میبایستی زود تر این کارو بکنی

ولی بسیار کار خوبی کردید این جوری همه از مطالب به خوبی بهره میبرند

pouyas
۱۳۸۹-۰۷-۰۹, ۰۶:۳۳ بعد از ظهر
الیته زیاد با این موضوع موافق نیستم ! چون اطلاعات رو راحت در دست بیگانگان قرار میده !

من از خیلی وقت پیش می خواستم این موضوع رو مطرح کنم بیگانه چیه ما ها همه ایرانی هستیم بعضی ها حتی از مثلا از کراتین هیچ نمیدانند محسن جان کار بسیار درستی انجام داد بازم تشکر

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۰۹, ۰۶:۳۷ بعد از ظهر
من از خیلی وقت پیش می خواستم این موضوع رو مطرح کنم بیگانه چیه ما ها همه ایرانی هستیم بعضی ها حتی از مثلا از کراتین هیچ نمیدانند محسن جان کار بسیار درستی انجام داد بازم تشکر

منظور یاکوزا دزدهای مطالب هستن نه کاربرا
اون بعضیا که از کراتین چیزی نمیدونستن و سوال میکردن که جواب میگرفتن

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۷-۰۹, ۰۷:۳۶ بعد از ظهر
سلام
تشکر از مدیریت محترم سایت آقا کحسن با اینکه بنده از اوایل اجرای این طرح موافق نبودم ولی حرف نزدم و امیدوار بودم روزی همچین اتفاقی بیافته که افتاد .
اگر آقا محسن لطف کنند و هدف اصلی خودشون رو از این عمل بیان کنند ممنون میشم . و بگویند که تکلیف کاربران ویژه پس چی میشه ؟ دیگر امتیاز متمایزی ندارند . ممنون :گل رز:

amir26
۱۳۸۹-۰۷-۰۹, ۰۸:۰۷ بعد از ظهر
با سپاس فراااااااااااااااااااااااااوان :تشویق: :آغوش"

Mohsen
۱۳۸۹-۰۷-۰۹, ۰۸:۱۸ بعد از ظهر
خواهش میکنم از همه دوستان عزیزم:گل رز: از مدتی هم که نتوانستید از مطالب سایت استفاده کنید پوزش میطلبم!

اگر آقا محسن لطف کنند و هدف اصلی خودشون رو از این عمل بیان کنند ممنون میشم
هدف اصلی؟؟؟ اصلا دوست ندارم شعار بدم اما واقعا فکر میکنید من همیشه هدفی جز کمک کردن داشتم؟
من اگه عضویت ویژه در سایت راه انداختم فقط بخاطر حفظ سایت بود
من زمانی عضویت ویژه راه اندازی کردم که واقعا مجبور شدم. بنده با اینکه هیچ درآمدی از سایت نداشتم تاجایی که تونستم از جیب خودم بدون هیچ منتی برای سایت خرج کردم تا جایی که مقداری اندکی پول کم آوردم و به کسی که اصلا خوشم نمیاد حتی اسمشو ببرم (میدونم خودتون حتما میدونید منظورم کیه) گفتم برای سایت مقدار کمی پول کم دارم. اول که کلی سوال کرد و در آخر گفت خوب ولش کن کو..... بچه ها بگذار سایت بسته بشه. در صورتی که صدها برابر اون مبلغ از سایت سود کرده بود بازم حاضر نشد بده.(منو خوب میشناخت میدونست که هرجور شده نمیگذارم سایت بسته بشه و اینجوری هم سو استفاده کرد)
پس اگه اون زمان این کارو نمیکردم شاید الان سایتی وجود نداشت
در حال حاضر خوشبحتانه سایت مشکل مالی نداره پس دیگه مجبور نیستیم عضویت ویژه باشه

تکلیف کاربران ویژه پس چی میشه ؟ دیگر امتیاز متمایزی ندارند . ممنون :گل رز:
تمام انجمن های سایت برای تمامی کاربران باز و قابل استفاده است اما گروه کاربران ویژه فعلا باقی خواهد ماند و گروه کاربران ویژه هم مانند سایر گروه ها فقط از امکانات بیشتری نسبت به گروه قبلی خود برخوردار است

اقا
۱۳۸۹-۰۷-۱۰, ۰۸:۰۱ قبل از ظهر
خیلی دلقکین همه کاراتونم از روی سایت پاوربیلدینگ دات ای ار کپی برداری میکنین تا دیدیدن سایتسلامی مقالاتشو رایگان در اختیار گذاشت شما هم این کارو کردین ولی مقاله های اون سایت کجا و چرت و پرتای سایت شما کجا 4 تا بچه نشستن یه مشت شرو ور نوشتن به اسم مقاله مقاله های سایت شما مجانی هم چاپ بشه بدن دستم من حاض نیستم نگاش کنم یه نگاه به سایتتون بندازین خجالت بکشین کلا 8 نفر عضو فعالم ندارین واقعا کسی یعنی حاضر بوده برای این مزخرفات مقالاتتون پولم بده؟؟:متفکر::خنده:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۱۰, ۰۸:۵۳ قبل از ظهر
برو بابا ان اقا

بيخودي ذهن بقيه رو به سمت سايتهاي ديگه نكشون كه همه ميدونن چه ادم كثيف و بد ذاتي هستي

اه اه اه
دست بردار ازين كثافت كاريات

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۷-۱۰, ۰۸:۵۵ قبل از ظهر
خیلی دلقکین همه کاراتونم از روی سایت پاوربیلدینگ دات ای ار کپی برداری میکنین تا دیدیدن سایتسلامی مقالاتشو رایگان در اختیار گذاشت شما هم این کارو کردین ولی مقاله های اون سایت کجا و چرت و پرتای سایت شما کجا 4 تا بچه نشستن یه مشت شرو ور نوشتن به اسم مقاله مقاله های سایت شما مجانی هم چاپ بشه بدن دستم من حاض نیستم نگاش کنم یه نگاه به سایتتون بندازین خجالت بکشین کلا 8 نفر عضو فعالم ندارین واقعا کسی یعنی حاضر بوده برای این مزخرفات مقالاتتون پولم بده؟؟

همین که حمالی مثل تو میاد و از رو حسادت زر زر میکنه یعنی کار مهمی بوده !
همین عمل افراد احمقی مثل تو هست که به ما روحیه میده و نشون میده داریم کارمون رو درست انجام میدیم .

amir26
۱۳۸۹-۰۷-۱۰, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
دوستان پیشنهاد میکنم بجای واکنش نشون دادن به اینها فقط اخراج بشن و محلی بهشون گذاشته نشه.اتفاقا اینطور شخصیتها وقتی میبینند رفتار و گفتارشون واکنش طرف مقابلو در پی داره بیشتر خوشحال میشن.

به قول بزرگی سختترین کار دنیا قانع کردن یه احمقه.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۱۰, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
درست میگی شما و نباید محل سگ هم گذاشت به این افراد
کاری که بقیه مدیران سایت ها میکنن باهاش . چون این بابا تپه نریده نذاشته و همه جا صحبت از گند کاریاش هست
باشه چشم منبعد فقط با یه اردنگی میندازیمش بیرون:پوزخند:

majid66
۱۳۸۹-۰۷-۱۰, ۱۱:۳۴ بعد از ظهر
خیلی دلقکین همه کاراتونم از روی سایت پاوربیلدینگ دات ای ار کپی برداری میکنین تا دیدیدن سایتسلامی مقالاتشو رایگان در اختیار گذاشت شما هم این کارو کردین ولی مقاله های اون سایت کجا و چرت و پرتای سایت شما کجا 4 تا بچه نشستن یه مشت شرو ور نوشتن به اسم مقاله مقاله های سایت شما مجانی هم چاپ بشه بدن دستم من حاض نیستم نگاش کنم یه نگاه به سایتتون بندازین خجالت بکشین کلا 8 نفر عضو فعالم ندارین واقعا کسی یعنی حاضر بوده برای این مزخرفات مقالاتتون پولم بده؟؟:متفکر::خنده:
دلقك مامي جونته كه تورو زايده بياي تو سايت ما خ..... كني.

Mohsen
۱۳۸۹-۰۷-۱۱, ۱۲:۰۴ قبل از ظهر
واقعا خوشحالم که میبینم باز هم حرکتی انجام دادیم که باعث فشار و سوزش!!! دشمنان شد
و این برام جالبه که ما نه تنها از سایتی تقلید نکردیم و نمی کنیم بلکه این سایت های دیگر هستن که از سایت ما تقلید میکنند
جهت اطلاع من حتی همین الان هم نمیدونم که مقالتشون را برداشتن یا نه الان از شما دوست دستمال به دست عزیز شنیدم. من حتی صفحه اصلی سایتشون را هم نگاه نمیکنم

hgh
۱۳۸۹-۰۷-۱۲, ۰۱:۰۰ بعد از ظهر
آقا محسن دمت گرم . جون داداش اگه فروشگاه مخصوص سایت باز میکردیم خیلی عالی بود . چون دیگه با ترس و لرز خرید نمی کردیم . بابا مردیم از بس مکمل های اشغال خوردیم !!! به پیشنهادم خوب فکر کن. یه هالی به بچه ها بده . دوست داریم......................

hgh
۱۳۸۹-۰۷-۱۲, ۰۱:۴۵ بعد از ظهر
نگاه کنید منظور من از مکمل اشغال مکمل هایی مثل مکمل های جناب قهرمان قهرمانان آقای صادقی پری هستش نه خدایی نکرده منظورم آقای تختی یا آقای حجت زارع باشه . اتفاقا دیشب با آقای کسایی داشتم در مورد مکمل ها تلفنی صحبت می کردم نزدیک ده دقیقه و ایشون آقای حجت زارع رو 100% تایید کردن و من هم با آمار هایی که تا الان گرفتم مکمل های آقای زارع رو تایید میکنم .در مورد آقای تختی هم که طلایی که نابه جه منتش به خاکه . از دوستان معذرت می خوام ... منظورم ایینه که یه سایت رسمی با همکاری آقاییون بزنیم که 100% کامل و همراه با تصاویر باشه ......................

hgh
۱۳۸۹-۰۷-۱۲, ۰۱:۵۹ بعد از ظهر
مثلا مربی ما آقا سید محمود دهقانیان قهرمان چندین دوره پاور لیفتینگ در آسیا (بعدا عکساشو میزارم) چند روز پیش میگفت زتگ زدم به کسی که به مجتبی ملکی مکمل میده از ایشون سفارش داشتم . به من گفت که الان مکمل اصل ندارم 20-30 روز دیگه خبرت میکنم چون مجتبی بهش گفته بود اگه *** بد داد برگردونید بهش............................................... تو خود بخوان حدیث مفصل ........ (انشا الله عکسایه آقا سید با مجتبی و عکس خودم با آقا سید رو میزارم) یا میدم افشین آقا بزاره تو سایت.... راستی قیمت های رفیق مجتبی تقریبا همترازه قیمت های آقا حجته ........... بازم معذرت که سرتون رو درد آوردم

Smt
۱۳۸۹-۰۷-۱۲, ۰۷:۲۸ بعد از ظهر
دستتان درد نکند

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۷-۱۲, ۰۹:۱۷ بعد از ظهر
اشغال مکمل هایی مثل مکمل های جناب قهرمان قهرمانان آقای صادقی پری هستش نه
لطفا از حاشیه بپرهیزید !!!

mahyarhx
۱۳۸۹-۰۷-۱۲, ۰۹:۳۷ بعد از ظهر
سلام ممنون از این حرکت بزرگتون
با این کار بازوی سایت بزرگ تر شد

rogera75
۱۳۸۹-۰۷-۱۳, ۰۹:۳۰ قبل از ظهر
ضمن عرض تشکر از تمام دوستان ، منم شدیدا خواهشمندم یه فروشگاه برای فروش مکمل داشته باشیم واقعا کمبودش حس میشه....

sharkgym_power
۱۳۸۹-۰۷-۱۳, ۰۹:۴۲ قبل از ظهر
ممنونم

majid66
۱۳۸۹-۰۷-۱۳, ۱۰:۲۵ قبل از ظهر
ضمن عرض تشکر از تمام دوستان ، منم شدیدا خواهشمندم یه فروشگاه برای فروش مکمل داشته باشیم واقعا کمبودش حس میشه....
دوستان عزيز هر گونه پيشنهاد و انتقادهاي خودتون رو در تايپيك مربوطه ارائه بدين.:گل رز:

majid66
۱۳۸۹-۰۷-۱۳, ۱۰:۲۷ قبل از ظهر
ممنونم
براي تشكر كردن روي دكمه ان كليك كنيد:گل رز:

amintab2001
۱۳۸۹-۰۷-۱۳, ۰۴:۳۱ بعد از ظهر
drooooooooooooooooddddddddddddddddddddddd va do sad doroooooooood pa ghadam maneaaaa

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۱۳, ۰۴:۵۱ بعد از ظهر
drooooooooooooooooddddddddddddddddddddddd va do sad doroooooooood pa ghadam maneaaaa

دوست عزیز به سایت خودتون خوش اومدین
اینجا یه فروم فارسی هستش
لطفا فارسی تایپ کنید
ممنون

sasuke_ninja
۱۳۸۹-۰۷-۱۵, ۱۰:۴۸ قبل از ظهر
من هم به عنوان یک عضو کوچیک در سایت و در جامعه ورزشی کشور از مدیریت سایت تشکر ویژه میکنم.
امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشید.
دست شما درد نکنه.
آریگاتوکوزای ماشتا

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۷-۱۵, ۱۰:۵۸ قبل از ظهر
داشتم تو نت می چرخیدم که دیدم سایتهای دیگه چقدر دارند حسودی میکنند به این موضوع ! آقای استاد شرم کن ! این سایت قبل تو مجانی بود ! خاله زنک ؟! اگه این یه سایت در پیتی پس چرا احساس خطر میکنی ؟!

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۱۵, ۰۱:۵۴ بعد از ظهر
انقدر ایده ها و کارهای خاص برای این سایت داریم که چشم همه از کاسه در میاد و
همون افراد خیانتکار میان و موس موس میکنن برای اینکه دوباره بتونن در جمع ما باشن

majid66
۱۳۸۹-۰۷-۱۵, ۰۲:۱۵ بعد از ظهر
تكبير
:جشن:

Yashar1989
۱۳۸۹-۰۷-۱۵, ۰۲:۵۲ بعد از ظهر
حمایتت میکنیم:صلح:

alax
۱۳۸۹-۰۷-۱۵, ۰۴:۲۴ بعد از ظهر
sasuke_ninja
۱۳۸۹-۰۷-۱۵, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
بشه چشم هرچی حسود کور از دم :شصتمنفی:

پرچم بالاست :صلح:

میگم که حالا این vip دوباره فعال میشه یا دیگه تمومه؟؟؟؟:پوزخند:

Mohsen
۱۳۸۹-۰۷-۱۶, ۰۲:۱۴ قبل از ظهر
بشه چشم هرچی حسود کور از دم :شصتمنفی:

پرچم بالاست :صلح:

میگم که حالا این vip دوباره فعال میشه یا دیگه تمومه؟؟؟؟:پوزخند:

عضویت ویژه (VIP) برای همیشه برداشته شد و دیگه فعال نخواهد شد:صلح:

sasuke_ninja
۱۳۸۹-۰۷-۱۶, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
احسنت،ماشالله :جشن:

دست شما درد نکنه:قلب:

sasuke_ninja
۱۳۸۹-۰۷-۱۶, ۱۰:۴۴ بعد از ظهر
جناب آقای افشین کسایی میتونم بدونم چیه اون پست قبلی من رو ویرایش نمودید؟؟؟؟:متفکر::لبخند:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۱۶, ۱۰:۵۱ بعد از ظهر
بله چرا توضیح ندم؟:لبخند:
2 تا پست بود پشت سرهم و در نهایت 2 خط میشدن
منم اون 2 تا رو ادغام کردم باهم

sasuke_ninja
۱۳۸۹-۰۷-۱۷, ۱۱:۳۷ قبل از ظهر
دست شما درد نکنه ،زحمت کشیدید:پوزخند:

m1982
۱۳۸۹-۰۷-۲۰, ۰۳:۰۵ بعد از ظهر
سلام خسته نباشيد
تشكر بابت سايت و مطالب عاليتان من امروز بطور اتفاقي سايت شما رو تو گوگل سرچ كردم بعد از گشت و گذار 2 ساعته داخل سايتتون به عنوان ميهمان مجاب شدم عضو شم و حتما روزي شده 1 بار به اين سايت سر مي زنم .
با تشكر از مطالبي كه در سايت قرار داديد مخصوصا آموزش حركات به صورت تصويري

ramtinsr
۱۳۸۹-۰۷-۲۱, ۰۵:۲۷ بعد از ظهر
یک دنیا متشکرم از تغییر جدید.

aknz1970
۱۳۸۹-۰۷-۲۸, ۱۱:۰۷ قبل از ظهر
من عضو جدید هستم و صمیمانه از مدیران محترم بخاطر این همه زحمت تشکر می کنم.

bahram_m
۱۳۸۹-۰۸-۱۰, ۰۸:۱۲ بعد از ظهر
دمت گرم

honeyamin
۱۳۸۹-۰۸-۱۶, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
واقعاً مرسی دمتون گرم کم کسی میکنه اینکارو مر30 که انقدر لطف کردید.زکات علم نشر آن است

meysam-tcn
۱۳۸۹-۰۸-۲۰, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
:تشویق:عالی عالی بیست

starmohsen
۱۳۸۹-۰۸-۲۲, ۱۰:۰۹ بعد از ظهر
منم سلام میکنم به همه ی دوستان و مدیر عزیز.... امیدوارم تجربیات و علم همدیگرو در اختیار همدیگه بزاریم.
دوستتون دارم . یا علی :گل رز:

peyman hashemi
۱۳۸۹-۱۰-۰۳, ۰۳:۰۶ بعد از ظهر
سلام به همه کاربران عزیز من عضو جدید پیمانم شاید از همتون کوچیکتر باشم چون 15سالمه پس لطف کنید سوالمو جواب بدید:من وزنم بالا نمیره سخت رشدم چیکار کنم؟:خجالت:

peyman hashemi
۱۳۸۹-۱۰-۰۳, ۰۳:۱۰ بعد از ظهر
:تشویق:file:///F:/pictures/pictures1/khanevadgi/fas%20copy.jpg
اینم عکس پدرم ماله ساله 72

امین مشرقی
۱۳۸۹-۱۰-۰۳, ۰۳:۱۷ بعد از ظهر
سلام به همه کاربران عزیز من عضو جدید پیمانم شاید از همتون کوچیکتر باشم چون 15سالمه پس لطف کنید سوالمو جواب بدید:من وزنم بالا نمیره سخت رشدم چیکار کنم؟:خجالت:

:تشویق:file:///F:/pictures/pictures1/khanevadgi/fas%20copy.jpg
اینم عکس پدرم ماله ساله 72
سلام دوست عزیز برای ارسال پست از تاپیک مناسب استفاده کنید تا نظم انجمن حفظ بشه

namard
۱۳۸۹-۱۰-۰۷, ۱۲:۳۹ قبل از ظهر
ba salam be hame va khaste nabashid.man donbale range badan migardam kasi midone che kasi dare ?

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۰-۰۷, ۱۲:۴۸ قبل از ظهر
فینگلیش نوشتن ممنوعه ! علاوه بر این هر جایی که پست نمیدن ! این سوال باید تو سوالات متفرقه در مورد پرورش اندام پرسیده می شد !

A-del
۱۳۸۹-۱۰-۱۲, ۰۵:۱۶ بعد از ظهر
سلام من به تازگی عضو شدم سایت جالبی دارید ممنون

nasser7
۱۳۸۹-۱۰-۱۹, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
چرا همیشه کوچیکیم

سلام عزیزان

وارد باشگاه می شویم و انواع دستگاه مختلف را میبینیم و کمی وزنه ازاد

مربی انواع ستهای مختلف با صدها حرکات مختلف میدهد در حالیکه هیچ اطلاعی از بدن فرد ندارد و او تمرین میکند بدون هیچ پیشرفتی و کمی بازو بالا می اید ولی بدن همان در حالیکه جیبهایش خالی شده است .در همین سایت میبینم استادان بدون هیچ معلوماتی صدها حرکت به تازه وارد مددهد که هیچ فایده ای ندارد

استادان پر معلومات

ما ایرانیها بیشستر بدنمان دیر عضله میگیرد پس باید چه انجام دهیم

.بیشتر حرکات پایه را انجام دهیم ددلیفت-پرس شانه-اسکات-سرشانه هالتر-پارو خم برای کسی دیر عضله میکیرد این حرکات باعث ترشح هومون رشد میشود فردا باشگاه رفتید ببنید کدام نفرات اندام بزرگی دارند انهایی انواع نشر و بازو اجام مددهند یا کسی که اسکات و ددلیفت انجام میدهد مسلما جواب نفر دوم است1.

2.در بدنسازی بیشتر بهتر نیست ایا میتوانید در عرض 45 دقیقه حرکات استادان را انجام دهید یادتان باشد برای هر حرکت دو ست انجام دهید برای تا ناتوانی هر چند 4 تکرار باشد.

3. با کار کردن روی حرکات پایه نه تنها حجم میگیرید بلکه چارچوب بدنتان بزرگ میشود و اگر چند ماه از بدنسازی دور باشید فرم بدن ار بین نمی رود و همچنین تعادل بدنتان خوب است اما با انجام دادن حرکات تک مفصلی بدن هماهنگ نیست و اگر 3 روز از بدنسازی دور باشید بدن پسرفت میکند

4. سنگین کار کنید برانچ میگوید اگر با 1 تکرار هموزن خودت سرشانه با هالتر انجام دهید شانه هایت میترکد پس حتما نباید تکرار 8 تا 12 باشد اما این سنگینی را فدای بد انجام دادن حرکت نکنید

حرکات بزرگ= بدن بزرگ حرکات ناز نازی =بدن ناز نازی

دوستان عزیز بعد اینکه چارچوب بدنتان خوب شد و فرم گرفت به حرف استادان پر معلومات کنید و از حرکات اضلفی و تک مفصلی استفاده کنید یادتان باشد اگر حتی میخواهید بازوان بزرگی داشته باشید ددلیفت و اسکات کار کنید

این صحبتهایم با تجربه ای که از خودم دارم میگویم من در ابتدا در باشگاه تمرین میکردم و با تمرین مربیان باشگاه انواع نشرهای جلو صلیب و انواع حرکات سینه را انجام میدادم با ستهای 4 و 12 تکراری اما به هیچ عنوان پیشرفت نکردم

2 ماه قبل با مراجعه به یک سایت خارجی یاد گرفتم در ابتدا هر جلسه 2 حرکت اسکات و در اخر 1 حرکت ددلیفت انجام دهم و برای سینه فقط تنها حرکت پرس سینه را انجام دهم و تمام حرکتهای تک مفصلی را حذف کنم و هر جلسه 2 کیلو به وزنهایم اضافه کنم که در عرض این 2 ماه بیشتر از 2 سال تمرین در باشگاه پیشرفت کرده ام در حالیکه در خانه انجام میدهم

رکوردم تا کنون 80 کیلو اسکات با تکرار 6 تایی

پرس سینه 90 با تکرار 4 تایی

ددلیفت 100 ک با تکرار 8 تایی

چرا همیشه در باشگاه حمال وزنه باشیم من رک صحبت میکنم یادتان باشد

تا وقتیکه بدنسازی شما را کنترل کند و فکرتان همیشه دنبال بدنسازی باشد هیچ موقع پیشرفت نمی کنید باید شما به بدن دستور دهید نه بدنتان به شما

با تشکر

http://www.leehayward.com

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۹, ۱۱:۱۵ بعد از ظهر
چرا همیشه کوچیکیم

سلام عزیزان
وارد باشگاه می شویم و انواع دستگاه مختلف را میبینیم و کمی وزنه ازاد
مربی انواع ستهای مختلف با صدها حرکات مختلف میدهد در حالیکه هیچ اطلاعی از بدن فرد ندارد و او تمرین میکند بدون هیچ پیشرفتی و کمی بازو بالا می اید ولی بدن همان در حالیکه جیبهایش خالی شده است .در همین سایت میبینم استادان بدون هیچ معلوماتی صدها حرکت به تازه وارد مددهد که هیچ فایده ای ندارد
استادان پر معلومات
ما ایرانیها بیشستر بدنمان دیر عضله میگیرد پس باید چه انجام دهیم

.بیشتر حرکات پایه را انجام دهیم ددلیفت-پرس شانه-اسکات-سرشانه هالتر-پارو خم برای کسی دیر عضله میکیرد این حرکات باعث ترشح هومون رشد میشود فردا باشگاه رفتید ببنید کدام نفرات اندام بزرگی دارند انهایی انواع نشر و بازو اجام مددهند یا کسی که اسکات و ددلیفت انجام میدهد مسلما جواب نفر دوم است1.

2.در بدنسازی بیشتر بهتر نیست ایا میتوانید در عرض 45 دقیقه حرکات استادان را انجام دهید یادتان باشد برای هر حرکت دو ست انجام دهید برای تا ناتوانی هر چند 4 تکرار باشد.

3. با کار کردن روی حرکات پایه نه تنها حجم میگیرید بلکه چارچوب بدنتان بزرگ میشود و اگر چند ماه از بدنسازی دور باشید فرم بدن ار بین نمی رود و همچنین تعادل بدنتان خوب است اما با انجام دادن حرکات تک مفصلی بدن هماهنگ نیست و اگر 3 روز از بدنسازی دور باشید بدن پسرفت میکند
4. سنگین کار کنید برانچ میگوید اگر با 1 تکرار هموزن خودت سرشانه با هالتر انجام دهید شانه هایت میترکد پس حتما نباید تکرار 8 تا 12 باشد اما این سنگینی را فدای بد انجام دادن حرکت نکنید
حرکات بزرگ= بدن بزرگ حرکات ناز نازی =بدن ناز نازی
دوستان عزیز بعد اینکه چارچوب بدنتان خوب شد و فرم گرفت به حرف استادان پر معلومات کنید و از حرکات اضلفی و تک مفصلی استفاده کنید یادتان باشد اگر حتی میخواهید بازوان بزرگی داشته باشید ددلیفت و اسکات کار کنید
این صحبتهایم با تجربه ای که از خودم دارم میگویم من در ابتدا در باشگاه تمرین میکردم و با تمرین مربیان باشگاه انواع نشرهای جلو صلیب و انواع حرکات سینه را انجام میدادم با ستهای 4 و 12 تکراری اما به هیچ عنوان پیشرفت نکردم
2 ماه قبل با مراجعه به یک سایت خارجی یاد گرفتم در ابتدا هر جلسه 2 حرکت اسکات و در اخر 1 حرکت ددلیفت انجام دهم و برای سینه فقط تنها حرکت پرس سینه را انجام دهم و تمام حرکتهای تک مفصلی را حذف کنم و هر جلسه 2 کیلو به وزنهایم اضافه کنم که در عرض این 2 ماه بیشتر از 2 سال تمرین در باشگاه پیشرفت کرده ام در حالیکه در خانه انجام میدهم
رکوردم تا کنون 80 کیلو اسکات با تکرار 6 تایی
پرس سینه 90 با تکرار 4 تایی
ددلیفت 100 ک با تکرار 8 تایی
چرا همیشه در باشگاه حمال وزنه باشیم من رک صحبت میکنم یادتان باشد
تا وقتیکه بدنسازی شما را کنترل کند و فکرتان همیشه دنبال بدنسازی باشد هیچ موقع پیشرفت نمی کنید باید شما به بدن دستور دهید نه بدنتان به شما
با تشکر

http://www.leehayward.com

خب
مطالب کپی شدت رو خوندم
میخوای منم رک صحبت کنم؟؟؟
یا دوسداری کتابی و عصا قورت داده برات صحبت کنم؟؟؟
چرا دری وری میگی؟؟میشه توضیح بدی؟؟
حرفای تکراری و کلیشه ای رو کپی کردی اونوقت از تجربه صحبت میکنی؟؟
مثلا اینکه بیای توصیه کنی که حرکات پایه رو کار کنید ، فکر کردی شق القمر کردی؟؟
یه چیز دیگه
ببینم اینجا کدوم تازه وارد صدها حرکت بیفایده از کسی دریافت کرده؟؟
اگه 100 تا حرکت بیفایده داریم لابد 100 تا هم مفید داریم دیگه....آره؟؟
خب نام ببر ببینم
گمشو بیرون...احمق

garavan
۱۳۸۹-۱۰-۳۰, ۰۲:۴۸ بعد از ظهر
باعرض سلام وخسته نباشئ

ایار
۱۳۸۹-۱۱-۰۱, ۰۱:۰۰ قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزیز؛ من عضو جدید این سایت هستم ، خواهش دارم از دوستان عزیز ما را از راهنمایی های خود بی نصیب نذارین ، با تشکر

tantan
۱۳۸۹-۱۱-۰۳, ۱۰:۴۶ بعد از ظهر
سلام تازه عضو شدم لطفا در مورد mitotropinبیشتر توضیح دهید اینکه چه عوارضی دارد؟ من بچه شیر می دهم و مدت 7 ماه است بدنسازی کار می کنم :منتظر:با تشکر

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۰۳, ۱۱:۱۹ بعد از ظهر
سلام...خوش اومدین
هرچند جای سزوال شما اینجا نبود اما
جواب رو دریافت میکنید
کلیک کنید (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3496-معرفی-مکمل-های-روز-دنیا/page2)

alirezaa
۱۳۸۹-۱۱-۰۹, ۰۷:۰۰ بعد از ظهر
سلام به مدیران سایت.
آیاآبی که از بدن میاد برای رشد بدن ضرر دارد چکار باید کرد

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۰۹, ۰۷:۰۷ بعد از ظهر
به نظرت جای سوالت اینجاست؟
اونم به این شکل مطرح کردن؟؟
واقعا که شرم آوره

behzadf
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۱۲:۴۹ بعد از ظهر
سلام- میخواستم منو راهنمایی کنید.میخوام یه دوره بولدنون با تستولیک با سل تچ بردارم به نظر شما خوبه.وزن من80وقد175 درضمن قهرمانی شرق و جنوب شرق تهران را نیز دارم

behzadf
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
من80 کیلو وزنمه و175قد -وتاالان با تستسترون250 امدم بالا ومکمل وزنم گیرکرده چیکار کنم

m1982
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۰۱:۵۱ بعد از ظهر
من80 کیلو وزنمه و175قد -وتاالان با تستسترون250 امدم بالا ومکمل وزنم گیرکرده چیکار کنم

دوست عزيز سوالات خودتون رو اينجا (http://http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?54-هر-گونه-سوال-خود-را-در-مورد-برنامه-تمريني-در-اين-تاپيك-با-ما-مطرح-كنيد&p=39931) بگذاريد .

samim
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۰۳:۴۵ بعد از ظهر
به نظر من مطرح کردن این سوال ..اونم بدین صورت درست نیست.

سلام به مدیران سایت.
آیاآبی که از بدن میاد برای رشد بدن ضرر دارد چکار باید کرد

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۰۸:۲۷ بعد از ظهر
به نظر من مطرح کردن این سوال ..اونم بدین صورت درست نیست.

خب بنده که تذکر داده بودم...این پست چه لزومی داشت؟؟
ضمن اینکه خیلی وقته ازش میگذره

aboo
۱۳۸۹-۱۱-۲۳, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
سلام من تازه تو سايتتون عضو شدم و خيلي خوشحالم كه ميتونم از پيشكسوتان اين انجمن درسايه زيادي ياد بگيرم نميدونم تو اينجا اگه جايي هم باشه كه بشه مكمل و دارو اصل گرفت با اين اساتيد و متريال اصل ديگه حرف نداره :پوزخند: ميمونه من و همتمو ارادم

ja3em
۱۳۸۹-۱۱-۲۴, ۰۷:۴۲ قبل از ظهر
mmnoooon....az...:تشویق:.shoooma...dooost...aziz....

eiman
۱۳۸۹-۱۱-۲۴, ۱۰:۳۹ قبل از ظهر
mmnoooon....az...:تشویق:.shoooma...dooost...aziz....

سلام من تازه تو سايتتون عضو شدم و خيلي خوشحالم كه ميتونم از پيشكسوتان اين انجمن درسايه زيادي ياد بگيرم نميدونم تو اينجا اگه جايي هم باشه كه بشه مكمل و دارو اصل گرفت با اين اساتيد و متريال اصل ديگه حرف نداره :پوزخند: ميمونه من و همتمو ارادم
دوستان گرامی به سایت خودتون خوش اومدید ولی لطف کنید جای مناسبی برای سوالات و جوابهایتان پیدا کنید تا نظم سایت رو بهم نزنید با تشکر

ali tr
۱۳۸۹-۱۲-۰۶, ۰۲:۰۵ بعد از ظهر
سلام به تمام کاربران عزیز من تازه عضو این سایت شدم امید وارم بتونم ازاین سایت به خوبی استفاده کنم:لبخند::قلب:

babi
۱۳۸۹-۱۲-۱۳, ۰۵:۵۰ قبل از ظهر
سلام و خسته نباشید

کیارش
۱۳۸۹-۱۲-۱۳, ۰۲:۰۷ بعد از ظهر
ممنون
سایت بسیار خوب و صد البته مفیدی دارید
امیدوارم برو بچ یاری کنن تا بهتر از قبل پیش بریم:گل رز:
از اقای افشین کسایی هم به خاطر لطفش به ما تازه واردا ممنونم:گل رز::گل رز::جشن:

losa
۱۳۸۹-۱۲-۲۱, ۱۰:۵۶ قبل از ظهر
سلام

از اینکه عضو شدم خیلی خوشحال شدم :قلب:

بدنساز69
۱۳۹۰-۰۱-۰۹, ۱۱:۵۸ قبل از ظهر
با سلام

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۱-۰۹, ۱۲:۱۲ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
به فروم تخصصی پرورش اندام خوش اومدین

fariba.k
۱۳۹۰-۰۱-۱۵, ۰۱:۰۶ قبل از ظهر
salam man tazeh ozv shodam az matalebe mofide site mamnon man ham morabiye badan sazi hastam:صلح:

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۱-۱۵, ۰۹:۴۷ قبل از ظهر
سلام فریبا خانم
به سایت خودتون خوش امدین
ضمن تبریک سال نو
خواهشمند فقط فارسی تایپ کنید.مرسی

fada
۱۳۹۰-۰۱-۱۵, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
سلام
دارو برای فوتبال یا سرشونه گرد کردن چیه؟"

سوستانون حجم به سرشونه می ده؟"

اقا افشین کسایی

چرا جواب نمیدین؟"

من تازه عضو شدم جواب منو نمیدین ؟کسی نیست؟"

Mohammad.Reza
۱۳۹۰-۰۱-۱۵, ۰۹:۰۶ بعد از ظهر
سلام

سوستانون حجم به سرشونه می ده؟"

اقا افشین کسایی

چرا جواب نمیدین؟"

من تازه عضو شدم جواب منو نمیدین ؟کسی نیست؟"
چی داری میگی برا خودت اینجا مگه جای این سوالا هستش؟

gsmebi
۱۳۹۰-۰۱-۱۸, ۰۷:۲۵ بعد از ظهر
اين بنده حقير هم به نوبه خودم از اين حركت مدير خوبمون قدرداني ميكنم

omidi20
۱۳۹۰-۰۱-۲۳, ۱۲:۴۱ بعد از ظهر
سلام مجیدم.میخواستم قهرمانی جی عزیز رو به همه ی دوست داراش تبریک بگم.

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۱-۲۴, ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
سلام مجیدم.میخواستم قهرمانی جی عزیز رو به همه ی دوست داراش تبریک بگم.

مستر شدن رو؟
یکم دیر نیست؟
بعد جای این تبریکه هم اینجا نبود که :لبخند:

Banjo
۱۳۹۰-۰۱-۲۷, ۰۴:۴۴ قبل از ظهر
عالی:تشویق:

m1982
۱۳۹۰-۰۱-۲۸, ۰۲:۴۳ بعد از ظهر
دوست عزيز مثل اينكه آدرس رو اشتباه اومديد اين يه سايت ورزشيه نه يه سايت س ياس ي لطفا تو گوگل سرچ كنيد تا آدرس رو درست بريد خواهش مي كنم .

مندبرام
۱۳۹۰-۰۱-۲۹, ۰۸:۱۶ بعد از ظهر
سلام به همگی. [

farid_abodani
۱۳۹۰-۰۲-۱۱, ۰۲:۴۱ بعد از ظهر
سلام به همه :پوزخند:

Geonam
۱۳۹۰-۰۲-۱۴, ۱۰:۲۳ قبل از ظهر
سلام علیکم
خسته نباشید ، چطوری میتونم 10 کیلو در یک ماه اضاف کنم ( بهتره چربی نباشه گوشت و عضله خالص)

با سلام

‫عضویت ویژه (VIP) در سایت بدنساز برداشته شد:گل رز:

Geonam
۱۳۹۰-۰۲-۱۴, ۱۰:۲۳ قبل از ظهر
خسته نباشید به همه

shigri20
۱۳۹۰-۰۲-۱۶, ۰۲:۰۷ بعد از ظهر
:کف کرده:

با سلام
‫عضویت ویژه (VIP) در سایت بدنساز برداشته شد:گل رز:

AFSHIN 000
۱۳۹۰-۰۳-۰۱, ۰۸:۵۹ بعد از ظهر
سلام کسی میتونه در رابطه با مکملها منو راهنمایی کنه ؟

amir.m
۱۳۹۰-۰۳-۰۱, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
سلام کسی میتونه در رابطه با مکملها منو راهنمایی کنه ؟
قسمت مربوطه : http://forum.bodybuilder.ir/forumdisplay.php?26-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%AD%D8%AB-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D9%83%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7

moein-chelsea
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
ممنون که این امکان رو به همه دادید تا از این سایت نهایت استفاده رو ببرن