PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هفته شمار Yashar1989

Yashar1989
۱۳۸۹-۰۷-۱۷, ۰۶:۰۶ بعد از ظهر
سلام
با اجازه از مدیریت فروم آقا افشین
همونطور که در تاپیک برنامه گفتم من سابقه کاهش وزن 30 کیلویی دارم و این 30 کیلو رو بدون قرص و وزنه زدن با رژیم غذایی کم کردم

برنامه ای که من باهاش کار کردم Insanity بود که البته فقط بخش اولش رو روزی دوبار یه بار صبح بعد از بیدار شدن و یه بار هم قبل از خواب میرفتم و بعدش حمام و بعد خواب

از امروز من این مجموعه رو طبق برنامه خود تهیه کننده برنامه + مجموعه Turbo Jam (این هم باز طبق برنامه) شروع کردم

هر دو یک دوره 60 روزه(2ماهه) داره
که من ابتدای هر هفته یه عکس از خودم + مشخصات وزن (دور شکم+دور ران پا و ...) در این تاپیک قرار میدم

لینک دانلود هر دو مجموعه رو فردا در قسمت دانلود فیلم قرار میدم

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۱۷, ۰۶:۳۵ بعد از ظهر
خواهش میکنم قربان
ماهم یه کاربر مثل شما...با این تفاوت که موظف هستیم
در حد توانایی به سوالات شما عزیزان پاسخ بدیم:گل رز:

بینهایت خوشحال میشم هفته به هفته شاهد پیشرفت شما دوست عزیز باشم
چه بسا پیشرفت شما باعث ایجاد انگیزه در کاربرانی میشه که میخوان وزن کم کنن
ایشالا که موفق باشی
منتظر عکسهای این هفته هستیم

Yashar1989
۱۳۸۹-۰۷-۱۷, ۰۹:۱۲ بعد از ظهر
سلام
ممنون از لطفتون
عکسهای این هفته:

http://thepic.ir/images/72573908573582079249.gif
http://thepic.ir/images/48541853644496941354.gif
وزن: 108 کیلو خالص بدون لباس
قد: 187 سانتی متر

همون طور که میبنید به خاطر کاهش وزن دوره قبلی پوست زیربقل کامل از بین نرفته و من میخوام اون قیمت و پشت ساق پا کاملاً سفت بشه

پرند
۱۳۸۹-۰۷-۱۷, ۱۰:۰۶ بعد از ظهر
سلام
منم يه دوستي دارم كه با رژيم و ورزش بدنسازي خيلي تغيير كرده..22كيلو كم كرده خيلي خوشتيپ شده حتي شكمش به طرز باور نكردني جمع شده.با توجه به سه تا زايمان و سزارين كه ماهيچه ها رو ميبرن!!

Yashar1989
۱۳۸۹-۰۷-۱۷, ۱۰:۳۰ بعد از ظهر
سلام
منم يه دوستي دارم كه با رژيم و ورزش بدنسازي خيلي تغيير كرده..22كيلو كم كرده خيلي خوشتيپ شده حتي شكمش به طرز باور نكردني جمع شده.با توجه به سه تا زايمان و سزارين كه ماهيچه ها رو ميبرن!!
برای افرادی که وزن بالایی نسبت به قدشون دارن کاهش وزن خیلی تغییر تو تیپ و چهره میده
من خودم 2 ماه پیش یه مجلسی بودم همه زیرچشمی به من نگاه میکردن :دی اونقدر خجالت کشیدم که نگو
اگر بتونم یه فایل ویدئویی هست که برای 2 سال پیش عید هست تنها سندیه که از هیکل قبلیم دارم رو میزارم :دی

Yashar1989
۱۳۸۹-۰۷-۲۴, ۰۲:۴۴ بعد از ظهر
هفته اول ناباورانه تموم شد:دی
تنها کاری که تونستم انجام بدم کاهش فقط 2 کیلو از وزنم بود :(

Yashar1989
۱۳۸۹-۰۸-۱۵, ۰۶:۰۳ بعد از ظهر
WoW
2-3 هفته ای میشه عکس نزاشتم
البته تغییر نداشتم
یه مشکل اداری برام پیش اومد اصلاً وقت باشگاه نداشتم و خونه که میرسیدم خسته خسته
یک هفته ای میشه وزنه میزنم خودم هنوز چیزی احساس نمیکنم اما چند نفری بهم گفتن که بازوهات حجم گرفته
از امروز هم رژیم 15 روزه کانادایی رو شروع کردم برم ببینم که چی میشه

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۱۵, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر
یاشار جان اخر هفته حتما برامون عکس بذار
امیدوارم موفق باشی همیشه

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۱۶, ۰۲:۳۷ بعد از ظهر
يكي ديگه از دوستام كه 26 كيلو ،با ورزش و رژيمي كه دكتر تغذيه‌ش براش نوشته كم كرده مي گفت خيلي خسته‌س،حدود يكساله كه هر روز مياد باشگاه و از گن يه تيكه استفاده ميكنه،به نظر من خودشو شكنجه ميكنه(من خودم با اينكه كمبود وزن هم دارم ساعتهاي زيادي ورزش مي كنم اما از اين كار لذت ميبرم و خسته نشدم) شما هم عجله نكن،يه جا نوشتي فقط تو اين هفته دو كيلو كم كردم!! در هفته دو كيلو خيلي زياده...

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۸-۱۶, ۰۲:۴۸ بعد از ظهر
یاشار جان با این وضعیت اسم تاپیک باید بشه سال شمار یاشار ! :پوزخند:
منم جدیدا به فکر چربی سوزی افتادم . تا حالا اصلا هوازی کار نکرده بودم جدیدا افتادم رو دورش و احساس آمادگی بدنی بهتری دارم . چربی سوز ، پمپ و آمینو با یه پروتئین برای این دوره! برداشتم . شاید منم تو این تاپیک شریک شدم

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۱۶, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر
حجت جان خوب موقعی شروع کردی
فقط کاش چربی سوز رو میذاشتی برای بعدا