PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروتئین های ایرانی شرکت (pnc) پویان

amir_ifbb
۱۳۸۹-۰۷-۱۸, ۰۸:۱۳ بعد از ظهر
با سلام
دوستان گرامی به نظر من این پودر ها هم اونقدر بد نیست که همه چسبیدن به پروتئین های خارجی یا به قول خیلی ها آمریکایی.
با عقل شما جور در میاد کشور ما که تحریم اقتصادی پودر اصل آمریکایی وارد کنه.این پودرهایی هم که از دبی و .. وارد میشه خیلیهاش تو بوشهر خودمون یا خود دبی پر میشه و خیلیهاش هم درجه 1و2و3 چینه.
ولی نا امید نشید چون افراد مورد اعتمادی هم هستن که ***اشون اصله.
رو هم رفته من یه پودر gain up شرکت pnc iran گرفتم که تا حالا امتحان نکردم.اگر کسی امتحان کرده نحوه مصرف و مقدارش رو به من هم بگه.
وزنم 72
قد 1.80
iso whey پویان چطوره دوستان

Smt
۱۳۸۹-۰۷-۱۸, ۰۸:۲۶ بعد از ظهر
این سایتشه:http://www.pncsport.com وی آلبومینش بدک نبود

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۱۸, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
با سلام
دوستان گرامی به نظر من این پودر ها هم اونقدر بد نیست که همه چسبیدن به پروتئین های خارجی یا به قول خیلی ها آمریکایی.
با عقل شما جور در میاد کشور ما که تحریم اقتصادی پودر اصل آمریکایی وارد کنه.این پودرهایی هم که از دبی و .. وارد میشه خیلیهاش تو بوشهر خودمون یا خود دبی پر میشه و خیلیهاش هم درجه 1و2و3 چینه.
ولی نا امید نشید چون افراد مورد اعتمادی هم هستن که ***اشون اصله.
رو هم رفته من یه پودر gain up شرکت pnc iran گرفتم که تا حالا امتحان نکردم.اگر کسی امتحان کرده نحوه مصرف و مقدارش رو به من هم بگه.
وزنم 72
قد 1.80
iso whey پویان چطوره دوستان

شما که ابتدا میای طرفداری محصولات مذکور رو میکنی
خودت هم که ازشون اطلاعی نداری
پس تحت تاثیر حرفای کی قرار گرفتی؟؟
متصدی داروخانه؟؟؟

amir_ifbb
۱۳۸۹-۰۷-۱۸, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر
من با چشم خودم دیدم تو یه انبار در نواب هاشمی تهران همین whey optimum ها رو خیلی قشنگ پلمپ و بسته بندی میکنند.حالا دیگه کار بچه های بوشهر بماند.شما هم مثل اینکه تو بازار مکمل ها از جمله مروی که نصفش تقلبیه رفت و آمدی نداری.اگر خواستید اگه مسیر اون طرفی خورد عکسش رو میذارم تو سایت.
در ضمن من هم مدیر داروخانه ای نیستم که طرفداری کنم فقط در مورد مکملی که مصرف نکردم سوال کردم و متاسفانه جواب حرفه ای هم نگرفتم.

sajjad 1368
۱۳۸۹-۰۷-۱۹, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
محصولات شرکت پویان خوب هست اما نه در حد محصولات خارجی.مثلا همین وی این شرکت خوبه.اما مطمئنن محصولات خارجی اصل خیلی بهتره

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۱۹, ۰۸:۴۲ قبل از ظهر
در ضمن من هم مدیر داروخانه ای نیستم که طرفداری کنم فقط در مورد مکملی که مصرف نکردم سوال کردم و متاسفانه جواب حرفه ای هم نگرفتم.شما هم مثل اینکه تو بازار مکمل ها از جمله مروی که نصفش تقلبیه رفت و آمدی نداری.اگر خواستید اگه مسیر اون طرفی خورد عکسش رو میذارم تو سایتپ

مگه من گفتم شما مدیر داروخانه ای؟؟
محصولات اینچنینی که دیگه سوال و جواب تخصصی نمیخواد
بازار مروی هم 1 بار رفتم و نیازی نمیبینم دوباره برم چون اتلاق وقت رو برام بهمراه داره
اگر هم از تولیدی وی تقلبی عکس بذاری من یه وی از بادی بیلدینگ برات سفارش میدم
به شرطی که خط تولید و step به step فرایند ها مشخص باشه درش

گین آپ رو در 3 وعده میتونید میل کنید
میان وعده صبح
بعد از تمرین
قبل از خواب
بهترین محصول این شرکت فقط پروتئین بار
و انرژی بار ( شکلات) هستش

majid66
۱۳۸۹-۰۷-۱۹, ۱۰:۲۷ قبل از ظهر
من امينو وي شركت پويان رو مصرف كردم بد نبود
پروتئيناش جالب نيست

amir26
۱۳۸۹-۰۷-۱۹, ۰۱:۵۱ بعد از ظهر
یکی از دوستام هم آرژنین این شرکتو مصرف کرده بود راضی بود

amir_ifbb
۱۳۸۹-۰۷-۱۹, ۰۲:۰۲ بعد از ظهر
دوستان من تا به حال از محصولات این شرکت استفاده ای نکردم
الان هم چون بعد از 3 سال شروع به تمرین کردم مکمل ایرانی و قرص triple flex برای مفصل سازی گرفتم تا خودم رو برای دوره های سنگین تر آماده کنم.
ضمنا توجه داشته باشید که بعضی محصولات رو نمیشه پر و پلمپ کرد مثل nitrix که قرصه.
وگرنه اگه بخوام واقعا به بدنم برسم مکمل های شرکت های معتبری مثل آن-گاسپاری-دایماتیز-ماسلتچ-6استار و ... رو از مکانهایی مثل همین سایت که متمعنا محصولاتی باکیفیت در اختیار افراد قرار میدهند تهیه میکنم.

Smt
۱۳۸۹-۰۷-۱۹, ۰۲:۰۶ بعد از ظهر
میگن آرژنینش 1 گرمیه.....یعنی از ultimate بیشتره؟ خب پویان به صرفه تره که!!!!!!!!!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۱۹, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
میگن آرژنینش 1 گرمیه.....یعنی از ultimate بیشتره؟ خب پویان به صرفه تره که!!!!!!!!!!

دختری در آب حوض و مرده ای در حال غسل
هر دو لختند و عریان...
لیک این کجا و آن کجا ؟!!
من از شرکت پویان، آرژنینش به عنوان جایزه اومد برام
اما خوردنش با نخوردنش یکی بود
بازم میگم
شکلات پروتئین و انرژی خیلی خوبی داره