PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راز داشتن جلو بازوي خوش فرم در چيست ؟

m1982
۱۳۸۹-۰۷-۲۱, ۰۴:۲۲ بعد از ظهر
لطفا در اين باره مطالبي كه باعث شده بازوهاي بزرگ خوش فرم داشته باشي را بگذاريد

من خودم به شخصه بر اين معتقدم بازو با وزنه سنگين خوش فرم نميشه اولين چيز براي بازو تمركز مي باشد
سبك بزنيد اما درست و با تمركز، بازوهايتان را در بالاي حركت به مدت 2 ثانيه منقبض كنيد كه اين كار باعث به ناتواني رسيدن زودتر از موعد مي شود و شما در آن روزي كه بازو داريد تفاوت را با جلسه قبليتان به وضوح احساس خواهيد كرد.
در ضمن كل بدن با هم ارتباط دارند من در باشگاه ديده ام كسايي هستند كه فقط بالا تنه كار مي كنند در صورتي كه حركات پا باعث رشد بازو و ديگر قسمت هاي مختلف بدن مي شود شايد بعضي از شما تعجب كرديد ولي حركات پا به بازو هم ربط دارد موقعي كه ما پا كار مي كنيم اين عمل ما باعث توليد بيشتر هورمون رشد شده و باعث بزرگتر شدن بازو ها مي شود .
برنامه اي كه من در روز جلو بازو استفاده مي كنم
هالتر ايستاده 10*3
دمبل نشسته سوپرست با دمبل روي ميز بالا سينه 8*6
ميز لاري 10-10-12

Smt
۱۳۸۹-۰۷-۲۱, ۰۴:۳۴ بعد از ظهر
تغذیه مناسب شرط اوله

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۷-۲۱, ۰۷:۰۶ بعد از ظهر
اگر برای هر عضله ای اینگونه تایپیک ها با همین عنوان مطرح بشه بنظر من عالیه چون دوستان از تجربه هم استفاده می کنند .

تجربه من بهم میگه که راز جلو بازوی حجیم و خوش فرم سخت نگرفتن درمورد تمرین این ماهیچه و استراحت کافی است .

n@a
۱۳۸۹-۰۷-۲۱, ۰۷:۱۷ بعد از ظهر
جلو بازو دمبل تناوبی کم کردنی 3 ست:پوزخند:

eiman
۱۳۸۹-۰۷-۲۱, ۰۸:۴۴ بعد از ظهر
در صورتي كه حركات پا باعث رشد بازو و ديگر قسمت هاي مختلف بدن مي شود شايد بعضي از شما تعجب كرديد ولي حركات پا به بازو هم ربط دارد موقعي كه ما پا كار مي كنيم اين عمل ما باعث توليد بيشتر هورمون رشد شده و باعث بزرگتر شدن بازو ها مي شود .
12
دوست عزیز این فرضیه رو چطور میتونید بصورت علمی ثابت کنید من فکر میکنم نظریه اشتباهی باشه
من در اجرای حرکت جلو بازو وقتی به ناتوانی میرسم در حرکت برگشت (هالتر یا دمبل) به اهستگی انجام میدم که باعث انفجار عضله میشه

Smt
۱۳۸۹-۰۷-۲۱, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
بله عضلات پا بزرگ اند و درگیر شدن آنها موجب ترشح هورمون تستسترون و هورمون رشد میشود که این دو عوامل اصلی رشد عضلات اند.

majid66
۱۳۸۹-۰۷-۲۱, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
درگير شدن ذهن با عضله،رعايت فرم صحيح،پروتئين بعد تمرين
اين اخري از همه مهمتره