PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قوی ترین مرد جهان به ایران می آید

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۵, ۰۶:۰۶ بعد از ظهر
در فاصله دو هفته به آغاز تورنمنت قوی ترین مردان جهان در تهران، اسامی 8 چهره خارجی حاضر در این مسابقه اعلام شد. در میان ورزشکاران دعوت شده، بدون تردید نام ماریوش پودزیانفسکی بیش از سایرین جلب توجه می کند. این ورزشکار لهستانی چهره بی رقیب قوی ترین مردان جهان در دو سه سال اخیر بوده است. رومن سیارگی از بلاروس، رایویس ویدزیس از لتونی، استویان تودروچف از بلغارستان، البروس نیگماتولین از روسیه، تارمو میت از استونی، محمد شهلایی از انگلیس و گرزگورز ژیمانسکی از لهستان سایر شرکت کنندگان رقابت های این دوره هستند. ضمن اینکه یک داور از لهستان به نام ویتکوفسکی به کشورمان خواهد آمد تا به همراه فرامرز خودنگاه قضاوت این دوره را انجام دهد.

اما از کشورمان چهار نفر برای حضور در این مسابقه فراخوانده شده اند. رضا قرایی که در چند سال اخیر قهرمان مسابقات قوی ترین مردان بوده به همراه روح الله داداشی، محمد محمدی و علی اسماعیلی نفراتی هستند که به مصاف 8 ورزشکار خارجی قوی ترین مردان می روند.

این مسابقات در سالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی انجام می شود.

Mohsen
۱۳۸۷-۰۸-۱۵, ۱۱:۳۱ بعد از ظهر
انشاالله که همه بچه ها بتونن نتیجه خوبی بگیرن مخصوصا رضا قرایی که امید همه ماست

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۱۶, ۰۹:۲۷ بعد از ظهر
انشاالله که همه بچه ها بتونن نتیجه خوبی بگیرن مخصوصا رضا قرایی که امید همه ماست
من ورزشکار دیگه ای سراغ دارم که میتونه مقامهای اول تا چهارم رو یه جا با هم کسب کنه :
بله :استاد x معروف که مشهور به استاد بچاپ بچاپ هستن ایشون واسه اینکه تظاهر نشه از خودشون عکس در نوکنن و صد البته واسه اینکه از گیر زندگی با شهرت خلاص باشن در هیچ مسابقه ای شرکت هم نوکنن....ایشون عنوان میکنن من دکتر جکول رو نمیشناسم ولی خبر نداره که خودش دکتر جکوله!!!!!!!!!! به هر حال از ما گفتن و پیشنهاد دادن و از شما هم گوش ندادن:sad:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۶, ۱۰:۲۴ بعد از ظهر
محسن جان خيلي قشنگ بود

Mohsen
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۱:۰۴ قبل از ظهر
بنظرم بهتره دیگه حرف این ادم الکی را در سایت نزنیم اصلا فکر کردن به این موجود کثیف کار درستی نیست !

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۱۰:۰۲ بعد از ظهر
بنظرم بهتره دیگه حرف این ادم الکی را در سایت نزنیم اصلا فکر کردن به این موجود کثیف کار درستی نیست !
الکی=بیهوده
به قول طرف نفهمیدم آمدنم بهر چه بود و رفتنم هم همینطور حافظا...:lol::lol::lol: