PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در جست و جوی دزدهای سرگردنه !

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۰۹:۲۹ قبل از ظهر
نا گفته هایی از پرس سینه ! نوشته ی افشین کسایی ! مفید و مختصر با لحن خودمونی ! این مطلب دو بار دزدیده شده (حداقل دو بارش رو من میدونم ! ) یک بار توسط بنیامین خوصیان در سایت پرورش اندام ! و یک بار هم توسط مدیر محترم سایت جدید بدنسازی ایرانبادی !(َAdmin ! )
مثل اینکه این مطلب خیلی طرفدار داره ! جالب اینه که این مطلب رو خود افشین نوشته از زبون خودش !
چند روز پيش نشسته بودم از باد كولر زپرتي تو باشگاه لذت ميبردم كه جوونكي اومد با حسرت تمام گفت:
كاش سينه هاي منم رشد مي كرد و مثل سرشونم ميشد!!!! و آقایون دزد عین همین مطلب رو میدزدند ! و به خودشون زحمت نمیدن چنین قسمتهایی رو پاک کنند .

FST7
این مطلب رو هم من نوشتم ! به خدا برای هر مقاله کلی زمان میزارم ! به خدا قسم اگه بتونید عین این مقاله رو در سایت یا وبلاگی قدیمی تر پیدا کنید .همش رو خودم نوشتم ! منابع رو نوشتم . رزم ، بشیر و سایت بادی بیلدینگ و سایت رامبد هنی ! یه هفته زمان صرف نوشتن این مقاله کردم الان می بینم که عین این مقاله در سایت دزد ایرانبادی توسط دزد بزرگی به اسم PoORiA (http://www.*************/member.php?u=6) دزدیده شده ! و جالب اینه که این آقا حتی به خودش زحمت نداده قسمتهای غیر علمی مقاله رو که از زبونه خودم هست رو پاک کنه ! :

برای فردی مثل من که یک بدنساز طبیعی با تیپ آکتوکورف باشه و از داروها و مکمل ها هم استفاده نمیکنه بدست آوردن یک گرم وزن عضلانی غنیمت به حساب می آد

حالا طرف ممکنه خودش از این گامبوهای سینتولی باشه ها ! اما عین این مطلب رو کپی کرده !
آقایون خجالت بکشین ! دزدهای لجن ! بی شرفا ! طرف کلی زحمت میکشه مقاله مینویسه میاین مقاله رو میدزدین و به اسم خودتون تموم می کنید ! کثافت ها ! جالب اینه که یکی از ده ها مدیر این سایت (مدیرای این سایت تعدادشون از کاربرا بیشتره ! ) ادعا کرده چیزایی که به شما یاد دادم رو دارم کپی می کنم ! بگذریم از این که این مدیر تو این سایت 48 تا پست بیشتر نداره ! جالب اینه که FST7 از اون مقاله هایی بود که پیمان صادقی باهاش کاملا مخالف بود ! حالا اومدن عین اون مطلب رو دزدیدن !
البته این دو مقاله ای که مثال زدم چشمه ای از صدها مقاله ای بود که توسط مدیران دزد این سایت دزدیده شده !
در این وسط دلم برای پیمان صادقی میسوزه که داره تو سایتی فعالیت میکنه که موضوع اصلیش موسیقی سوسولی و emo هست به جای بدنسازی !
من از مدیران سایت اولا میخوام که این تاپیک رو نبندند ! دوما لطفا دزدها رو اخراج کنید ! سوما درباره ی امنیت مقالات کاری کنید ! این درست نیست که هر کسی بیاد و عضو بشه و بدون هیچ پستی بتونه به همه ی مقالات دسترسی داشته باشه ! دکمه ی کپی رو غیر فعال کنید نمی دونم خود دانید ! البته سایت اونا هم چند وقت دیگه به زباله دانی اینترنت منتقل میشه ! اما تو این مدت حیفه که مقالات ما دزدیده بشه . از جمله دزد ها و جاسوسان سایتها ی دیگه در این سایت میتونم به ali_ch ، مهدی چاره جو و ... اشاره کنم ! کسایی که تو سایتهای دیگه دستمالی میکنند اما بیشتر اوقاتشون رو تو این سایتند ! صرف دزدی و جاسوسی ! آقای مهدی قلندری هم که گفت تو این سایت دیگه فعالیت نمی کنه چون سرش شلوغه رفته اونور مدیر شده ! اشکالی نداره اما یادت باشه آقای قلندری که یکی از کاربرای با علم به خاطر درگیری با شما از اینجا رفت ! تو سایت دزدها و موسیقی دان ها جایی برای شما نیست !

این تاپیک رو زدم تا یکم دلم خنک بشه !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۰۹:۴۸ قبل از ظهر
حذف نمیکنیم
افتخار میکنیم که مطالب ما رو میذارن روی تخم چشماشون

و جالب اینه که این آقا حتی به خودش زحمت نداده قسمتهای غیر علمی مقاله رو که از زبونه خودم هست رو پاک کنه !

بله یاکوزا جان
انقدر گشاد تشریف دارن که مطلب رو ویرایش هم نمیکنن
البته این به بی سواد بودن و بی شعور بودنشون هم برمیگرده
چون فکر میکنن اون قسمت مطلب هم لابد باید باشه حتما
درهر صورت سایت ایران بادی یه سایت ( البته سایت که نمیشه گفت ) مسخره هستش
که موضع خودش رو هنوز مشخص نکرده
معلوم نیست موزیکه....ورزشیه....اخباره....عکسه....سیاسیه!!
خلاصه که خیلی خنده داره کاراشون
گور پدرشون بابا
کسی اگه عقل داشته باشه ( کاربراشون ) متوجه میشه اینکاره نیستن
البته من مگسک اسلحه ام به طرف مدیر کل اون سایت هستش Admin

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۱۰:۰۴ قبل از ظهر
الان متوجه شدیم که در جستوجوی شش تیکه هم دزدیه شده ! یه مطلب هم اگه اشتباه نکنم سارا گذاشته بود اون رو هم دزدیدن !

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۱۰:۲۱ قبل از ظهر
آقا این سایتشون خیلی بی درو پیکره ! رفتم اونجا اونا رو دزد خطاب کردم ! (با مدرک ) انتظار اخراج شدن داشتم ! شدم معاون سایت ! باور ندارین نگاه کنید : http://s2.kimag.es/share/34562984.jpg

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۱۰:۴۹ قبل از ظهر
آقا این سایتشون خیلی بی درو پیکره ! رفتم اونجا اونا رو دزد خطاب کردم ! (با مدرک ) انتظار اخراج شدن داشتم ! شدم معاون سایت ! باور ندارین نگاه کنید : http://s2.kimag.es/share/34562984.jpg

:خنده::خنده::خنده:

عناوینشون همه الکیه بابا
اقا اسم سایتشون رو میذاریم ایران کپی

:پوزخند::خنده::خنده::پوزخند:

amir26
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۰۱:۴۴ بعد از ظهر
یاکوزا درست میگی باید برای امنیت مقالات کاری کرد!اینکه بیان از اینجا و اونجا مطلب بدزدن و کابر جمع کنند و بعد اونارو سر کیسه کنند.خدارو خوش نمیاد.بچه مردم میاد با هزار بدبختی پول در میاره و بجای معتاد شدن میاد سمت ورزش اونوقت میافته گیر اینا.

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۰۵:۵۲ بعد از ظهر
بر پدرشون لعنت ! اومدم کلی وقت صرف کردم مقاله نوشتم (در جست و جوی 6 تیکه ) اومدم می بینم عین اون مطلب رو گذاشته (مخصوصا اون قسمت تمرینات سالوادوری ) با همون عکسایی که من گذاشتم ! یا مطلب افشین در مورد سینه رو عینا کپی کرده ! آخه آدم باید یه ذره شعور داشته باشه ! کلی هم ادعاشون میشه ! هر کی از ننش قهر میکنه میره یه سایت می زنه ! بعد یه مدت می بینه از پسش بر نمی آد شروع میکنه به دزدی مطالب !

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۰۹:۱۲ بعد از ظهر
:بیفایده: چه دزدای جالبی

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۱۰:۵۶ بعد از ظهر
فكر نمي كردم هر مطلبي انقدر براي يه عده اي نا خوشايند باشه...
به نظر من بايد روي مطالبي كه دزديده شده مانور بيشتري داد...
من كه عادت ندارم هر مطلبي رو فقط بخونم و تا چيزي ميبينم بلافاصله سرچ ميكنم...
زير مطالب اسم نويسنده رو بنويسيد و اگه ميشه به شكل عكس از روي دكستاپتون آپلود كنيد...

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۱۱:۰۲ بعد از ظهر
بله ستاره خانم مطالب با ارزش بیشتری مینویسیم
خدارو شکر که مطالبمون انقدر با ارزشه که میدزدنش
وگرنه چیز بی ارزش رو که کسی نگاهش هم نمیکنه
سایت ایران کپی :پوزخند: از همین مطالب ما داره نون میخوره الان

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۱۱:۰۵ بعد از ظهر
بهترین کار اینه که مطالب رو در قالب pdf بنویسید با اسم نویسنده و سایت و بذارید تو سایت تا کاربرا آپلود کنن اگه کسی هم خواست بذاره تو سایتش مجبوره همون فایل رو بذاره

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۱۱:۱۰ بعد از ظهر
اخه حمید جان اینجوری همش میشه لینک
نه بابا ایرادی نداره
بذار به کار کثیفشون ادامه بدن
ما این افتخار نصیبمون شده که مطالب رو ابتدا شما میخونید و کپی مطلب رو کاربران سایت ایران کپی :پوزخند:

قابل توجه دوستان
اون دزد احمقی که اسمش توی امضای یاکوزا هم هستش Admin
مدیر سایت ایران کپی
از ترسش و اینکه خودشم میدونسته داره دزدی و جاسوسی میکنه اسمش رو لو نداده بود
اما الان رفته اسمش رو تغییر داده و مثلا ترسش ریخته و اسمش رو لو داده.... محمد چالش
انقدر ترسو و بزدل بود که میومد فقط جاسوسی میکرد و با افتخار مطالب رو کپی میکرد ( میدزدید ) و میرفت
خاک بر سرت
جالب اینجاس مدعی شده بود این مطالب رو خودم یادتون دادم
اخه یکی نیست بگه بچه زپرتی تو یدونه پست بدرد بخور داری تو این سایت؟؟

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
hamidbarca (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?603-hamidbarca)
من بعد همین کار رو می کنم ! اگه با آکروبات به PDF تبدیل کنیم حجم کمی هم می بره و راحت دانلود میشه . مرسی از نظرت .

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۱۱:۵۲ بعد از ظهر
البته این موضوع رو هم اضافه کنم که ما از پلید بودن این فرد خبر داشتیم (محمد رضا ، منظورم از محمد همین محمد چالش بود ! ) فقط به دلایلی به روش نمی اوردیم ! برای مثال اگه از شما بپرسن مثلا فلانی مطالب چه طوره چی جواب میدین ؟! یا میگین خوبه ! یا میگین طولانی اند ! یا میگین چه خوب شد که مقاله ها مجانی شدند یا ... ! میدونید وقتی از این آقا این سوال پرسیده شده چی جواب داده : گفته چه طور مگه ! پول دادیم تا یه سال استفاده کنیم ! نمی دونم ترس و سوتی رو از لحنش می تونید بفهمید یا نه ؟! و جالبه بدنید وقتی بهش گفتند چرا کپی میکنید جواب داده این مطالب رو خودم بهتون یاد دادم !
این آقا (آغا) بلافاصله بعد از اینکه منو از سایت ایران بادی اخراج کرد اومد اینجا و آنلاین شد !تا ببینه آیا گند این موضوع اینجا هم دراومده یا نه !؟
واقعا که باید بری بمیری محمد چالش !

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۸-۰۳, ۰۴:۱۴ بعد از ظهر
بچه ها زیاد خودتونو اذیت نکنید ، مگه چند تا سایت پرطرفدار بدنسازی هست ، باور کنید همه میدونن چه مطلبی کپی شده ، چه مطلبی نشده
یکی از مطالبی که مصطفی نوشته بود رو تو سایت پرشین جیم دیدم و تذکر دادم اسم نویسنده یا مترجم لااقل ذکر شه ، جواب داده شد مطلب ترجمه سایت بادی بیلدینگه و اگه مصطفی خانی گفته مال منه دروغ گفته .
گفتم عزیز دلم مگه کدوم یکی از مطالب سایت در مورد مکملها رو خودتون با علم!! خودتون نوشتید . اکثر مقالات در مورد مکملها ترجمه سایت بادی بیلدینگه ویا ترجمه سایت شرکت سازنده . لااقل باید به زحمت تالیف یا ترجمه این کار احترام گذاشت . ولی باز دیدم منبعی ذکر نشد و کماکان از اون مطالب استفاده میشه .
در کل با نظر افشین جان موافقم ، گور باباشون بزار هرچی میخوان کپی کنن. تمام کابرای این چند تا سایت میدونن مطلب کار کی بوده .

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۰۳, ۰۴:۱۷ بعد از ظهر
تو این سایت همه بروبچ هستن که(ایران بادی)!

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۸-۰۳, ۰۴:۳۰ بعد از ظهر
آقای مهدی قلندری هم که گفت تو این سایت دیگه فعالیت نمی کنه چون سرش شلوغه رفته اونور مدیر شده ! اشکالی نداره اما یادت باشه آقای قلندری که یکی از کاربرای با علم به خاطر درگیری با شما از اینجا رفت ! تو سایت دزدها و موسیقی دان ها جایی برای شما نیست !

این تاپیک رو زدم تا یکم دلم خنک بشه !
در مورد جناب قلندری فقط یه سوء تفاهم بود که اگه خدا بخواهد حل میشه و ایشون مثل گذشته اینجا فعالیت میکنه و از مطالب مفیدشون استفاده میکنیم .
خودشون تاکید داشتن که از سایت نرفتن و هدفشون هم پست نیست و به عنوان کاربر عادی بازم به بچه های سایت کمک میکنند .

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۸-۰۳, ۰۴:۳۵ بعد از ظهر
ممنونم حجت جان بابت لطفی که به بنده دارن و یکی از دوستان خوب بنده است که براش احترام قائلم
بنده هم اگر قبلا باعث مشکلاتی شدم از فقط سوء تفاهم بوده و از محسن و افشین هم اگر باعث دلخوریشون شدم عذر خواهی میکنم
یه نکته مهم که من همیشه گفتم : هدف خدمت کردن است نه پست و مقام
بنده هم از این پست مدیر نیستم ولی به عنوان عضو کوچکی از سایت در خدمت دوستان هستم

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۳, ۰۶:۵۱ بعد از ظهر
یکی از مطالبی که مصطفی نوشته بود رو تو سایت پرشین جیم دیدم و تذکر دادم اسم نویسنده یا مترجم لااقل ذکر شه ، جواب داده شد مطلب ترجمه سایت بادی بیلدینگه و اگه مصطفی خانی گفته مال منه دروغ گفته .
باید می گفتی بی شرف عمت که ترجمش نکرده ! پرشین جیم هم از اون سایتهای در پیته !

تو این سایت همه بروبچ هستن که
بله ! اتفاقا شما هم هستی ! و همون سوالای تکراری رو برای بار هزارم داری می پرسی ! بدنسازی قد رو کوتاه نمی کنه !
بگذریم :
یه نگاهی به امضای این آقا (ممد چالش ) بندازیم :

که شد مهر میهن فراموش ما
نبود این چنین کشور و دین ما
کجا رفت آیین دیرین ما؟
کجا رفت آن دانش و هوش ما؟

حالا خوبه طرف خودش دزده مطلب هستش ! حرف از هوش و آیین و دانش میزنه ! بهش میگم تو عین مطلب افشین کسایی رو کپی کردی به اسم خودت خجالت نمی کشی ! بعد توی پت باکسشون به جای جواب شکلک زبون درازی واسه من می فرسته !

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۰۳, ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
از لطف دوستان ممنون
من چيكار كردم كه بايد فحش بخورم؟
يه آدم مؤدب تحت هر شرايطي مؤدبه!! چون مطمئنم اون جناب ورزشكار!! مؤدب مياد و اينجا رو ميخونه،ميخواستم بهش بگم كه مشخصه كي چيكارست...كي نميتونه فحش بده؟ اون چيزي كه سخته چرند نگفتنه و گرنه ماشاا.. ماها همه‌مون يه مجموعه وسيع از ادبيات چاله ميدوني رو از بركت فرهنگ غني كوچه بازار آموزش ديديم...
جوابِ هاي هوي نيست...جواب كلوخ انداز سنگ نيست...
فقط يه چيز ميتونم بگم،اميدوارم مغز فندقيتون دو تا واكنش شيميائي ساده انجام بده و كمي تجزيه و تحليل كنه و سرانجام به اين نتيجه برسي كه حداقل تو اين فضا محتويات سخيف مغزيتو به رخ ديگرون نكشي!!

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۸, ۰۸:۲۵ قبل از ظهر
سایت ایران کپی باز هم مطالب ما رو دزدید ! این بار مطالب مربوط به مکمل ها !
این فرد (محمد چالش ) که موجودی فاقد شعور و معرفت هست به طور وحشیانه ای به مطالب مربوط به مکمل ها که مصطفی خانی با هزار زحمت اونا رو نوشته حمله برده ! هر پستی که مصطقی میزنه یه دقیقه بعد توسط محمد چالش تو اون سایت زده میشه ! کسی نیست بگه آخه موجود بی استعداد ! حداقل اسم نویسنده و سایتی که ازش کپی کردی رو بنویس ! همین طوری crtl+a میکنه و همه رو کپی میکنه ! تنها تغییری که تو مطالب میده اسم منبع هست و این جمله : حق کپی رایت محفوظ است !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۸, ۱۰:۲۸ قبل از ظهر
به مصطفی یه راهکار دادم
بدون شک جواب میده
یه چیزی فقط برام معماس....
اینا چطوری خودشون رو توجیه میکنن خداییش؟؟
مثلا اون یارو وردک و اون یکی که انتر بازی در میاره از خودش ( اقای happy )
شده مثل داستان پادشاهی که لخت بود و هیچکس جرات نداشت بگه تو لختی
چون هر کس لباس پادشاه رو نمیدید حروم زاده بوده!!!
حالا اینا هم فکر کنم از ترس اینکه حروم زادگیشون لو بره نمیخوام باور کنن مطالب مال جای دیگه و شخص دیگس

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۸, ۰۱:۴۵ بعد از ظهر
خیلی خندیدم امروز
این یارو که با اسم ( اقا رضا ) اومده ثبت نام کرده واقعا کودنه
اولا که انقدر بی آقایی کشیده که خودش به خودش میگه اقا....تو آغایی عزیز دلم ، آقا نیستی
بعدشم انقدر کودن و کله پوکه
نمیذاره حداقل یه روز ازین ماجرا بگذره....( چنتا پست قبلی رو میگم ) زرتی میاد اعتراض خودشو نشون میده
اه اه اه
همشون از سر تا پا یه کرباسن
چه اون قهرمان پوشالی....چه این یارو انتر خان که افتخار شاگردیه قهرمان دروغین رو میکنه

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۸, ۰۲:۳۰ بعد از ظهر
ول کن افشین این یارو علی سپید یا علی سی اچ یا آغا رضا یا هر گهی که هست از همین گه خورای ممد چالشه که ادعا میکنه از گه خورای صادق سلامیه !
ما وقت نداریم با این چاقالا جر و بحث کنیم ! توی خواجه اگه جیگر داشتی همون 7 تیر که گفتم سرم خلوته و وقت دارم چیپ و راستت کنم می اومدی جلو ! نه الان که 3-4 ماه از ماجرا می گذره !از اولش گنده گوزی میکنید بعد که کتک میخورین میرین شکایت میکنید !
هر چی ریغو و عقب موندست اومده داره واسه ما شاخ بازی درمیاره ! از همون جایی که خوندی من عینکی ام از همون جا هم بخون دهن چند نفر مثل تو رو سرویس کردم ... حالا هم بر گمشو و دیگه این طرفا پیدات نشه ... چون هر دفع بیای مثل یه هرزه میندازیمت بیرون .

خدا رو شکر که هیچ کدوم از مطالب من ، افشین یا مصطفی (که خودمون نوشتیم ، اونایی هم که خودمون ننوشتیم منبعش رو نوشتیم ) لنگش تو اینترنت پیدا نمیشه ! و ادبیاتش هم مختص خودمونه !

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۸, ۰۴:۴۳ بعد از ظهر
کپی نیوز : استاد محمد چالش در آخرین زر های خود سایت بدنساز رو تهدید به دون کردن (!) سرور کرد !

آخه بی شرف ! تو به این سایت میگی در پیت ! بی ناموس حالا خوبه همه ی مطالب سایتون (البته به جز آهنگای در پیتی و مطالب آرش 2 هپیتون که مربوط به اواخواهرهاست ! ) رو از سایت ما برداشتی ! یه نگاهی به مطالبت در مورد مکمل ها بکن !یه نگاهی به تاپیک FST7 بنداز !یه نگاهی به آموزش تصویریتون بنداز ! بعد بیا زر بزن !

. این تاپیک رو تا 24 ساعت آینده باز میزارم بعدش هم قفلش میکنم چون در شان ما نیست که با این گدا گشنه ها که فقط دزدی مطالب بلدن کل کل کنیم ! .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۸-۲۸, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
واقعاً تاسف داره امثال این فرد در رشته به این پاکی داخل شدن . بنده هم مثل همه شما از کپی برداری مطال شاکی هستم ایشون محمد چالش خیلی کوچیک تر از اینهاست که ما عصابمون رو خرد کنیم .
جالب هست وقتی بهش میگم چرا کپی می کنی میگه الان کل اینترنت کپی برداری هست و این چیزا عادی شده .
واقعاً تاسف باره .
از یاکوزای سایت ممنون که با درایت و زیرکی خود به تمام مسائل دور و بر خودشون فاقف هستند که جای برای امثال محمد چالش نمیزارند .

اون آشغال هم باید بدونه که یکنفر مثل یاکوزای ما که لنگه نداره توی سایت پست بده خیلی بهتر از اونه که یه بچه باز عوضی مربیش باشه .:منتظر:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۸, ۱۱:۲۵ بعد از ظهر
مصطفی جان شرمنده میکنی !
به خدا آدم ناراحت میشه ! شما این همه زحمت میکشی بعد با یه دقیقه کپی پیست تمام این زحمات تو اون سایت به اسم خودش تموم میشه ! با دزدی از مطالب نه چیزی از این سایت کم میشه نه چیزی از سایت شما (بادی شاپ ) چون این احمق که در دنیای بدنسازی یا اینترنت حرفی برای گفتن نداره ! اما دزدی کار بدیه ! کلا زشته آدم دزدی کنه و دستش کج باشه !
====================
جناب انتر خان در آخرین اظهاراتش گفته اگه کپی میکنیم به خاطر اینه که زورمون میرسه ! قبل اینکه حرف بزنه نمی دونستم چقدر بچست الان تازه فهمیدم ! بله تو دنیای مجازی همه زورشون زیاده !
ممد چالش با تو ام ! هوووی ! با تو و دارو دسته ی اواخواهرتم ! خوب گوش کنید ببینید چی میگم :

ما افتخار میکنیم که لجن هایی مثل شما میان و مطالب ما رو میدزدن ! این ارزش مطالب ما رو بالا میبره .
افتخار میکنیم که سایت ما بابای سایت شماست ! و هر چی سایت شما داره از ما داره ! هر چند فرزند ناخلف و نا مشروعی هستید:سوت: اما به بزرگی خودمون می بخشیمتون !
فقط قبل اینکه دست تو جیب بابا بکنید از بابا اجازه بگیرید !
آفرین پسر گلم
این تاپیک ساعت 4 و 43 دقیقه بعد از ظهر روز شنبه تا اطلاع ثانوی برای جلوگیری از بهم خوردن نظم سایت بسته میشود .

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۱۱:۱۶ قبل از ظهر
من هميشه حرف حق رو زدم و با هيچ كس هم تعارف ندارم. در عين حال تا الان به هيچ كس توهين نكردم و خدا رو شكر ديگران هم احترام من رو داشتن، تا اينكه...

به مصطفی یه راهکار دادم
بدون شک جواب میده
یه چیزی فقط برام معماس....
اینا چطوری خودشون رو توجیه میکنن خداییش؟؟
مثلا اون یارو وردک و اون یکی که انتر بازی در میاره از خودش ( اقای happy )
شده مثل داستان پادشاهی که لخت بود و هیچکس جرات نداشت بگه تو لختی
چون هر کس لباس پادشاه رو نمیدید حروم زاده بوده!!!
حالا اینا هم فکر کنم از ترس اینکه حروم زادگیشون لو بره نمیخوام باور کنن مطالب مال جای دیگه و شخص دیگس

من از روزي كه از اين سايت خداحافظي كردم تا الان نه عليه شما آقا افشين و نه عليه اين سايت هيچ مطلبي ننوشتم و تا به حال به هيچكس هيچ توهيني نكردم، چون هم با اصل توهين كردن به ديگران با هر بهانه اي مخالفم و هم با هيچكس در اين سايت مشكلي نداشتم و فقط براي حفظ دوستي ها بود كه از ادامه فعاليت در اين سايت صرف نظر كردم. در مورد سايت ايران بادي هم من بارها گفتم و حتي اگر ديده باشيد توي چت باكس اون سايت هم نوشتم كه لطفاً مطالب رو با ذكر منبع بذاريد. من هم با كپي كردن مطالب بدون اجازه و بدون ذكر منبع يا لينك اصلي مخالفم، اما زشت تر از اون الفاظ و توهين هايي هست كه نثار هم مي كنيم.
راستش من هرگز فكرش رو نمي كردم كه در اين سايت عليه من مطلبي نوشته بشه، اون هم توسط افشين كسايي كه هم تحصيلكرده هست و هم فكر مي كردم كه با هم رفيق هستيم.
اگر ما هدفمون از فعاليت در اين سايتها ترقي اين ورزش و كمك به ديگران هست، پس اين بحث ها بي معنيه. اما ظاهراً ما هدف اصليمون رو فراموش كرديم و رفاقات و دوستي و آبروي ديگران و احترام و همه چيز رو زير پا گذاشتيم تا فقط بگيم كه ما برتر از ديگران هستيم و هر كس با ما نيست عليه ماست.
در هر حال آقا افشين، من اهل جواب دادن نيستم، اما از شما بيشتر انتظار داشتم.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۱۱:۴۹ قبل از ظهر
من الان اداره هستم
اجازه بدین تا برسم خونه
یه مدرک از همین آقای وردک به اصطلاح مودب براتون میذارم تا بفمین با کی طرفین
خواهشا کسی ادامه نده موضوع رو تا ظهر مدرک رو همینجا بذارم براتون
خدارو شکر که نگه داشتمش اون سند رو:لبخند:

sonyericsson
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۱۲:۲۵ بعد از ظهر
درود به همه عزیزان و دوستان و اعضای سایت
نمیدونم چرا شما بدنسازا اینقدر با هم درگیر میشید شاید اثر اون دارو هاست یا...
آقایی اومده مقاله ای رو کپی کرده و منبع رو ذکر نکرده درگیری پیش اومده
باید دید اون آقا مقاله رو برای چی گذاشته اگه برای اینکه مطالعه بشه که باید از کپیش خوشحال بشه .
طی سالها تلاش شرکت مایکروسافت با هزاران مهندس میاد یه سیستم عامل میسازه ما فرتی میریم کپی میکنیم . حالا یه مقاله کپی شده اینهمه جنجال راه افتاده من زمانی که پیمان خان تو این سایت بود خیلی تو سایت بودم حتی بخاطرش حق شارژ دادم اما یهو همه با هم درگیر شدید و...
خب این دودش تو چشم ماهایی میره که دوست داریم از شما ورزش رو یاد بگیریم .
من مدیریت چند تا سایت در رابطه باشبکه رو دارم سایت اداره رو هم مدیریت میکنم اما باور کنید طی 6 سالی که مداوم تو وب بودم اینقدر که شما دعوا میکنید دعوا ندیدم .
استاد شریعتی میگه :
هیچ وقت از موافقم چیزی یاد نگرفتم
تفاوت ها همیشه وجود داره شما که تو ورزش اینقدر حرف واسه گفتن دارید بخدا از شما بعیده
گیرم که سایت ها رو هک کردید و فحش نوشتید که چی؟؟!!!
کار خوبیه؟؟
بخدا اشتباه میکنید .
کاش روزی بشه که همه شما در درجه کاربران کنار هم جمع بشید و سایتی مثل http://www.bodybuilding.com راه بندازید.
بیاین قبول کنیم هیچکس کامل نیست و انسان های ضعیف دنبال ضعف های همدیگه هستند.

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۱:۲۱ بعد از ظهر
من الان اداره هستم
اجازه بدین تا برسم خونه
یه مدرک از همین آقای وردک به اصطلاح مودب براتون میذارم تا بفمین با کی طرفین
خواهشا کسی ادامه نده موضوع رو تا ظهر مدرک رو همینجا بذارم براتون
خدارو شکر که نگه داشتمش اون سند رو:لبخند:

داداش من، نگرفتي من چي مي گم. من مي گم چرا بايد بهم توهين كنيم، شما مي گي من سند رو مي كنم.
از چي سند رو مي كني؟! واضحتر از اين كه از هر 3 تا كلمه مون 2 تاش شده فحش ناموس و بد و بيراه؟ وجداناً خودت يه طوريت نمي شه اينا رو مي خوني؟ آخه ما داريم به كجا مي ريم؟ ارزش هامون چي شدن؟
يه زماني طرف سينه اش رو سپر مي كرد براي محافظت از ناموس خودش و بچه محلاش و ادعاي پهلووني هم نمي كرد، حالا ما هيكل گنده كرديم و ناموس همديگر و مياريم جلو چشممون و ادعاي پهلوونيمون هم گوش فلك رو كر كرده. ما فردا مي خوايم همين ها رو به بچه هامون ياد بديم؟ يه روز چاكرم مخلصم كنيم و فرداش فلان فلان خواهر و مادرت حرومزاده؟ اصلاً مي دونيد معني اين كلمه يعني چه كه اينقدر راحت به زبون مياريدش؟
واقعاً چي مونده برامون از اون فرهنگ ايراني كه بهش مي نازيم؟

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۱:۴۹ بعد از ظهر
من توی سایت ایران بادی نیومدم،قصدم ندارم بیام،چون از وقتی راه افتاده بجز اراجیف ما چیزی ندیدیم و نشنیدیم،وقتی کاربراتون یه مشت شیرین عقل هستند دیگه چیزی واسه دفاع نمی مونه،البته ببخشید که نظر میدم چون سر صحبتتون شخص دیگه ایه اما به نظر خودتون خصوصاً الان که حرفاتون زیر ادبنامه اون دو تا نفر قبلی نوشته شده،اگه شما به چیزی که میگین پایبندین درسته که برین و تو ایران بادی فعالیت کنین؟؟!!
آقا یه سوال بچه های ما هم میان تو سایت شما فحش میدن؟

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۲:۰۶ بعد از ظهر
من توی سایت ایران بادی نیومدم،قصدم ندارم بیام،چون از وقتی راه افتاده بجز اراجیف ما چیزی ندیدیم و نشنیدیم،وقتی کاربراتون یه مشت شیرین عقل هستند دیگه چیزی واسه دفاع نمی مونه،البته ببخشید که نظر میدم چون سر صحبتتون شخص دیگه ایه اما به نظر خودتون خصوصاً الان که حرفاتون زیر ادبنامه اون دو تا نفر قبلی نوشته شده،اگه شما به چیزی که میگین پایبندین درسته که برین و تو ایران بادی فعالیت کنین؟؟!!

در مورد اون دونفر (احتمالاً يك نفر) من فكر مي كنم كه فقط هدفش بهم زدن جو دو تا سايت هست. همين الان آقاي چالش به من گفتن كه كار بچه هاي ما نيست. اما من كلاً از كسي دفاع نمي كنم و روي صحبتم با همه كساني هست كه اخلاقيات رو زير پا مي ذارن. اگر هم بعد از چند ماه پست زدم به خاطر اين بود كه مستقيماً به مني كه اين همه توي اين سايت زحمت كشيدم توهين شد، اون هم از طرف كسي كه اصلاً انتظارش رو نداشتم.
ضمناً اگر اين قضيه امروز ختم به خير شد كه هيچ، وگرنه من ديگه توي هيچ سايتي فعاليت نمي كنم. آدم آبروش رو از سر راه نياوردن كه بذارتش سر راه.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۲:۱۰ بعد از ظهر
اون چالش تخم حروم حتی باباش رو هم به رسمیت نمیشناسه چه برسه این کثافت کاریاش رو
شما که اینهمه زحمت کشیدی
دست پیش گرفتی که پس نیفتی؟؟
بیا
اینم از نقل و نباتی که پشت سر من خیرات کردی
مردک ..........مگه من بعد از رفتنت اولین کسی بودم که گفتم نرو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احمق منم.....تو زرنگی :گل رز:
1211

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۲:۱۵ بعد از ظهر
شما که از سایت ما تشریف بردین دیگه چه فرقی میکنه؟ بابت فعالیت های قبلیتونم دستتون درد نکنه،هرچند ما هر کاری می کنیم واسه دل خودمونه و منتی رو سر کسی نیست،اما برادر من این که نمیشه!! بیان و همه چی بگن و بعدم بگن ما نبوووودیم!!! مگه آقای چالش به عالم غیب دسترسی دارن که از اخبار و اطلاعات این مدلی آگاهن؟چون یارو خودشو معرفی نکرده که،وگرنه آبروش میره...

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۲:۲۳ بعد از ظهر
در مورد اون دونفر (احتمالاً يك نفر) من فكر مي كنم كه فقط هدفش بهم زدن جو دو تا سايت هست. همين الان آقاي چالش به من گفتن كه كار بچه هاي ما نيست. اما من كلاً از كسي دفاع نمي كنم و روي صحبتم با همه كساني هست كه اخلاقيات رو زير پا مي ذارن. اگر هم بعد از چند ماه پست زدم به خاطر اين بود كه مستقيماً به مني كه اين همه توي اين سايت زحمت كشيدم توهين شد، اون هم از طرف كسي كه اصلاً انتظارش رو نداشتم.
ضمناً اگر اين قضيه امروز ختم به خير شد كه هيچ، وگرنه من ديگه توي هيچ سايتي فعاليت نمي كنم. آدم آبروش رو از سر راه نياوردن كه بذارتش سر راه.

از پست هایی‌كه تو سايت خودش زده و فحش هایی كه داده بود معلومه كه دقيقا كاره خوده همين آقا چاله هستش

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۲:۲۸ بعد از ظهر
:خنده::خنده:
منم با خون آشام سایت موافقم...

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۲:۳۲ بعد از ظهر

بچه های ما از استراحت و تفریحشون میزنن میان اینجا و با خون و دل مطلب میذارن
نه بابا کسی کاری به کارشون نداره...
اونوقت طرف میگه خب هدف اقا دزده ( کپی کننده ) اطلاع رسانی بوده
و برای خوندن مطالب رو گذاشته
بابا طرف خودش این مطالب رو نوشته
اگه نخواد جای دیگه خونده بشه چی؟؟
البه حق داره اون کاربری که این حرف رو میزنه.....چون کسی که مشوق و الگوش یه قهرمان دروغی باشه توقعی نمیشه ازش داشت

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۲:۳۳ بعد از ظهر
اون چالش تخم حروم حتی باباش رو هم به رسمیت نمیشناسه چه برسه این کثافت کاریاش رو
شما که اینهمه زحمت کشیدی
دست پیش گرفتی که پس نیفتی؟؟
بیا
اینم از نقل و نباتی که پشت سر من خیرات کردی
مردک ..........مگه من بعد از رفتنت اولین کسی بودم که گفتم نرو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احمق منم.....تو زرنگی :گل رز:
1211

تو فقط اينو ديدي يا تمام پستهايي كه در موردت نوشتم رو ديدي؟ منو باش كه خواستم به نفعت كار كنم، ولي به نظرت مي شد بگم فلان فلان شده، عكس آواتارت رو عوض كن؟؟؟ مي خواستم اين قضيه رو با شوخي بهش بگم تا بدون دلخوري اين قضيه حل بشه. ببينم اون پيغامي رو كه من به محمد چالش دادم و گفتم به پيمان و محمد بگو عكس آواتارشون رو عوض كنن هم ديدي؟؟؟ اون پيغام هايي كه به پيمان دادم و گفتم افشين پسر خوبيه باهاش كل كل نكن هم ديدي؟؟؟ وقتي مي خواي يه نفر رو راضي كني كاري رو انجام بده، بايد اول يه قدم باهاش راه بياي تا اون هم دو قدم باهات راه بياد. بعدش هم اين توي پيغام خصوصي بود نه توي تاپيك عمومي. من حتي از پستهايي كه عليه تو بود تشكر هم نكردم. اونوقت تو يه پيغام خصوصي رو چسبيدي و اين همه توهيني كه به من كردي رو توجيح مي كني؟ ببين من هنوز با اينكه از تو بزرگترم و اينهمه بهم بي احترامي كردي احترامت رو نگه داشتم، ولي بهتر بود اگر سوء تفاهمي بود خصوصي حلش مي كردي نه اينكه كار رو به اينجا بكشوني.
به هر حال من كه ديگه توي هيچ سايت بدنسازي فعاليت نمي كنم تا بي خودي به آتيش ديگران نسوزم.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۲:۴۲ بعد از ظهر
لازم نکرده به نفع من کار کنی............تو جیب مارو نزن ، دفاع پیشکش!!! :پوزخند:

خصوصی و عمومی نداره پسر خوب
دارم نقابت رو از چهره برمیدارم......مگه یه خیانتکار تو خیابون با بلندگو اعلام میکنه کاراشو؟؟
نه .....زیرزیرکی کار میکنه
نشستی کلی فکر کردی تا ماست مالی کنی بره مثلا؟؟
حالا فکر کردی مکالمه تو با اون قهرمان کشور دروغی رو ندارم؟؟
با رفتنت از دنیای ورزش ، عده کثیری رو خوشحال کردی

منبعد دلت تنگ شد و نتونستی روح مریضت رو آروم کنی
اسمت رو عوض کن و بیا
اینجا دنیای مجازیه
میتونی چند تا شخصیت همزمان داشته باشی:چشمک:
بلدی که....برای شما راحته چند شخصیته بودن

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۲:۴۲ بعد از ظهر
فکر نمی کنید ارشادتون خیلی با کنایه به دیگران بوده؟
اما اگرم هدفتون ارشاد بوده و بد نوشتین جای تشکر داره و من از بچه های دیگه هم به عنوان مسن ترین فرد سایت! تقاضا می کنم بی خیال این اختلاف ها بشن و بگذریم از چیزائی که توی این وانفسای بدون دلخوشی زخم های کهنه رو باز میکنه...
از قدیم میگن دشمن رو کنار دستت نگهش دار:چشمک:(افشین جان این یه جور ارشاده البته)

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۳:۰۳ بعد از ظهر
قرار بود این تاپیک رو ساعت 4 و 45 دقیقه امروز طبق حرفم ببندم ... اما به دلایلی تا وقتی این بحث تموم نشه این تاپیک رو نمی بندم تا همه بتونند از خودشون دفاع کنند و ما هم بیشتر به ننه مشکل دار آقا رضا( که تحت تاثیر فیلمای درپیت صمد آقا خودش رو آغا خطاب میکنه ) بخندیم ! چون میدونم بازم میاد !

خوب دیدیم که همون زری که آرش اواخواهر emo تون تو تاپیکش نوشته رو این حروم زاده آقا رضا هم اومد و نوشت ! معلومه این یارو کیه !
نوشته ایران بادی خاری در چشمان دشمنان ! 180 تا کاربر ! 150 تا مدیر ! 30 تا هم مدیر کل ! به چی این سایت باید حسودی کنیم !؟ جالبه همین چرت و پرت رو به ما میگن !
اما در مورد اون آواتار ! واقعا حرف زشتی بود ! اصلا حالم بهم خورد حسام ! این بچه بازی ها از پیمان صادقی بعید نبود ! کسی بهش گیر نمیده ! چون قبلا هم این کار رو کرده ! اما تو کسی هستی که باید در همون تاپیک خیلی بی رد دربایستی میگفتی این چیه !؟این مسخره بازیا چیه ! خوب خوبه منم بیام عکس صادقی رو بزارم کنار جی کاتلر یا برانچ وارن ؟! شما نمیخوای پیمان صادقی دلخور بشه اما عوضش اگه افشین دلخور بشه مشکلی نداره !

جواب به sony ericson
فرض کن تو یه دانشمندی به یه نتیجه ای تو فیزیک میرسی اگه همکارت نتاتج رو به اسم خودش به ثبت برسونه خوشت میاد ؟! تو یه شاعری ، شعر میگی اگه یکی دیگه بیاد و شعرای تو رو به اسم خودش چاپ کنه خوش میاد ؟!
هدف از مقاله نوشتن اینه که اون چیزی رو که خودمون میدونیم به مردم هم بگیم ! و دوست نداریم تجربیاتمون به اسم دیگران تموم بشه ! مخصوصا ممد چالش ! یعنی ما که میگیم چرا منبع رو ننوشتی آدم بد ماجراییم شما که منبع نمی نویسی و مقاله رو به اسم خودت به نمایش میزاری آدم خوب ماجرایی ! عزیز من اگه نمیتونید مطلب بنویسید و جواب مردم رو بدید گه میخورین سایت میزنید !

درود به همه عزیزان و دوستان و اعضای سایت
نمیدونم چرا شما بدنسازا اینقدر با هم درگیر میشید شاید اثر اون دارو هاست یا...
خدا رو شکر که من تو این 4-5 سال نه مکمل مصرف کردم نه دارو ... همه هم این موضوع رو میدونند . این حرف رو برو به بی استعداد هایی بزن که دیگه هیچ تستستورون طبیعی تو بدنشون باقی نمونده واسه همین اینقدر نامردند !

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۳:۱۰ بعد از ظهر
حسام جان ما افشین خان رو کار نداریم ولی من و تو که با هم دوستیم و مشکلی نداریم ولی اگر بخواهیم هرکدوم بدون مدرک حرف بزنیم که نمیشه داداش افشین کسایی مدرک رو می کنه پس حرفش درسته اگر مدرک داری رو کن اگر نه که دره توبه همیشه بازه .

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۳:۲۰ بعد از ظهر
کاری نداره مصطفی جان
الان میرن یه پیغام درست میکنن با تاریخ قبل!!
میان تحویلت میدن :گل رز:
مدیرکل ( البته شما بخون گاو ) که دزد و شارلاتان باشه همه کار ازش برمیاد

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۴:۳۳ بعد از ظهر
من گفتم كه هميشه طرف حق رو مي گيرم، الان هم نه پست تقلبي درست مي كنم و نه اون پست رو زير سوال مي برم. من فقط توضيح دادم كه چرا و با چه نيتي اون پيغام رو به پيمان دادم. البته از اينكه اين پيغام خصوصي من رو چطوري بدست آوردي فاكتور مي گيريم، اما مطمئني كه خودت توي پيغام هاي خصوصيت چيزي پشت سر ديگران نگفتي؟
من حدود 600 تا پست توي اين سايت زدم و همه من رو مي شناسن و هيچ نقابي هم بر چهره ندارم. از نيت من هم همه خبر دارن.
اما من اونقدر جرأتش رو دارم كه از عذرخواهي نترسم و به خاطر حرفي كه توي پيغام خصوصي به پيمان گفتم توي اين تاپيك عمومي عذرخواهي كنم، اما به شرطي كه تو هم بابت تمام توهين هايي كه به من توي اين تاپيك عمومي كردي عذرخواهي كني.
باز هم تأكيد مي كنم كه ديگه توي هيچ سايتي نمي خوام فعاليت كنم و فقط مي خوام سوء تفاهم ها برطرف بشه و كينه اي باقي نمونه.
منتظرم.

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۴:۵۸ بعد از ظهر
حسام خودت میدونی که من برات احترام زیادی قائلم ! نمونش هم همین باز کردن دوباره این تاپیک ! اما برات متاسفم که این سایت رو ول کردی رفتی جایی که مدیر کلش یه احمقه که استدلالش برای کپی کردن اینه که ما زورمون میرسه ! البته این آقا از طرز حرف زدنش معلومه که فقط تو همون دنیای مجازی زورش به همه میرسه ! وگرنه تو دنیای واقعی هیچی نیست ! ما خیلی وقت بود که می دونستیم ممد چالش داره دودره بازی میکنه ! (اون موقع که هنوز جیگر نداشت اسم واقعیش رو رو کنه ) اما باز باهاش کاری نداشتیم تا اینکه دیدیم هیچ مطلبی در سایت اونا نیست مگر لنگش تو سایت ما هم باشه ! اینقدر ترسو بود که تا مدت ها نمی گفت من یه سایت زدم !

جواب به ...
افشین قبلا هم جواب داده ! گفته طرف میاد عکس من رو که تا روز قبل خورشت خوردم رو میزاره کنار خودش که مدت ها تو رژیم بوده ! ما نمیگیم این عکس منتاژه یا نه ! میگیم این حرکت زشته !
در مورد اژدهای سه سر هم باید بگم که اسم اون عضله عضله ی سه سر هست و چون افشین برعکس ممد چالش خلاقیت داره و بی استعداد نیست همیشه از اسمایی استفاده میکنه که مخاطب رو جلب کنه ! و دیدیم که موفق هم شده ! چرا ؟ چون دو تا از مطالب افشین رو (دوتاش رو من دیدم ! ) اون رفیقات ممد چالش و پوریا دزدیدن و تو سایتشون زدند

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۵:۱۲ بعد از ظهر
حسين جان، هدف من كمك به تازه كارها بود و اين سايت و اون سايت فرقي نمي كرد، ولي بنا به همون دلايلي كه قبلاً گفتم ادامه فعاليت توي اين سايت برام غير ممكن بود. فعاليت من توي اون سايت هم به معني تأييد تمام فعاليتهاي انجام گرفته توسط تمام افراد اون سايت نيست و بارها هم مطالبي رو كه به نظرم اومده گفتم. اما من سعي مي كنم هميشه انتقاداتم رو دوستانه بگم، اگر طرف مقابل قبول كرد چه بهتر، اما اگر قبول نكرد حداقل دلخوري و دشمني پيش نمياد. من اينهمه توي اين سايت به ديگران تذكر دادم و كسي هم از من دلخور نشد. در مورد كپي كردن مطالب هم من چند بار گفتم كه منبع رو ذكر كنيد و آخرين بار هم ديدم كه مطالب مصطفي جان رو با ذكر منبع و با اسم سايت بادي شاپ گذاشته بودن، نمي دونم چرا دوباره اين مسايل پيش اومد و آتيشش دامن ما رو هم گرفت.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۶:۰۹ بعد از ظهر
شما خودت بنیانگذار کپی کردن مطالب بودی آقای وردک
مطالب استروئید رو ازین سایت به سایت پرورش اندام منتقل کردی
و در واکنش بنده جواب دادی: فکر نمیکنم کپی کردن مطالبی که مربوط به خود نویسنده ( قهرمان کشور الکی ) بوده ایرادی داشته باشه!!!
چرا ایراد داشت برادرم.....مطالب مال این سایت بود......حداقل کاری که میتونستی بکنی ذکر منبع بود

و در جواب پیغام خصوصی باید بگم که: انقدر سایت زپرتی و مسخره ای بود که همین یاکوزا اونجا ثبتنام کرد و برای چند ساعتی معاون سایت شده بود!!!!!
درصورتی که برای اعتراض اومده بود
وقتی مشاهده گفتگو رو میزدی همه چی میریخت بیرون از شانس بد شما جناب وردک!!!
اتفاقا اگه عمومی میگفتی من ناراحت نمیشدم
چون میگفتم انقدر شجاع هستش که حرفش رو زده
اما اینکه درگوشی حرفایی بزنی و بیای اینجا از زحماتت و نیت خیرت حرف بزنی و دست آخر طلبکار هم بشی زور داره

البته کم نیستن اونایی که شجاعتش رو ندارن تا به خودم بگن
همین کاربر mohsen_sh توی چت باکس شما نوشته بود : هرکس پشت یه میز بشینه و یه فکس هم بذاره بغل دستش یعنی مرکز مشاوره زده ( اخرشم یه شکلک مسخره مثل خودش گذاشته بود )
خب چی بگه ادم به اینا؟؟

اینو یادم رفت بگم
من تا حالا تو پیغام خصوصی پشت سر حسن و حسین و غلام و رضا حرف نزدم
بعدشم برم باهاشون خوش و بش کنم و چاکرم نوکرم کنم
اگه به مدیران تو پیغام خصوصی گفتم فلانی خائن و جاسوس هستش هم ثابت کردم و هم توی جمع به خود یارو گفتم
من فقط یکبار مصطفی رو با همین انتر خان ( ممد چاله ) اشتباه گرفتم
کلی هم بدو بیراه گفتم بهش
با یاکوزا و محسن هم در میون گذاشتم
اما وقتی بهم ثابت شد این بنده خدا مطالبش دزدیده شده و گناهی نداره
تو جمع ازش عذر خواهی هم کردم

ایناهاش (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3575-تابلو-اعلانات-سایت/page11)

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۷:۲۶ بعد از ظهر
من ترجیح میدادم در مورد این موضوع سکوت کنم اما دیگه شدنی نیست و همونطور که میبینید به بد ترین شکل ممکن داره به دوستان این سایت توهین میشه و حالی که توهین کنندگان کاملا حق به جانب گرفتن.
sony erricson
شما که از همون شروع کارتون در همین سایت بی احترامی به کاربر و مدیر و پیشه کردی و هر جا دیدی خرابکاری کردی گفتی من مدیر چند تا سایت بودم و از این حرفا (که کاملا مزخرفه) بهتره هیچ اظهار نظری نکنی و ساکت باشی. البته بماند که شما هم مثل بعضی از دوستان همسایه بغلی تبهر خاصی در چند شخصیتی بودن و استفاده کردن از عکس دیگران جهت معرفی خودت داری و اینطوری ادعات میشه.
حسام وردک
آقا حسام ما با هم هرگز مشکلی نداشتیم و هر چی بینمون بوده احترام بوده و امیدوارم بعد از این هم باشه الان نمی خوام باهات بحث کنم بگم چرا فلان کار رو کردی چرا سایت رو ترک کردی و . . .
اما کاری که شما داری در حال حاضر میکنی از بیخ و بن اشتباهه شما مدعی این هستی که دو سایت باید بهم احترام بزارن و حداقل اگه سودی واسه هم ندارن ضرری هم نداشته باشن. در حالیکه مدیر سایت ایران بادی مستقیما" داره فحش و بد بیراه نثار بقیه میکنه و به قول یاکوزا میگه زورمون میرسه! (البته دو جا بیشتر زورش نمیرسه یکی اینترنت یکی دستشویی) اعضای سایت شما با تغییر اسم و اسمهای مستعار میان اینجا و شخصیت خانوادگیشونو با جملات قصاری که میگن برای همه مشخص میکنن و بعد ادعای مرام دارن. بماند که تو سایت شما افرادی هستند که دم از مرام علی میزنن و همه رو به این راه دعوت میکنن در حالی که با دروغگویی محض کارشون رو پیش میبرن. خنده داره ولی اسناد دروغ بودن حرفشون در همین سایت هم هست حتی زمانی که خودشون هم عضو این سایت بودن که اگه لازم بشه رو خواهد شد. مطالب این سایت رو (من به مطالب گذشته کاری ندارم و مطالب جدید منظورم هست) رسما میدزدن و میبرن و بعد براش کلاه شرعی پیدا میکنن میگن همه اینترنت الان کپی برداریه و هیچ اشکالی نداره (قابل توجه آقای sony erricson که با کوله باری از تجربه مدیریت دارن فعالیت میکنن). جملات توهین آمیزی که تو سایت ایران بادی به کار بردن رو عینا اینجا نقل میکنن بعد سر دسته بی شخصیتا میگه کار ما نبوده. با همه این مطالبی که گفتم شما در طول این مدت عضو اون سایت موندی و اگه واقعا این مسائل به نظر شما زشت هستن جای سوال داره که چرا وقتی دیدی به حرفهای شما توجهی نمیشه یا به اصطلاح نرود میخه آهنین در سنگ و دارن به دیگران توهین میکنن و مطالب دیگران رو میدزدن به فعالیت تو سایت ادامه دادی؟ همین اقای ص.س که در گذشته تقریبا نیمی از افراد این سایت به خاطر فرافکنی بعضیها ازش متنفر بودن برو مطالب سایتش رو ببین. ببین اون آقایی که اینقدر از ص.س بد میگفت و توهین میکرد چه سابقه ی درخشانی اونجا داره!!!

محمد چالش
خیلی حقیرتر و بی شخصیت تر ازونی هستی که بشه باهات حرف زد و فقط محض یاد آوری میگم یادت بیاد اونروزایی که موس موس میکردی تو این سایت امثال افشین کسایی عزیز هواتو داشتن

...............................................................................................

متاسفانه این بحث تموم شدنی نیست و همونطور که خودتون هم متوجه شدین واقعا نرود میخ آهنین در سنگ به نظر من بهتره این تاپیک بسته بشه یا اصلا حذف بشه تا فرصتی هم برای اظهار فضل و شخصیت امثال آغا رضا باقی نمونه.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۷:۳۷ بعد از ظهر
بسته شد

Mohsen
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۰۱:۰۸ قبل از ظهر
البته این آقا از طرز حرف زدنش معلومه که فقط تو همون دنیای مجازی زورش به همه میرسه ! وگرنه تو دنیای واقعی هیچی نیست !

به قول یاکوزا میگه زورمون میرسه! (البته دو جا بیشتر زورش نمیرسه یکی اینترنت یکی دستشویی)

توی دنیای مجازی و اینترنت هم هیچ قدرتی ندارن مطمئن باشید (اگه دارن هم خوشحال میشم نشون بدن)
اگه قدرتی داشتین درست چند ساعت بعد از اینکه ادعا کردین امنیت سایت شما بسیار بالاست که هک نمیشدین
جالبه به دروغ و با حماقت تمام اعلام کردن سایت ما رو سه روز دان کردن. من اصلا نیازی ندیدم جواب بدم چون اصلا در اون حد نیستن که بخوام جوابی بهشون بدم و الان فقط بخاطر جواب دوستان عزیزم گفتم که در جریان باشید.خیلی از شما دوستان هر روز به سایت سر میزنید و شاهد هستین. آیا سایت واقعا تو این مدتی که گفته سه روز از دسترس خارج بوده؟ صد در صد چنین چیزی نبوده و گیرم اگه به فرض محال هم بود سرور ما اشتراکیه امنیت سایت دسته بنده هست اما امنیت سرور که دست بنده نیست. من نه تنها در این زمینه بلکه در هیچ زمینه دیگه ادعایی ندارم اما مطمئنم کپی کارانی مثل شما هرگز نمیتوانند کوچکترین آسیبی به سایت بزنند

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر
IRAN COPY Hack Shod
چیز زیادی دوست ندارم بگم ولی اینو بگم که حساب کار دستتون بیاد "ادعا تون نشه و ..."ما تذکر هم دادیم ولی گویا .... به یکی از انجمن هاش مراجعه کنید میبینید که به همین پست من ریدایرکت میشه!!!!!!
لینک (http://www.*************//showthread.php?p=3984#post3984)
http://up.iranblog.com/Files0/4dd16b2e7db34ed8915b.jpg

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
ای بابا محمد رضا؟ بیکاری؟ :blink:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۱۰:۳۹ بعد از ظهر
اه.......اینجارو
کفم برید :تشویق:
قدر خط و نشون کشیده بودن
فقط من موندم کی برای اینا خط و نشون کشیدم که خودمم خبر ندارم
چون دزدی نکردم و مثل افشین ( سردار ایرانی ) وفادار بودم شدم آدم بده؟؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۱۱:۲۲ بعد از ظهر
قدرت سایت بدنساز رو عشقه :تشویق::گل رز:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
با سلام
ریدایرکت شدن انجمن های ایران کپی به سایت خودمون برداشته شد:پوزخند:(البته توسط خودمون)

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۰۲:۲۶ بعد از ظهر
خداییش به شما میگن کماندو :تشویق::تشویق::جشن:

سایت بدنساز به شماها افتخار میکنه :گل رز:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۰:۴۷ بعد از ظهر
خوب دوباره من اومدم ! با اینکه از حاشیه دوری میکنم اما حاشیه ی پدر سگ میاد دنبال من !

این تاپیک رو زدم تا معنای واقعی دزدی ، دورویی ، بی شرفی ، نادانی ، حماقت ، و عالم بودن رو بفهمید !!! دلیل دیگه هم این بود که برای همیشه از شر جناب آقای با تجربه ملقب به آرنولد راحت بشیم !!!
این موضوع رو هم واسه چند ساعت باز میزارم بعد دوباره می بندمش !
به عکس های زیر نگاه کنید ! (روی لینک ها کلیک کنید ! )
http://s2.kimag.es/share/18431908.jpg
http://s2.kimag.es/share/9062437.jpg
http://s2.kimag.es/share/13249978.jpg
قبل از هر چیز به افشین کسایی تبریک میگم که اینقدر مورد توجه دزدان عزیز هست ! این نشون میده که مطالب افشین چقدر پر محتواست ! البته یه امکان دیگه هم هست ! که هر چی افشین تجربه کرده ! آقای آرنولد هم با علم بالاش به همون تجربیات رسیده !
تا به حال هیچ کسی چنین دزدی نکرده بود ! که در نهایت پر رویی بگه اینا تجربیات خود من هست !!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۰:۵۹ بعد از ظهر
اره یاکو جان
6 تیکه خودتم دزدیده:خنده:
بره گمشه بابا.....
یاد روزی افتادم که یه مدعی رو اینطوری ری...به هیکلش : کوچکترین نقطه از ساعد من، از بزرگترین جای بازوی تو بزرگتره!!!!
حالا شده حکایت این پسرک کودن
دلم برا کاربرای اون سایت واقعا میسوزه
اینو واقعا از سر انسان دوستی دارم میگم

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۱:۱۲ بعد از ظهر
داداش الان دیدمش ! دمم گرم ! این مطلب دو بار دزدیده شد ! اونم تو یه سایت ! :خنده:
صد رحمت به قبلی ها ! قبلا سایت ایرانی پکی فقط کپی غیر مجاز میکرد ! الان آقای جناب مدیر آرنولد مطالب رو به اسم خودش کپی میکنه ! آقا زیاد شلوغش نکنیم ! ممکنه نفرینمون کنه !

یه پیشنهاد دارم برای اینکه تا حدی جلوی اینا رو بگیریم !
قبلش به دوتا از دوستان گفته بودم اونا هم موافق بودن ! اگه شما هم (مدیر کل و مدیر ارشد ) موافقت کنید خیلی کار با حالی میشه !

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۱:۱۵ بعد از ظهر
ازون جایی که میگن آقا دزده همیشه خودشو رسوا میکنه آقا دزده اینبار هم رسوا میشه اینم سند رسوایی arnold 2 (همون smt خودمون) مدیر بخش بدنسازی سایت دزدای سر گردنه که با تیز هوشی و ذکاوت فوق العاده افشین کسایی به دست اومده ببینید و لذت ببرید!
http://up.iranblog.com/images/m91s7tj498uj4x9y6dit.jpg

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۱:۱۶ بعد از ظهر
قبل از مطرح کردن پیشنهادت یکم صبر کن
الان امین مشرقی یه پست میزنه و یه عکس میذاره تا از خنده دل درد بگیری :پوزخند:
ببین حاج افشین چه تله ای کار گذاشته بوده و این پسرک کودن به دامم افتاده!!
امین مشرقی قراره زحمتش رو بکشه

mankind
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
اخه من موندم این 13 سال داره اینطوری داره دزدی میکنه بزرگ بشه چی؟

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
پیشنهاد رو به صورت پیام خصوص دادم !
=================================
مردم از خنده ! :خنده::خنده::خنده::خنده: تجربیات جناب آرنولد رو نگاه !
=================================
مدیران محترم لطف کنن پستای این یارو smt رو حذف کلی نکنن که ما هم بتونیم بخونیم بخندیم !

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۲:۴۵ بعد از ظهر
آهان خبر خنده دار اين بود ياكو؟ يا خبره ديگه اي ؟‌:متفکر:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۳:۱۱ بعد از ظهر
پست امین مشرقی رو بخونی متوجه میشی چه گافی داده آقای آرنولد 2!!!!!!!!:پوزخند:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۳:۳۵ بعد از ظهر
جدیدترین اظهارات آقای دزد :

وقتی اون دنیا بفهمید همه این قضایا راست بوده چه حالی میشید. البته اگه به آخرت اعتقاد داشته باشید. من فقط حساب رو میذارم واسه آخرت

چی راست بوده !؟ میشه بگی چی راست بوده و ما گفتیم تو دروغ میگی لجن ! اومدی دزدی کردی میگی من راست میگم ! بعد حرف از قیامت میزنی ! حالم از بچه مومنایی مثل تو که ادعای خدا و اسلامشون میشه بهم میخوره ! تو زندگیم فقط از آشغالایی مثل تو ضربه خوردم ! کسایی که هی حرف از خدا و آخرت میزنند اما اندازه یه شتر حرومزاده معرفت ندارند ! انسانهای دورو و لجن !
کثافت در جستوجوی شش تیکه رو توی لجن نوشتی !؟ اونایی که به اسم خودت زدی رو همش رو از تاپیکای افشین دزدیدی توی آشغالی نوشتی ؟! کدوم یک از این حرفا دروغه ؟ که میگی همه ی این قضایا راسته ؟! کثافت سه تا عکس من گذاشتم ! یه عکس هم که امین مشرقی گذاشت که فقط همون عکس برای رسواییت کفایت میکنه ! الانم 2 تای دیگه میزارم این عکسا هم دروغه !
http://s2.kimag.es/share/44409100.jpg
http://s2.kimag.es/share/59729839.jpg
این دو تا عکس که لینکشون بالاست مربوط میشه به در جست و جوی شش تیکه ! این مقاله دوبار اونم در یک سایت دزدیده شده ! اینطوریش رو ندیده بودم ! جالب اینه که تو عکس دوم من دارم از کیوکوشین حرف میزنم ! تو اصلا میدونی کیوکوشین چیه ! این خط ____ اینم نشون : X تو تو اون سایت هم دووم نمیاری ! اینقدره اونجارو به لجن میکشی که از اونجا هم اخراجت میکنند !
آشغال فکر میکنی از کرمایی که ریختی خبر ندارم ! فکر میکنی نمی دونم چقدر بی ناموسی ؟! تمام کاربرا از دستت شاکی بودن همه دروغ میگن توی جقله راست میگی ! فکر میکنی نمی دونم چقدر گند کاری کردی ! اومدی مطالب پیمان صادقی(!!!)مدیر قبلی این سایت رو به اسم خودت تو این سایت زدی ! اینم دروغه ! اون مطالب رو پیمان صادقی قبل اینکه تو به دنیا بیای نوشته ! آخه احمق توی بیشعور نمی فهمی که ما اون مطالب رو خوندیم !!! حتما تو اونا رو اول تو نوشتی بعد اون از رو دست تو نوشته ! یه ذره دیگه بهت رو بدیم میگی بیت الله عباسپور رو من بهش برنامه میدم ! تو اصلا میدونی استرویید چیه ؟ تو تا به حال به جز واکسن فلج اطفال چیز دیگه ای بهت تزریق شده که میای اینجا ملت رو راهنمایی میکنی ؟ خودت فکر نمیکنی مسخره ای ؟! من تو رو نفرین کردم ! من شما رو در آخرت می بینم ! من همه ی حرفام راست بود !!!
برو . . . برو گمشو ! الان دارم یه نفس راحت میکشم ! فردا هم شروع میکنم به پاک کردن مطالبت ! اصلا میخوام اسم کثیفت رو برای همیشه از این سایت پاک کنم !

اون قضایای قبلی راست بود
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۴:۱۳ بعد از ظهر
اون قضایای قبلی (جیمی و ویوا و مطالب) راست بود و من از سر لج با شما اون دزدی ها رو کردم. البته زودتر پاکشون میکنم. دیگه هم اسم منو نیارید و من واگذارتون میکنم به خدا و دیگه دزدی نمیکنم.

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۴:۲۷ بعد از ظهر
اون قضایای قبلی (جیمی و ویوا و مطالب) راست بود و من از سر لج با شما اون دزدی ها رو کردم. البته زودتر پاکشون میکنم. دیگه هم اسم منو نیارید و من واگذارتون میکنم به خدا و دیگه دزدی نمیکنم.

:خنده::خنده::خنده::خنده::خنده::خنده:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۷:۰۷ بعد از ظهر
سید مصباح تجویدی ( با لهجه عربی بخونیدش ) :بامزه:

یه دزد کثیف که قصد داره کسی از سابقه چندش اورش باخبر نباشه
اما نه متاسفانه....امثال تو و مدیر قبلی همه جا زود رسوا میشین
اون مطالبم که زحمت دزدیش رو کشیدی رو تو نمیتونی پاک کنی چون اینجور اختیارات رو دست تو ریقو نمیدن

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۷:۴۵ بعد از ظهر
دمت گرم امروز به خاطر توی کودن کلی خندیدیم ! جالب اینه که از پستای ما هم تشکر میکنه ! نه تر خدا ! اگه اسم تو رو نیاریم که دیگه موضوعی واسه خندیدن نداریم ! :خنده:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
چه بوقلمونی هستی تو بچه!! الحق که خوب درساتو یاد گرفتی...
اون فحش ها و اراجیفی که مثل نقل و نبات پخش می کردی دیگه جایی واسه این دودوزه بازیها برات نمی ذاره...
اگه اون روز بهت گفتم زیر دست و پای بزرگ تر ها نپلک و هر کی گفت انم تونگو منم!! واسه همچین روزی بود...
اما الانم دیر نشده حالا که انقدر دوست داری بزرگ باشی و استاد باشی گوش باش و دهنتو ببند...
نمیدونم چرا در مورد تو یکی قاطی می کنم...
برو بچگی تو بکن،الان واست خیلی زوده، بین بزرگ سالها حلوا خیرات نمیشه...هیچی واسه تو نیست...
برو رو بالا رفتن ظرفیتت کار کن...

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۲۵, ۰۴:۳۵ بعد از ظهر
اخبار جدید (arnold 2)(Smt) همون که خودتون میشناسید!
ایشون طی اظهار فضلی که جدیدا" مطرح کردن این جمله رو نوشته بودن در سایت :
همتون ساده لوح هستین و خنگ تشریف دارین (البته دور از جون تمام کاربرای گل:گل رز: سایت بدنساز) من 13 سالم نیست بلکه: در یه پست فرمودن 30 سالشونه در پست دیگه یهو 5 سال جهش میکنن و میشن 35 ساله!
یکی نیست بگه خاک بر سر بیکارت کنن که 35 سالته بعد میای اینجا مزخرف میگی و مثلا" کل کل میکنی!:خنده:
دیگه نمی خواستم سمت حاشیه برم که به قول یاکوزا حاشیه ول کن نیست ولی اینو گفتم که بهم دیگه نخندیم بلکه بهش بخندیم

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۵, ۰۶:۳۱ بعد از ظهر
بچه بزرگ کردن این مشکلات رو هم داره دیگه :خنده:
آقا کی موافقه پیگیرش بشیم بریم خونشون رو گیر بیاریم؟؟ :پوزخند:
سید مصباح تجویدی بود دیگه!!
فکر کنم بشه یه کارایی کرد.....هوم؟؟

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۵, ۱۰:۳۱ بعد از ظهر
منم پایم ! بریم یه حال اساسی بهش بدیم ! :پوزخند:
======================================
من چقدر از دست این امین خندیدم ! آقا دمت گرم ! زنده باشی ! کارت خدایی خیلی درسته !
ماشالله ماشالله چقدر هم زود رشد میکنه ! 5 سال 5 سال !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۶, ۰۲:۵۲ بعد از ظهر
من اینو گیرش میارم .....یه رفیق دارم تو اموزش پرورش که خرش میره :چشمک:...بالاخره یه راهی هست
اسم و فامیلش همینه....سن و سالشم که خب مشخصه دیگه...40 کیلو وزنشه و 1 متر و نیمم قدشه :پوزخند:
http://www.irupload.ir/images/tbimlms184236jpcid60.png

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۶, ۰۷:۰۴ بعد از ظهر
گیرش اوردی یه ذره بکشش ! فکر کنم واسه خودش یه شخصیت معروقی شده ! هر جا میرفت می گفت واسه بلند شدن قد چی کار کنم ؟! تا دیروز نمیدونست هورمون رشد چیه ! امروز تجوزیز استرویید میکنه !