PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقادهاي شما

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۰۴, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر
در اين بخش انتقادهاي خود را از ما بگوييد تا حتما به آن رسيدگي كنيم . ما با كمال ميل از انتقادات شما اسقبال ميكنيم و جهت رفع آن اقادام خواهيم كرد . زيرا ما ابتداي راهيم و ادعايي نداريم كه بگوييم سايت تازه تاسيس ما هيچ ايرادي ندارد . پس لطفا انتقادهاي خود را در اين بخش با ما در ميان بگذاريد .

H I R B O D
۱۳۸۷-۰۹-۰۶, ۱۰:۲۰ قبل از ظهر
موضوعات و عنوانهای فرمها و تاپیک ها به نظر من خیلی عمومی انتخاب شده و جای کار زیادی داره که در این صورت سایت بسیار شکیلتر و مرتب تر به نظر خواهد رسید

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۹-۰۶, ۱۲:۰۵ بعد از ظهر
پیمان جان مستقیماً خواستم ازتون تشکر کنم بابت باز شدن این تاپیک اونم توسط خودتون نه مدیران محترم تالارها....الان تمامی سایتهای معتبر بخشی دارن تحت عنوان تالار رسیدگی به شکایات و انتقادات کاربران از سایت که حداکثر تا 2 روز بعد از عنوان کردن مشکل به کاربران پاسخ داده میشود.....به نظر من کار بسیار خوبی انجام دادین:001_smile:

tavakkol23
۱۳۸۷-۰۹-۱۲, ۱۰:۰۱ بعد از ظهر
درود بر شما قسمت تصاویر دیدنی ,نمی دانم چرا عکسی را که می خواهم past کنم عمل نمی کند ؟ موفق باشید.

Mohsen
۱۳۸۷-۰۹-۱۲, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
درود بر شما قسمت تصاویر دیدنی ,نمی دانم چرا عکسی را که می خواهم past کنم عمل نمی کند ؟ موفق باشید.

منظورتون را متوجه نشدم
یعنی چی می خوای پیست کنین عمل نمی کنه؟ چی را پیست می کنید؟

tavakkol23
۱۳۸۷-۰۹-۱۲, ۱۰:۲۴ بعد از ظهر
منظورتون را متوجه نشدم
یعنی چی می خوای پیست کنین عمل نمی کنه؟ چی را پیست می کنید؟

درود بر شما عکسی را که cope کردم و می خواهم paste کنم داخل سایت چاپ نمی کند.

Mohsen
۱۳۸۷-۰۹-۱۲, ۱۰:۲۹ بعد از ظهر
منظورتون اینه که خود عکس را کپی کردین!؟ اینجوری که نمیشه

ببین شما برای گذاشتن عکس باید لینک ان را کپی کنید و در سایت بگذارید برای آپلود کردن عکس های خود می تونی از این (http://tinypic.com) سایت کمک بگیرید

باز متوجه نشدین بگو کامل توضیح بدم

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۰۲:۲۳ بعد از ظهر
سلام
عکس آواتار چرا در فروم نمایش داده نمیشه.

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۰۲:۵۳ بعد از ظهر
چرا دیده میشه خوت توی عکس می تونی ببینی
http://www.imageurlhost.com/images/r8tz6pn3do1fpl775k1r_thumb.jpg (http://www.imageurlhost.com/viewer.php?file=r8tz6pn3do1fpl775k1r.jpg)

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۰۳:۵۰ بعد از ظهر
شاید مشکل از سیستم منه

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۰۴:۵۱ بعد از ظهر
پویا جان قبلآ من هم این مشکلو داشتم باید تنظیمات مربوط به قسمت خودتونو (قسمت سایتو ) تنظیم کنی چون غیر فعاله.

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۰۵:۳۷ بعد از ظهر
آخه میدونی من آواتار هیچکس رو نمیتونم ببینم نه فقط مال خودمو
یک انتقاد اساسی سرعت سایت پایینه در حد افتضاح

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۰۵:۳۸ بعد از ظهر
از قسمت ویرایش تنظیمات شخصی (http://www.bodybuilder.ir/forum/profile.php?do=editoptions) / تنظیمات نمایش ارسالات / نمایش آواتارها این گزیینه را فعال کن
سرعت سایت هم تا چند روز دیگه انشالله درست میشه اگر نشه مجبور به انتقال سرور قدرتمند تر هستیم(که هزینه بر هستش!)

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۰۷:۰۴ بعد از ظهر
پویا جان الان برای تمام کاربران این گزینه را به صورت پیش فرض انتخاب کردم

milad faridnia
۱۳۸۸-۰۱-۱۳, ۰۶:۴۳ بعد از ظهر
سرعت سايت پايينه
و دوم اينكه لطف كنيد مديران سايت رو مشخص كنيد در زير نام كاربري كه مربوط به كدام بخش هستن
ممنون

mahmoud
۱۳۸۸-۰۱-۱۳, ۰۷:۰۳ بعد از ظهر
دوستان بايد بگم كه سرعت سايت بالا حساب ميشه به خاطر اينكه شما تو هر سايتي كه به صورت انجمن هست برين متوجه ميشين كه سايت با حجم بالاي مطلب كه داره سرعت خوبي داره در ضمن سرعت اينترنت ايران كلا پايينه

wwe
۱۳۸۸-۰۲-۱۰, ۰۳:۳۴ بعد از ظهر
سلام
مدیر این سایت(پیمان صادقی پری)اگه قهرمان کشوره پس چرا هیچ جا اسمش نیست

alinomber1
۱۳۸۸-۰۲-۱۰, ۰۷:۵۶ بعد از ظهر
چرا داداش من تو گوگل سرچ کردم 7250 یافته در مورد ایشان پیدا شد
خودت ببین http://www.google.com/search?hl=fa&q=%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86+%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%82%DB%8C+%D9%BE%D8%B1%DB%8C&btnG=%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88%D9%8A+Google&lr==

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۱۰, ۰۸:۰۹ بعد از ظهر
منظور از هيچ جا كجاس؟

wwe
۱۳۸۸-۰۲-۱۰, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
سلام
من به طور اتفاقی توی این سایت آمدم وقتی مطالب را خوندم دیدم آقای پیمان صادقی در بسیاری از قسمت های سایت از خودشون و مقام هایی که دارن تعریف کردن.فکر کردم حتما ایشون از بزرگان پرورش اندام کشور هستن ولی وقتی عکس های بدنشون را در همین سایت مشاهده کردم دیدم بدن حرفه ای ندارن و برای مشخص شدن اینکه ایشون کی هستن اسمشون را در گوگل سرچ کردم سایت هایی در موردشون مطلب نوشته بود ولی وقتی وارد سایت ها شدم با کمال تعجب دیدم که کل این مطالب رو خودشون نوشتن.حالا سوال اینه که اگه ایشون در حدی که خودشون میگن هستن پس چرا انقدر گمنام هستن.
در مورد اینکه میگید سرچ کردید هفت هزار و اندی مطلب آمد خوب شما اگه اسم باباتون هم سرچ کنید هفت هزار تا مطلب میاد ولی همش که در مورد اون نیست.
مثلا وقتی شما سرچ میکنید پیمان صادقی پری هر مطلبی که داخلش *پری و پیمان و پیمان زناشویی و پیمان زندگی و صادقی و رضا صادقی و صادق و امام صادق و.......* داشته باشه میاره ولی آیا همه این ها در مورد پیمان صادقی پری نوشته شده؟

wwe
۱۳۸۸-۰۲-۱۰, ۱۰:۱۸ بعد از ظهر
بازم سلام

توی سرچ هایی که انجام دادم فقط همینارو پیدا کردم که خودشون ننوشته باشن
http://www.***************************/comments/?blogid=**************&postid=48&timezone=12642

shahi
۱۳۸۸-۰۲-۱۰, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
آقای wwe این انتقاد نیست به این میگن خارش......چرافکر کردی قهرمان کشور شدن هیچی نیست؟احتمالا شما یه بدنساز حرفه ایی هستین که قهرمانی کشور هیچی نمیدونین:منتظر:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۱۰, ۱۱:۳۸ بعد از ظهر
آخه اين انتقادهههههههههههههههههه
خوب شما ميگي بدن پيمان حرفه اي نيست برو تو كشور قهرمان شو.يه عكس از خودت بذار شايد روني كولمن باشيو رو نميكني!!!!!!!
من نميدونم چرا بعضي نفرات تو اين سايت نقش پيام بازرگاني دارن و ميان واسه وقت تلف كردن !!
ما كار خودمونم ميكنيم باز ميان پارازيت ول ميدن
آخه مگه كسي واسه شما كارت دعوت فرستاده؟
خوب نيا
به جاي اينكه بخوايم كسيو بكوبيم بيايم به هم كمك كنيم واسه موفقيت بيشتر آقاي wwe

Mohsen
۱۳۸۸-۰۲-۱۰, ۱۱:۵۹ بعد از ظهر
از حرف زدنت شخصیتت کاملا مشخصه بدن حرفه ای نداره !؟ بچه جان اینو بدون کسی اگر بدن خوبی نداشته باشه توی وزن 70 و 75 که یکی از شلوغ ترین و سخت ترین وزن ها هستش نمی تونه قهرمان بشه اونم با این سطح بالا مسابقات و... پیمان جان با سن تغریبا 21 سالگی قهرمان کشور شد و با سن 23 سالگی تیمش سوم تهران شد و...
شما که خودت هیچ گ.... نیستی حرف مفت نزن
در قسمت نظرات وبلاگش کلی چرت و پرت گفتی و اینجا هم امدی لینکش را دادی و داری نظم فروم را بهم میزنی پس در نتیجه سایت به چنین آشغا..... نیاز نداره و در نتیجه اخراج... شما هم برای پیش رفت برو به سایت هایی که مهارت در ترجمه دارن و هیچ مقامی ندارن

mahmoud
۱۳۸۸-۰۲-۱۱, ۱۲:۱۱ قبل از ظهر
سلام
من به طور اتفاقی توی این سایت آمدم وقتی مطالب را خوندم دیدم آقای پیمان صادقی در بسیاری از قسمت های سایت از خودشون و مقام هایی که دارن تعریف کردن.فکر کردم حتما ایشون از بزرگان پرورش اندام کشور هستن ولی وقتی عکس های بدنشون را در همین سایت مشاهده کردم دیدم بدن حرفه ای ندارن و برای مشخص شدن اینکه ایشون کی هستن اسمشون را در گوگل سرچ کردم سایت هایی در موردشون مطلب نوشته بود ولی وقتی وارد سایت ها شدم با کمال تعجب دیدم که کل این مطالب رو خودشون نوشتن.حالا سوال اینه که اگه ایشون در حدی که خودشون میگن هستن پس چرا انقدر گمنام هستن.
در مورد اینکه میگید سرچ کردید هفت هزار و اندی مطلب آمد خوب شما اگه اسم باباتون هم سرچ کنید هفت هزار تا مطلب میاد ولی همش که در مورد اون نیست.
مثلا وقتی شما سرچ میکنید پیمان صادقی پری هر مطلبی که داخلش *پری و پیمان و پیمان زناشویی و پیمان زندگی و صادقی و رضا صادقی و صادق و امام صادق و.......* داشته باشه میاره ولی آیا همه این ها در مورد پیمان صادقی پری نوشته شده؟

اي بازم ...... من كه موندم .... چه فكري كردي اومدي اين حرفو زدي باعث تاسف كه چهار نفر مثل شما و جناب x كه ركورد پرس سينشون بالاي 30 نرفته و دور بازوتون رو 35 جه ميان و راجب به بدنسازي و قهرماناش نظر ميدين .من موندم شما ها از چي ميسوزين نه خداييش؟؟ به اقاي ‍x يه تذكر دوستانه بدم كه دوست عزيز اينقدر نرو خونه دوست و اشناهات كه با يه اي پي ديگه بياي تو اين سايت مطلب بنويسي من نميدونم چه چيزي بهت ميرسه؟همين بس كه شما ها فرق دوران حجم و كات هم با هم تشخيص نميدين اگه پيمان جان عكسي گذاشته مربوط به دوران حجمه ايشون با قد 168 85 كيلو وزنه عضلشه شما و استادت 120 كيلويين ولي 199 كيلوش وزنه باستنتونه:خنده:اينم ياد بگير كه ازين به بعد در مورد هر كس كه حرف زدي يه عكس از بدن مباركه خودتم بزاري مطمئن باش با عكست كاره خاصي نميكنن بچه ها:خنده:تا يه بلايي سر استادت و خودت نياريم مثل اينكه دست بردار نيسين

mahmoud
۱۳۸۸-۰۲-۱۱, ۱۲:۲۳ قبل از ظهر
اينا بد جور ادمو عصبي ميكنن نوشته تو بلاگ اقا پيمان كه تو سايت بزرگان بدنسازي رو مسخره ميكنن اخه من نميدونم بچه ... تو بزرگ بدنسازي رو كي ميدوني ؟؟؟؟؟ نكنه منظورت استاد تيم مليه ...:خنده:چون خودت و اون بنده خدا هيچ ... رو هم نميشين يعني با هم هيچ ... نيستين ديگه تكي كه ...:خنده:تاحالا رژيم گرفتين تاحالا تو عمرتون چي ميدونين شما ها؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۱۱, ۱۲:۲۸ قبل از ظهر
Mahmoud تو سايت قاي x هم هستي؟

mahmoud
۱۳۸۸-۰۲-۱۱, ۱۲:۳۲ قبل از ظهر
اره بچه گيام ثبت نام كرده بودم همون زماني كه خود پيمان جانم عضو بود قبل اينكه بدونيم استاد تيم ملي كي هستن چي هستن و از علم روز در چه حدي بهره مندند:خنده:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۱۱, ۱۲:۳۷ قبل از ظهر
امروز يكي از بچه ها بهم گفت از دستت شاكي شدم اول ولي بعد گفتم نيست الانم ازت پرسيدم آخه ميدوني خيلي دوست دارم:بوس::قلب:

mahmoud
۱۳۸۸-۰۲-۱۱, ۱۲:۳۸ قبل از ظهر
قربونت داداش ما كوچيكتم هستيم:قلب:ما هم دوست داريم كلي

mohsen sat
۱۳۸۸-۰۲-۱۱, ۰۷:۴۷ بعد از ظهر
منظور از هيچ جا كجاس؟
منظور فقط و فقط سایت استاد میتی کوموند ؛همدست عزراییل و برادر مرحوم گوتنبرگ مخترع دستگاه چاپ هست..استاد فقط چاپ کننده هستن یعنی مطالب تموم کتاباش یا ترجمست یا قیچی شده سایتهای دیگه بدنسازی
:سوت::سوت::سوت::سوت::سوت:

bodyguard
۱۳۸۸-۰۲-۲۶, ۰۱:۰۴ قبل از ظهر
سلام.من متاسفانه هر تاپیکی رو در این سایت باز میکنم آخرش به کل کل و جر و دعوا با آقای x ختم میشه.خواهش میکنم که دست از این مسائل بردارید و بحثهای علمی و کارامد رو دنبال کنید.
خوب یا بد هر کس رو مردم قضاوت میکنند.لطفا به جای این جر و بحثها به ارئه مطالب مفید بپردازید تا همه بتونیم استفاده کنیم.
سپاس

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۸, ۰۵:۴۰ بعد از ظهر
سلام.من متاسفانه هر تاپیکی رو در این سایت باز میکنم آخرش به کل کل و جر و دعوا با آقای x ختم میشه.خواهش میکنم که دست از این مسائل بردارید و بحثهای علمی و کارامد رو دنبال کنید.
خوب یا بد هر کس رو مردم قضاوت میکنند.لطفا به جای این جر و بحثها به ارئه مطالب مفید بپردازید تا همه بتونیم استفاده کنیم.
سپاس

دوست خوبم ما هيچ دعوا و جر و بحثي با استاد ميتي كومون نداريم اما همينجور كه ميبيني اين آقا از خودش تز هاي الكي ميده كه در هيچ جاي دنيا قبولش ندارن و معلوم نيست از كدام قسمت بدن مبارك اين حرف ها را در مياره . :پوزخند:

bodyguard
۱۳۸۸-۰۳-۰۴, ۰۵:۴۳ بعد از ظهر
ببین پیمان جان.از قدیم گفتن دوست میگه گفتمت و دشمن میگه میخواستم بگم.اگر من یا مجید یا بچه های دیگه میگیم که بیخیال این حاشیه ها شو دلیل بر این نیست که از کسی خورده و برده ای داریم.آقا به خدا این چیزا برا ورزشکار زشته.به خدا خوبیت نداره.ول کنید این حرفها رو.آقا مردم خودشون شعور دارند.بزارید هر کس خودش خوب و بد رو تشخیص بده.چرا این همه سمپاشی بر علیه هم میکنید.حیف نیست که حتی یه تاپیک و یا حتی یه پست اینجوری تو فروم باشه؟خداییش بیایید و بی خیال این حرفها بشید.
پیمان جان اینایی که هیزم بیار جنگ شما شدن دوست نیستند.باور کن.این تاپیکها به نفع هیچ کس نیست به جز مگسان گرد شیرینی.مگرنه با این بحثها نه از تو و نه از سلامی هیچ چیز کم و زیاد نمیشه.فقط یه عده دارن از این جنگ و جدال سو استفاده میکنند.
من رسما از شما خواهش میکنم که این بحثها رو تموم کنید.و میدونم که با این همه سابقه لوطی گری روی یک دوست رو زمین نمی اندارید.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۴, ۰۶:۰۳ بعد از ظهر
ببین پیمان جان.از قدیم گفتن دوست میگه گفتمت و دشمن میگه میخواستم بگم.اگر من یا مجید یا بچه های دیگه میگیم که بیخیال این حاشیه ها شو دلیل بر این نیست که از کسی خورده و برده ای داریم.آقا به خدا این چیزا برا ورزشکار زشته.به خدا خوبیت نداره.ول کنید این حرفها رو.آقا مردم خودشون شعور دارند.بزارید هر کس خودش خوب و بد رو تشخیص بده.چرا این همه سمپاشی بر علیه هم میکنید.حیف نیست که حتی یه تاپیک و یا حتی یه پست اینجوری تو فروم باشه؟خداییش بیایید و بی خیال این حرفها بشید.
پیمان جان اینایی که هیزم بیار جنگ شما شدن دوست نیستند.باور کن.این تاپیکها به نفع هیچ کس نیست به جز مگسان گرد شیرینی.مگرنه با این بحثها نه از تو و نه از سلامی هیچ چیز کم و زیاد نمیشه.فقط یه عده دارن از این جنگ و جدال سو استفاده میکنند.
من رسما از شما خواهش میکنم که این بحثها رو تموم کنید.و میدونم که با این همه سابقه لوطی گری روی یک دوست رو زمین نمی اندارید.

ببين دوست خوبم هيچ كدوم از اين دوستان به من نگفته كاري كنم . من خودم عقل دارم اگر تا الان اين آقا رو كوبيدم دليل داشته خودتون فكر كنم تمام دلايل من رو خونده باشي . اما به احترام شما باشه اين بار هم من اين تاپيك آقاي ايكس را قفل ميكنم و غير قابل نمايش اما اگر يك بار ديگه از سايت ما دزدي كنن و يا چيز ديگري پيش بياد بيان توي سايت فحاشي كنن و .... من مجبورم كه بد حال اين آقا رو بگيرم . يعني مجبور ميشم كه در مرد ايشون تاپيك بزنم .
دوستان اين آقا اومده بود توي سايت ما و براي من فحش نوشته بود . فرهنگ ايشون و دوستانش اينه . اما چشم . به خاطر گل روي شما و آقا مجيد تاپيك آقاي ايكس بسته ميشه .

bodyguard
۱۳۸۸-۰۳-۰۴, ۰۶:۲۲ بعد از ظهر
من از شما جز این هم توقع نداشتم.امیدوارم این کار شما باعث بشه که خیلی ها درس بگیرند.

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۱۱, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
آقا پيمان تاپيك معرفي دوره هاي استروئيدي كجاست؟
همون تاپيكي كه موضوعش مهم شد؟!!؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۱۲, ۰۱:۵۹ قبل از ظهر
آقا پيمان تاپيك معرفي دوره هاي استروئيدي كجاست؟
همون تاپيكي كه موضوعش مهم شد؟!!؟

حقيقتش خجالت ميكشم بگم . واقعا پوزش ميخوام چون ميدونم خيلي زحمت كشيده بودي . خواهش ميكنم من و محسن جان را ببخشي اما خدا شاهده كه ما مقصر نبوديم يه مدت سايت بالا نيومد كه در جريان بوديد و وقتي بالا اومد با عرض پوزش ديديم كه خيلي از تاپيك ها پاك شده . شايد پر رويي باشه كه بگم دوباره اين تاپيك را راه بندازي . اما اگر اين كارو كني واقعا تشكر ميكنم . باز هم پوزش ميخوام . :گل رز:

Mohsen
۱۳۸۸-۰۴-۱۲, ۰۳:۳۳ قبل از ظهر
با سلام
متاسفانه برای هارد سرور مشکلی پیش آمد...چند روز هم صبر کردیم دقیقا برای همین بود که این اتفاق نیفتد ولی متاسفانه بی ثمر بود... گرچه پیمان جان تایپیک های زیادی نبود و فقط این بک آپ کمتر از یک هفته عقب بود...یعنی فقط کمتر از 7 روز آخر هرچی فعالیت کردیم متاسفانه از بین رفت و مجبور شدیم همانجور که گفتم بک آپ که تغریبا اطلاعات آن حدود 6 روز عقب بود را برگردانیم
بیشتر این اطلاعات مربوط میشد به تغییراتی ریزی که در فروم داده بودم تا پست ها... که تا این لحظه تغریبا
بیشتر اون تغییراتی که قبلا انجام داده بودم دوباره انجام شد و چند تا پست جالب هم زده بودم که آن هم با علاقه ای که به شما دوستان دارم دوباره زدنش لذت بخش خواهد بود... از همه دوستان بخصوص از شما exploit (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=1805) عزیز پوزش می طلبیم:گل رز:
موفق و سربلند باشید

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۱۲, ۰۹:۳۲ بعد از ظهر
خواهش ميكنم پوزش براي چي :گل رز: من دوباره سعي ميكنم تاپيك دوره هاي استروئيدي رو را اندازي كنم .:قلب:

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۱۵, ۰۷:۲۷ بعد از ظهر
از وقتي سايت دوباره راه اندازي شده بعضي وقتا سرعت سايت خيلي كم ميشه بطوريكه اصلا بالا نمياد .
در ضمن دكمه تشكر هم خيلي دير عمل ميكنه حالا نميدونم شايد مشكل از سيستم من باشه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۱۵, ۰۸:۲۱ بعد از ظهر
براي من مشكلي نداره . شايد ايراد از سرعت اينترنتت باشه . بازم از محسن جان ميخوام برسي كنه ببينه ميشه سرعت بهتر شه يا نه . اميدوارم كه سرعت بهتر بشه :گل رز:

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۱۵, ۰۸:۳۲ بعد از ظهر
شايد مشكل از اينترنت من باشه چون من يا dialup ميام اينترنت :گل رز:

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۱۵, ۰۹:۳۷ بعد از ظهر
آقا پيمان يه پيشنهاد دارم:قلب:
اگه براتون مقدوره لطفا فروم هاي غيره ورزشي هم به بقيه فروم ها اضافه كنيد . بخصوص فروم هايي در زمينه كامپيوتر شامل اينترنت - بازيهاي كامپيوتري- هك و كرك - برنامه نويسي - طراحي وب و .... كه خيلي ميتونه به پيشرفت سايت كمك كنه :قلب: خود من هم چون رشته كامپيوتر ميخونم ميتونم كمك كنم.
خيلي از فروم هاي تخصصي هستند كه در كنار بحث اصلي و تخصصي خود به مباحث پر بازديد ديگر مثل كامپيوتر و .... نيز ميپردازند . نظرتون چيه؟:چشمک:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۱۵, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
كاش اين نظر را توي قسمت تاپيك پيشنهادات مينوشتي .
كامپيوتر خيلي خوبه
عاليه .
من خودم عاشق بازي هاي كامپيوتريم . اما اين فروم زيباييش اينه كه فقط در مورد بدنسازي بحث داره .
البته بخش عمومي داريم كه ميشه اونجا هر بحثي رو گذاشت .
ما نمي خوايم از بحث بدنسازي سايت خارج شه. به نظرم همون قسمت بخش عمومي كافيه . البته من تابع حرف همه بچه ها هستم اگر همه نظر دادن و بيشترين افراد گفتن كه بخش هاي ديگه هم بزاريم حتما اين كارو ميكنيم .

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۴-۱۷, ۰۱:۳۰ بعد از ظهر
اين تشکر هم مشکله منم هست... خيلی دير ثبت ميشه..

Mohsen
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۰۲:۴۴ بعد از ظهر
مشکل از سرور سایت هست البته فعلا برای من خیلی بهتر شده برای شما چی؟
درضمن به زودی سرور سایت را به سرور قدرتمند تری انتقال میدم

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۰۲:۴۷ بعد از ظهر
عجبی سایت بعد از چند هفته دوباره راه افتاد!

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۰۳:۱۴ بعد از ظهر
مشکل از سرور سایت هست البته فعلا برای من خیلی بهتر شده برای شما چی؟
درضمن به زودی سرور سایت را به سرور قدرتمند تری انتقال میدم

دكمه تشكر براي من خيلي بهتر شده:گل رز:

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۰۸:۲۶ بعد از ظهر
تعداد پستهای من کمتر شده کسی پاکشون کرده؟

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۰۹:۱۰ بعد از ظهر
براي منم كم شده بود.مثل اينكه سرور دچار خرابي شده بوده و مديران 7 روز قبل از خرابي سرور رو backup نگرفته بودند يعني پست هايي كه تو اون 7 روز داشتيد پاك شده

Mohsen
۱۳۸۸-۰۴-۲۱, ۱۲:۰۹ بعد از ظهر
دوستان همانطور که دو روز پیش قول داده بودم سرور سایت را دیشب عوض کردم...انشالله که کسی مشکلی نداشته باشه

king_jr
۱۳۸۸-۰۶-۰۵, ۱۲:۳۲ بعد از ظهر
:گریه:با سلام خدمت دوستان.شما براي چي javad65 و black_heart رو اخراج كردين؟؟؟؟؟؟؟؟ما دو تا برادريم جداگانه وارد سايت ميشيم يعني چي همين جوري بيخودي اخراج ميكنين؟؟؟؟خيلي كارتون بد بود.اول ميپرسي تحقيق ميكنن بعد يه كاري ميكنن شما سريع....واقعا كه اين ديگه چجور سايتييه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۰۵, ۰۳:۴۴ بعد از ظهر
سلام
از هر سیستم فقط یه حساب میشه ساخت این یک قانون هست شما هم قانون رو رعایت نکردید اخراج شدید .
اینجا هم کسی وقت تحقیق کردن نداره و اینکه میگید این چه سایتی هست دیگه کسی واسه شما دعوت نامه نفرستاده بیاین که هر کی حال کرد میاد نخواستم نمیاد.
الان هم چون شما قانون رو رعایت نکرید باید اخراج شید ولی از اونجایی که هیچ کس با شما مشکلی نداره و برای نشان دادن حسن نیت ,اخراج نمیشید.قوانین رو رعایت کنید .

king_jr
۱۳۸۸-۰۶-۰۵, ۰۵:۰۸ بعد از ظهر
باشه ممنون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۰۶, ۰۸:۰۱ بعد از ظهر
:گریه:با سلام خدمت دوستان.شما براي چي javad65 و black_heart رو اخراج كردين؟؟؟؟؟؟؟؟ما دو تا برادريم جداگانه وارد سايت ميشيم يعني چي همين جوري بيخودي اخراج ميكنين؟؟؟؟خيلي كارتون بد بود.اول ميپرسي تحقيق ميكنن بعد يه كاري ميكنن شما سريع....واقعا كه اين ديگه چجور سايتييه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

اولا كه اينجا مولوي و شوش نيست كه اينجوري مياي حرف ميزني . نحوه انتقادت اشتباهه . من فقط به خاطر گل روي mohsen و anius اخراجت نميكنم . اگر من زودتر اين پستت را ميديدم سريعا اخراجت ميكردم .
دوما شما كه ميگي اين ديگه چه جور سايتيه بايد بهت بگم كه دعوت نامه نداديم . اگر ناراحتيد ميتونيد تشريف ببريد .
ما ميخوايم محيط ورزشي باشه و از نظم هم خارج نشه . نه اخلاق شما ورزشه و نه قانون را رعايت ميكني .

yasna
۱۳۸۸-۰۶-۰۷, ۱۲:۲۴ بعد از ظهر
من يه سوالايي دارم كه فكر كنم يه خانم بهتر بتونن جوابمو بدن
اگه اين سايت مدير خانم يا شخص با تجربه اي داره به من معرفي ميكنيد لطفا؟
اگر هم كه ندارين سايتي كه بشه ارتباط برقرار كردو معرفي ميكنين ؟

مرسي

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۰۷, ۰۲:۳۰ بعد از ظهر
والا تا اونجایی که بنده اطلاع دارم هیات مدیره این سایت متشکل از آقایون هستن
در رابطه با معرفی سایت هم خب شما مشکلتون مشخص نیست آخه!!
میتونید پیغام خصوصی برای مدیریت محترم سایت بذارین تا ایشون راهنمایی کنن

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۰۷, ۰۳:۵۴ بعد از ظهر
من يه سوالايي دارم كه فكر كنم يه خانم بهتر بتونن جوابمو بدن
اگه اين سايت مدير خانم يا شخص با تجربه اي داره به من معرفي ميكنيد لطفا؟
اگر هم كه ندارين سايتي كه بشه ارتباط برقرار كردو معرفي ميكنين ؟

مرسي

خانم محترم . ميتونيد مشكلتون را در سايت مطرح كنيد . مطمئن باشيد شما را راهنمايي خواهيم كرد . اگر هم نميخواهيد هر كسي بدونه ميتونيد براي من پيام خصوصي بگذاريد تا در اسرع وقت جواب شما را بدهم .

Mohsen
۱۳۸۸-۰۶-۰۷, ۰۷:۰۰ بعد از ظهر
این انجمن تنها مخصوص آقایان که نیست همانطور که آقایان مشکلات خود را مطرح می کنند و جواب می گیرند خانم ها هم می توانند سوالات خود را در انجمن مطرح کنند
درضمن مدیر خانم هم در حال حاضر نداریم

yasna
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۱۱:۲۲ قبل از ظهر
مرسي كه نظر من براتون مهم بود
من جواب سوالمو با تشكر از اقاي صادقي گرفتم

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۱۲:۴۶ قبل از ظهر
اینکه مدیر ارشد سایت میاد درباره سایتی که توش مسئولیتی داره انتقاد کنه کسی این کار رو نمیکنه و به قول معروف بیاد بگه ماستم ترشه! ولی ار اونجایی که آدم رکی هستم و به فکر سایت که توش وقت میزارم و زمان و اینکه همیشه حرف دلم رو زدم یه چیزی تو دلم بود گفتم بگم که بقیه هم نظری بدن و چیزی بگن که چیکار کنیم از این جو دربیایم.:ناراحت:
من چند وقت هست احساس میکنم جو سایت وحشتناک سنگین شده حتی بعضی از دوستان هم این رو به من پیغام خصوصی کردن نمیدونم چرا اینجور شده:ناراحت:
کلآ نمیدونم چرا از جو سابق سایت بیشتر لذت میبردم نمیدونم الان یه حس استرس دارم میام سایت و حس واقعآ سرد به حدی که من رو تو دادن پست هم اذیت میکه همش این حس میگه بزنم نزنم نمیدونم چرا اینجور شدم عرض کردم بعضی از دوستان هم اینو بهم تو پیغام خصوصی گفتن:ناراحت::ناراحت::ناراحت:
البته تازگیا اخلاقه خودم خیلی گ.... شده خودم آدم انتقاد پذیری بودم نمیدونم چرا اینجوری شدم چند وقته فکر کردم آسمون سوراخ شده من افتادم یکی نیست بگه بابا مگه چه گ..ی هستی و اینکه حس پرخاشگری وحشتناکی پیدا کردم حتی تو سایت نمیدونم چه مرگم شده دارم تمام زورم رو میزنم بشم مسعود قبل عملم حالا که سالم شدم شاخ شدم Mohsen همیشه میگفت خدا رو فراموش نکنیااااااااا:گریه:
درد و دل خودمم اومدم اینجا کردم شرمنده.وقتی از خودت بدت بیاد میفهمی چی میگم.:گل رز:

exploit
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۱۲:۵۳ قبل از ظهر
من فكر ميكنم يه چند نفري با سايت دشمن شدن , تا يه نقطه ضعف تو پست ها ميبينن سريع از كاه كوه ميسازند,

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۰۱:۲۰ قبل از ظهر
من فكر ميكنم يه چند نفري با سايت دشمن شدن , تا يه نقطه ضعف تو پست ها ميبينن سريع از كاه كوه ميسازند,
آره اینم احساس میکنم ,کلآ همه چی بد شده.خدا کنه ردیف شه:ناراحت:

shahi
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۰۱:۳۴ قبل از ظهر
آقا مسعود زیاد فرق نکردی اما چون دوست دارم میخوام یه انتقاد کوچولو بکنم :
من فقط احساس میکنم لهنه گفته هات عوض شده یه نمونه تند شده اونم به نظرم یه مدیر باید بعضی جاها قاطع باشه البته بعضی از جاها...................:گل رز:
الا بگی مثال بزن؟
می گم نمیدونم.
بعد شما حق داری بگی :خیلی بیخود کردی انتقاد کردی:پوزخند:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۰۱:۳۸ قبل از ظهر
آقا مسعود زیاد فرق نکردی اما چون دوست دارم میخوام یه انتقاد کوچولو بکنم :
من فقط احساس میکنم لهنه گفته هات عوض شده یه نمونه تند شده اونم به نظرم یه مدیر باید بعضی جاها قاطع باشه البته بعضی از جاها...................:گل رز:
الا بگی مثال بزن؟
می گم نمیدونم.
بعد شما حق داری بگی :خیلی بیخود کردی انتقاد کردی:پوزخند:
نه داداش قبول دارم خودمم که گفتم عوض شدم ایشا ا... ردیف میشم:گل رز:.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۰۸:۱۵ قبل از ظهر
lول این حالتت رو عوض کن مسعود جان که خودش خیلی تاثیر گذاره تو رفتارت
وقتی حالت بدحال رو گذاشتی اگه خوشحالم باشی این آیکن روی شادیه تو تاثیر منفی میذاره
البته خوشحالم که خودت متوجه تغییر رفتارت شدی و همین قدم اول برای اصلاحش هست
پس بگرد و دلایلش رو گیر بیار...........این نیز بگذرد آقا مسعود گل:گل رز:
موفق باشی:گل رز:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۰۳:۰۵ بعد از ظهر
lول این حالتت رو عوض کن مسعود جان که خودش خیلی تاثیر گذاره تو رفتارت
وقتی حالت بدحال رو گذاشتی اگه خوشحالم باشی این آیکن روی شادیه تو تاثیر منفی میذاره
البته خوشحالم که خودت متوجه تغییر رفتارت شدی و همین قدم اول برای اصلاحش هست
پس بگرد و دلایلش رو گیر بیار...........این نیز بگذرد آقا مسعود گل:گل رز:
موفق باشی:گل رز:
حالتمم رو عوض کردم.امروز که از خواب پا شدم عزم رو جزم کردم از امروز ردیف شم.به افتخار این قضیه یه سوت بزنم:سوت:

bigboy
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۰۸:۲۷ بعد از ظهر
با سلام
ضمن عرض تشکر و خسته نباشید خدمت مدیران و فعالان سایت
قبل از هر چیزی عرض کنم خدمتتون که بنده قصد هیچگونه انتقادی رو ندارم و در تک بودن سایت هیچ شکی نیست.
همونطور که ذکر شده کمتر از 10 پست از طرف کاربران محدودیت هایی براشون ایجاد می شه که تقریبا
میشه گفت منتقیه
الان دو روزه که عضو این سایت هستم پست های من کمتر از 10 تا بوده ولی کمتر از8 پست هم نبوده
در صورتی که الان بیش از4 پست برای من گزارش نشده تو پنل شخصی قابل مشاهدست
لطفا بررسی بفرمایید
موفق باشید

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
با سلام
ضمن عرض تشکر و خسته نباشید خدمت مدیران و فعالان سایت
قبل از هر چیزی عرض کنم خدمتتون که بنده قصد هیچگونه انتقادی رو ندارم و در تک بودن سایت هیچ شکی نیست.
همونطور که ذکر شده کمتر از 10 پست از طرف کاربران محدودیت هایی براشون ایجاد می شه که تقریبا
میشه گفت منتقیه
الان دو روزه که عضو این سایت هستم پست های من کمتر از 10 تا بوده ولی کمتر از8 پست هم نبوده
در صورتی که الان بیش از4 پست برای من گزارش نشده تو پنل شخصی قابل مشاهدست
لطفا بررسی بفرمایید
موفق باشید
دوست عزیز در سایت فقط پست های تخصصی محسوب میشه و پست های بخش های زیر محسوب نمیشه واسه اینکه تخصصی نیست:
1.بخش عمومی
2.خبرهای جالب و خواندنی
3.سایر عکس ها

bigboy
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۰۸:۴۰ بعد از ظهر
دوست عزیز در سایت فقط پست های تخصصی محسوب میشه و پست های بخش های زیر محسوب نمیشه واسه اینکه تخصصی نیست:
1.بخش عمومی
2.خبرهای جالب و خواندنی
3.عکس های دیگر

سلام
دوست خوبم به هر حال این بخش ها و تا پیک ها مطعلق به این سایت هستند که
در کل گزارش نوشته های من مشکل داره لطفا پنل شخصی بنده رو مشاهده کنید.
موفق باشید

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۰۹:۱۸ بعد از ظهر
به هر حال هر جایی قوانین خاص خودش رو داره اینجا هم همینطور.
کل پست های شما بررسی شد مشکلی وجود نداشت.با سپاس:گل رز:

bigboy
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۶:۴۵ بعد از ظهر
به هر حال هر جایی قوانین خاص خودش رو داره اینجا هم همینطور.
کل پست های شما بررسی شد مشکلی وجود نداشت.با سپاس:گل رز:

با سلام
بله دوست خوبم قوانین این سایت برای من محترم و قابل قبوله
مشکل من کمبود گزارش نوشته هاست یعنی اینکه نوشته های من با گزاش نوشته های من
مغایرت داره
البته شاید من هم در این مورد اطلاعاتم کم باشه!
ایا نوشته های غیر تخصصی زیر کاربری و اواتار من ثبت نمی شه؟
به این دلیل که نوشته های غیر تخصصی ثبت نشدن تو نوشته هام
با سپاس فراوان از تیم مدیریتی سایت:گل رز:

Mohsen
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۰۸:۲۰ قبل از ظهر
با سلام
بله دوست خوبم قوانین این سایت برای من محترم و قابل قبوله
مشکل من کمبود گزارش نوشته هاست یعنی اینکه نوشته های من با گزاش نوشته های من
مغایرت داره
البته شاید من هم در این مورد اطلاعاتم کم باشه!
ایا نوشته های غیر تخصصی زیر کاربری و اواتار من ثبت نمی شه؟
به این دلیل که نوشته های غیر تخصصی ثبت نشدن تو نوشته هام
با سپاس فراوان از تیم مدیریتی سایت:گل رز:

کلا اون سه قسمتی که مسعود جان گفتن به مجموع تعداد نوشته های کاربر اضافه نمیکنه
هیچ مشکلی هم وجود نداره و از زمانی که محدودیت هایی گذاشته شده این سه قسمت هم حساب نمیشه

saeedsaeed
۱۳۸۸-۰۸-۱۸, ۰۲:۲۴ قبل از ظهر
با سلام

مدیران گرامی من تاپیکی که خودم زدم رو نمیتونم ببینم . مشکل چیه؟!

http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?p=16888#post16888

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۸, ۰۶:۳۹ بعد از ظهر
مشكل از سيستم خودته داداش . براي همه باز ميشه .

ali73
۱۳۸۸-۰۸-۱۹, ۰۹:۱۵ بعد از ظهر
اقایون ظرفیت هم ایکاش مکملی هورمونی چیزی داشت
برا بعضی ها خیلی لازمه
با تشکر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۹, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
اقایون ظرفیت هم ایکاش مکملی هورمونی چیزی داشت
برا بعضی ها خیلی لازمه
با تشکر

منظورت واضح نيست .
واضح حرفت رو بزن .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۸-۱۹, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر
علی جان دوستان تو این سایت چه آقا پیمان چه محسن جان چه افشین جان چه همه و همه زحمت میکشن.خود من هم تا چند وقت پیش پا به پای دوستان هر کاری که از دستم بر میآمد برای دوستان پهلوونی مثل شما میزاشتیم ما که چیزی نشدیم حداقل کمی بتونیم به شما عزیزان کمک کنیم.
یه کم سرمون شلوغ شده ولی از هر فرصتی استفاده میکنم شما دوستان رو زیارت کنیم
به نظرم علی آقا یه کم بی انصافیه در مورد این دوستان قضاوتی کنیم در خور شآن دوستان نباشه اگر هم کدورتی پیش آمده بهتر هست با منش پهلوانی خودتون قضیه ختم ب خیر بشه .و بخواهیم کنایه ای زده باشیم.
البته علی جان بنده حقیر اگه این حرفا رو زدم کوچکتر از اونیم بخوام به شما چیزی حرفی بزنم فقط از اونجایی که دوستان رو کمی بیشتر از شما میشناسم این حرف رو زدم.
به امید موفقیت برای شما و همه دوستان:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۲۰, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
آقا اینجا قسمت انتقادات شماست دوستان عزیزم
خدارو شکر همگی ورزشکاریم و ذهن و ذات سالمی داریم
هر کسی اگه از چیزی و مساله ای گله و شکایت داره بیاد اینجا مطرح کنه که مدیران و یا دیگر دوستان نظر بدن تا در آینده دلخوری پیش نیاد
همه بخدا گرفتاریم.....هر کس به نوبه خود
غروب که میشه میایم دور هم جمع میشیم حرفای همدیگرو میخونیم و لذت میبریم
من اگه از دست کسی و یا از مساله ای ناراحت باشم بیانش میکنم تا با اعاصاب راحت به فعالیتم ادامه بدم....دوستان خوبم شما هم حرفاتون رو بزنید
خدارو شکر آزادی بیان اینجا برقراره :لبخند:

ali73
۱۳۸۸-۰۸-۲۰, ۱۱:۰۵ بعد از ظهر
نه مهندس بحث این نیست به قران من فقط خواستم کمکی کنم
دوستان سخت گرفتن فکر کردن من قصد توهین دارم
به خدا من برنامه تمرینیمو از همین سایت گرفتم دیگه نامردیه توهینی کنم نمی دونم چرا به دل گرفتن
حق با دوستانه وقتی می خوای وزن کم کنی انگار دنیا باهات دعوا داره
شرمنده ببخشید:گل رز:

ashkan35
۱۳۸۸-۱۰-۲۱, ۰۸:۴۱ بعد از ظهر
با سلام
از وقتی که شکل و شمایل فروم و تغییر دادید با dialup که اصلا نمیتونم وارد سایت بشم وقتی هم که از کافی نت میرم یه مقداری فروم در هم برهمه . نوشته ها و آیکونها سر جاش نیست . از چند جا هم امتحان کردم همین مشکلو دارم . اگه لطف کنید و بررسی کنید ممنون میشم

bodybuilder
۱۳۸۸-۱۰-۲۱, ۰۸:۵۸ بعد از ظهر
منم همین مشکلات رو دارم.

دياكو
۱۳۸۸-۱۱-۰۵, ۰۷:۵۶ قبل از ظهر
منم خدمت دوستان و مديران گل گفتم قالب قبلي خيلي خوب بود

محمد حسینی
۱۳۸۸-۱۱-۰۵, ۰۸:۳۵ قبل از ظهر
با سلام
از وقتی که شکل و شمایل فروم و تغییر دادید با dial up که اصلا نمیتونم وارد سایت بشم وقتی هم که از کافی نت میرم یه مقداری فروم در هم برهمه . نوشته ها و آیکونها سر جاش نیست . از چند جا هم امتحان کردم همین مشکلو دارم . اگه لطف کنید و بررسی کنید ممنون میشم

با سلام خدمت دوست عزیزم و با اجازه مدیر کل سایت:
این مشکلی که نوشتید به علت Version IE کافی نت هاست، در اکثر آنها از شماره 6 استفاده میشه که با فرم ما مطابقت نداره اما اگر شماه 7 و 8 داشته باشید به راحتی می تونید استفاده کنید.
توصیه دوم به شما اینکه Resolation تصویرتونو عوض کنید تا فروم به صورت کامل نمایش پیدا کنه مثلاً 1024*1280 که من در حال استفاده هستم و خیلی هم کار باهاش راحته.
با تشکر

H I R B O D
۱۳۸۸-۱۱-۰۵, ۰۹:۰۴ قبل از ظهر
با سلام
از وقتی که شکل و شمایل فروم و تغییر دادید با dialup که اصلا نمیتونم وارد سایت بشم وقتی هم که از کافی نت میرم یه مقداری فروم در هم برهمه . نوشته ها و آیکونها سر جاش نیست . از چند جا هم امتحان کردم همین مشکلو دارم . اگه لطف کنید و بررسی کنید ممنون میشم

دوستان عزیز با سلام
تمپلیت حدید با اکسپلورر سازگای نداره من هم با اکسپلرر مشکل دارم اما اگه براتون مقدور باشه با اوپرا و یا فایرفاکس کار کنید مشکل برطرف میشه
اما در رابطه با سنگینتر بودن حق باشماست با dial up حتما سخت لود خواهد شد

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۲-۰۸, ۱۱:۵۹ قبل از ظهر
سلام نمیدونم چرا اصلا من نمیتونم تشکر کنم از پست های دوستان .هروقت تشکر و میزنم عمل نمیکنه و یه جمله انگلیسی اخطار میده.من با اوپرا میام تو سایت با فایر فوکس یا اکسپولویربیام مشکلم حل میشه؟؟؟

محمد حسینی
۱۳۸۸-۱۲-۰۸, ۱۲:۱۱ بعد از ظهر
سلام محسن جان
آقا دوباره که نمیشه عکس بزاری ، هفته پیش سایت خیلی خوب شده بود اما این آپدیت جدید بازم مشکل زا شده
بی زحمت راهنمایی کن
با تشکر

Mohsen
۱۳۸۸-۱۲-۰۸, ۰۴:۵۱ بعد از ظهر
سلام نمیدونم چرا اصلا من نمیتونم تشکر کنم از پست های دوستان .هروقت تشکر و میزنم عمل نمیکنه و یه جمله انگلیسی اخطار میده.من با اوپرا میام تو سایت با فایر فوکس یا اکسپولویربیام مشکلم حل میشه؟؟؟
سلام
چه پیغامی میده؟ کلا پیشنهاد میدم با فایرفاکس کار کنید

سلام محسن جان
آقا دوباره که نمیشه عکس بزاری ، هفته پیش سایت خیلی خوب شده بود اما این آپدیت جدید بازم مشکل زا شده
بی زحمت راهنمایی کن
با تشکر
سلام
چرا نمیشه گذاشت؟
در این آپگرید بسیاری از مشکلات (ییش از 250 مشکل) رفع شده

mahdij
۱۳۸۸-۱۲-۱۰, ۱۲:۰۵ قبل از ظهر
دکمه تشکر من چند روزی است کار نمی کند. Firefox 3.6

Mohsen
۱۳۸۸-۱۲-۱۰, ۱۲:۲۱ قبل از ظهر
دکمه تشکر من چند روزی است کار نمی کند. Firefox 3.6
فایرفاکس شما 3.5.5 هست!(شوخی)
خطا میده؟اگه آره چه خطایی

mahdij
۱۳۸۸-۱۲-۱۰, ۰۱:۱۴ قبل از ظهر
محسن جان خطا نمی ده ! فقط پس از کلیک روی تشکر user را ثبت نمی کنه و دکمه تشکر هم محو میشه!!
..
..
..
..
آقا احتمالا فهمیدم دلیلش چیه من یکبار دکمه خروج سایت رو زدم و دوباره یوزر و پسورد را وارد کردم کارکرد!!!( اگه درست شدنش کار خود محسن نباشه؟!!!):چشمک:

mahdij
۱۳۸۸-۱۲-۱۱, ۱۲:۵۸ قبل از ظهر
چگونه ار تصاویر متحرک gif در آواتار و امضضا می توان استفاده کرد!

Mohsen
۱۳۸۸-۱۲-۱۱, ۰۲:۳۸ قبل از ظهر
چگونه ار تصاویر متحرک gif در آواتار و امضضا می توان استفاده کرد!
فرقی نمی کنه، مانند عکس های دیگه است

mahdij
۱۳۸۸-۱۲-۱۲, ۰۱:۱۶ قبل از ظهر
ممنون محسن جان
من که نتوانستم در آواتار از animated Gif استفاده کنم ولی در امضا شد. به نظرم تصاویر gif را به jpeg تبدیل میکند!

Mohsen
۱۳۸۸-۱۲-۱۲, ۰۹:۱۹ قبل از ظهر
ممنون محسن جان
من که نتوانستم در آواتار از animated Gif استفاده کنم ولی در امضا شد. به نظرم تصاویر gif را به jpeg تبدیل میکند!
اگه توجه کنی در قسمتی که میخوای آواتار را انتخاب کنی توضیحی داده شده که حداکثر ابعاد و سایز عکس را نوشته
در صورتی که از مقدار مجاز بیشتر باشه امکان گذاشتن هست ولی عکس تبدیل به مقدار مجاز میشه

محمد چالش
۱۳۸۸-۱۲-۲۱, ۰۵:۲۳ بعد از ظهر
با درود

دوستان چرا نمیشه مثل قبل عکس های مسابقات رو تماشا کرد؟

اینجور که کاربری برا سایت باقی نمیمونه

Mohsen
۱۳۸۸-۱۲-۲۱, ۰۶:۳۷ بعد از ظهر
با درود

دوستان چرا نمیشه مثل قبل عکس های مسابقات رو تماشا کرد؟

اینجور که کاربری برا سایت باقی نمیمونه

اگه منظورتون بخش عکس های بدنسازان ایرانی است فعلا فقط این بخش مخصوص کاربران ویژه است، که با همکاری کاربران بخش های دیگه هم بعید نیست مخصوص کابران ویژه شود!

mahdij
۱۳۸۸-۱۲-۲۵, ۱۱:۴۱ بعد از ظهر
1. بخش جستجوی سایت کار نمی کند .یعنی هر کلمه یا کلید واژه ای را چه در جستجوی عادی و چه در جستجوی پیشرفته که بگردی . نتیجه جستجو خالی است.
2.با تشکر از مدیر عزیز وسایر دوستانی که در بخش کامپیوتر مطلب می نویسند, متاسفانه مدتی است که که بیشترین اخبار تازه مربوط به کامپیوتر ,نرم افزار و سخت افزار است که به نظر من سایت را از رسالت و هدف تاسیس آن دور میکند. امیدوارم مدیران سایت طوری برنامه ریزی کنند که با حفظ این بخش و سایر بخش های اینچنینی اخبار بدنسازی در صدر اخبار و با کمیت بیشتری قابل رویت باشد.
بازهم از قدردان زحمات عزیزانی که در بخش کامپیوتر مطلب می نویسند هستم.

محمد حسینی
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۴:۲۴ قبل از ظهر
سلام مهدی جان
در مورد سوال اولت که مربوط به محسن عزیز میشه و خودش جواب میده
اول در مورد سوال دومت اینکه هر چیزی به نوبت خودش، فعلا که در سطح دنیا خبر خاصی از بدنسازی و ورزشهای زیرشاخه اون در دست نیست و به قول معروف در امن و امان است، اما همانطور که خودت میدونی یه ورزشکار خوب کسیه که در همه زمینه ها به غیر از ورزش اطلاعات داشته باشه، به همین دلیل چه فرصتی بهتر از اینکه تا مسابقه در جریان نیست و همه در استراحت هستند و بعد از عید تصمیم دارند حجم خودشون و شروع کنند بیان و مسائل دیگه ای هم مورد بحث قرار دهند.
در کل از تذکری دادی واقعاً ممنونیم

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۷:۴۳ قبل از ظهر
من کاملاًبا نظر مهدی جان موافق هستم در هر دو مورد ولی بیشتر در مورد 2 چون واقعاً مسیر سایت داره عوض میشه و فعالیت در بقیه قسمتهای دیگه سایت کم شده امیدوارم مدیران به فکر ورزشکاران بدون کامپیوتر هم باشند

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۸:۱۲ قبل از ظهر
منم با نظر شما دوستان عزيز آقا مهدي و مونارو موافقم چرا كه نام سايت بدنساز هستش .
انقدر بحث هاي جالب و آموزنده در مورد بدنسازي هست كه نگو و نپرس .
تا امروز متاسفانه بنده نميتونستم وارد سايت شم به دليل مسابقه و رژيم و ........ . از امروز فعاليتم يه مقدار بيشتر ميشه . اميدوارم بتونيم سايت را تخصصي تر كنيم .
از مديران ديگر سايت خصوصا آقا محسن خواهشمندم كاري كنه كه كاربران براي زدن تاپيك هاي غير از بدنسازي محدوديتي داشته باشن .
اين كه اصلا در مورد هيچي غير از بدنسازي نوشته نشه نميخواهيم . اما دوستان راست ميگم . كل بحث داره ميره سمت مسائل ديگه . توي ارسال هاي جديد كه ميبينيم واقعا آدم خجالت ميكشه كه بگه اين سايت سايت بدنسازيه چون همش شده مسائل غير بدنسازي. بيش از نيميش چيز هاي ديگست .
در پايان از تذكرات مونارو مهدي جان تشكر ميكنم .

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۱۱:۵۵ قبل از ظهر
من کاملاًبا نظر مهدی جان موافق هستم در هر دو مورد ولی بیشتر در مورد 2 چون واقعاً مسیر سایت داره عوض میشه و فعالیت در بقیه قسمتهای دیگه سایت کم شده امیدوارم مدیران به فکر ورزشکاران بدون کامپیوتر هم باشند

با تشکر از شما
ولی کسی که نوشته های منو الان داره میخونه یه کامپیوتر و یا به احتمال ضعیف یه گوشی همراه پیشرفته جلوشه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۱۲:۰۴ بعد از ظهر
اين سايت سايت تخصصي بدنسازي و پرورش اندامه .
تخصصي يعني اختصاص به اين مسئله .
بايد وقتي به پاسخ هاي جديدي ميرويم نهايتا يك پست در آن باشد نه اينكه 80% مسائل جديد سايت كامپيوتر و گوشي باشد و 10 % بدنسازي . اونجوري ميشه سايت تخصصي كامپيوتر و گوشي همراه .
اميدواريم همه با كمك هم بتونيم بهترين سايت بدنسازي و پرورش اندام باشيم .

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۴:۲۰ بعد از ظهر
مدیریت محترم سایت بدنساز
جناب آقای Mohsen (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=1)

با سلام
احتراما: طی چند روز اخیر دوستانی مخالفت و عدم رضایت خود را مبنی بر فعالیت بخشهای

جدید سایت اعلام نمودند. علیهذا با توجه به این نکته که هر قدم جدید در راه پیشرفت سایت میبایستـی با

استقبال و همکاری اعضاء صورت پذیرد، لذا از شما مـدیریت مـحترم تقاضا دارم ترتیبـی دهید تا نویسندگان

بخشهای مذکور به فعالیت خود همچون گذشته ادامه داده و این امر را به فال نیک گـرفته که دوستان عمومی

نویس در آینده، دانسته های خود را در قسمتهای تخصصـی سایت هم به نمایش بگذارند. با تـوجه به اسناد

موجود در سایت، بیشتر اعضاء از عمومـی نویسی اشتیاق به فعالیت در قسمتهای تخصصی را پیدا کرده اند.

در پایان از بذل توجه آن مدیریت محترم کمال تشکر و امتنان را دارم.

Mohsen
۱۳۸۸-۱۲-۲۷, ۰۲:۲۱ بعد از ظهر
از اونجایی که همه با کامپیوتر هم سر و کار داریم انجمنی برای کامپیوتر و اینترنت لازمه
فقط نباید این نکته را فراموش کنیم که هدف اصلی این سایت مسائل مربوط به بدنسازی است و باید مسائل مربوط به بخش کامپیوتر و اینترنت به صورت سطحی و در حد نیاز و مشکلات خانواده بدنساز باشه

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۲-۲۸, ۰۱:۵۴ بعد از ظهر
سلام اقا محسن بنده میخوام چند تا عکس بذارم تو سایت بلد نیستم بذارم لطفا اگه میشه راهنمایی کنید..خیلی ممنون از شما. اگه جوابمو زودتر بدید.مرسی

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۱-۰۳, ۰۲:۳۴ بعد از ظهر
سلام اقا محسن بنده میخوام چند تا عکس بذارم تو سایت بلد نیستم بذارم لطفا اگه میشه راهنمایی کنید..خیلی ممنون از شما. اگه جوابمو زودتر بدید.مرسی
با سلام و خسته نباشيد
اول به اينجا (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=662) برو
بعد از اينكه عكس مربوطه را آپلود كردي در قسمت پاسخ گزينه قراردادن تصوير را انتخاب كن و سپس direct link كپي شده از محل آپلود عكس را در قسمت از طريق لينك كپي كن و گزينه قراردادن تصوير را بزن
به همين سادگي

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۱-۰۶, ۰۸:۴۸ قبل از ظهر
چرا با اینکه چند تن از مدیران سایت هم با حجمه بزرگ مطالب کامپیوتری سایت مخالف هستند کسی جلوی این اتفاق رو نمی گیره ؟ بابا فعالیت بچه ها تو سایت کم شده تو رو خدا مدیران فکری کنند !
بخدا از سر دلسوزی هست همه بچه ها ببخشند

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۱-۰۶, ۱۰:۴۰ قبل از ظهر
چرا با اینکه چند تن از مدیران سایت هم با حجمه بزرگ مطالب کامپیوتری سایت مخالف هستند کسی جلوی این اتفاق رو نمی گیره ؟ بابا فعالیت بچه ها تو سایت کم شده تو رو خدا مدیران فکری کنند !
بخدا از سر دلسوزی هست همه بچه ها ببخشند
با سلام
پست های انجمن کامپیوتر خیلی کم شده واین تعداد کم هم با صلاح دید مدیر کل انجام میشه ،لطفا شلوغش نکن،من چند تا تاپیک اصلی زدم و دوستان در اونجا پست میدن و حجم بزرگی هم نیست هفته ای 1 یا 2 پست!!!!!!!!!!!!!
با تشکر

JacksoN
۱۳۸۹-۰۱-۰۶, ۱۰:۵۹ قبل از ظهر
با تشکر
به خدا ما راضی هستیم از اینکه جناب محمد رضا جواب سوالامونو میده و دستمونو میگیره و کمکمون میکنه
بنده خدا از حق نگذریم پستاشو هم که کم کرده دیگه انقدر کم لطفی نکنیم دوستان
تشکر میکنم از جناب محمد رضا
شاد باشید

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۰۶, ۱۰:۵۹ قبل از ظهر
بله مونارو جان .
بچه هاي سايت فعاليتشون كم شده . اما بچه ها هم كمتر از كامپيوتر صحبت ميكنند . مونارو جان من اومدم چند تاپيك مفيد راه انداختم اما گويا بعضي از بچه هاي سايت براشون افت داره سوالاتشون رو در موارد بدنسازي مطرح كنند و گويا همه از دم علامه دهر هستند . بيشتر تقصير خود بچه هاست كه هيچ سوالي در مورد خود بدنسازي مطرح نميكنند .

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۱-۰۶, ۱۱:۰۹ قبل از ظهر
نمی دونم چرا دوستان کم فعالیتی بخش اصلی سایت رو از چشم ما میبینن.:متفکر:

JacksoN
۱۳۸۹-۰۱-۰۶, ۱۱:۱۸ قبل از ظهر
تقریبآ 1 سالی هست عضو هستم از اون موقعی که سایت حالت حق عضویتی پیدا کرد خیلی از دوستان و کسانی که تو اون بخش ها فعالیت و مشغول مطالعه بودند به سایت های دیگر جهت کسب اطلاعات عضو شدند و نیامدند البته درست هست حق عضویت ناچیز هست ولی به این موضوع نیز دقت داشته باشید اینجا ایران هست و کمتر کسی حاظر هست پولی حتی 1 ریال بابت چیزی پرداخت کند.
البته مدیریت سایت برای خرج سایت اون برنامه رو پیش گرفت که خودشون باید راضی باشند یا نه ولی به نظر بنده حقیر فعالیت کم به علت همین هست البته باز هم میگویم به نظر بنده.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۱-۰۶, ۰۲:۲۱ بعد از ظهر
چرا ناراحت شدی محمد جان من کی شلوغش کردم من که نمیگم مطالب کامپیوتری حذف بشه یا اینکه کم بشه مثل اینکه منظور من رو متوجه نشدی . من میگم مطالب کامپیوتری باید در جای خودش مطرح بشه اگر میشد مطالب کامپیوتری به جای دیگه سایت منتقل بشه یا حداقل در قسمت آخرین ارسالها قرار نگیره . درضمن از هدف نیک تو باخبر هستم
حالا یه سوال وجداناً جواب بده :
تو دوست داری با ارائه مطالب کامپیوتری بینندگان سایت کم بشه یا فعالیت بچه ها کم بشه ؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۱-۰۶, ۰۳:۴۸ بعد از ظهر
چرا ناراحت شدی محمد جان من کی شلوغش کردم من که نمیگم مطالب کامپیوتری حذف بشه یا اینکه کم بشه مثل اینکه منظور من رو متوجه نشدی . من میگم مطالب کامپیوتری باید در جای خودش مطرح بشه اگر میشد مطالب کامپیوتری به جای دیگه سایت منتقل بشه یا حداقل در قسمت آخرین ارسالها قرار نگیره . درضمن از هدف نیک تو باخبر هستم
تو دوست داری با ارائه مطالب کامپیوتری بینندگان سایت کم بشه یا فعالیت بچه ها کم بشه ؟
مثلا کجا منتقل بشه؟؟جایه دیگه ای هم مگه هست؟ این دست ما نیست که کجا قرار بدیم با توجه به آپدیت قرار میگیره،باید مدیران بخش اصلی فعالیت بیشتری کنن تا مطالب کامپیوتری در اخر قرار بگیرند . من هرگز این کارو نمیکنم اگه هم قرار بود بکنم مثل روز اول پیش میرفتم،من حتی پیشنهاد حذف انجمن رو هم دادم ولی موافقت نشد.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۱-۰۷, ۰۵:۰۱ بعد از ظهر

سلام ، سال نو مبارک :گل رز:
آقا چند کلام حرف حساب میزنم اگه بد بود بگو بده
منم روزای اول دیدم محمد رضا و مرکوری پشت سرم هم دارن پست میدن واسه کامپیوتر و خوب هم استقبال شد
یکم حسودیم شد حقیقتش
اما نیومدم انتقاد کنم و از در مخالفت وارد بشم

خب اینجا باید مدیریت خودم رو نشون میدادم
چیکار کردم؟؟؟؟
اومدم یه موضوع تخصصی زدم......به اسم قفل کردن پشت بازوها ...اگه خونده باشی!!
پیشنهاد میکنم شما هم اگه دلت واقعا میسوزه هر چی داری بریز رو داریه
اگر هم دنبال آموختن هستی که دیگه گلایه از مطالب بقیه واسه چیه
همین امروز مثلا یه چیز جدید یاد گرفتم تو تمرین سینه میخوام برم یه موضوع باز کنم براش
خب حالا به فرض فردا بچه های انجمن کامپیوتر بیان 10 تا مطلب بزنن که مطلب من توش گم بشه من باید اعتراض کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه .....من دین خودمو ادا کردم...........اونا هم زحمت خودشونو کشیدن
از من بیشتر زحمت کشیدن
زرنگ بودن 10 تا مطلب نوشتن
من باید تلاشم رو بیشتر کنم نه که اونا کمرنگ تر بشن
آقا یا علی مدد.....لذت ببرین ازین روزا :گل رز:

eshaghgh
۱۳۸۹-۰۲-۰۱, ۱۲:۳۲ بعد از ظهر
اقا سلام
من الان حدود هفت روزه که میخوام بیام تو سایت اما کانکت نمیشه که بلاخره این اتفاق امروز رخ داد البته این اتفاق قبلا هم برام رخ داده و چند بار به این مشکل برخوردم و دقیقا همین سایت بوده میخوام ببینم از بچه های سایت هیچکدام به این مشکل برنخوردند

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۲-۰۱, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
اقا سلام
من الان حدود هفت روزه که میخوام بیام تو سایت اما کانکت نمیشه که بلاخره این اتفاق امروز رخ داد البته این اتفاق قبلا هم برام رخ داده و چند بار به این مشکل برخوردم و دقیقا همین سایت بوده میخوام ببینم از بچه های سایت هیچکدام به این مشکل برنخوردند
دوست عزیز فکر نمیکنم سواله شما مربوط به این تاپیک باشه
کجای این سوال ربطی به انتقاد داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اما باید بگم که سرور سایت دچار مشکل شده بود و با تلاشه محسن عزیز حل شد
نه تنها سایت ما تمامی سایتهایی که از سرور قبلی پشتیبانی میشدند مسدود شده بود

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۲-۰۱, ۰۵:۰۵ بعد از ظهر
سلام ، سال نو مبارک :گل رز:
آقا چند کلام حرف حساب میزنم اگه بد بود بگو بده
منم روزای اول دیدم محمد رضا و مرکوری پشت سرم هم دارن پست میدن واسه کامپیوتر و خوب هم استقبال شد
یکم حسودیم شد حقیقتش
اما نیومدم انتقاد کنم و از در مخالفت وارد بشم

خب اینجا باید مدیریت خودم رو نشون میدادم
چیکار کردم؟؟؟؟
اومدم یه موضوع تخصصی زدم......به اسم قفل کردن پشت بازوها ...اگه خونده باشی!!
پیشنهاد میکنم شما هم اگه دلت واقعا میسوزه هر چی داری بریز رو داریه
اگر هم دنبال آموختن هستی که دیگه گلایه از مطالب بقیه واسه چیه
همین امروز مثلا یه چیز جدید یاد گرفتم تو تمرین سینه میخوام برم یه موضوع باز کنم براش
خب حالا به فرض فردا بچه های انجمن کامپیوتر بیان 10 تا مطلب بزنن که مطلب من توش گم بشه من باید اعتراض کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه .....من دین خودمو ادا کردم...........اونا هم زحمت خودشونو کشیدن
از من بیشتر زحمت کشیدن
زرنگ بودن 10 تا مطلب نوشتن
من باید تلاشم رو بیشتر کنم نه که اونا کمرنگ تر بشن
آقا یا علی مدد.....لذت ببرین ازین روزا :گل رز:

افشین جان سلام سال نو تو هم مبارک
اول بگم خیلی خوشحال شدم دوباره مطلبی از تو تو سایت دیدم امیدوارم که همیشه فعال و سرزنده باشی چون این شما هستید که به سایت روح می دید و در واقع هوای ما مبتدی ها رو دارید من که دیگه با این موضوع مشکلی ندارم و با خودم هم این مشکل را با سیاست خودت حل کردم ، ببخشید که یکم دیر پاسخ دادم چون اصلاً این تایپیک رو ندیده بودم.

mahdij
۱۳۸۹-۰۲-۱۲, ۱۰:۰۷ قبل از ظهر
1.یک مصاحبه جالب از روح الله داداشی داشتم که می خواستن در سایت قرار بدم . به قسمت " بیوگرافی بدنسازان" که در توضیح آن نوشته شده مصاحبه ها در آنجا قرار بگبرد رفتم به علت اینکه عضو ویژه نبودم اجازه ارسال نداد.آی بهتر نیست برای ارسال مطلب در چنین پست هایی که با نظر مدیران سایت مخصوص اعضای ویژه است راهی پیدا کرد؟
2.ناظر محترم سایت آقای حسینی چند جا به من به خاطر عدم رعایت موضوعیت مطالب ایراد گرفته بودند. ضمن تشکر از دقت ایشان, باید بگم مثلا در تقسیم بندی مطاب سایت چند جا اشکال وجود دارد: مثلا
1-2. در قسمت مطالب و مقالات علمی انبوهی از مطالب علمی بدون اینکه نظم خاص موضوعی داشته باشند و اغلب به صورت تصادفی کنار هم قرار گرفته اند که عملا بازیابی و جستجو در مورد موضوع مد نظر را غیر ممکن می کند ضمن اینکه با اضافه مطالب به انباشتگی اطلاعات ( بی نظمی در اطلاعات مجموعه سازی شده) می رسیم.موضوع مطالب و مقالات علمی رده ای عمومی با چندین هزار زیر رده می باشد و جمع کردن مطالبی با موضوعاتی از موادر مخدر , مشکلات باروری , تغذیه و... در کنار هم , درآن ممکن نیست.
2-2.عکس های دیدنی ،عجیب ، جالب و خنده دار هم موضوعی بسیار کلی است و مصداق پاراگراف بالاست.معمولا عکس وقتی گرفته می شود که منظره موجود جالب , عجیب یا.. باشد. به نظر می رسد مدیران محترم برای جلوگیری از پراکندگی مطالب سایت این رده را اختیار کرده اند. ولی در کنار این رده دیده می شود مطالب دیگری به طور مثال مانند " خانه نوشابه ای در برزیل" دیده می شود که با توضحات رده " عکس هال جالب و.." می شد در آن قرا بگیرد. پس به نظر می رسد این نوع رده های کلی نمی توانند جامعیت مورد نظر مدیران را داشته باشند.ضمن اینکه قرار گرفتن مطلبی در این نوع رده های عمومی میزان بازدید از آن مطلب را به صورت محسوسی پایین می آورد و معمولا چند کاربر خاص وعلاقمند بازدیدکننده آن هستند نه عموم اعضای سایت.
ضمن اینکه استدلال تخمین شخصی خود عضو برای براورد مخاطلب مطلبش علمی نیست چون اکثر قریب به اتفاق اعضا برای مشارکت و بازدید اعضا مطلبی را ارسال می کنند .مثال چرا "فیگور جفت بازو از جلو ی بانوی اول آمریکا " که عکسی مربوط به همسر اوباما و یکی پر بازدید کننده ترین تصاویر ایشون در هفته گذشته است نمی تواند مستقل زده شده باشد ولی مطلبی در همون رده سایت با بازدید کمتر می تواند؟
.پس راه بهتر تقسیم علمی رده های سایت با استفاده از " دایرکتوری های موضوعی " موجود می باشد. تا سایتی علمی و تخصصی در زمینه پرورش اندام , با جامعیت و مانعیت مناسب داشته باشیم.
در آخر ضمن پوزش دوباره امیدوارم نکات بالا را که برگرفته از رشته تحصیلی و تجارب گذشته ام در زمینه مدیریت سایت های مختلف نهادی و سازمانی است مفید واقع شود.
(http://www.bodybuilder.ir/showthread.php?61-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%86%DB%8C-%D8%8C%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%D8%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88-%D8%AE%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1)

H I R B O D
۱۳۸۹-۰۳-۰۶, ۰۷:۵۱ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان عزیز چه قدیمی ها چه جدیدتر ها
چند وقتی هست که فقط جسته و گریحته به سایت سر میزنم و میبینم انگار کلا سایت داره به حاشیه میره .
عده ای از دوستان چسبیدن به تاپیکهای عمومی .... بهتر نیست خیلی از این تاپیکها که مشابهت داره ادغام بشه و اجازه باز شدن تاپیک جدید به کاربران داده نشه ؟ به اندازه کافی تاپیک عکسهای عمومی مختلف در سایت وحود داره فکر نمیکنید لزومی نداره به اسم هر کسی که از راه رسیده یا نرسیده و چهارتا عکس توی گالری ازش انداختن تاپیک باز بشه ؟
قبول دارم که نمیشه همیشه بحثها رو تخصصی دنبال کرد و به همیچین تاپیکهایی نیازه ، اما چقدر ؟

چرا در سایت تاپیکهایی برای گزارش عملکرد ورزشی اعضا نداریم .... درست مثل وبلاگی که کوین لورون زده و از هر روز جلسه تمرینی خودش گزارش میگذاره . چه اشکال داره ؟ هم از تجربیات هم استفاده میشه و هم اینکه یک دفتر یادداشت برای صاحب تاپیکه حداقل . یک زمان توی سایت دیگری که فعالیت میکردم و آقا پیمان هم در جریانه همچین تاپیکی برای خودم باز کردم اما اصلا ورزشکارا استقبال نکردن و من هم بعد از مدتی بیخیال شدم

خلاصه پیشنهاداتم
- ادغام تاپیکهای غیر ضروری عمومی حتی الامکان،که از حجیم شدن بی مورد سایت جلوگیری بشه (مثل آب و املاح میمونه :چشمک:)
- ایجاد سرفصل تاپیک شخصی اعضا با نام : گزارش تمرین یا رونوشت جلسات تمرینی اعضا و یا هر اسمی که بیشتر صلاح میدونید

اینطوری اعضا هم رغبت و اشتیاق بیشتری برای سر زدن به سایت پیدا میکنند

آرزوی سلامت و موفقیت برای همه

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۰۶, ۰۸:۱۲ بعد از ظهر
100% با انتقادات شما موافق هستم و در انتظار جواب مديران :گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۰۶, ۰۹:۴۵ بعد از ظهر
سلام H I R B O D (http://www.bodybuilder.ir/member.php?26-H-I-R-B-O-D) جان .
حا داره از انتقادت كمال تشكر را كنم . هيربد جان راستش را بخواي بنده از جمله كساني بودم كه ميگفتم در كل در ساليت بدنسازي فقط در مورد بدنسازي صحبت شه و مرام و منش و اخلاق درست كه خدا رو شكر اكثر بدنسازان اين رشته و بچه هاي سايت الگو هستند . اما هيربد جان بعد از مدتي يواش يواش چيز هاي ديگر در اين سايت پيدا شد مثل آشپزي و خبرهايي كه هيچ ارتباطي با بدنسازي نداره . حالا ميگيم خبر بد نيست گذاشته بشه اما در قسمت عموميمون ما شاهد خيلي مسائل ديگه هستيم كه خود شما هم ميدانيد . مثلا همين عكس كه شما گفتيد . به نظر منم همه اين تاپيك هاي اضافي يا بايد حذف بشه يا در قسمت عكس هاي جالب ادغام بشه .
با پيشنهاد عالي شما هم كاملا موافقم كه گزارشي از عملكرد (تمرين تغذيه مكمل ) خود بنويسيم و اين كه چه اهدافي براي خود داريم .
اميدوارم اين چيزي كه شما گفتيد را بچه ها انجام بدن .
هيربد جان يه چيز بدي كه خيلي ها انتظار دارند اينه كه همه كارها را من بكنم من كه گناه نكردم مدير سايت شدم . به خدا من حرف شما را كاملا تاييد ميكنم اما خداوكيلي خودم وقت اين را ندارم . اما پيشنهاد ميكنم كه يه مدير براي پاك كردن مطالب اضافي و عكس هاي اضافي و يا انتقال آن براي سايت بزاريم .
در مورد بحث هايي هم كه شما گفتيد كاملا موافقم . آدم توي سايت بادي بيلدينگ . كام كه ميره كيف ميكنه . همه در مورد بدنسازي صحبت ميكنند وكسي عار نميدونه صحبت كردن رو . اما متاسفانه ................................ .
اميدوارم درست شه .

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۰۱, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
انتقاد از کاربر / بنیامین خوصیان

ایشون قانون شماره 1 انجمن رو نادیده گرفتن و این مطلب رو http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3079-نا-گفته-ها-از-پرس-سينه

که بنده با توجه به تجربه اندک خودم و با زبان عامیانه در سایت نوشته بودم رو در سایتی دیگر به نام خودشان ثبت کردن

جناب خوصیان به نظر شما این کار صحیح هستش؟ به نظرت الان قانون شماره 3 شامل حال شما نمیشه؟

من ناراحت نیستم که مطالبم پخش بشه جاهای دیگه....ناراحتم از اینکه شما مطلب منو یاد نگرفتی

چون اگه یادگرفته بودی نمیرفتی کپی کنی.....شما هم با زبان خودت و اون چیزی رو که یاد گرفتی رو مینوشتی
..............................................................................
منتظر جواب شما هستم

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۰۲, ۰۷:۱۸ بعد از ظهر
جالبه آقای بنیامین خوصیان از اعتراض بنده تشکر هم میکنن
و به خودشون زحمت نمیدن که توضیحی درباره این کار بدن

بنیامین خوصیان
۱۳۸۹-۰۵-۰۲, ۰۹:۴۹ بعد از ظهر
با سلام خدمت شما دوستان من این مطالب رو از اینجا کپی کردم ولی باور کنید خودم این نکات رو می دونستم و همیشه هم به افراد هم سن خودم توصیه می کنم در داخل باشگاه اگر ناراحت شدید به بزرگواری خودتون منو ببخشید.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۰۲, ۱۰:۰۱ بعد از ظهر
با سلام خدمت شما دوستان من این مطالب رو از اینجا کپی کردم ولی باور کنید خودم این نکات رو می دونستم و همیشه هم به افراد هم سن خودم توصیه می کنم در داخل باشگاه اگر ناراحت شدید به بزرگواری خودتون منو ببخشید.

شما دقیقا عین نوشته های منو میدونستی و بلد بودی؟؟؟

سلام دوستان راستش من 16 سالمه و الان crea fuel می خورم در هفته ی اول 5 کیلو اضافه کردم ایا کسی این مکمل رو می شناسه به من تمام نکات و ضرراتش رو بگه با تشکر.

دوستان راستی multi-vitamine چطوره اصلا تاثیری داره یا نه بر حجم بدن با تشکر.

دوستان کراتین شرکت پویان که به قیمت 8 هزار تومان در داروخانه ها به فروش می رسه آیا حجم به بدنساز ها می دهد یا نه.

دوستان سوالی داشتم که اگر هر چه سریعتر جواب دهید ممنون می شم پروتئین گینر چطوره حجم دهیش خوب است یا نه در ضمن بعد چه مدت حجم انسان زیاد می شه.

آقای خوصیان شما 12 سال از بنده کوچکتری و من 12 سال سابقه تمرین دارم
من توی این 12 سال تمرین این نکات رو بدست اوردم
و تجربیات شما هم از سوالاتتون معلومه
نگو خودم بلد بودم و توصیه هم میکردم
این کپی کردن شما زشت و غیر اخلاقی هستش
برای جبران این کار زشتت میتونی بری منبع مطلبت رو ذکر کنی

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۵-۰۲, ۱۰:۰۲ بعد از ظهر
دوست عزیز خیلی از دوستان خیلی از مطالبی که تو سایت هست رو میدونن و شاید براشون تکراری باشه ولی این دلیل نمی شه مطالب رو جای دیگه کپی کنن و حتی اسم تاپیک رو عینا" استفاده کنن.
این مطلب نوشته افشین کسایی بود با نگارش و دید ایشون پس حق دارن گله مند باشن. کمترین کار این بود که منبع مطلب و نام نویسنده رو در جایی که استفاده کردین ذکر میکردین.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۱۴, ۱۲:۱۸ قبل از ظهر
انتقاد من ::نمیبینم:
1- با اینکه سایت بیت پورت ف ی ل ت ر شده اما هنوز تبلیغش در سایت ما هست !
2- درسته که سایت خرج داره و باید فعالیت اقتصادی داشته باشه اما انتقال تبلیغات از پایین صفحه سایت به بالای صفحه چهره سایت رو زشت و کلیشه ای کرده .

samim
۱۳۸۹-۰۵-۱۴, ۱۲:۱۴ بعد از ظهر
زير اواتور بهتره حالت انلاين يا افلاين باشه كه وقتي نطر ميديم بتونيم ارتباط بهتري داشته باشيم ؟؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۵-۱۴, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
زير اواتور بهتره حالت انلاين يا افلاين باشه كه وقتي نطر ميديم بتونيم ارتباط بهتري داشته باشيم ؟؟
مسعود جان کنار نام کاربری دایره کوچیکی هست که موقعی که طرف مقابل آنلاین باشه سبز میشه و همچنین میتونید از قسمت کاربرای آنلاین یا در صفحه اصلی با Refresh ببینید.
موفق باشید:گل رز:

H I R B O D
۱۳۸۹-۰۷-۰۷, ۱۱:۰۷ قبل از ظهر
من تعجب میکنم از این فروم

شده جای دشمنی ها و تمسخر و شاخ و شونه کشیدن برای همدیگه

آقایون مدیر شما دیگه چرا ؟
افشین خان ؟!! خیلی تاپیکها رو میبینم راجب همه چیز درش بحث میشه الا عنوان تاپیک !!! خود مدیرا هم بهش دامن میزنند وقتی مدیری نظم و قوانین رو زیر پا میگذاره ، درسته که به خودش اجازه بده به بقیه توصیه رعایت کردن کنه؟ و کاربر اخراج کنه ؟ اخراح فقط بخاطر توهین باید باشه ؟

جای نظم در این فروم گم شده متاسفانه

افشین جان امضات لایق شائن شما و عنوانت نیست داداشم توی این سایت هر زمان اومدم سعی کردم با همه دوست باشم و هیچ کسی برام فرق نمیکنه

به هر حال خود دانید من این حرفها رو برای اعتبار فروم گفتم و گرنه .....

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۰۷, ۱۲:۲۵ بعد از ظهر
من تعجب میکنم از این فروم

شده جای دشمنی ها و تمسخر و شاخ و شونه کشیدن برای همدیگه

آقایون مدیر شما دیگه چرا ؟
افشین خان ؟!! خیلی تاپیکها رو میبینم راجب همه چیز درش بحث میشه الا عنوان تاپیک !!! خود مدیرا هم بهش دامن میزنند وقتی مدیری نظم و قوانین رو زیر پا میگذاره ، درسته که به خودش اجازه بده به بقیه توصیه رعایت کردن کنه؟ و کاربر اخراج کنه ؟ اخراح فقط بخاطر توهین باید باشه ؟

جای نظم در این فروم گم شده متاسفانه

افشین جان امضات لایق شائن شما و عنوانت نیست داداشم توی این سایت هر زمان اومدم سعی کردم با همه دوست باشم و هیچ کسی برام فرق نمیکنه

به هر حال خود دانید من این حرفها رو برای اعتبار فروم گفتم و گرنه .....

دوست عزيز
مگه غير از اينه كه ما سرمون توي لاك خودمونه و ميان چوب لاي چرخ ما ميذارن؟؟
نه شما فقط جواب سوال منو بده....
كدوم مدير قوانين و نظم رو رعايت نكرده....بگو!
امضاي من آتش زير خاكستره جناب هيربد
سكوت تا كي؟؟
چون مدير ارشدم و يه عنوان بمن داده شده بايد سكوت كنم؟؟؟
نه.....ابدا
همينطور كه ميشينم اينجا و از امكاناتش استفاده ميكنم
همينطور هم بهم توهين ميشه....حرف مفت زده ميشه....هزار و يك وصله ميچسبونن
ديگه ادب و نزاكت رو ميذارم كنار
با هر كس مثل خودش رفتار ميكنم
بابا يارو رفته براي خودش يه سايت مستقل زده....اين يعني چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
يعني اينكه ديگه با ما كاري نداره
پس چرا هر روز مياد خاله زنك بازي در مياره و تو سايت سرك ميكشه و ميره تو سايت خودش تو بوق و كرنا ميكنه؟
تا تقي به توقي ميخوره مياد ميگه اينا حسودن و چشم ديدن مارو ندارن!!!!
به هر دليل سايتش بسته ميشه ميگه منو هك كردن!!!!
خب امنيت سايتت رو ببر بالا كه هك نشي
چرا سايت مارو هك نميكنن؟؟
چون سرمون تو كار خودمونه و به كسي كار نداريم
چون نميريم تو سالن مسابقه و از بچه مردم عكس بذاريم و به همه نشونش بديم و بگيم چه پسر خوشگليه و فلان و بهمان
ادما هميشه نداشته هاشونو فرياد ميزنن جناب هيربد
نداشته هاي اينا هم اخلاق ورزشكاريه
روحيات ورزشكاريه
ذات ورزشكاريه
بابا تا كي ميخواين به اين خزئبلات گوش بدين؟؟؟؟؟
اگه واقعا در راه رضاي خدا ميخواد به كسي كمك كنه خب به ديگرون چكار داره؟؟
ديشب خودش رو كشت تا بياد خرابكاري كنه....اما نذاشتم....تا ميومد اخراجش كردم
چه لزومي داره با يه اسم ديگه بياد تو اين سايت و خرابكاري راه بندازه و بين بچه ها تفرقه بندازه؟؟؟
چرا مياد ميگه بچه ها حسودن و چشم ديدن دوستشون رو ندارن؟؟
تو حسودي يا اين كاربراي بي سرو صدا و سالم؟؟؟؟
بابا جان حناي تو ديگه رنگي نداره
خراب شدي رفت
نقاب از روي صورتت برداشته شده......
........................................................
حرف خيلي زياده

H I R B O D
۱۳۸۹-۰۷-۰۸, ۱۰:۱۱ قبل از ظهر
یه پیشنهاد دارم برات جناب کسایی
اینجا فروم خوب و صمیمی هست اما از نظر رتبه فکر نمیکنم (مطمئنم ) رتبه بالایی در فروم های فارسی زبان ( بدنسازی رو کار نداریم ) داشته باشه
خیلی فرومها فعالیت کردم مهندسی شیمی ، کامپیوتر ، احتماعی ، ورزشی ، ماهیان زینتی ..... خواهش میکنم از شما به یک سری از فرومهایی که از دید خودتو قابل قبول و معتبر هستند سر یزنید و شاهد نظم و برخورد مدیران و کاربران باشید

من زیاد اینحا فعال نبودم اما از اولین عضوهای اینجا بودم و محسن جان و دوستان قبلیشون هم بهم لطف داشتند و پیشنهاد مدیریت هم بهم دادند اما بخاطر مشغله و مطمئن نبودن از اینکه بتونم وظیفه ای رو به دوش بکشم نتونستم افتخار اینو داشته باشم که به بچه های سایت خدمتی کوچیک کنم

من به شخصه از ادمای دو رو دورنگ متنفرم (به معنی واقعی کلمه ) این آقا هم اگه این کارها رو کرده از کوچیکی و حقیری خودش هست ، اگه سایتی زده که نمیدونم زده یا نه حتی سرچ هم نکردم ، دلیلی نداره کسی از اینجا بلند شه بره ببینه چی بهم میبافه
مگه بقال سر کوچه وقتی پشت سر عمده فروشی که بهش *** نمیده بد حرف میزنه ، میاد یقشو بگیره ؟ نه .... چرا ؟ ...... چون جا و اندازه هر کسی رو رفتارش مشخص میکنه
شما فکر نمیکنم نیاز باشه و خودت رو پای پی سی چیرون کنی و تا ثبت نام کرد اخراجش کنی با آی پی بلوک وی بی و یک سری پلاگین امنیتی دیگه میشه کلا شر آدمای مزاحم رو کم کرد

اگه قرار بود در این دنیا ، همه با هم مقابل به مثل کنند هیچی سر جای خودش نبود
من آدم بی گناه و پاک و مذهبیی نیستم اما اینو به خودم و شما یادآور بشم ، غیبت از بزرگترین گناهانه که اگه درست نباشه تهمته و بدتر از خود غیبت

صبور باش داداش و با درایت عمل کن زمان پرده از خیلی اسرار برداشته و بسیاری از عیوب رو هم پوشانده

ببخشید به هر صورت شاید لحظاتی حس برادر بزرگتر داشتم ، اگه حرفم از نظر شما درشت بود قبلا عذرخواهی میکنم

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۰۸, ۱۲:۵۰ بعد از ظهر
سلام
والا بخدا من اصلا وقت اينكه بخوام به قول همكاران اينترنت بازي كنم رو ندارم كه برم فروم هاي ديگه رو ببينم
فقط اين رو ميدونم كه كمتر كسي پيدا ميشه مثل خودم چه تو اين دنياي مجازي ، چه دنياي حقيقي بخواد از سر انسان دوستي فعاليت كنه
والا بخدا اگه منفعتي جز هزينه و هدر رفتن ساعت استراحت و ...داشته باشه
نميخواستم اين حرف رو بزنم اما مجبورم
من با بيشتر كاربراي اين سايت صميميتي بيش از اونچه كه تصور ميكنيد دارم
بارها شده طرف قهر كرده رفته اما برش گردوندم
طرف مثلا بهش توهين شده رفته ، اما من قضيه رو جور ديگه براش توضيح دادم تا بياد و جمع ورزشكارا جمع باشه
زنگ ميزنم به كاربر و با شور و هيجان ميگم كه مطلبي كه امروز گذاشتي بينظير بود.....فقط برا اينكه تشويق بشه
كدوم مدير مجازي بوده كه بدون در نظر گرفتن منافع شخصي اينگونه با كاربران رفتار كنه؟؟
اون باباي 100 رنگ هم تو سايتش كسي نميره سرك بكشه...بلكه خودش مياد و زير زيركي همه رو ميخواد مثلا بكشونه اونطرف
خب اين كارا يعني چي؟؟
كاربر عقل داره.....حق انتخاب داره
اين حرف رو نميخواستم بزنم اما مجبورم ديگه بريزم بيرون
روزي كه ميخواستن برن بمن گفتن مطالب استروئيد رو با خودت بردار بيار و اونجا هم مديرت ميكنيم
پيشنهاد دزدي دان مگه شاخ و دم داره؟؟؟
مگه محسن بمن چه هيزم تري فروخته كه بيام اين خيانت رو بهش بكنم؟؟
هر جا ميشينن ميگن از مطالب ما (‌مطالبي كه كاربران وي‍ژه دسترسي دارن )‌پول در ميارن
خدارو شكر هستن كاربران ويژه و شاهدن كه ريالي از اينا گرفته نشده
همشون جايزه و تشويقي بوده
درد اين بابا رو توي امضام توضيح دادم

شما فکر نمیکنم نیاز باشه و خودت رو پای پی سی چیرون کنی و تا ثبت نام کرد اخراجش کنی با آی پی بلوک وی بی و یک سری پلاگین امنیتی دیگه میشه کلا شر آدمای مزاحم رو کم کرد

والا ازين كارا بلد نيستم و سنتي عمل ميكنم:لبخند:

هرجا ميشينه ميگه تو مسابقات پاكدشت من بهش آبگيري ياد دادم و چميدونم محمد حسيني بخاطر اون رفت يه وزن بالاتر شركت كرد
حالا داستان اين چي بود؟؟ تناقض توي گفته ها كجا بود؟؟
اينجا كه به همه گفته بود من بهش گفتم فلان كار رو بكن و 5 كيلو وزن كم كرد بدون اينكه از حجمش كم بشه!!!
خب مگه تو قبلش منو ديده بودي كه بدوني از حجم من كم شده يا نه!!؟؟؟
و اينكه هي بمن زنگ ميزد كه چند كيلوئي؟؟ چي ميخوري؟؟
برو سونا و فلان چيز رو بخور و فلان كار رو بكن
منم هي گفتم باشه
اما حال و حوصله اين كارارو ندارم
از استرس مسابقه و 2تا قرص تريامترن انقدر وزنم اومد پائين كه فكرشم نميكرد
حالا اين بابا زده به پاي خودش و منتش روي سر من هنوز هست
يا گفته كه من بهش مسيج دادم كه منو به شاگردي قبول كن
اره اقا من بهش زنگ هم زدم و ازش خواهش هم كردم .
ديدم موفق هستش و ميخواستم در كنارش باشم
اما وقتي ميبينم در كنار موفقيتش شخصيت و اخلاق و سلامت فكري نداره ميخوام چكار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا رو شكر الان با يه مربي موفق و با عناويني درخشانتر دارم كار ميكنم
آقا ما يه زماني خيلي ارادت داشتيم خدمت اين اقا
به خودشم گفتم كه تا قبلش هم بي احترامي نكرده بودم بهش
اما وقتي ميبينم داره بهم توهين ميكنه چرا ساكت باشم؟؟
بازم حرف زياده

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۷-۱۵, ۱۰:۴۵ بعد از ظهر
سلام :
اول از همه سایت نیاز به یک پاکسازی درست و حسابی داره ! خیلی از مطالب هستند که به نظرم باید حذف بشن ! عکسایی که ف*ی*ل*ت*ر شدند پاک بشن ! مطالبی که سرجاشون نیستند (مثلا اخبار یا حوادث که در تاپیکهای جداگانه زده میشن انتقال پیدا کنند به یه تاپیک عمومی ! ) هر چند وقت یک بار مطالب از لحاظ علمی بررسی بشند ! مطالبی هستند که افراد اخراجی پست کردند و واقعا بی محتواست پس بهتره پاک بشن ! و ...
دومین موضوعی که باید بگم اینه که تعداد مدیرا دیگه زیاد شده !!! 1 مدیر کل + 2 مدیر ارشد + 4 مدیر انجمن !
سومین موضوع اینه که در مورد اخراج یه کاربر همه چیز لحاظ بشه ! من تو جریان نبودم اما اخراج ghost_dog رو یه اشتباه بزرگ میدونم ! مقالات خوبی رو میزاشت هر چند اخلاق خوبی هم نداشت .

من همیشه بدون تعارف حرفام رو زدم ! و فکر میکنم انتقادهایی که میکنم همشون سازنده باشن ! حداقل تصور خودم اینه

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۱۵, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
سلام
با تشکر از انتقاد سازنده شما حسین جان
در رابطه با پاکسازی بنده میخواستم 5S رو در سایت هر ماه اجرا کنم( البته با کمک امین مشرقی)
حالا این 5S چیه؟

جداسازی
دسته بندی( مرتب کردن)
نظافت( حذف پستهای بیهوده)
استاندارد سازی ( بررسی علمی مطالب)
نگهداری( ارشیو)
اما متاسفانه امین جان براش کاری پیش اومده که تا چند وقت دیگه میادش
در رابطه با کاربر مذکور هم من بهشون پیغام دادم اما متاسفانه جوابی دریافت نکردم
بازم تلاش میکنم تا تونم بهشون دسترسی پیدا کنم و به سایت برگردن

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۷-۱۶, ۱۱:۲۲ بعد از ظهر
بنده هم شدیداً با نظر یاکوزا موافق هستم
این سایت 4 تا مدیر انجمن داره که حالا وظیفه پاکسازی به دوش امین مشرقی بوده که نتونسته چند روزی بیاد خوب یک مدیر دیگه زحمت بکشه و تایپیک های الکی که بیشترشون بلا استفاده هستند رو پاک کنه تا کیفیت سایت بالا بره .
مدیران سایت لطفاً اقدام کنند .:گل رز:

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۱۷, ۱۰:۰۶ بعد از ظهر
من با پست هاي جدا گانه زدن براي مطالبي كه بعضاً توي يه بخش قرار ميگيرن مخالفم،فكر مي كنم اگه مثلاً يكي اومدو يه بحث راجع به آب خنك باز كرد،4روز بعدش كه يه دستگاه خنك كردن آب جديد اومد بايد بره توي همون بخش،نه اينكه اون بخش آب خنك با يه مطلب و دو تا تشكر و شوخي بره تو بايگاني،توي سرچم موفق تره،چون كسي كه گشته يه قسمت كامل پيدا ميكنه،نه صدتا مطلب مرتبط گسسته:بدقلب:(من با اين ستاره بازيا مشكل دارم اما اگه تصميم جمعيه احترام ميذارم)

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۱۸, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
من با پست هاي جدا گانه زدن براي مطالبي كه بعضاً توي يه بخش قرار ميگيرن مخالفم،فكر مي كنم اگه مثلاً يكي اومدو يه بحث راجع به آب خنك باز كرد،4روز بعدش كه يه دستگاه خنك كردن آب جديد اومد بايد بره توي همون بخش،نه اينكه اون بخش آب خنك با يه مطلب و دو تا تشكر و شوخي بره تو بايگاني،توي سرچم موفق تره،چون كسي كه گشته يه قسمت كامل پيدا ميكنه،نه صدتا مطلب مرتبط گسسته:بدقلب:(من با اين ستاره بازيا مشكل دارم اما اگه تصميم جمعيه احترام ميذارم)

بله ستاره خانم
متاسفانه مطالب اونطوری بودن که داره ادغام میشه
الان تو بخش تغذیه هستم.....یکم سرو سامون گرفته
هر کدوم رو تموم کنم میرم سراغ انجمن بعدی

تاپیک های من هم بعضی هاش سرجاش نیست!

مثلا کدوماش؟
اتفاقا موضعات ایجاد شده شما و کاربر خیالی jimy تمام وقت منو تو قسمت عکسها گرفت
تغذیه هم که قربونش برم

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۸-۲۰, ۱۰:۱۲ قبل از ظهر
سلام
متاسفانه در انجمن مباحث مختلف در مورد مکمل ها تایپیک های سطحی و بلا استفاده ای به عنوان موضوع مهم مطرح شده است که فرد را دلسرد از فعالیت در این بخش می کند لطفاً مدیران نسبت به ادغام یا حذف بعضی از موارد اغدام کنند .

-----> نوودکس novedex
-----> اینتراپرو محصول گاسپاری
-----> سل تچ هاردکور
-----> دلوکس پروتوپلکس (delux protoplex )
-----> نوروبیون
-----> فرق نیتروتچ و سل تچ
-----> بهترین گزینه برای ماسل جویس

البته از آن سو تایپیک های مفیدی هستند که اصلاً مورد توجه قرار نمی گیرند و تایپیک هایی هم هستند که درسته مهم نیستند ولی بلااستفاده صورت سایت رو خراب کردند .

(http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?2758-%D9%86%D9%88-%D9%88%D8%AF%D9%83%D8%B3-novedex)

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۰, ۱۲:۳۹ بعد از ظهر
میدونی چرا اون موضوعات مهم شدند؟؟
برای اینکه توسط یه شیاد محصولات فوق الذکر به فروش میرسیدند
مصطفی جان هنوز دارم تو بخش تغذیه دستو پا میزنم
به اونجا هم میرسیم

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۰, ۰۴:۰۰ بعد از ظهر
متاسفانه بعضی تاپیک ها صرفا به خاطر اینکه از نظر یک نفر مهم بودند مهم شدند ! در حالی که زیاد حرفی برای گفتن نداشتند ... .

Mohsen
۱۳۸۹-۰۸-۲۰, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر
8 تاپیک در اون قسمتی که اشاره کردین غیر مهم شدن
یک توضیحی هم بدم اینگونه تاپکی ها نیاز نیست و نباید ادغام بشوند. میتوانید تاپیک هایی درست کنید و در کنار اون ها مطالب و تاپیک هایی که مربوط به هم هستن را در یک جا گردآوری کنید. تا هم چنین تاپیک هایی به صورت مجزا باشه برای بحث و گفتگوی بیشتر درباره آن محصول و هم همانطور که گفتم مطالب و تاپیک های مرتبط به هم در تاپیک های جدیدی در کنار هم گردآوری شوند. اینگونه تاپیک ها هم بهتر هست بجای اینکه عین مطالب کپی در کنار هم جمع شوند، فقط عنوان تاپیک یا پست با لینک تاپیک یا لینک پست لینک شوند

لینک پست یا لینک مستقیم پست: در بالای هر پست در روبروی قسمتی که تاریخ و ساعت پست نوشته شده شماره پست تاپیک است که لینک مستقیم پست در اون عدد لینک شده است
مثلا: شماره پست من همین جور که میبینید پست 146 ام این تاپیک و به این شکله #146 (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?38-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%B4%D9%85%D8%A7&p=34752&viewfull=1#post34752)

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۲۵, ۰۳:۲۸ بعد از ظهر
سلام
به فکر ما دیال آپی ها هم باشید بابا !!!!
تایپیک های خوبی درمورد عکس های بزرگان داریم اما بخاطر اینکه باید وایسیتم تاهمه عکس ها در اندازه اصلی نمایش داده بشه یا به اصطلاح لود بشه 1 ساعت طول میشکه که از خیرش میگذریم . اگر امکانش هست عکس ها رو کوچیک بزارید و لینک بدید به عکس در اندازه بزرگتر تا سرعت لود شدن صفحات بالا بره و هرکسی عکسی که میخواد رو در اندازه بزرگ دانلود کنه . ممنون

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۰۲:۵۷ بعد از ظهر
من نمیدونم چرا وقتی یه مطلب نسبتاً طولانی رو میخونم اگه بخوام نظر بدم و یا برم به یه صفحه دیگه ،بصورت خودبخود از سایت خارج میشم و دوباره باید نام کاربری و رمزمو بزنم و وارد سایت بشم،این مشکل چند بار در روز برام پیش میاد و پیام سایت اینه که شما مجوز لازم برای این عملیات رو نداری و باید دوباره صفحه رو بار گذاری کنم و وارد سایت بشم!!،میخواستم بدونم این مشکل منه یا واسه همست،اگه اینجوریه چرا؟(منظورم از زمان طولانی تقریباً ده دقیقه شایدم یک ربعه!!)

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۰۸:۲۸ بعد از ظهر
من نمیدونم چرا وقتی یه مطلب نسبتاً طولانی رو میخونم اگه بخوام نظر بدم و یا برم به یه صفحه دیگه ،بصورت خودبخود از سایت خارج میشم و دوباره باید نام کاربری و رمزمو بزنم و وارد سایت بشم،این مشکل چند بار در روز برام پیش میاد و پیام سایت اینه که شما مجوز لازم برای این عملیات رو نداری و باید دوباره صفحه رو بار گذاری کنم و وارد سایت بشم!!،میخواستم بدونم این مشکل منه یا واسه همست،اگه اینجوریه چرا؟(منظورم از زمان طولانی تقریباً ده دقیقه شایدم یک ربعه!!)
سلام
شما از چه مرروگری استفاده میکنید؟

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۰۹:۴۲ بعد از ظهر
اسم کاربریتو که وارد میکنی اون تیکه ذخیره اون بغلو بزنی دیگه این مشکلو نخواهی داشت.

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۱۱:۲۵ بعد از ظهر
من یه سوال دارم. نمیدونم جاش اینجاس یا نه! اما میپرسم!!
من وقتی دکمه تشکر رو میزنم، دکمه حذف میشه اما اسمم پایین پست نمیاد!!!!!!! البته همیشه اینطور نیست... گاهی! چرا؟؟؟؟

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
من هم بعضی وقتها این مشکل رو دارم ! بعضی وقتها وقتی صفحه رو Refresh میکنم اسمم رو پایین پست مینویسه !

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۱:۴۹ بعد از ظهر
میتونستین در قسمت مشکلات بیان کنید.
بله با گفته یاکو موافقم ،بعضی وقتا به خاطر ترافیک لود تاپیک این حالت پیش میاد که با Reload تاپیک درست میشه،برا جلوگیری از این حالت صبر کنید تا تاپیک لود کامل بشه و بعد به فشردن دکمه اقدام کنید.
موفق باشید

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۰۱, ۱۲:۵۸ قبل از ظهر
میتونستین در قسمت مشکلات بیان کنید.
بله با گفته یاکو موافقم ،بعضی وقتا به خاطر ترافیک لود تاپیک این حالت پیش میاد که با Reload تاپیک درست میشه،برا جلوگیری از این حالت صبر کنید تا تاپیک لود کامل بشه و بعد به فشردن دکمه اقدام کنید.
موفق باشید

والا من یکم گشتم اما تاپیکی با این مضمون پیدا نکردم!
مرسی بایت جوابتون.
من با یه مشکل دیگه هم روبروام! که نمیدونم مشکل سیستم خودمه یا سایت!!
وقتی یه پست ارسال میکنم، پستم میره سمت چپ صفحه (خارج صفحه) و فقط کمی از اون دیده میشه! حتما باید رفرش کنم تا درست بشه! حتی وقتی برام پیغام خصوصی هم میاد لیست پیغام ها هم همین اتفاق براشون میفته!!!!!!!

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۰-۰۱, ۰۱:۰۲ قبل از ظهر
والا من یکم گشتم اما تاپیکی با این مضمون پیدا نکردم!
مرسی بایت جوابتون.
من با یه مشکل دیگه هم روبروام! که نمیدونم مشکل سیستم خودمه یا سایت!!
وقتی یه پست ارسال میکنم، پستم میره سمت چپ صفحه (خارج صفحه) و فقط کمی از اون دیده میشه! حتما باید رفرش کنم تا درست بشه! حتی وقتی برام پیغام خصوصی هم میاد لیست پیغام ها هم همین اتفاق براشون میفته!!!!!!!
تاپیک مشکلات (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3139-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
این مشکل رو وقتی با اینترنت اکسپلورر کار میکردم رو داشتم ولی با فایر فاکس ندارم البته بعضی مواقع قاطی میکنه ها ولی خود به خود درست میشه!

مهدي 61
۱۳۸۹-۱۰-۱۳, ۰۴:۰۳ بعد از ظهر
سلام خدمت همه دوستان
والا نمي دونم چي شده اصلا خودمم تعجب كردم چند روزه كه نمي تونم بيام تو سايت نام كاربريم غير فعال شده تا اينكه ناچار شدم دوباره ثبت نام كنم نمي دونم مشكل از كجاست بحر حال از الان مثل يك كاربر معمولي و تازه ثبت نام شده در خدمت دوستان هستم :گل رز:
نمي دونم كي اذيت مي كنه ولي خدا خودش هدايت كنه:سوت:

Mohsen
۱۳۸۹-۱۰-۱۳, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
سلام خدمت همه دوستان
والا نمي دونم چي شده اصلا خودمم تعجب كردم چند روزه كه نمي تونم بيام تو سايت نام كاربريم غير فعال شده تا اينكه ناچار شدم دوباره ثبت نام كنم نمي دونم مشكل از كجاست بحر حال از الان مثل يك كاربر معمولي و تازه ثبت نام شده در خدمت دوستان هستم :گل رز:
نمي دونم كي اذيت مي كنه ولي خدا خودش هدايت كنه:سوت:

سلام مهدی جان خوش آمدی به اون آی دی دیگه که پیغام دادی جواب دادم و عرض کردم از فرم درخواست رمز عبور گم شده (http://forum.bodybuilder.ir/login.php?do=lostpw) استفاده کنی و در ادامه هم گفتم بازم مشکل داشتی یک اس ام اس به من بدی

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۰۸, ۰۵:۵۵ بعد از ظهر
سلام
از مدیرکل محترم تقاضا دارم که قسمت تخلفات رو ویرایش کنند
مثلا برای یکی میخوای یه اخطار ثبت کنی همش 4 تا گزینه هستش

ارسال اسپم تبلیغاتی
توهین به کاربران
مشکل در امضاء
ارسال پست انگلیسی ( فکر کنم البته )
محبت کنید چنتا گزینه دیگه بهش اضافه کنید
بیشتر این اخطارها برهم زدن نظم ، پست اضافی و.. رو دربر داشته
مرسی

Mohsen
۱۳۸۹-۱۱-۰۸, ۰۶:۴۵ بعد از ظهر
سلام
از مدیرکل محترم تقاضا دارم که قسمت تخلفات رو ویرایش کنند
مثلا برای یکی میخوای یه اخطار ثبت کنی همش 4 تا گزینه هستش

ارسال اسپم تبلیغاتی
توهین به کاربران
مشکل در امضاء
ارسال پست انگلیسی ( فکر کنم البته )

محبت کنید چنتا گزینه دیگه بهش اضافه کنید
بیشتر این اخطارها برهم زدن نظم ، پست اضافی و.. رو دربر داشته
مرسی

چند گزینه افزوده شد

eiman
۱۳۸۹-۱۱-۱۶, ۰۷:۴۵ بعد از ظهر
سلام
میخواستم بدونم چرا
بیا تو بگو الان چه حسی داری.

بسته شده؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۱-۱۶, ۰۸:۴۹ بعد از ظهر
سلام
میخواستم بدونم چرا
بیا تو بگو الان چه حسی داری.

بسته شده؟
نمیدونم از مدیرا کی بسته بود؟
باز شد

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۲۷, ۰۲:۳۶ بعد از ظهر
مدیرکل محترم، آقا محسن :گل رز:
مدیر انجمن عمومی، لیلی خانوم که فعلا در غیبت به سر میبره! که امیدوارم هر چه زودتر برگرده!
اما فعلا در نبود ایشون کی مدیر انجمنه؟؟
کی به کارای انجمن عمومی رسیدگی میکنه؟؟
یا مثلا در صورت بروز مشکلی ما به کی باید مراجعه کنیم؟؟
ملتی رو بی مدیر گذاشتید :لبخند:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۲-۲۷, ۰۲:۴۳ بعد از ظهر
مدیر انجمن عمومی، لیلی خانوم که فعلا در غیبت به سر میبره! که امیدوارم هر چه زودتر برگرده!
مدیر کل سایت فعلا نیستن پس من به عنوان مدیر جواب میدم.
کارای انجمن هم تا برگردن به عهده من و دیگر مدیرا هستش.
شما اگه مشکلی داشتین با اقای کسایی یا با بنده میتونید در ارتباط باشین.
موفق باشید

*f*
۱۳۹۰-۰۱-۱۱, ۰۹:۴۳ بعد از ظهر

ببخشيد پست رو تازه ديدم ......... راستش من ديگه مدير نيستم به زودي رنگم عوض ميشه بنا به درخواست خودم چون زياد مدير خوبي نبودم و نميتونم باشم اگه مشكلي بود تا زمانی كه مدير بعدي بياد رسيدگي ميكنم :لبخند: تشكر

jack
۱۳۹۰-۰۱-۱۳, ۰۲:۴۳ قبل از ظهر
مدیر کل محترم با عرض سلام وخسته نباشید اگه میشه کلیپهایی از تمرین باوزنه به روش بدنسازان حرفه ای یا فیگور گیری هایی از انها را تو سایت واسه همیشه قرار بدین واسه ی جلب توجه واستفاده بیشتر با تشکر

eiman
۱۳۹۰-۰۲-۱۴, ۱۱:۴۵ قبل از ظهر
گله دارم
چند روزی هست بخاطر مسائل خودم به سایت سر نمیزنم.
ولی از مدیران سایت و کاربرانش گله مندم
10 ارسال اول سایت رو ببینید این اون سایتی بود که همه میومدن از مطالبش کپی برداری میکردند حالا چی شده تو 10 تا پست اول فقط یک مطلب تخصصی هست وقتی یک کاربر اماتور دنبال یک مطلب در مورد بدنسازی میگرده سایت ما حتما اون مطلب رو داره ولی وارد صفحه اصلی میشه بنظرتون چی میبینه یک مشت احوال پرسی دیشب چی خوردی ده گزینه ای وووو همین مسائل باعث شده یکسری کاربران قدیمی تو سایت زیاد فعال نباشند البته این نظر منه من بعد از رفع مسائل حاشیه ای خودم دوباره مثل روز اول در خدمت سایت خواهم بود پس از مدیران تقاضا دارم یک بازنگری به مسائل حاشیه ای سایت انجام بدهند با تشکر .

3tare
۱۳۹۰-۰۲-۱۴, ۱۲:۲۵ بعد از ظهر
اقا ایمان افرادی مث شما نیستن که احوال پرسی ها و چرت و پرت ها(البته از نظر شما چرت و پرته!!) زیاد شدن!!
تشریف بیارید تو سایت فعالیت کنید!!! مطالب تخصصی بره بالا!
.
اینجا یه فروم بدنسازیه!
اکثر بچه های اینجا هم که الحمدلله بدنساز هستن!
پس بچه ها یه لطفی کنید قسمت بدنسازی سایت رو هم فعال کنید!!
ممنون

farshid621
۱۴۰۲-۱۰-۲۵, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
سلام وقت بخیر حدود 10 سال پیش با این سایت آشنا شدم و کلی استفاده کردم از مطالب و اساتید مخصوصا افشین خان....البته کاربریم یه کاربری دیگه بود که نتونستم بازگردانیش کنم..خیلی خوشحالم که سایت برگشته واقعا ممنونم از زحماتتون

Mohsen
۱۴۰۲-۱۰-۲۷, ۱۲:۱۸ بعد از ظهر
سلام وقت بخیر حدود 10 سال پیش با این سایت آشنا شدم و کلی استفاده کردم از مطالب و اساتید مخصوصا افشین خان....البته کاربریم یه کاربری دیگه بود که نتونستم بازگردانیش کنم..خیلی خوشحالم که سایت برگشته واقعا ممنونم از زحماتتون

سلام دوست عزیز خواهش میکنم و منم خیلی خوشحالم که برگشتین...اما اگه هر کسی مشکلی با بازگردانی اکانتش داره میتواند با من از طریق پیام خصوصی (https://forum.bodybuilder.ir/member.php?u=1) و یا از قسمت تماس با ما (https://forum.bodybuilder.ir/sendmessage.php) در پایین سایت، برای راهنمایی و حل مشکل ارتباط برقرار کنه