PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک عکس ترسناک

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۸-۰۵, ۱۱:۳۷ بعد از ظهر
امروز رفتم باشگاه دیدم به به
جناب مربی نشسته وسط بدنسازان عزیز هم در صف قرار دارن
این عکس رو دزدکی گرفتم به خاطر احترام به حقوق این فرد شریف ! تصویرش مخدوش میشه ولی تفکراتشون به نمایش گذاشته شده .
http://forum.bodybuilder.ir/attachment.php?attachmentid=1185&d=1288209418
لازم به ذکره این بنده خدایی که تو فکر بازوی قلمبه هست ! 15 سالشه اون یکی هم که در انتظار افتادن به چاه هست 16
قابل توجه آقایونی که این ورزش رو پاک میدونن !!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۰۵, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
وای وای وای :نمیبینم:
وقتی سن و سال این دوتا طفل معصوم رو متوجه شدم خیلی ناراحت شدم
بدون شک روز تزریقش جلو بازو هم کار میکنه :سوت:
چی بگم والا

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۱۲:۳۰ قبل از ظهر
موضوع ویرایش شد(احتمال شیلتراسون:پوزخند: شدن بود)
بدبخت رو ببین اخه چطوری نشسته:نمیبینم:چی داره میزنه بهش؟

mankind
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۰۹:۵۷ قبل از ظهر
خیلی ها هستن میان 1 ماه باشگاه و نتیجه نمی بینن و میرن . فکر می کنن تو یه ماه باید عضلاتشون به نما بیاد حالا مربی های عذیذ هم سو استفاده می کنن و .......... به خاطر پول

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر
این سو استفاده مربی ها و ناپاکی مربی ها و صد البته کمبود و حماقت اون بچه 15 ساله هست !
دستت درد نکنه عکس خوبی بود ! اگه من بودم عکس مخدوش نمی کردم !

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۰۱:۲۷ بعد از ظهر
:گیج:چي هست؟ چيكار مي كنه؟ هورمون بود؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۰۲:۱۷ بعد از ظهر
معلوم نیست چی داره تزریق میکنه
اما استروئیده دیگه
این کارا تو بیشتر باشگاه ها هست و فقط جلوی چشم منو شما انجامش نمیدن

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۰۲:۴۱ بعد از ظهر
يه قضيه كه واقعاً باعث تأسفه و نميشه انكارش كرد و اين ورزش رو زير سوال برده،هر چند بار بگم متأسفانه كمه!! اينه كه اينجور بچه ها توي سنين كم و در ناپختگي كامل با چنين اشتباهاتي نه تنها به خودشون ضرر ميرسونن به جامعه و اين ورزش هم ضرر ميرسونن. از اون جائي كه همزمان با بزرگ شدن هيكل،مغز رشد نميكنه نتيجه اين مي شه كه ديگرون ميگن آدمائي كه هيكلاي بزرگي دارن مغزاي كوچيكي دارن(عدم تناسب سن با جثه و سواد)،از اين نتيجه گيريا بيزارم ،اما هر روز مي شنوم!!
همين ديروز يكي از آشناها مي گفت توي باشگاه يه يار كمكي داشته كه هر وقت يه وزنه سنگين بر ميداشته،از بالاي هالتر نگاهش ميكرده و مي خنديده و ميگفته هه هه هه،خيلي سنگينه؟ و اون هم هر چي اصرار ميكرده كمكش نمي كرده تا ميله به گردنش مي رسيده!!

mankind
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۰۵:۱۵ بعد از ظهر
تفکر غلط همیشه هست یادمه تازه می خواستم برم باشگاه یکی از دوستای بابام می گفت از این پودر مودرا نخوریا پسر فلانی خورد و داز فانی رو وداع کرد

خلاصه ورزش خوب و پر دردسری هست یادمه اوایل پسر عموم از مربی راهنمایی خواست مربی گفت تستسنرون بزن دز جالی که 18 سالش بود یه اقایی اومد گفت نزنیا بعد مربی گفت البته ایشون استاد ما هستن اره نزن بدنت تولید می کنه