PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اساتید به راهنمایتون نیاز دارم !

titanium833
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۰۶:۴۹ بعد از ظهر
درود بر شما
هنگام نیک
من به تازگی وارد این فروم شدم ، امیدوارم احداث تاپیک سوال به این روش خلاف قوانین سایت نبوده باشه ...

دوستان ازتون خواهش دارم متن من رو کامل بخونید و تجربیات خودتون رو در اختیار من بزارید . ممنون میشم

من 22 سال سن دارم ، 178 cm قد و 61 kg وزن .دو ساله که خدمتم تمام شده و در این دو سال واسه رضای خدا حتی 10 متر هم ندویدم یا مثلا چیزی سنگین تر از ده کیلو گرم بلند نکردم ! متاسفانه اصلا اهل ورزش و تحرک نبودم...مدتیه که قصد دارم ورزش رو شروع کنم و برم باشگاه ...اما مشکل اینجاست که الان وقتی تو خونه مثلا ده تا شنا یا بیست تا دراز نشست میرم ، سریع خسته میشم و تا شب حال هیچکاری رو ندارم ، سریع باید برم بخوابم...حتی گاهی سردرد خفیف هم میگیرم :خجالت:..نتیجه ی دو سال خوردن و خوابیدن همینه دیگه ..البته اشتهای زیادی هم ندارم و تغذیه ام هم خوب نیست...
حالا چیکار کنم ؟! برم باشگاه ؟!! اگر بخواد اینجوری باشه که همون هفته ی اول تلف میشم :بامزه:

فعلا هدفم اینه که یه چند کیلو وزن اظافه کنم و یکم بدنم رو فرم بیاد
شاید باید قبل از باشگاه تمرین خاصی رو شروع کنم یا مثلا یه داروی خواص بخورم که اماده بشم ؟!
دوستان منتظر نظراتتون هستم . ممنون

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۰۷:۰۲ بعد از ظهر
داروی خواص بخورم که اماده بشم
این کار که مطمئنا باعث میشه تلف بشی
هر کسی یه زوری داره ! یکی از اون اول میتونه 10 کیلو پرس بزنه یکی اولش 50 کیلو ! یکی از اولش 10 تا شنا میره یکی یه دونه هم نمی تونه بره ! با برنامه تمرینی و تغذیه خوب به هدفتون می رسین ... . به تاپیک سوالات در مورد برنامه تمرینی برو و با دادن مشخصات و عکس از بدن یه برنامه تمرینی بگیر .

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۰۸:۴۳ بعد از ظهر
نیازی به گذاشتن عکس و این حرفا نیست
شما اگه تجربه رو میخوای به خدمت بگیری این چیزی که میگم رو گوش کن
توی حرفات به این نکته هم اشاره کردی : حتی 10 متر هم ندویدی!!
از دویدن شروع کن دوست خوبم
از قدم زدن شروع کن و به دویدن برس
بعد از گذشت مدتی به دویدنت تنوع بده
قدرتی برو....سرعتی برو.....تایم بگیر
این ورزش هم نظر روحی و هم نظر جسمی شما رو آماده میکنه
آخر دویدنت هم از تمریناتت کششی استفاده کن
اونوقت متوجه میشی که اشتهات هم باز شده و میل به غذا خوردن داری
از این هوای خوب پائیزی لذت ببر دوست عزیز
سوالی بود در خدمتم

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۰۸:۵۰ بعد از ظهر
منم با نظر افشین موافقم:گل رز:

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۱۰:۱۶ بعد از ظهر
حتي بي تحرك ترين آدمها هم به اون سرعت كه شما ميگي خسته نمي شن،پيشنهاد ميكنم يه چكاپ انجام بدي،شايد تيروئيد!!يا افت فشار،يا كم خوني!!
اما اگه مطمئني كه مشكلي نيست مطالب مربوط به تغذيه سايت رو بخون ،مولتي ويتامين و غذاهاي انرژي زا مثل عسل و خرما و معجون كمك ميكنه،شكلات هاي انرژي زا هم مفيدن،ده دقيقه شنا و 20تا دراز نشست در حالت عادي حتي گرم هم نميكنه،فقط ممكنه ذخيره گليكوژن رو بسوزونه...

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
زود خسته شدن و کم طاقت بودنت به خاطر نداشتن انگیزست . همونطور که بچه ها گفتن یه یا علی بگو شروع کن ورزش رو . اینطوری برای کاری که انجام میدی هدف داری و از انجام دادنش خسته نمیشی .
منم یه مدت که باشگاه رو ول میکنم همین حالات بهم دست میده و اصلا حال و حوصله غذا خوردن درست و حسابی هم ندارم چون انگیزه ای برای تمرین نیست .
پیشنهاد میکنم اگه به فکر باشگاه رفتنی بگرد یه رفیق ، دوست ، آشنا که شرایط بدنیش مثل شرایط بدنی خودت باشه پیدا کن تا زودی باشگاه زده نشی .

titanium833
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۱۱:۵۸ بعد از ظهر
سلام
از تمام دوستانی که منت گذاشتند و نظرشون رو اعلام کردند تشکر می کنم ، دم شما گرم
فکر میکنم مشکل من یکم تنبلی (البته خیلی بیشتر از یکم) و نداشتن انگیزه و اعتماد به نفس باشه
جناب کسایی یعنی می فرماید قبل از رفتن به باشگاه تمرین دویدن بکنم ، یا مثلا برم باشگاه هفته ی اول فقط رو ترمدیل باشم یا ورزش های سبک انجام بدم !؟
باز هم تشکر می کنم

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۰۷, ۱۲:۲۲ قبل از ظهر
شما فردا برو باشگاه همین که افرادی رو که میبینی دارن تمرین میکنن برات انگیزه تمرین میشه قول میدم بهت وقتی که بعد گذشت مدتی تغییراتی در بدنت میبینی این انگیزه چند برابر میشه فقط استارت زدن مهمه که به امید خدا میتونی...:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۰۷, ۱۱:۴۰ قبل از ظهر
گفتم که....
ازین هوای پائیزی لذت ببر
ابتدا با دویدن شروع کن....هم قدرت و هم سرعت و تغذیه ات نرمال میشه
ورزش کردن که صرفا باشگاه رفتن نیست....اما اگه میخوای این ورزش رو ادامه بدی
همونطور که محمد رضا گفتش باید بری باشگاه تا از وسائل و تجهیزات و مربی بهره مند بشی