PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : biography

arashO_o
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۵:۰۸ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان

Mr پيمان صادقي پري
اگه می*شهbiography از خودتون و مدیرهأ سایت اینجا بذارین تا بیشتر آشنا شیم مقامها، سابقه بدنسازی و هر چیز که خودتون میدانید لازمه اضافه کنید مرسی*.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۹:۲۶ بعد از ظهر
اگر خواستين كاملا با من آشنا بشود لينك زير را بخوانيد در مورد مديران سايت اجازه ندارم كه ازشون بيوگرافي بدم . اگر خواستيد خودتان ازشون بپرسيد .

http://bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=310

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۰۳:۲۲ قبل از ظهر
آقا پیمان تا حالا نرفته بودم تو قسمت تقویم و مسایل اخراج سایت و صادق سلامی بخونم الان خوندم قضیه چیه؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
آقا پیمان تا حالا نرفته بودم تو قسمت تقویم و مسایل اخراج سایت و صادق سلامی بخونم الان خوندم قضیه چیه؟

قضيه دعوا و اخراج شدن من از سايت آقاي سلامي را همه ميدونن . آنقدر قضيه مفصل هستش كه بخوام بگم 10 صفحه بايد برات بنويسيم . من رفتم تقويم سايت را خوندم . فقط اينو بدونيد كه از همين كار ايشون كه اومده توي سايت بدون اجازه اراجيف توي تقويم ما نوشته بشناسيدش .
در ضمن من اصلا ايشون را به عنوان يك مربي حرفه اي قبول ندارم . چون خيلي چيز ها مونده كه هنوز بايد ياد بگيره و اصلا توي عمرش نشنيده .
بگذريم .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۰۴:۴۲ بعد از ظهر
قضيه دعوا و اخراج شدن من از سايت آقاي سلامي را همه ميدونن . آنقدر قضيه مفصل هستش كه بخوام بگم 10 صفحه بايد برات بنويسيم . من رفتم تقويم سايت را خوندم . فقط اينو بدونيد كه از همين كار ايشون كه اومده توي سايت بدون اجازه اراجيف توي تقويم ما نوشته بشناسيدش .
در ضمن من اصلا ايشون را به عنوان يك مربي حرفه اي قبول ندارم . چون خيلي چيز ها مونده كه هنوز بايد ياد بگيره و اصلا توي عمرش نشنيده .
بگذريم .
من خودم رفتم خوندم باورم نشد مخصوصآ اون ایمیل و مخصوصآ اینکه ایمیل گفته بودن شمایی ,من صادق سلامی درست نمیشناسم و اول اینکه اون مطلبو خوندم با خودم گفتم کی میاد سایت خودشو ضایع کنه چون اصلآ این حرفا باورم نمیشد نسبت به شما بگن واسه همین پرسیدم,ممنون.

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۳, ۰۲:۳۹ قبل از ظهر
رفتم توی قسمت تقویم چیزی ندیدم یکی به ما هم بگه چی شده.صادق سلامی آمده اینجا چی نوشته.پیمان جان میشه بگی چرا با صادق سلامی دعوا کرده بودی و اخراجت کرده بود.آخه من قضیشو نمیدونم

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۱۳, ۰۲:۵۰ قبل از ظهر
قبلا کلی توی تقویم و جاهای دیگه چرت و پرت نوشته بود که من پاک کرده بودم این سه مورد را ندیده بودم و پاکشون کردم
پویا جان موضوع تمام شده و موضوع را ادامه ندیدن