PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کدوم خواننده خوشت میاد؟؟؟بیا تو!!!

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۱۸, ۰۱:۱۰ قبل از ظهر
http://up.iranblog.com/Files73/933b76abd04547949315.gif (http://up.iranblog.com/Files73/933b76abd04547949315.gif)

از کدوم خواننده خوشت میاد؟چرا؟بیشتر با کدوم اهنگش؟

اول از خودم شروع میکنم:
من هر آهنگی گوش میدم به شرطی که چرت و پرت نخونه :پوزخند:ولی آهنگهای هایده رو دوست دارم بهم آرامش میده وقتی که تنهام با صدای بلند گوش میدم حالش بیشتر میشه.از همه آهنگاشم خوشم میاد 20-30 تایی گلچین کردم که اونارو بیشتر گوش میدم هیچوقتم از چشمم نمیوفته چون چرت و پرت نمیخونه.
دوستان اگه حسش بود شرکت کنید:گل رز:

Mohsen
۱۳۸۹-۰۸-۱۸, ۰۱:۲۵ قبل از ظهر
خوب پر واضح هست که بستگی به حس اون لحظه مون داره ولی چند تا از اونایی که آهنگاشون رو درست دارم بخواهم بگم بابک جهانبخش ، مجید یهیایی، رضا صادقی، بهنام صفوی، ناصر صدر و.....

دياكو
۱۳۸۹-۰۸-۱۸, ۰۸:۴۰ قبل از ظهر
به نظر من صداي شادمهر فوق العادست من پارسال كنسرتشو توي سيدني رفتم امسالم باز تو مالزي رفتم باورتون نميشه اشك ادمو در مياره و بهنام صفوي

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۸-۱۸, ۱۱:۲۰ قبل از ظهر
از این ور آب شادمهر عقیلی و احسان خواجه امیری از اون ور آب MetallicA و :گل رز:evanescence :گل رز:

eiman
۱۳۸۹-۰۸-۱۸, ۱۱:۳۳ قبل از ظهر
من از قمیشی داریوش خوشم میاد
از رفتگان زنده یاد هایده که دیگر اینچنین هنرمندی نخواهد امد و داوود مغامی

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۱۸, ۰۲:۳۸ بعد از ظهر
شادمهرم كه ديگه اونوريه،مگه برگشته؟:چشمک:(كنسرتي كه توي فارسي وان ازش داد،كمي نا اميدم كرد)
از اينوري ها استاد شجريان و پسرش،سراج،سالار عقيلي،احسان خواجه اميري،آرش كمانگري،آرشام،(از در گلستانه استاد ناظري و بعضي از كارهاش)و...
اون وري ها زنده ياد مرضيه(قديمي هاش)،فريماه شهراز،گوگوش،ابي،بعضي از ترانه هاي داريوش،بعضي از ترانه هاي ستار و شهرام صولتي و...
خارجي ها،گروه ايگلز،بعضي ترانه هاي متاليكا،بن جاوي،انريكو،شكيرا...
گمونم نوع موسيقي مشخص بشه خودبخود معلوم ميشه كي چي دوست داره،هرچند ميگن اين قضيه هم ژنتيكيه،مثلاًاينكه من از بچگي سنتي دوست داشتم،تارو كمونچه و سه تار و دف
يا موسيقي كلاسيك(هر وقت يأس فلسفي پيدا مي كنم آآآي ميچسبه!)
البته بستگي به حال آدم داره بعضي وقتا ديوونه خونه ساسي مانكن گوش ميدم:پوزخند:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۱۸, ۰۲:۵۱ بعد از ظهر
سوال سختیه ... آهنگ بیشتر از خواننده برام مهمه ! من هیچ وقت نمیگم مثلا فلان خواننده از همه بهتره ! هیچی به جز اون گوش نمیدم !آهنگی که قشنگ باشه گوش میدم
خارجی : linkinpark- Kate Ryan- Charles Aznavour - Laura Branigan - gloria gainor - modern talking - eminem - Lady gaga و ...
ایرانی : قمیشی ، گروه سندی ، زد بازی و ... .

faezeh
۱۳۸۹-۰۸-۱۸, ۰۲:۵۵ بعد از ظهر
آره برای منم نوع آهنگش مهمه
یه آهنگی که ریتمه باحالی داشته باشه:چشمک:
تتلو و آرمین و علی پیشتازو ..اینا هم خوبن

دياكو
۱۳۸۹-۰۸-۱۸, ۰۳:۰۳ بعد از ظهر
ستاره من نميدونم فارسي وان كدومو پخش كرد اما شادمهرو تا از نزديك گوش ندي آهنگاشو بهش ايمان نمياري مخصوصا ويالون زدنش

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۱۸, ۰۳:۲۲ بعد از ظهر
يه كنسرتشو توي دبي(به نظر من فاجعه بود،اون كه با ابي بودش)
اما ويولون و آهنگسازي و ... فوق العادست،خوندنشو ميگم

دياكو
۱۳۸۹-۰۸-۱۸, ۰۳:۲۵ بعد از ظهر
من دوبي و نميدونم اما سيدنيشو واقعا تركوند طوريكه پشت سر من دخترا صداشون از گريه گرفته بود مخصوصا آهنگ عادت فكر كنم همه از دوست پسرشون جدا شده بودن :پوزخند:

mankind
۱۳۸۹-۰۸-۱۸, ۰۶:۰۵ بعد از ظهر
beyonce chris de burgh

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۱۸, ۰۶:۰۸ بعد از ظهر
كلا از خواننده هایی كه آهنگ غمگين باحال بخونن :لبخند:
سام اسدی هم خوشم مياد آلبوم اولشو _ پويا _ معين و ........

mahdij
۱۳۸۹-۰۸-۱۹, ۰۱:۵۴ قبل از ظهر
آدمیزاد با هر آهنگ درست درمونی حال میکنه وی با هر خواننده ای نه. اما دو تا خواننده رو با صداشون خیلی حال می کنم اولیش خداوندگار آواز , داود زمان " استاد شجریان":چشمک: و دومی هم صدای جاودان عشق " امید" . ادامه دارد...

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۸-۱۹, ۰۸:۱۴ قبل از ظهر
چه عجب مجید جان !!!!!!!
مگر که همچین تایپیک هایی دوباره باز بشه که شما به سایت خودت سری بزنی داداش . این رسمش نیست که دیگه توی مطالب بدنسازی شرکت نمی کنی اگر مشکلی هست بگو تا رفع کنیم .
از شما به عنوان یک دوست انتظار دارم که بیشتر در سایت فعالیت کنی :گل رز:
خواننده هم همیشه عوض میشه اما الان بنظر من افشین آذری با این آلبوم آخری که بهمراه نسیم خونده برای همه سنگ تمام گذاشته و بخاطره من و شما ریسک بزرگی کرده . اگر نمی دونید چرا برید آلبوم رو دانلود کنید تا بفهمید .

mahdij
۱۳۸۹-۰۸-۱۹, ۰۲:۵۱ بعد از ظهر
دوست عزیز " جهت اطلاع شما : 1" با اینکه نوشنی مجید جان! ولی حس کردم منظورت با من بود ( مهدی) اول تشکر می کنم که نظر من برات اهمیت داشت . ثانیا حقیقتا این چند ماه گرفتاری های زندگی مجال شرکت تو بحث ها رو نمی داد تا جایی که توی این 5 ماه حتی دست به وزنه هم نزدم. ایشا الله این مشکلات کم بشه در حد بضاعت در اختیار دوستان هستم. مشکلی از طرف سایت نیست.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۸-۱۹, ۰۹:۳۲ بعد از ظهر
بله منظورم شما بودی آقا مهدی ولی عجب سوتی دادما خودم هم کف کردم .

انشاالله که فعالیت به روزای قدیم برگرده

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۰-۰۷, ۰۱:۰۸ قبل از ظهر
زدم تو کار مجید یحیایی:چشمک:

kingofblack2010
۱۳۸۹-۱۰-۰۷, ۰۲:۳۰ قبل از ظهر
منم که از یوزرم مشخصه 7و8 ساله به جز رضا صادقی چیزی گوش نمیدم.
دنیا دنیا سلطان مشکی:قلب:

persia69son
۱۳۸۹-۱۰-۱۱, ۱۱:۲۶ قبل از ظهر
فقط و فقط
شاهین نجفی !

dashul_khan
۱۳۸۹-۱۰-۱۱, ۱۲:۳۱ بعد از ظهر
هیچکس-بهرام-بیباک-مهدار-حسین-یاس- داریوش

scott
۱۳۸۹-۱۰-۱۳, ۰۱:۱۸ قبل از ظهر
واسه موسیقی سنتی که اصلا حرفی نیست و فقط استادان شجریان(منظور هم خود استاد شجریان و هم همایون شجریان ) و بعد از اینها هم فقط و فقط شادمهر عقیلی.دوستان یک نگاه کوچیک به لینک زیر بندازند تا ببینند سلطان پاپ ایران یعنی شادمهر رو در کنار اسم مایکل جکسون گذاشتن:تشویق::تشویق:
http://en.wikipedia.org/wiki/Honorific_nicknames_in_popular_music