PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پيشنهادات شما

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۰۴, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
در اين بخش تمام پيشنهادات خود را در زمينه هاي مختلف جهت پيشرفت سايت بيان كنيد تا ما هم از آن استفاده كنيم و پيشنهاد شما را در صورت عملي بودن با كمال ميل انجام ميدهيم

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۷-۲۷, ۰۹:۱۹ بعد از ظهر
جسارت بنده را ببخشيد
اما هر از چند گاهي تعدادي كه در سايت عضو شده ان رو اعلام كنيد كار جالبيست
ممنون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۲۷, ۰۹:۳۰ بعد از ظهر
ميلاد جان شما آقايي . جسارت چيه . پيشنهاد شما را با تمام ميل انجام ميديم . البته به قسمت پايين سايت نگاه كن نوشته آمار و ارقام سايت . تا به حال هم 110 نفر توي سايت عضو شدن .

IAMEXE
۱۳۸۷-۰۸-۱۰, ۰۶:۴۰ بعد از ظهر
سلام
خوب هست یه لوگوی متحرک گوشه ای از سایت باشه که فقط مطالب مهم و جدیدی که دوستان درج میکنن نشون بده. اینطوری دیگه نمیخواد تمام سایت رو واسه مطالب روزانه سرچ کرد
با تشکر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۰, ۰۶:۴۳ بعد از ظهر
درسته حرفتون .
كاملا موافقم . اما قسمت پايين سمت چپ صفحه اصلي همچين چيزي داريم كه آخرين ارسالها را به ترتيب نشان ميده .
البته متحرك نيست

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۱۰, ۰۷:۵۷ بعد از ظهر
متحرک باشه خیلی زیباتره...الان خیلی از سایتها این کارو میکنن ..به نظر من روش فکر کنین..

Mohsen
۱۳۸۷-۰۸-۱۰, ۰۸:۰۸ بعد از ظهر
سلام
خوب هست یه لوگوی متحرک گوشه ای از سایت باشه که فقط مطالب مهم و جدیدی که دوستان درج میکنن نشون بده. اینطوری دیگه نمیخواد تمام سایت رو واسه مطالب روزانه سرچ کرد
با تشکر

نیاز به سرچ کردن نیست که! همانطور که پیمان جان فرمودند پایین سایت چنین چیزی داره و از اون بهتر می توانید از آخرین ارسالها (http://bodybuilder.ir/forum/search.php?do=getdaily&days=30) که در بالای هر صفحه وجود داره استفاده کنید

TOTTI
۱۳۸۷-۰۸-۱۱, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
به نظر من اوتارها خیلی کوچک هستند اگر بشه یکم بزرگتر بشن بهتره.
در ضمن لوگوی سایت جای کار داره!

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۱۱, ۰۲:۰۲ بعد از ظهر
ای کاش تاریخ تاسیس سایت رو هم پایین صفحه اصلی قرار بدین...ترجیحاً در قسمت نام افراد آنلاین

omid123
۱۳۸۷-۰۸-۱۳, ۰۲:۱۱ قبل از ظهر
سلام. من امیدم. بچه مرندم. 60 کیلو متر از تبریز فاصله داره
مرند باشگاه بدنسازی داریم. آقای وحید خوش الحان 11 ساله که باشگاهمون تمرین میکنه.
آقای پیمان صادقی عکساشو داره.
وحید خوش الحان پارسال در مسابقات جام خلیج فارس در وزن 100+ مقام دوم کشوری رو آورد.
ممنون میشم که عکساشو بذارین. مرسی.
خدا نگهدارتون

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۱۳, ۰۸:۱۸ قبل از ظهر
امید جان ضمن خیر مقدم لطفاً مطالب رو در جای خود قرار دهید تا نظم تالار حفظ بشه

Mohsen
۱۳۸۷-۰۸-۱۵, ۰۳:۳۴ بعد از ظهر
به نظر من اوتارها خیلی کوچک هستند اگر بشه یکم بزرگتر بشن بهتره.
در ضمن لوگوی سایت جای کار داره!

اندازه آواتارها را بزرگ کردم
در مورد لوگوی سایت هم وقت بشه یک چیز دیگه درست می کنیم.کاربران هم می تونن لوگو بسازان و برای من ارسال کنن

سلطانه سلاطين
۱۳۸۷-۱۱-۲۲, ۱۲:۳۳ بعد از ظهر
سلام سلطانه سلاطين بر شما اي دوستانه عزيزه دل.آقا نظر من اينه كه يه آلبوم عكس از عضوهاي سايت تشكيل بديم.خيلي باهال ميشه.نظر شما چيه؟تو صفحه اصلي سايت هم اسمشو ميذاريم گالري تصاوير اعضا.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۲۲, ۱۲:۴۲ بعد از ظهر
سلام سلطانه سلاطين بر شما اي دوستانه عزيزه دل.آقا نظر من اينه كه يه آلبوم عكس از عضوهاي سايت تشكيل بديم.خيلي باهال ميشه.نظر شما چيه؟تو صفحه اصلي سايت هم اسمشو ميذاريم گالري تصاوير اعضا.

سلام دوست خوبم .
ما قسمت عكس هاي اعضا سايت را داريم اتفاقا .
اما شما متاسفانه هنوز عكسي از خودت براي ما نگذاشتي .

سلطانه سلاطين
۱۳۸۷-۱۱-۲۳, ۰۱:۲۷ بعد از ظهر
ولي عكس من تو قسمت مشخصات شخصيم هست داداش ميتوني يه سر بزني ببيني.

Mohsen
۱۳۸۷-۱۱-۲۳, ۰۵:۰۵ بعد از ظهر

من که چیزی ندیدم
دوست همانطور که پیمان جان هم گفتن عکس خود را در قسمت عكس اعضا سايت (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=57) قرار دهید

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۲۳, ۰۶:۵۲ بعد از ظهر

ما كه عكسي نديديم .
در ضمن ما گفتيم عكس اعضا نگفتيم عكس شخصي .

آقا تختی
۱۳۸۷-۱۲-۱۵, ۰۴:۰۵ بعد از ظهر
با سلام و خسته نباشيد به مديران سايت و همه اعضا.
خواهشي داشتم كه واقعآ واسه شخص بنده و شايد خيلي ها مشكل درست كرده من خواهش ميكنم از كساني كه ميتونن كمك كنن به خصوص پيمان عزيز, قسمتي درباره آموزش فيتنس بذارين و بگين اصلآ از كجا شروع كنيم چه حركاتي بايد بيشتر انجام شه چه مكمل هايي بشتر به كار مياد و ... حتمآ اصول و بيس اساسي داره اين رشته, الان خود من به علت كمبود اطلاعات درباره فيتنس به موفقيت نرسدم چون اصلآ نميدونم چي كار كنم من خواهش ميكنم كمك كنين و درباره آموزش فيتنس شروع به فعاليت كنين كه واقعآ براي كمك به خيلي ها قدم برداشته ميشه چون الان حتي وقتي به خيلي از باشگاهها واسه مشاوره ميرم با پرورش اندام اشتباه ميگيرن .اميدوارم ترتيب اثر بدين و اميدوارم مطلبمو درست در اين تايپيك قرار داده باشم و باعث بي نظمي نشده باشم.با تشكر

Mohsen
۱۳۸۷-۱۲-۱۵, ۰۶:۱۰ بعد از ظهر
با سلام و خسته نباشيد به مديران سايت و همه اعضا.
خواهشي داشتم كه واقعآ واسه شخص بنده و شايد خيلي ها مشكل درست كرده من خواهش ميكنم از كساني كه ميتونن كمك كنن به خصوص پيمان عزيز, قسمتي درباره آموزش فيتنس بذارين و بگين اصلآ از كجا شروع كنيم چه حركاتي بايد بيشتر انجام شه چه مكمل هايي بشتر به كار مياد و ... حتمآ اصول و بيس اساسي داره اين رشته, الان خود من به علت كمبود اطلاعات درباره فيتنس به موفقيت نرسدم چون اصلآ نميدونم چي كار كنم من خواهش ميكنم كمك كنين و درباره آموزش فيتنس شروع به فعاليت كنين كه واقعآ براي كمك به خيلي ها قدم برداشته ميشه چون الان حتي وقتي به خيلي از باشگاهها واسه مشاوره ميرم با پرورش اندام اشتباه ميگيرن .اميدوارم ترتيب اثر بدين و اميدوارم مطلبمو درست در اين تايپيك قرار داده باشم و باعث بي نظمي نشده باشم.با تشكر

دوست عزیز اول ممنون از پشنهاد تون ولی اینگار فرق بین تالار گفتگو با پروتال یا سایت شخصی متوجه نشده اید
نمیشه که ما از کار و زندگی بیفتیم و یک سره مطلب برای سایت بگذاریم بعد شما حتی یک تشکری چیزی هم نکنین...الان بخدا خیلی شبا شده تا صبح تو فروم منو پیمان فعالیت داشتیم بعد یک تعدادی واقعا بی انصافی می کنن حتی تشکر هم نمی کنن...مطمئن باشید اگر بخواد اینجوری پیش بره من می دونم با کسانی که در فرم فعالیت نداشتن چی کار کنم

در مورد سوال شما هم خودتون باید کمی زحمت بکشید دیگه... بپرسید تا جواب بگیرید(کار سختی که نیست؟)... قسمت مباحث مختلف در مورد فيتنس و بادي كلاسيك (http://www.bodybuilder.ir/forum/forumdisplay.php?f=29) در سایت برای همین ساخته شده

آقا تختی
۱۳۸۷-۱۲-۱۵, ۱۰:۱۴ بعد از ظهر
1. از خودم بگم كه تشكر كردم تا جايي كه تونستم بقيه به من مربوط نيست.2. سايتي كه زدين خودتون زدين و خودتون خواستين كه فعاليت بكنين كه الان از كار و زندگيتون افتادين.3. شما چشم داشتي نبايد داشته باشين از كسي چون نه شما به كسي بده كارين نه از كسي طلب كار .4.تشكر زوركي كه از كسي بگيرين به درد نميخوره كه ميگين برخورد ميكنين جز اينه كه كسي كه شايد خوشتون نياد بندازيد بيرون اونم خوب ديگه نمياد اتفاقي فكر نكنم بيفته.5.در مورد خودم اگه سؤالي كردم خودتون در كل اينجارو راه انداختين واسه كمك .6.در مبحث مباحث مختلف در مورد فيتنس و بادي كلاسيك (http://www.bodybuilder.ir/forum/forumdisplay.php?f=29) من آموزشه تخصصي ترشو خواستم.7.از اينكه ازتونم درخواستي داشتم ببخشيد ديگه سؤال نميكنم كه از كار و زندگيتون بزنين.انتقاد آخرمم اينه يه كاري ميكنين منت نذازيد لطفآ.

Mohsen
۱۳۸۷-۱۲-۱۵, ۱۱:۱۹ بعد از ظهر
1. از خودم بگم كه تشكر كردم تا جايي كه تونستم بقيه به من مربوط نيست.2. سايتي كه زدين خودتون زدين و خودتون خواستين كه فعاليت بكنين كه الان از كار و زندگيتون افتادين.3. شما چشم داشتي نبايد داشته باشين از كسي چون نه شما به كسي بده كارين نه از كسي طلب كار .4.تشكر زوركي كه از كسي بگيرين به درد نميخوره كه ميگين برخورد ميكنين جز اينه كه كسي كه شايد خوشتون نياد بندازيد بيرون اونم خوب ديگه نمياد اتفاقي فكر نكنم بيفته.5.در مورد خودم اگه سؤالي كردم خودتون در كل اينجارو راه انداختين واسه كمك .6.در مبحث مباحث مختلف در مورد فيتنس و بادي كلاسيك (http://www.bodybuilder.ir/forum/forumdisplay.php?f=29) من آموزشه تخصصي ترشو خواستم.7.از اينكه ازتونم درخواستي داشتم ببخشيد ديگه سؤال نميكنم كه از كار و زندگيتون بزنين.انتقاد آخرمم اينه يه كاري ميكنين منت نذازيد لطفآ.

1 اولا منظورم فقط شما نبوده و دوم تعداد تشکر هایی که هر شخصی کرده در کنار مشخصاتش در هر پست مشخصه !
2 بله خودمون زدیم و برای همین این همه سختی کشیدیم و تالار گفتگو زدیم(و سایت شخصی نزدیم) که هر کسی اندازه توانایش فعالیت کنه در سایت
3 درسته و ما هم چشم داشتی نداشتیم و نداریم... اگر داشتیم بگین؟...اینکه میگم خود کاربران هم باید فعالیتت کنند و همه چیز بگردن مدیران نیست که چشم داشت نیست نه؟
4 اگر تشکر زورکی می خواستیم یک چیزی نصب می کردم که مثلا برای دیدن عکس ها و... حتما باید تشکر کنید تا دیده بشه تصاویر...یا کاربران باید مثلا بیشتر از 50 پست داشته باشند تا... وقتی تعداد کمی از کاربران سایت مطلب می گذارن و تشکر و همکاری و... میکنن ممکنه این نشان دهنده این باشه که کارمون فقط برای عده خاصی ارزش داره و برای بقیه مثلا ارزش یک تشکر هم نداره بعد بنظر شما بهتر نیست فروم فقط برای کسانی باشه که براشون ارزش داره و همکاری میکنن؟ ولی من منظورم هم این نبود که کسی که تشکر نمی کنه را بندازیم بیرون ... منظورم تغریبا اینه که بخش های مهم سایت را فقط برای کاربران ویژه قابل دسترسی باشند و روش های دیگه ....
5 بله کاملا درسته... خیلی خیلی کار خوبی هم کردین که سوال کردین
6 یعنی چی تخصصی ترشو ؟ منظورتون این نیست که همه چیز کامل در مورد فینس اماده باشه و شما زحمت سوال کردن هم به خودتون ندیدن...این بخش در مورد فیتنس هستش و می تونه شامل هر چیزی که درباره ی فیتنسه باشه (شما اگر به توضیح پایین اون بخش توجه می کردین کاملا متوجه میشدین "در اين بخش در مورد مطالب مرتبط با فيتنس و بادي كلاسيك كشور و جهان خواهيد پرداخت.")
7 نه این چه حرفیه ؟ما سایت را اصلا برای همین زدیم... ولی باز دقت کن تالار گفتگو هستش مدیران هم اندازه خودشون فعالیت می کنند و مطلب می گذارند... قرار نیست همه چیز اماده باشه( اونم تو این مدت کوتاهی که سایت راه افتاده)و حتی نیاز به سوال نباشه... در کل فقط با کمک شما دوستان (مطالب و سوال های شما) سایت پربار میشه... درضمن ما هیچ منتی برای کسی نمی گذاریم فقط اگر چیزی میگیم جهت اطلاع هستش

امیدوارم این همه توضیح دادم متوجه منظور من شده باشید
در اخر دوست عزیزم من هیچ منظور بدی نداشتم و هرچی میگیم فقط برای پربار شدن سایت هستش و اینجا همه با هم صمیمی و رفیق هستیم

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۰۲:۴۶ قبل از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و کاربران عزیز:
یه پیشنهاد داشتم که فکر میکنم باعث دلگرمی بیشتر اعضا و شرکت بیشتر اونا تو انجمن ها شه و اینکه واسه ارزش و تلاشی که میکنن ارزشی قایل شد هر چند خیلی ناچیز.پیشنهادمم به این صورته که برای فعالیت هر کاربر امتیازی خاص داده شه مثلآ اگه هر کابری n قدر پست بده رنگش به رنگ فلان تغییر میکنه و لقبی خاص میگیره مثلآ کابر نمونه که این کارارو شما کردین ولی به نظرم جای مانور ریاد داره مثلآ الان 3 تا رنگ داریم :قرمز(مخصوص مدیران),بنفش و رنگ معمولی واسه همه کاربران این 3 تا رنگ میشه از 8 تا رنگ یا حتی بیشتر استفاده کرد مثل کمر بندهای رشته های رزمی که با توجه به زحمتشون کمر بندشون عوض میشه.درباره لقب هایی که داده میشه مثلآ تازه کار یا غیر فعال یا ... میشه از عنوان های بیشتری استفاده کرد و حتی به بدنسازی هم ربط داشته باشه و تفاوتی بین سایت ها وجود داشته باشه چون این سایت تخصصی هستش و عمومی نیست و پیشنهاد دیگم هم اینه میشه هر انجمنی رو کسی به عنوان مدیر داشته باشه مثل سایتی که واسه مدیران تو پیغام خصوصی فرستادم و اینجا ننوشتم که تبلیغ واسه اون سایت نشه و اینکه من هیچ ارتباطی ندارم با اون سایت که بخوام تبلیغ کنم اینجا واسش, البته اون یه سایت عمومی هست ولی تو این چیزایی که گفتم الگویی خوب میتونه باشه بعضی وقتا الگو قرار دادنم خوب میتونه باشه.این نظر من بود و چون این سایتو با همه کاربرانش واقعآ دوست دارم و دوست دارم که سرآمد همه سایت ها باشه و بهترین باشه نظر کوچیک خودمو گفتم.ممنون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۱۲:۵۲ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و کاربران عزیز:
یه پیشنهاد داشتم که فکر میکنم باعث دلگرمی بیشتر اعضا و شرکت بیشتر اونا تو انجمن ها شه و اینکه واسه ارزش و تلاشی که میکنن ارزشی قایل شد هر چند خیلی ناچیز.پیشنهادمم به این صورته که برای فعالیت هر کاربر امتیازی خاص داده شه مثلآ اگه هر کابری n قدر پست بده رنگش به رنگ فلان تغییر میکنه و لقبی خاص میگیره مثلآ کابر نمونه که این کارارو شما کردین ولی به نظرم جای مانور ریاد داره مثلآ الان 3 تا رنگ داریم :قرمز(مخصوص مدیران),بنفش و رنگ معمولی واسه همه کاربران این 3 تا رنگ میشه از 8 تا رنگ یا حتی بیشتر استفاده کرد مثل کمر بندهای رشته های رزمی که با توجه به زحمتشون کمر بندشون عوض میشه.درباره لقب هایی که داده میشه مثلآ تازه کار یا غیر فعال یا ... میشه از عنوان های بیشتری استفاده کرد و حتی به بدنسازی هم ربط داشته باشه و تفاوتی بین سایت ها وجود داشته باشه چون این سایت تخصصی هستش و عمومی نیست و پیشنهاد دیگم هم اینه میشه هر انجمنی رو کسی به عنوان مدیر داشته باشه مثل سایتی که واسه مدیران تو پیغام خصوصی فرستادم و اینجا ننوشتم که تبلیغ واسه اون سایت نشه و اینکه من هیچ ارتباطی ندارم با اون سایت که بخوام تبلیغ کنم اینجا واسش, البته اون یه سایت عمومی هست ولی تو این چیزایی که گفتم الگویی خوب میتونه باشه بعضی وقتا الگو قرار دادنم خوب میتونه باشه.این نظر من بود و چون این سایتو با همه کاربرانش واقعآ دوست دارم و دوست دارم که سرآمد همه سایت ها باشه و بهترین باشه نظر کوچیک خودمو گفتم.ممنون

من كاملا موافقم .
بايد صبر كرد ببينيم نظر ديگر مديران چيه .

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۰۱:۳۹ بعد از ظهر
پیشنهاد قشنگیه خودم هم قبلا تصمیم داشتم چنین کاری را انجام بدم ولی به دلایلی فعلا باید همینطور باشه

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۱۰:۲۶ بعد از ظهر
الان که نگاه میکردم بعضی از تاپیک ها واقعآ قدیمی هست به نظرم رسید پاک شه بهتر شاید باشه مخصوصآ تایپیک های مربوط به انجمن اخبار .با تشکر:گل رز:

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۲۵, ۱۲:۵۳ قبل از ظهر
نه تایپیک ها نباید پاک بشه

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۲۸, ۰۳:۴۴ قبل از ظهر
امکان داره تو قسمت امضا از تصویری انیمیشن (متحرک) استفاده کرد؟الان غیر فعال هست امکان فعال شدنش هست؟

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۲۹, ۰۲:۵۹ قبل از ظهر
امکان داره تو قسمت امضا از تصویری انیمیشن (متحرک) استفاده کرد؟الان غیر فعال هست امکان فعال شدنش هست؟

فعال کردم

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۲۹, ۱۱:۰۹ بعد از ظهر
فعال کردم
محسن جان هنوز فعال نشده الان که رفتم دیدم اینو هنوز بوشته بود توی مجوز ها:
بتواند عکس آپلود کند برای قرار دادن در امضا خیر
بتواند آپلود کند عکس انیمیشن (متحرک) جهت امضا خیر
یه نگاه لطف کن بنداز ,ممنون از زحماتت.:گل رز:

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۳۰, ۰۱:۱۳ قبل از ظهر
این گزینه هایی که شما میگین برای اپلود عکس در دیتابیس سایت هستش که بهتره که فعال نباشه
امکان گذاشتن عکس در امضا برای کاربران نبود که فعالش کردم... برای گذاشتن عکس از سایت هایی که مربوط به اپلود عکس هستند استفاده کنید
موفق باشی:گل رز:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۳۰, ۰۱:۲۴ قبل از ظهر
الان متوجه شدم محسن جان قضیه از چه قراره,از زحماتت تشکر میکنم.:گل رز:

JacksoN
۱۳۸۸-۰۲-۰۹, ۰۲:۲۹ بعد از ظهر
تو هر پست 1 عكس بذارين چون كسايي كه سرعتشون پايينه از جمله خود من نميتونيم بيش از 1 عكس ببينيم تو هر پست چون صفحه دير لود ميشهو دير بالا مياد و سرعتمون پايينه خوب ما هم دوست داريم ببينيم عكساتونو به فكر ما هم باشين لطفآ .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۰۹, ۱۱:۰۷ بعد از ظهر
تو هر پست 1 عكس بذارين چون كسايي كه سرعتشون پايينه از جمله خود من نميتونيم بيش از 1 عكس ببينيم تو هر پست چون صفحه دير لود ميشهو دير بالا مياد و سرعتمون پايينه خوب ما هم دوست داريم ببينيم عكساتونو به فكر ما هم باشين لطفآ .
من با نظر شما كاملآ موافقم چون شده خودم هم با اينترنت دايل آپ وارد سايت شدم و خيلي از عكس ها رو نتونستم ببينم به علت سنگيني صفحه و اين هم حتمآ حق همه هست كه با هر امكاناتي خيلي راحت از سايت استفاده كنن ,حالا بايد ديد باقي مديران چه نظري دارند.خود من براي احترام به حرف شما فعلآ عكسي نميزارم تا ببينيم جواب چي ميشه.:گل رز:

Mohsen
۱۳۸۸-۰۲-۱۰, ۱۰:۳۰ قبل از ظهر
اگر قرار باشه در هر پست یک عکس گذاشت هم تعداد صفحات تایپیک زیاد میشه هم حوصله کسی که مشکل سرعت نداره سر میره... پس امکانش نیست
تعداد نمایش پست ها را در هر صحفه به صورت پیش فرض برای کاربران 5 تا گذاشتم(کاربران خود می تونند این تعداد را تغییر دهند در قسمت ویرایش تنظیمات شخصی (http://www.bodybuilder.ir/forum/profile.php?do=editoptions)) که برای کسانی که سرعت کم دارن کاملا مناسبه
من قبلا در اینجا (http://www.bodybuilder.ir/forum/showpost.php?p=4523&postcount=4) برای این مشکل پیشنهاد داده بودم که عکس ها به چه صورت اپلود بشن(البته این روش هم مشکلات خاص خودش را دارد!)

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۱۰, ۱۲:۲۳ بعد از ظهر
خوب اين روش هم كه ميشه صفحات رو تنظيم كرد يه روشيه مناسب و كارآمد واسه كسايي كه سرعت كم دارن كه من بي اطلاع بودم پس با اين روش نياز به 1 عكس در 1 پست نيست.:گل رز:

milad faridnia
۱۳۸۸-۰۲-۱۰, ۱۲:۳۲ بعد از ظهر
پيشنهاد
بيشتر در تايپيكها عكس گذاشته ميشه و جهت سايت و هدفش در حال تغيير به نظر مياد
اگه سعي بشه بيشتر درباره تكنيكهاي حركتي روشهاي علمي مصرف داروها و
علوم پرورش اندام بحث و گفتگو بشه
به نظر من سطح علمي سايت بالاتر ميره
و همچنين اعضاي سايت اطلاعات بيشتري
رو بدست ميارن

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۱۰, ۱۲:۴۴ بعد از ظهر
ميلاد جان خود من سعي ميكنم به طور مساوي كار كنم كه فكر ميكنم تا حالا هم موفق بودم كه هم مطالب بذارم و هم عكس ولي چيزي كه واضح هست 99% نميان چيزي واسه آموزش و بيشتر واسه تفريح ميان كه عكس بيشتر مورد توجهشونه صحت حرف منو ميتوني از تشكر زير هر مطلب يا تعداد بازديد كننده اون مطلب متوجه شي.

milad faridnia
۱۳۸۸-۰۲-۱۰, ۰۸:۰۹ بعد از ظهر
ميلاد جان خود من سعي ميكنم به طور مساوي كار كنم كه فكر ميكنم تا حالا هم موفق بودم كه هم مطالب بذارم و هم عكس ولي چيزي كه واضح هست 99% نميان چيزي واسه آموزش و بيشتر واسه تفريح ميان كه عكس بيشتر مورد توجهشونه صحت حرف منو ميتوني از تشكر زير هر مطلب يا تعداد بازديد كننده اون مطلب متوجه شي.
درست مي فرماييد دوست عزيز
اما به هر حال افرادي هم به اين سايت رجوع ميكنن براي
بالا بردن اطلاعات در زمينه پرورش اندام
و افرادي هم هستن در اين سايت كه براي قهرماني ورزش ميكنن
و سابقه حجم و كات هم دارن و مسابقه دادن
حال توقع نيست كه بيام فوت اخرمون رو هم بگيم اما
دادن اطلاعات و تجربهاي شخصي بسيار سودمند است

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۱۰, ۰۸:۱۹ بعد از ظهر
بله موافقم ولي اين همكاري همه رو ميخواد كه شركت كنن.مثلآ خود من خيلي دوست دارم بچه هايي كه رژيم ميگيرن رژيمشونو بگن مدتشو و خيلي چيزاي ديگشو ولي هين همكاري همه جانبه اعضاي سايت رو ميطلبه كه بيانو تجربياتشونو بگن .:گل رز:

سیاوش
۱۳۸۸-۰۲-۲۱, ۱۱:۱۴ بعد از ظهر
سلام
ممنون از سایتتون
اگه میشه یه تاپیک در مورد دوره های مصرف استرویید باز کنید تا در مورد دوره های علمی مصرف استرویید بحث و تبادل نظر کنیم.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۱, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
سلام
ممنون از سایتتون
اگه میشه یه تاپیک در مورد دوره های مصرف استرویید باز کنید تا در مورد دوره های علمی مصرف استرویید بحث و تبادل نظر کنیم.

چشم .
حتما .
البته در مورد داروها توضيح داده ايم .
همه دارو ها هم با دوز مصرفيشون هستش .
اگر همه مثل شما توي فروم سوال مي كردند ما الان كلي سوال و پاسخ داشتيم .
و اين سوالاتي كه شما در سايت مطرح ميكنيد باعث بالا رفتن سطح علمي سايت ميشود .
شما در مورد هر دارويي سوال داشتيد بپرسيد
ما هم تا جاي ممكن كاري را كه شما در خواسيت كرده ايد انجام خواهيم داد .

سیاوش
۱۳۸۸-۰۲-۲۲, ۱۱:۴۷ قبل از ظهر
سلام
آخه در مورد بعضی داروها که توضیح دادین تاپیکشو بستین دیگه نمیشه سوالی پرسید!

Mohsen
۱۳۸۸-۰۲-۲۲, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
سلام
آخه در مورد بعضی داروها که توضیح دادین تاپیکشو بستین دیگه نمیشه سوالی پرسید!

خوب می تونید تایپیک جدید باز کنید مشکلی نداره که
ولی برای راحتی کاربران تایپیک ها را باز کردم

سیاوش
۱۳۸۸-۰۲-۲۵, ۰۷:۴۴ بعد از ظهر
جواب این دوستمون رو اگر کسی نده خیلی بهتره.قصد مسموم کردن فضای سایتو دارن.با سیاست عمل کنین.

hamidservat
۱۳۸۸-۰۲-۲۶, ۰۲:۴۹ بعد از ظهر
سلام اقا یه پیشنهاد وقتی که صفحه اصلی باز میشه انجمن دوره و ریکاوری و کات و... یه سری چیزای که

خیلی کلی هستن انجمن داشته باشند

ممنون از روشن فکری شما

babyphilipini
۱۳۸۸-۰۲-۲۹, ۱۱:۳۶ بعد از ظهر
سلام به همه

ميخوام از اقا پيمان كه واقعا بدون هيچ چشم داشت و توقعي اطلاعات و تجربيات و و قت خودش رو چه حضوري و چه غير حضوري در اختيار همه قرار ميدهند تشكر كنم و بگم كه واقعا توي يكباري كه ديدمش خيلي ادم باحاش حال ميكنه و واقعا دلسوزانه و از ته دل سعي ميكنه كه به همه (نه قشر خاص)كمك كنه و اين رفتار واقعا در خور تشكر و قدرداني هست.

اميدوارم هميشه موفق و پايدار باشيد.

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۴-۲۳, ۰۴:۴۱ بعد از ظهر
استعفا نامه
با سلام به همه عزیزان سایت bodybuilder.ir :گل رز:
دوستان گرامی با توجه به مشکلات بسیاری که واسه بنده به وجود اومده که مهمترین اون بیماری من (سرطان) و مشکلات و درمان این بیماری که واقعآ طاقت فرساس که برخی از دوستان عزیز و صمیمی من از جمله محسن و پیمان عزیز که باخبر بودن و یاور همیشگی من بودن.با توجه به این مشکلات و اینکه پست مدیر ارشد بودن باید کمترین وظیفه اش حضور مستمر و هر روز در سایت رو میطلبه و با توجه به شرایط من همینجا استعفا خودم رو از این پست میدم و خواستار تبدیل به کاربر ساده هستم که افتخار میکنم.
هم پیمان هم محسن خودشون تو جریان هستن بدون هیچ چشم داشتی شروع به فعالیت کردم و با عشق اینجا اودم و خواهم آمد و اینکه روز اول هم مقام و اسم نمیخواستم.
کاربر ساده رو هم واسه این انتخاب میکنم خودم رو کمتر از همه دوستان میدونم و اینکه راحتتر میتونم به فعالیت های خودم ادامه بدم توی سایت و اگر غیبتی رو داشتم عذاب وجدان نداشته باشم که اسم مدیر ارشد روم هست ولی حتی توی روز یک بار سر نزدم به سایت .
در آخر اضافه میکنم با قدرت تمام و توانایی خودم به فعالیت در سایت ادامه خواهم داد .

با تشکر :گل رز:

Mohsen
۱۳۸۸-۰۴-۲۳, ۰۵:۱۷ بعد از ظهر
همانطور که Anius جان از من خواستد من وظیفه ام را انجام دادم... درضمن بدونید مقام و اینجور چیزا مهم نیست مهم اینه که در کنار همه خواهد ماند
با آرزوی شفا و موفقیت مسعود جان عزیز:گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۳, ۰۷:۰۷ بعد از ظهر
واقعا يكي از بهترين مديران و كاربران سايت بودي هستي و خواهي بود كه باعث افتخار همه ما هستي . انشالله كه زودتر به بهبودي كامل برسي و بتونيم با هم قله هاي موفقت را روز به روز بيشتر فتح كنيم .

mamad
۱۳۸۸-۰۴-۲۳, ۰۹:۱۱ بعد از ظهر
با سلام به همه ی دوستان گل وخوب .امید وارم و از ته دل دعا می کنم که این دوست خوبمون زود تر خوب بشه تا همگی بتونیم دوباره از وجودش استفاده کنیم.

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۲۳, ۱۰:۲۴ بعد از ظهر
Anius :گل رز:عزيز مطمئنم كه با عزم و اراده ايي كه داري مسائل و مشكلات زندگي رو پشت سر هم سپري ميكني و به اميد اون روزي كه سالم و سلامت در كنار بچه هاي سايت با هم به پرورش اندام ايران زمين خدمت كنيم:گل رز::گل رز::گل رز:

arashO_o
۱۳۸۸-۰۴-۲۴, ۰۳:۱۸ بعد از ظهر
امیدوارم هر جه زود تر برگردی . ما رو چشم به راه نگزاری ؛ با آرزوی موفقیت شما و رها شدن از بیماری و بدست آوردن سلامتی کامل

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۱۰:۳۷ قبل از ظهر
چي بگم والا
دوست عزيزم شما هركاري كه بكني بازم تاج سر مايي
درجه و مرتبه كه مهم نيست
شما روح بزرگي داري

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۱۱:۱۶ قبل از ظهر
انیوس جان عرض زندگی مهمه که شماهم مطمئنا زندگی پربار و شایانی داشتی.امیدوارم حالت زودتر خوب خوب بشه و دوباره سرزنده و سرحال ببینیمت.
به امید شفای شما دوست گرامی

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۷-۰۴, ۰۲:۴۳ بعد از ظهر
من قبل از هر چيز يك خسته نباشيد حسابي مي كم به همه مديران زحمتكش سايت،
بعدش هم يك پيشنهاد دارم:
از اين به بعد هر كسي كه يك تاپيك مغرضانه و از روي دشمني و با هدف به هم زدن نظم سايت داد، بعد از يك بار اخطار بايكوتش كنيم، اگر باز هم ادامه داد بدون هيچ بحثي اخراج بشه.
چون واقعاً حيفه كه توي اين سايت الفاظي به كاربره كه نه در شأن مديران سايت باشه، نه اعضاي سايت و نه خود سايت.

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۰۴, ۰۴:۵۰ بعد از ظهر
من قبل از هر چيز يك خسته نباشيد حسابي مي كم به همه مديران زحمتكش سايت،
بعدش هم يك پيشنهاد دارم:
از اين به بعد هر كسي كه يك تاپيك مغرضانه و از روي دشمني و با هدف به هم زدن نظم سايت داد، بعد از يك بار اخطار بايكوتش كنيم، اگر باز هم ادامه داد بدون هيچ بحثي اخراج بشه.
چون واقعاً حيفه كه توي اين سايت الفاظي به كاربره كه نه در شأن مديران سايت باشه، نه اعضاي سايت و نه خود سايت.

دوست عزیز پست شما به اینجا منتقل شد:گل رز:
دوست عزیز کی اینجا تایپیک از رو دشمنی باز کرده؟
در ضمن دوست من کسی اینجا الفاظ در خور شان سایت و کاربران استفاده نکنه هر کی میخواد باشه اخراج میشه که تا حالا هم همینجور بوده و خواهد بود.
اگه مسئله ای پیش اومده گزارش دهید حتمآ رسیدگی میشه.با سپاس از توجه شما:گل رز:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۰۴, ۰۴:۲۰ بعد از ظهر
پيمان جان، پيشنهاد مي كنم كه در قسمت ليست قيمت مكملهايي كه داريم، مقدار مصرف روزانه هركدام رو هم بنويس تا بتونيم حساب كنيم استفاده از هر مكمل ماهانه چقدر پامون آب مي خوره.:متفکر:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۰۴, ۰۵:۳۶ بعد از ظهر
پيمان جان، پيشنهاد مي كنم كه در قسمت ليست قيمت مكملهايي كه داريم، مقدار مصرف روزانه هركدام رو هم بنويس تا بتونيم حساب كنيم استفاده از هر مكمل ماهانه چقدر پامون آب مي خوره.:متفکر:

باشه . چشم . ازين به بعد هر مكملي كه خواستم بگم مينويسم . اما اين قبليارو كه ديگه نوشتيم .
اگر در مورد هر كدوم سوال داشتي توي قسمت سوال در مورد مكمل ها بپرس .

mahdij
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۵:۲۰ قبل از ظهر
نظر به اینکه بادی کلاسیک و فیتنس دو شاخه مهم بدنسازی هستند در جای مناسبی در سایت قرار ندارند.در صورت امکان فنی مباحث مربوط به انها از شاخه تریبون آزاد بر داشته شود و زیر شاخه "رشته های بدنسازی "شوند. این طور تقسیم بندی صحیح است و نشان از اهمیت سایت به این دو مقوله است.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۷:۲۹ بعد از ظهر
نظر به اینکه بادی کلاسیک و فیتنس دو شاخه مهم بدنسازی هستند در جای مناسبی در سایت قرار ندارند.در صورت امکان فنی مباحث مربوط به انها از شاخه تریبون آزاد بر داشته شود و زیر شاخه "رشته های بدنسازی "شوند. این طور تقسیم بندی صحیح است و نشان از اهمیت سایت به این دو مقوله است.

آخه ما توي سايت زير شاخه رشته هاي بدنسازي نداريم . و تريبون آزاد منظورمون اينه كه هر كس هر چيز ميخواد بگه در اون قسمت هم ما در مورد هم پرورش اندام هم پاورليفتينگ و هم بادي كلاسيك بخش در نظر گرفته ايم .

mamad
۱۳۸۸-۱۰-۰۲, ۱۰:۵۹ قبل از ظهر
اقایون مدیران سایت با عرض سلام وخسته نباشید .به نظر شما فرم قبلی سایت بهتر نبود.مخصوصا قسمت اخرین نوشته ها که میشد فهمید کدوم موضوعات داغ ترند.
کلا یه جوری شده.

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۱۰-۰۲, ۰۵:۱۹ بعد از ظهر
اقایون مدیران سایت با عرض سلام وخسته نباشید .به نظر شما فرم قبلی سایت بهتر نبود.مخصوصا قسمت اخرین نوشته ها که میشد فهمید کدوم موضوعات داغ ترند.
کلا یه جوری شده.
آره، من اولش فكر كردم سيستمم مشكل پيدا كرده. دكمه تشكر غيب شده، روي هر موضوعي كليك مي كنيم اولين صفحش مي ياد، اندازه باكسها زياد متناسب نيستن و خلاصه سايت يه جوري شده!!!

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۰-۰۲, ۰۹:۱۴ بعد از ظهر
صبح از سیستم تو اداره وارد سایت شدم یهو جا خوردم
اقا محسن دستت درد نکنه......زحمت کشیدی
اما کاش میشد فروم به همون شکل و شمایل قبلیش برگرده

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۰۲, ۰۹:۱۸ بعد از ظهر
سلام
سایت زیباتر شده محسن جان دستت درد نکنه بابت زحماتت
ولی خوب منم با نظر مهندس موافقم شمایل قبلی بهتر به دل می چسبید

bodybuilder
۱۳۸۸-۱۰-۰۲, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
من که هیچی سر در نمیارم.. بنظرم اگه اون قبلیه رو بزاری خیلی بهتره..
ممنون.

Herkules
۱۳۸۸-۱۰-۰۲, ۱۱:۱۵ بعد از ظهر
به نظر من ورژن و قالب قبلی دیگه قدیمی شده بود و بهتر بود یه دستی به سر روش کشیده بشه.
در کل اگر تجربه ی فروم های دیگه ایی رو هم داشته باشید در صورت تعویض قالب بعد یه مدتی دیگه عادی میشه ولی خوب اگر بازم نظر دوستان منفی هست پیشنهاد میدم چندتا قالب برای سایت در نظر گرفته بشه تا هر فردی مناسب با سلیقه ی خودش قالبش رو هم انتخاب کنه.

mamad
۱۳۸۸-۱۰-۰۲, ۱۱:۳۰ بعد از ظهر
یه کاری بکنید خیلی بد شده .با تشکر.

Mohsen
۱۳۸۸-۱۰-۰۳, ۰۷:۳۸ قبل از ظهر
به نظر من ورژن و قالب قبلی دیگه قدیمی شده بود و بهتر بود یه دستی به سر روش کشیده بشه.
در کل اگر تجربه ی فروم های دیگه ایی رو هم داشته باشید در صورت تعویض قالب بعد یه مدتی دیگه عادی میشه ولی خوب اگر بازم نظر دوستان منفی هست پیشنهاد میدم چندتا قالب برای سایت در نظر گرفته بشه تا هر فردی مناسب با سلیقه ی خودش قالبش رو هم انتخاب کنه.

ورژن که قدیمی نشده بود این سایت همیشه به روز بوده
در این ورژن تغییرات اساسی داده شده که قالب هم جز این تغییرات است.در کل مطمئن باشید خیلی بهتره
دکمه تشکر هم مجددا اضافه شد
تغییرات دیگری انجام خواهد شد

محمد حسینی
۱۳۸۸-۱۰-۰۳, ۱۲:۱۶ بعد از ظهر
ورژن که قدیمی نشده بود این سایت همیشه به روز بوده
در این ورژن تغییرات اساسی داده شده که قالب هم جز این تغییرات است.در کل مطمئن باشید خیلی بهتره
دکمه تشکر هم مجددا اضافه شد
تغییرات دیگری انجام خواهد شد

آقا محسن با تشكر از شما و آقا پيمان و ديگر مديران سايت، در ورژن قبلي عكسها را مي شد بزرگ ديد اما الآن بايد روي آن كليك كرد تا بزرگ بشه و سرعت باز شدنشون خيلي پايينه مخصوصاً در فرم عكسهاي ديدني و جالب، لطفاً در صورت امكان درستش كنيد.
با تشكر از زحمات شما

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۸-۱۰-۰۳, ۰۵:۵۶ بعد از ظهر
منم فکر میکنم قبلیه یکم بهتر بود . روی هر مطبلی که میرم صفحه اولش باز میشه قبلیه میرفت آخرین نوشته ، صفحات هم به هم ریخته شده یعنی همه چی میزون نیست من اولش فکر کردم سایت هک شده. شایدم هنوز تکمیل نشده منتظر روزهای آینده هستیم .
ممنون

Mohsen
۱۳۸۸-۱۰-۰۳, ۰۶:۲۳ بعد از ظهر
آقا محسن با تشكر از شما و آقا پيمان و ديگر مديران سايت، در ورژن قبلي عكسها را مي شد بزرگ ديد اما الآن بايد روي آن كليك كرد تا بزرگ بشه و سرعت باز شدنشون خيلي پايينه مخصوصاً در فرم عكسهاي ديدني و جالب، لطفاً در صورت امكان درستش كنيد.
با تشكر از زحمات شما
چون شما عکس ها را در فروم پیوست کردید

منم فکر میکنم قبلیه یکم بهتر بود . روی هر مطبلی که میرم صفحه اولش باز میشه قبلیه میرفت آخرین نوشته ، صفحات هم به هم ریخته شده یعنی همه چی میزون نیست من اولش فکر کردم سایت هک شده. شایدم هنوز تکمیل نشده منتظر روزهای آینده هستیم .
ممنون
الان درست شد و مثل قبل به آخرین نوشته میرود

taker_
۱۳۸۸-۱۰-۰۳, ۱۱:۱۲ بعد از ظهر
تشکر میکنم از زحمات مدیران سایت. به نظر منم قبلا بهتر بود بچه ها هم به اون حالت خو گرفته بودن
ولی احتمالا باید عادت کنیم:ناراحت:

mahmoud
۱۳۸۸-۱۰-۰۴, ۱۲:۲۰ قبل از ظهر
شرمنده ولی به نظر منم قبلیه بهتر بود یه مشکل این قالب تو شماره هاس که دیده نمیشه

mamad
۱۳۸۸-۱۰-۰۶, ۰۹:۱۱ بعد از ظهر
اقایون محترم مدیران سایت ضمن تشکر از زحمات شما خواهشا خواسته اعضا رو انجام دهید.

mamad
۱۳۸۸-۱۰-۰۶, ۰۹:۱۲ بعد از ظهر
دکمه تشکر ونقل قول من کار نمیکنه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۰-۰۷, ۱۲:۲۵ قبل از ظهر
محسن جان اگر امكانش هست همون قالب قبلي رو بزار خيلي كار باهاش راحت تر بود . بچه ها همه راضي تر بودن . به نظر خود من هم قبلي بهتر بود .

دياكو
۱۳۸۸-۱۰-۰۸, ۰۸:۵۳ قبل از ظهر
سلام محسن جان منم موافقم اصلا با اين قالب و شكل نميشه كار كرد

*f*
۱۳۸۸-۱۰-۰۸, ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
واسه منم دكمه تشكر و نقل قول نيست واسه همين نيتونم تشكر كنم :پوزخند::بامزه::صلح:

محمد حسینی
۱۳۸۸-۱۰-۰۸, ۰۵:۵۸ بعد از ظهر
با سلام خدمت مديريت سايت:
شما گفتيد كه من عكس ها را پيوست مي كنم در حالي كه وقتي روي كليدش قرار مي گيري مي نوسيسه قراردادن تصوير نه پيوست تصوير
مورد بعد اينكه اگر اين گزينه براي پيوسته عكسه از كدام گزينه براي قرار دادن تصوير بايد استافده كرد
با تشكر

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۱۰-۰۹, ۰۸:۰۹ قبل از ظهر
محسن جان شكلك ها براي من فعال نيستن. لطف كن اين مورد رو هم بررسي كن.

Mohsen
۱۳۸۸-۱۰-۰۹, ۰۴:۵۵ بعد از ظهر
شرمنده ولی به نظر منم قبلیه بهتر بود یه مشکل این قالب تو شماره هاس که دیده نمیشه
متوجه منظورتون نشدم.کدام شماره ها

دکمه تشکر ونقل قول من کار نمیکنه.

واسه منم دكمه تشكر و نقل قول نيست واسه همين نيتونم تشكر كنم :پوزخند::بامزه::صلح:
دکمه تشکر الان کاملا برای نسخه جدید اصلاح شد

با سلام خدمت مديريت سايت:
شما گفتيد كه من عكس ها را پيوست مي كنم در حالي كه وقتي روي كليدش قرار مي گيري مي نويسه قراردادن تصوير نه پيوست تصوير
مورد بعد اينكه اگر اين گزينه براي پيوسته عكسه از كدام گزينه براي قرار دادن تصوير بايد استافده كرد
با تشكر
در نسخه جدید در قسمت قرار دادن تصویر این امکان وجود داره که عکس در فروم پیوست بشه و در حالت پیش فرض اینگونه است.در این مورد مشکلی کوچکی هم در مرورگر های مختلف وجود داره(که اینم انشالله به زودی درست میشه)
احتمال خیلی زیاد مرورگر شما فایر فاکس است که باید هنگامی که لینک عکس را وارد میکنید اون چک پایین را بردارید تا در فروم پیوست نشود

محسن جان شكلك ها براي من فعال نيستن. لطف كن اين مورد رو هم بررسي كن.
فعال که هستن اما در پاسخ سریع نیستن میتوانی به صفحه پیشرفته بروین و استفاده کنین. ولی چشم به زودی در پاسخ سریع هم میگذارم

امروز تغییرات کوچک دیگری در انجمن داده شد... تغییراتی دیگری خواهیم داشت
با تشکر از همه دوستان

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۰-۰۹, ۰۹:۱۱ بعد از ظهر
درسته امروز اسامی به رنگ قبلی برگشتن
مرسی از زحماتی که میکشی

mahdij
۱۳۸۸-۱۰-۱۰, ۰۲:۲۴ قبل از ظهر
...
با تشكر
1.روی آیکون قراردادن تصویر کلیک کن2. پس از اتمام لود شدن روی from url کلیک کن 3. تیک زیر محل آدرس را بردار 4. نشانی عکس مورد نظر خود را وارد کن. به همین راحتی!!

mahdij
۱۳۸۸-۱۱-۱۳, ۰۲:۰۴ قبل از ظهر
خوب است مدیران سایت تصاویر مسابقه اسلامشهر را اصلاح کنند تا تصاویر نمایان شوند .( ie7 & firefox 3..5 امتحان شد.میسر نگردید!)
حیفه تصاویر این مسابقه دیده نشود.

Mohsen
۱۳۸۸-۱۱-۱۳, ۰۸:۱۰ بعد از ظهر
نشان ندادن اون عکس ها مربوط به مرورگر شما نیست.توضیح لازم را هم در همون تاپیک دادم

bodybuilder
۱۳۸۹-۰۱-۱۴, ۰۱:۰۵ بعد از ظهر
تاپیک عکس های دوستان و آشنایان رو نمیشه باز کنید؟
فکر نمیکنم چیزی باشه که مخصوص کاربران ویژه باشه.

Mohsen
۱۳۸۹-۰۱-۱۴, ۰۲:۱۰ بعد از ظهر
تاپیک عکس های دوستان و آشنایان رو نمیشه باز کنید؟
فکر نمیکنم چیزی باشه که مخصوص کاربران ویژه باشه.
باز شد

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۲-۰۴, ۰۵:۲۸ بعد از ظهر
محسن جان پيشنهاد مي كنم مثل بعضي از فروم هاي ديگه آيتم حذف تشكر و در صورت امكان نمايش دهنده زمان تشكر رو هم اضافه كني.
ممنون از زحماتت!:گل رز:

Mohsen
۱۳۸۹-۰۲-۰۴, ۰۶:۰۲ بعد از ظهر
محسن جان پيشنهاد مي كنم مثل بعضي از فروم هاي ديگه آيتم حذف تشكر و در صورت امكان نمايش دهنده زمان تشكر رو هم اضافه كني.
ممنون از زحماتت!:گل رز:

حذف تشکر را که صلاح نمیدونم ولی در مورد زمان تشکر قبلا فعال بود بخاطر زیبایی غیر فعال کردم ولی نظر و پشنهادات شما محترمه...فعالش کردم

mahdij
۱۳۸۹-۰۲-۰۷, ۰۴:۲۵ قبل از ظهر
اگر ممکن است زمان سایت به صورت هجری شمسی باشد . مقصودم بیشتر زمانی است که برای ایجاد هر پست در بالای آن ثبت می شود .این کار پیگیری مباحثی که پس از چند ماه شخصی راجع به آن نظر میدهد را راحت تر میکند.

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۲-۱۱, ۰۱:۰۳ قبل از ظهر
با سلام
یه پیشنهادی دارم از جناب محسن مدیریت سایت میخوام یه وبلاگی طراحی کنن که در صورت بروز مشکل در سایت ما از طریق اون وبلاگ با خبر بشیم.
با تشکر

Mohsen
۱۳۸۹-۰۲-۱۱, ۰۱:۳۳ قبل از ظهر
با سلام
یه پیشنهادی دارم از جناب محسن مدیریت سایت میخوام یه وبلاگی طراحی کنن که در صورت بروز مشکل در سایت ما از طریق اون وبلاگ با خبر بشیم.
با تشکر
محمد رضا جان وبلاگ نیاز نیست.میتوانید عضو گروه ما در گوگل شوید

http://groups.google.com/group/BodyBuilder-irامروز هاست جدیدی گرفته شد و الان چند دقیقه ای است که کارهای انتقال سرور تمام شد، اینشالله که در این سرور جدید مشکلی نخواهیم داشت

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۲-۱۳, ۰۹:۵۹ قبل از ظهر
اگر ممکن است زمان سایت به صورت هجری شمسی باشد . مقصودم بیشتر زمانی است که برای ایجاد هر پست در بالای آن ثبت می شود .این کار پیگیری مباحثی که پس از چند ماه شخصی راجع به آن نظر میدهد را راحت تر میکند.
محسن جان براي اين مطلب راه حلي هست؟
ضمناً دكمه بارگذاري مجدد مدتي هست كه درست Refresh نمي كنه، لطفاً يك تستش بكن.
ممنون!

Mohsen
۱۳۸۹-۰۲-۱۳, ۰۸:۴۶ بعد از ظهر

محسن جان براي اين مطلب راه حلي هست؟
ضمناً دكمه بارگذاري مجدد مدتي هست كه درست Refresh نمي كنه، لطفاً يك تستش بكن.
ممنون!

میشه تاریخ را به شمسی تغییر داد اما تغریبا مشکلات زیادی در سیستم تاریخ سایت به وجود میاد که فعلا اینکار صلاح نیست
در مورد دکمه بارگذاری مجدد هم تست کردم مشکلی نداره. یعنی چی درست ریفرش نمیکنه؟

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۲-۱۷, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
محسن جان سلام
اگه میشه در یکی از قسمتهایی که برای عموم آزاد هست بخش دستگاههای بدنسازی را اضافه کن چون فکر کنم برای سایت ما ضروری باشه

navid_a
۱۳۸۹-۰۲-۲۰, ۱۲:۱۶ قبل از ظهر
سلام
یک پیشنهاد داشتم مبنی بر اینکه یه تایپک باز کنین و هر مکمل و هر شرکت جداگانه روبررسی کنین و اینکه کدوم مکمل چه کاری رو انجام میده که دوستان در موقع خریدبدونن چی بخرن وهم درباره ی مکمل ها (چه قدیمی و چه اونایی که جدید به بازار میان)بیشتر بدونبم.:گل رز:
باتشکر.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۲۰, ۰۹:۰۹ بعد از ظهر
همانطور كه داريد ميبينيد نويد جان الان دو مطلب در مورد مكمل هاي اينترا پرو و آپ يور مس توي سايت گذاشتم . اما چشم سعي ميكنيم بيشتر در مورد مكمل ها توضيح بدهيم .

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۲-۲۵, ۱۱:۳۵ قبل از ظهر
با سلام
اگر امکانش هست سایز فونت پیشفرض ارسال پست رو یکم بیشتر کنید. نوع فونت رو هم عوض کنید.
با تشکر:گل رز:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۲-۲۵, ۰۱:۰۲ بعد از ظهر
من بعضي وقتها كه از كامپيوتر هاي ديگه به سايت وصل ميشم پست هايي كه با فونت ريز نوشته شده كه فكر كنم همون آريال باشه بهم ريخته نمايش داده ميشه ولي تاهما نه اينجوري نيست ژس خواهشاً مثل قبلاً فونت پيشفرض رو تاهما قرار بدهيد.
ممنون از محمد جان كه اين مطلب را گوش زد كرد.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۲-۲۵, ۰۱:۰۸ بعد از ظهر
محسن جان تايپيكي كه در مورد عوارض مصرف زياد ويتامني ها زدم رو نمي تونم بخونم اگه دليلش اينكه منتقل شده به بخش ويتامين ها كه فقط vip مي تونند ببينند خواهشاً راحلي براي اين موضوع ارائه بكن.

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۲-۲۵, ۰۱:۳۳ بعد از ظهر
محسن جان تايپيكي كه در مورد عوارض مصرف زياد ويتامني ها زدم رو نمي تونم بخونم اگه دليلش اينكه منتقل شده به بخش ويتامين ها كه فقط vip مي تونند ببينند خواهشاً راحلي براي اين موضوع ارائه بكن.

مصطفی جان اگه قرار باشه هر مطلبی برای عموم آزاد باشه که دیگه نیازی به کاربره ویژه نداریم
بعدش شما بگو خرج سایت از کجا در باید
داداش شما خودت از کاربرای خیلی فعال سایت هستید، اگر خودتون دلتون برای سایت میسوزه با مبلغه خیلی ناچیزی میتونید ویژه بشید داداش
به نظره خودت این توقع زیادی نیست که همه چیز آزاد باشه

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۲-۲۵, ۰۳:۱۱ بعد از ظهر
خوب ميشه بگيد ما تا الان تو سايتمون چند تا كاربر ويژ‍ه داريم؟ يعني تمام درآمد هاي سايت از اين راه بدست مياد . مطمئن باش اگه ويژه بودن سايت دائمي بود و واقعاً امتيازات صحيحي براي عضو هاي وي‍ژه در نظر گرفته مي شد من هم عضو ميشدم حالا اين موضوع قديمي هست بگذريم ولي منظور من اين نبود . من مي خواستم بگم تايپيكي كه من زدم چرا بايد از ديد خودم مخفي باشه ؟ نبايد براي اينگونه مشكلات راحلي در نظر گرفته بشه؟

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۲-۲۵, ۰۳:۳۴ بعد از ظهر
خوب ميشه بگيد ما تا الان تو سايتمون چند تا كاربر ويژ‍ه داريم؟ يعني تمام درآمد هاي سايت از اين راه بدست مياد . مطمئن باش اگه ويژه بودن سايت دائمي بود و واقعاً امتيازات صحيحي براي عضو هاي وي‍ژه در نظر گرفته مي شد من هم عضو ميشدم حالا اين موضوع قديمي هست بگذريم ولي منظور من اين نبود . من مي خواستم بگم تايپيكي كه من زدم چرا بايد از ديد خودم مخفي باشه ؟ نبايد براي اينگونه مشكلات راحلي در نظر گرفته بشه؟

دادشه گلم خرج سایت داره از همین راه و از جیب چندتا از بچه ها میره که نامشون فاش نشه بهتره، اما در مورد تاپیک باید بگم که من انتقالش دادم به قسمت مربوطه، ولی در مورد اینکه خودت نمیتونی ببینیش به محسن پیغام خصوصی بده چونمدیریت کاربران فقط دسته خودشه

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۲-۲۵, ۰۹:۰۴ بعد از ظهر
سلام
پیشنهاد میدم یه بخش طنز در انجمن عمومی راه اندازی بشه!
نظر دوستان و مدیریت چیه؟

navid_a
۱۳۸۹-۰۲-۲۵, ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
منم موافقم دیگه اینجوری مطلب های طنز تو سایت پراکنده نمیشن.(هر کدوم یه جا)

Mohsen
۱۳۸۹-۰۲-۲۶, ۰۶:۰۳ بعد از ظهر
با سلام
اگر امکانش هست سایز فونت پیشفرض ارسال پست رو یکم بیشتر کنید. نوع فونت رو هم عوض کنید.
با تشکر:گل رز:

من بعضي وقتها كه از كامپيوتر هاي ديگه به سايت وصل ميشم پست هايي كه با فونت ريز نوشته شده كه فكر كنم همون آريال باشه بهم ريخته نمايش داده ميشه ولي تاهما نه اينجوري نيست ژس خواهشاً مثل قبلاً فونت پيشفرض رو تاهما قرار بدهيد.
ممنون از محمد جان كه اين مطلب را گوش زد كرد.

فونت پیش فرض مثل قبل Tahoma شد

hamid1985
۱۳۸۹-۰۲-۳۱, ۰۵:۳۸ قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان عزیز،من تازه به سایت شما ملحق شدم و خداییش خیلی‌ از سایتتون خوشم اومده.اسمم حمید هست و دوست دارم که عضو گروه کاربران ویژه بشم. ممنون میشم که راهنمأیم کنید، نمیدونم چطور از خارج از ایران باید پول واریز کنم. در ضمن اگر کمکی‌ راجع به ترجمهٔ مقالات به زبان انگلیسی خواستید با کمال میل در خدمتم.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۰۶, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
محسن جان پيشنهاد ميكنم يه مدير براي ادغام و پاك كردن پست هاي بي مورد و يا تاپيك هاي اضافي بزاريم تا وقتي كسي اومد براي يه عكس تاپيك جداگانه زد تاپيك پاك شود و به اين شخص حالا هر كي ميخواد باشه يه اخطار داده شه كه سايت اينگونه به هم نريزه . ما چندين تاپيك داريم كه مثلا عكس فلان .... همه اين عكس ها ميتونه در تاپيك عكس هاي جالب و خنده دار قرار بگيره .
ممنون ميشم همچين كاري انجام بشه .

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۰۴:۳۶ بعد از ظهر
با سلام
چند تا نظر داشتم:
1. وقت تشکر رو در زیر پست هارو غیر فعال کنید؛ وقتی تشکرها زیاد میشه یکم ضایع هست.
2.قالب سایت رو برای تنوع عوض کنید.(در صورت صلاح)
3.چت باکس برای سایت بزارید.
مرسی

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۰۵:۰۱ بعد از ظهر
محسن جان پيشنهاد ميكنم يه مدير براي ادغام و پاك كردن پست هاي بي مورد و يا تاپيك هاي اضافي بزاريم تا وقتي كسي اومد براي يه عكس تاپيك جداگانه زد تاپيك پاك شود و به اين شخص حالا هر كي ميخواد باشه يه اخطار داده شه كه سايت اينگونه به هم نريزه . ما چندين تاپيك داريم كه مثلا عكس فلان .... همه اين عكس ها ميتونه در تاپيك عكس هاي جالب و خنده دار قرار بگيره .
اگر صلاح دونستيد من توي اين زمينه مي تونم كمك كنم، ضمن اينكه براي مطالب خروجي از كلوپ كاربران فعال نياز به سطحي از دسترسي دارم كه بتونم چند تاپيك بسته ايجاد كنم و مطالب رو با دسته بندي اونجا قرار بدم كه مي شه يك تير و دو نشون كرد.

mamad
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۰۵:۰۴ بعد از ظهر
من با حرف های محمد رضا موافقم با این شرط که تو چت باکس هر کسی رو راه ندیم وفقط کاربران با رده ی فعال به بالا باشند.

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۰۵:۲۰ بعد از ظهر
سلامی دوباره
من یه آواتار طراحی کردم که برای کاربرای تازه وارد و کاربرانی که آواتار انتخاب نکردن میتونه آواتار پیشفرض خوبی باشه!
نظرتونم بگید در مورد آواتار
http://www.bodybuilder.ir/forum/attachment.php?attachmentid=737&d=1275310192

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۰۵:۲۳ بعد از ظهر
يه خورده عضلات ساقش ضعيفه:پوزخند:
ولي در كل خوبه، دستت درد نكنه.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۰۵:۲۶ بعد از ظهر
بهتر از اين هم مي تونه باشه

mamad
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۰۵:۵۱ بعد از ظهر
يه خورده عضلات ساقش ضعيفه:پوزخند:
ولي در كل خوبه، دستت درد نكنه.
به به به به عجب داوری دست اقای عبداللهی رو از پشت بسته:پوزخند:.یه پیشنهاد دارم یه دوره کلاس داوری پیشرفته مخصوص مستر المپیا برو.:پوزخند:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۰۶:۳۷ بعد از ظهر
بنده با آواتاري كه جناب محمدرضا گذاشته كاملا موافقم . بسيار جالب و زيباست .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۰۶:۴۰ بعد از ظهر
اگر صلاح دونستيد من توي اين زمينه مي تونم كمك كنم، ضمن اينكه براي مطالب خروجي از كلوپ كاربران فعال نياز به سطحي از دسترسي دارم كه بتونم چند تاپيك بسته ايجاد كنم و مطالب رو با دسته بندي اونجا قرار بدم كه مي شه يك تير و دو نشون كرد.

بنده بسيار موافقم و اميدوارم محسن جان هم زودتر به اين تاپيك سر بزنه و جواب بده . اما با اين كار خيلي سايت خوب ميشه و از حالت ريخت و پاش در مياد .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۰۷:۵۰ بعد از ظهر
من مي تونم براي اين جايگاه طرح بدم ؟ شما ناراحت نمي شيد ؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۰۹:۱۳ بعد از ظهر
سلام
نه داداشم چرا ناراحت؟ خوشحالم میشیم!
یا علی:گل رز:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۰۹:۴۵ بعد از ظهر
738739

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۱۰:۴۴ بعد از ظهر
اين دو طرح هم خيلي قشنگه . عاليه مصطفي جان . دمت گرم .

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۳-۱۱, ۱۲:۱۱ قبل از ظهر
ایول داری داداش گلم خیلی طرح جالبی دادی ،مرسی :گل رز:

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۳-۱۱, ۰۸:۱۱ قبل از ظهر
من هم موافقم حسام جان به عنوان یک مدیر داخلی انتخاب بشه
به نظره من هم کل روز آن لاین هستش
هم سطح سوادش در حد یک مربیه و هم تحصیلکرده هستش و هم پسره گلیه:گل رز:

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۳-۱۱, ۰۸:۲۶ قبل از ظهر
من هم موافقم حسام جان به عنوان یک مدیر داخلی انتخاب بشه
به نظره من هم کل روز آن لاین هستش
هم سطح سوادش در حد یک مربیه و هم تحصیلکرده هستش و هم پسره گلیه:گل رز:
شما لطف داري محمد جان
ايشاا... اگه آقا محسن هم موافقت كنن بيشتر از قبل در خدمت سايت باشم.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۱۳, ۰۹:۴۸ بعد از ظهر
حالا كه سايت امكان نظر سنجي داره چه خوبه اگر مثل تمام سايت هاي بزرگ تايپيكي توسط يكي از مديران به عنوان فعال ترين كاربر ماه ايجاد بشه البته هر ماه آپ بشه تا همه ببينند و با اعلام نتيجه اون توسط سايت تشويقي و خسته نباشيدي براي كاربر فعال سايت باشه . البته مثل راي گيري چند تا از كاربران فعال معرفي شده و نظر سنجي عمومي انجام بشه .

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۳-۱۴, ۱۲:۱۴ قبل از ظهر
دوستان راجع به اینکه می خواین برای کاربران تازه وارد لوگویی طراحی کنید پیشنهاد میکنم یه تاپیک براش زده بشه و یه جورایی یه رقابت باشه تا همه شرکت کنن و تنوع طرح هم اونطوری زیاد میشه دستتون بازتره.

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۳-۱۴, ۱۲:۵۱ قبل از ظهر
منتظر جواب مدیر کل سایتیم فعلا چیزی نگفتن ؟!

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۱۴, ۱۱:۲۵ بعد از ظهر
چي شد كسي درباره پيشنهاد من نظري نداره ؟ كاره خوبيه وا :کف کرده:

Mohsen
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۱۲:۵۰ قبل از ظهر
پیمان جان بیشتر عکس ها را میتوان در تاپیک عکس جالب و خنده دار زد اما نه همه این عکس ها را، بخش سایر عکس ها به همین خاطر هستش اگه غیر از این بود همان تاپیک عکس های جالب و خنده دار را در بخش عمومی میزدیم و نیاز به انجمن مجزایی نداشت

همان طور که محمد رضا جان گفتن مشکلی نداره و اتفاقا خوبم هستش اما جاش اینجا نیست در صورتی که میخوان به اینکار ادامه بدین تاپیکی برای این ایجاد کنید

بنده با آواتاري كه جناب محمدرضا گذاشته كاملا موافقم . بسيار جالب و زيباست .
پیمان جان اگه یادت باشه اوایل برای کاربران آواتار پیش فرضی وجود داشت اما بنظرم کار جالبی نیست

شما لطف داري محمد جان
ايشاا... اگه آقا محسن هم موافقت كنن بيشتر از قبل در خدمت سايت باشم.
حسام جان حتما به زودی

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۰۱:۰۰ قبل از ظهر
محسن جان متاسفانه سايت بدنساز داره با گذاشتن عكس هاي غير ورزشي بيش از حد به سايت ديگري تبديل ميشه و اين به صلاح سايت نيست . همانطور كه داريم ميبينيم بچه ها بيشتر از اين كه در تاپيك هاي ورزشي فعاليت كنند دارند در تاپيك هاي غير ورزشي فعاليت ميكنند كه اين در شان اين سايت نيستش .
من مخالف بخش عمومي نيستم اما مخالف اينم كه مسير سايت از بدنسازي خارج بشه و به سمت مسائلي كه در سايت هاي سرگرمي مثل جكستان و ... هست بره .
مثلا سايت ما مدعي هست كه سايت تخصصي در مورد بدنسازيه . اين مسائل مثل اين ميمونه كه دانشجوي رشته پزشكي در دانشگاه به جاي درس پزشكي درس رقاصي ببينه . اون هم چه جورش يه ساعت درس پزشكي 8 ساعت درس رقص .
خوب اين معقول و عقلاني نيست وبنده لازم ميدونم در كل تاپيك عكس ها يكي بشه و اين به صلاح سايته . حالا باز هم نظر جمع مهمه .

bodybuilder
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۰۱:۰۶ قبل از ظهر
یه پیشنهاد دارم که یه تاپیک باز کنیم به اسمه مثلا فقط بدنسازی..
توش در مورده بدنسازان داخلی و چیزای که از بدنسازای داخلی میدونم یا مسابقه هایی که دیدیدم یا بدنهای خوبی که دیدیم و یا حتی در مورد پیشرفت های خودمون و اینکه چه برنامه ای در آینده داریم و هدف هامون تجربه هامون تویه تمرین و تغذیه و خاطرات بدنسازی و هزاران چیزه دیگه که فقط و فقط مختص بدنسازی و پرورش اندام هست صحبت کنیم...

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۰۱:۱۰ قبل از ظهر
یه پیشنهاد دارم که یه تاپیک باز کنیم به اسمه مثلا فقط بدنسازی..
توش در مورده بدنسازان داخلی و چیزای که از بدنسازای داخلی میدونم یا مسابقه هایی که دیدیدم یا بدنهای خوبی که دیدیم و یا حتی در مورد پیشرفت های خودمون و اینکه چه برنامه ای در آینده داریم و هدف هامون تجربه هامون تویه تمرین و تغذیه و خاطرات بدنسازی و هزاران چیزه دیگه که فقط و فقط مختص بدنسازی و پرورش اندام هست صحبت کنیم...
منم موافقم ، ولی در مورد خودمون حرف بزنیم خیلی تاپیک جالبی میشه ها. خیلی حال میده:چشمک:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
با سلام
چند تا نظر داشتم:
1. وقت تشکر رو در زیر پست هارو غیر فعال کنید؛ وقتی تشکرها زیاد میشه یکم ضایع هست.
2.قالب سایت رو برای تنوع عوض کنید.(در صورت صلاح)
3.چت باکس برای سایت بزارید.
مرسی
با سلام
مدیر کل سایت نظرتون چیه؟:گل رز:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۱۱:۳۲ بعد از ظهر
پيشنهاد مي كنم به اطلاعاتي كه از هر فرد در كنار عكسش نمايش داده ميشه تيپ بدني هم جايگاهي داشته باشه .
تايپيك كاربر فعال ماه موافقت نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۶, ۰۶:۲۲ بعد از ظهر
پيشنهاد شما بسيار خوب و جالب هست بايد صبر كنيم ببينيم محسن جان ميكتونه اينكار را انجام بده يا نه. اصلا شدني هست يا نه .
تاپيك كاربر فعال ماه هم از همين امروز راه اندازي ميكنيم .

bodybuilder
۱۳۸۹-۰۳-۱۶, ۰۹:۳۳ بعد از ظهر
دوستان مثلا من مثلا چند تا عکس از بدنسازای داخلی دارم مثلا تبریزی و قرآن نویس و چند تای دیگه که خیلی وقته میخوام بزارم اما متاسفانه دسترسی ما به اون تاپیک ها باز نیست... میشه تویه اخبار داخلی بزارم؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۶, ۰۹:۴۹ بعد از ظهر
دوستان مثلا من مثلا چند تا عکس از بدنسازای داخلی دارم مثلا تبریزی و قرآن نویس و چند تای دیگه که خیلی وقته میخوام بزارم اما متاسفانه دسترسی ما به اون تاپیک ها باز نیست... میشه تویه اخبار داخلی بزارم؟؟

بله فرزاد جان . چرا كه نه . خيليم كار خوبيه . چون كه دسترسي به اون تاپيك ها نداريد در قسمت خبر ها تاپيكي مثلا به عنوان عكس هاي جديد از قرآن نويس يا علي تبريزي و يا عنواني كه مانند خبر باشد بگذاريد .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۲۱, ۱۰:۴۳ قبل از ظهر
محسن جان سلام
اگر امكانش هست حجم مجاز عكس آواتاري كه هر شخص مي تونه براي خودش انتخاب كنه رو بيشتر كن در ضمن كيفيت عكسها هم خيلي پايين مياد اگر راهي است خواهشاً كمك كنيد

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۳-۲۶, ۰۳:۲۲ بعد از ظهر
سلام
از اونجایی که سایت در هر لحظه احتیاج به مدیری داره که بتونه جواب بچه ها رو بده من پیشنهاد می کنم که از بین دوستانی که تمایل دارند و می تونند از ساعت 9 صبح تا 9 شب تقریباً به سایت وصل بشند و اظهار آمادگی می کنند بین تمام بچه ها نظر سنجی انجام بگیره و مدیر ارشد برای سایت انتخاب بشه . تا اونجایی که من می دونم این سایت مدیر ارشد نداره . پس منتظر اعلام نظرات مدیران هستم .

Mohsen
۱۳۸۹-۰۳-۲۶, ۰۴:۰۸ بعد از ظهر
محسن جان سلام
اگر امكانش هست حجم مجاز عكس آواتاري كه هر شخص مي تونه براي خودش انتخاب كنه رو بيشتر كن در ضمن كيفيت عكسها هم خيلي پايين مياد اگر راهي است خواهشاً كمك كنيد
سلام
مصطفی جان فعلا همین مقدار خوبه چون اینجوری باعث افت سرعت میشه

سلام
از اونجایی که سایت در هر لحظه احتیاج به مدیری داره که بتونه جواب بچه ها رو بده من پیشنهاد می کنم که از بین دوستانی که تمایل دارند و می تونند از ساعت 9 صبح تا 9 شب تقریباً به سایت وصل بشند و اظهار آمادگی می کنند بین تمام بچه ها نظر سنجی انجام بگیره و مدیر ارشد برای سایت انتخاب بشه . تا اونجایی که من می دونم این سایت مدیر ارشد نداره . پس منتظر اعلام نظرات مدیران هستم .
کسی به عنوان مدیر ارشد انتخاب میشه که علاوه بره وقت زیاد دانش بالا و همچنین از قبل سابقه مدیریت انجمن را داشته باشه

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۳-۲۶, ۰۴:۱۲ بعد از ظهر
مصطفی جان مدیر ارشد باید در کلیه امور دانش کافیرو داشته باشه و همنین قبلش مدیریت انجمها رو هم انجام داده باشه
اون هم در آینده انشاءا... انجام میشه

Mohsen
۱۳۸۹-۰۳-۲۶, ۰۴:۴۴ بعد از ظهر
مصطفی جان مدیر ارشد باید در کلیه امور دانش کافیرو داشته باشه و همنین قبلش مدیریت انجمها رو هم انجام داده باشه
اون هم در آینده انشاءا... انجام میشه
محمد جان در پست قبل دقیقا همین را گفتم نمیدونم منظورم واضح نبوده یا ندیدین به هر حال ممنون

H I R B O D
۱۳۸۹-۰۴-۱۵, ۱۲:۰۱ بعد از ظهر
پیشنهاد میکنه کلیه دوستن و اعضا فقط زمانی از دکمه تشکر استفاده کنند که پستی براشون سودمند بوده و یا کاملا مطالب پست رو قبول دارند .
استفاده به این شکل که در سایت باب شده یک مقدار جلوه سایت رو خوب نشون نمیده و ضمنا با ادامه این روند فکر کنم کم کم زدن دکمه تشکر برای اعضا ناخودآگاه به شکل یک وظیفه در بیاد و اون ارزش معنوی خودش رو از دست بده ، درست مثل تعارفات بی رویه ما ایرانیها که واقعی نیست

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۵, ۰۸:۳۰ بعد از ظهر
به مدیر محترم کل سایت پیشنهاد می کنم که تایپیک همه چيز درباره چربي سوزي و چربي سوزها (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?2877-%D9%87%D9%85%D9%87-%DA%86%D9%8A%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DA%86%D8%B1%D8%A8%D9%8A-%D8%B3%D9%88%D8%B2%D9%8A-%D9%88-%DA%86%D8%B1%D8%A8%D9%8A-%D8%B3%D9%88%D8%B2%D9%87%D8%A7&p=26881#post26881) را رده تایپیک های مهم قرار بده :گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۱۵, ۰۹:۲۳ بعد از ظهر
میشه یه برنامه ای چید که سالروز عضویت کاربر بهش تبریک گفته بشه ؟
مثلا در بدو ورود کاربر در اون روزی که عضو شده بوده و حالا یکسال گذشته طی پیغامی بهش تبریک گفته بشه
بد نیستا.....هوم؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۱۵, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
از جناب صادقی میخوام که هر چند وقت یه بار از اعضاء فعال به بالا ( مثل اعضاء پیشرفته و مدیران محترم انجمن ها و ..) آزمون بعمل بیاد
تا سطح دانش و توانایی افراد مشخص بشه و شاهد رشد روز افزون علم اعضاء باشیم.
این آزمون ها میتونه شامل مباحث تمرینی و غذایی و دارویی باشه
و البته آنلاین و طی کنفرانس انجام بشه بهتره
.....................................................
متشکرم

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۴-۱۶, ۰۱:۳۹ قبل از ظهر
میشه یه برنامه ای چید که سالروز عضویت کاربر بهش تبریک گفته بشه ؟
مثلا در بدو ورود کاربر در اون روزی که عضو شده بوده و حالا یکسال گذشته طی پیغامی بهش تبریک گفته بشه
بد نیستا.....هوم؟
افشین جان روز تولد هم بدک نیستا ؟؟؟نظرتون چیه؟؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۱۶, ۰۷:۱۸ قبل از ظهر
بسیار بسیار بهتره محمد رضا جان

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۴-۱۶, ۰۸:۰۸ قبل از ظهر
به مدیر محترم کل سایت پیشنهاد می کنم که تایپیک همه چيز درباره چربي سوزي و چربي سوزها (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?2877-%D9%87%D9%85%D9%87-%DA%86%D9%8A%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DA%86%D8%B1%D8%A8%D9%8A-%D8%B3%D9%88%D8%B2%D9%8A-%D9%88-%DA%86%D8%B1%D8%A8%D9%8A-%D8%B3%D9%88%D8%B2%D9%87%D8%A7&p=26881#post26881) را رده تایپیک های مهم قرار بده :گل رز:
انجام شد

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۲۶, ۰۱:۰۳ بعد از ظهر
سلام خدمت تمام دوستان و مدیران
از مدیران محترم خواهش می کنم که تایپیک روزه داری و بدنسازی رو به جایی منتقل کنند تا تمام اعضا بتونند از اون استفاده کنند ممنون :گل رز:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۵-۰۳, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
آقا من دو تا پیشنهاد دادم
اولین پیشنهاد من محدود کردن تعداد تاپیکهایی که یک کاربر در یک روز می تونه بزنه ! مثلا هر کاربر بتونه 4 تا تاپیک در روز بزنه . من این موضوع رو تو سایتهای دیگه هم دیدم ، این موضوع باعث میشه سایت انسجام بیشتری پیدا کنه و فرد برای ایجاد یه تاپیک بیشتر دقت کنه .

دومین پیشنهاد این است قانون ذکر منبع جدی تر بهش عمل بشه . چون اگه یه نفر یه مطلبی رو از خودش بیاد و بیان کنه در حالی که حتی در اصل مطلب کوچکترین تغییری ایجاد نکرده ممکنه اعتبار سایت رو بهم بزنه .

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۰۳, ۱۰:۲۵ بعد از ظهر
با تشکر از پیشنهادات شما یاکوزا جان
والا پیشنهاد اولت که باید به تایید آقا محسن برسه و بعد اجرا بشه
و پیشنهاد دومت رو بنده پیگیره میکنم و بدون شک اعمال میشه
.....................................................................
ممنون از بذل توجه شما :گل رز:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۰۳, ۱۱:۵۲ بعد از ظهر
یه پیشنهاد هم من بدم دوستان قبل از اینکه پست بزنند به نوشته های خودشون دقت کنند:خنده:
=====================================
با تشکر از پیشنهادات شما یاوزا جان

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۰۴, ۱۲:۳۳ قبل از ظهر
یه پیشنهاد هم من بدم دوستان قبل از اینکه پست بزنند به نوشته های خودشون دقت کنند:خنده:
=====================================
با تشکر از پیشنهادات شما یاوزا جان

ای ای ای
تقصیر من بود که امروز نشستم غلط املایی ترو تو پست پرسش و پاسخ از قهرمانان تصحیح کردم :چشمک:

حرکت تی بار دست موازی چه اثری روی عضلات دارد ؟

حالا فکر میکنی چی نوشته بودی؟ :خنده:

حرکت تی بار دست موازی چه عصری روی عضلات دارد ؟ :پوزخند:

تازه همین الانشم سوتی دادی>>>>

من قبل از اینکه پست بزنم چطوری به نوشته هام دقت کنم؟:خنده:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۵-۰۴, ۱۲:۵۳ قبل از ظهر
افشین من یه سوتی اساسی از مصطفی دارم!
به مزایده گذاشته میشه بین مصطفی و افشین! پیشنهاداتون رو اعلام کنید!:پوزخند:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۰۴, ۰۹:۴۰ قبل از ظهر
خوب هر کسی تو زندگیش یکی دوبار سوتی میده ولی این سوتی که آقا افشین داد در مورد اسم شخص بود با سوتی هایی که من دادم فرق می کنه اگر همچین سوتی از من گرفتی رو کن !!:سوت: رو کن دیگه :چشمک:! بفرما :خجالت:
درضمن قبل از اینکه شما دکمه ارسال رو بزنی نمی تونی یبار از روی متن خودت بخونی ؟ منظور من این بود نه اینکه قبل از اینکه اون پست تو ذهنت بیاد سوتیا رو بگیری @@@!

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۵-۰۴, ۱۲:۵۴ بعد از ظهر
ای کاش میشد به جای تشکر زیر هر پست حالت rating یا vote وجود داشته باشه. اونطوری میشد تخمین زد که این مطلب چقدر مورد قبول دیگران هستش.
مثلا" یه rating از 1 تا 10 به جای تعداد تشکر هر کاربر هم مجموع اون رو نشون میداد. الان زیر هر پستی اگه یکم هم موافق باشی تشکر میکنی.

samim
۱۳۸۹-۰۵-۰۴, ۰۲:۲۳ بعد از ظهر
ای کاش میشد به جای تشکر زیر هر پست حالت rating یا vote وجود داشته باشه. اونطوری میشد تخمین زد که این مطلب چقدر مورد قبول دیگران هستش.
مثلا" یه rating از 1 تا 10 به جای تعداد تشکر هر کاربر هم مجموع اون رو نشون میداد. الان زیر هر پستی اگه یکم هم موافق باشی تشکر میکنی.

اینو من خیلی (نه یکم) موافقم ..

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۰۴, ۰۳:۲۷ بعد از ظهر
سرعت لود شدن صفحات سایت بسیار پایین آمده لطفاً چاره ای بیاندیشید :گل رز:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۵-۰۴, ۰۵:۱۸ بعد از ظهر
سرعت لود شدن صفحات سایت بسیار پایین آمده لطفاً چاره ای بیاندیشید :گل رز:

سلام
مدیر کل سایت در حال رفع این مشکل هستند.تا رفع مشکل شکیبا باشید.

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۵-۱۵, ۰۶:۴۰ بعد از ظهر
پیشنهاد می کنم تاپیک کاربر نمونه سایت دوباره فعال بشه ... گویا از کار افتاده !
این خیلی جالبه که هر ماه بهترین مقاله ، فعال ترین کاربر و مفید ترین کاربر رو انتخاب کنیم .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۱۵, ۰۷:۲۹ بعد از ظهر
اون موقع بسیار باعث پیشرفت سایت شد چون کسی بود که از جیبش برای سایت جایزه تعیین کنه ولی الان کسی نیست اگر مدیران پا جلو بزارند و کمک کنند خیلی خوبه که تایپیک دوباره شروع بشه

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۱۵, ۰۷:۵۲ بعد از ظهر
فعالیت تمامی کاربران دور از چشم مدیران نیست و بدون شک زحمات این عزیزان بدون پاسخ نیست
به احترام پیشنهاد یاکوی عزیز که قدم جلو نهادن و این موضوع رو یاداوری کردن ، در آخر هر ماه کاربر نمونه ( از همه لحاظ )، و موضوع نمونه مشخص میشه
و البته هدایای ناقابلی هم هست که تقدیم دوستان میشه :گل رز:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۵-۲۱, ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
2 تا مطلب هست که میخوام بگم :

اول اینکه یه چند وقتی من در فروم های ایرانی و فارسی زبان میبینم که کاربرهای بات عضو میشن(قبلا هم بودن الان خیلی زیادتر شدن ) و به صورت اوتومات اقدام به درست کردن تاپیک های تبلیغاتی که عمدتا مربوط به مسائل پ*و*ر*ن*و گرافی می کنند . و اکثرا هم اسم های کاربری بی معنایی دارند مثل : xvydremkjb درست مثل همون بات های مزاحم در یاهو .
این موجودات پلید از دو جنبه برای سایت ها ضرر دارند :اول اینکه می تونن موجب ف*ی*ل*ت*ر شدن ناخواسته شوند . دوم اینکه نظم سایت رو بهم میزنند .
یکی از راههای مقابله با این ها این است که در هنگام ثبت نام سوالاتی پرسیده شود که فقط انسان بتواند جواب دهد . بگذریم من میخواستم بگم مواظب این ها باشید .

دوم اینکه تاپیک دانلود آهنگ های بدنسازی مهم بشه . چون فکر کنم در آینده بتونه خیلی تاپیک خوب و مفیدی بشه .

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۵-۲۶, ۰۲:۲۳ قبل از ظهر
با سلام
مدیریت سایت بدنساز
اگر امکانش هست محدودیت قرار دادن عکس در امضا را بردارید یا تعداد رو بیشتر کنید.
ممنون:گل رز:.

Mohsen
۱۳۸۹-۰۵-۲۶, ۰۲:۴۱ قبل از ظهر
با سلام
مدیریت سایت بدنساز
اگر امکانش هست محدودیت قرار دادن عکس در امضا را بردارید یا تعداد رو بیشتر کنید.
ممنون:گل رز:.
از گروه کاربری عضو فعال و گروه های بالاتر حداکثر تعداد مجاز عکس ها در امضاء به پنج برابر افزایش یافت

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۵-۲۷, ۰۷:۴۴ بعد از ظهر
سلام یه پیشنهاد دیگه ای هم داشتم:بامزه:،اون تاپیک هایی که بیشتر از100--120صفحه دارن بسته بشه و یک تاپیک جدید زده بشه تا سرعت لود و هم پاک سازی بشه .

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۵-۲۷, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
آره محمد رضا جان پیشنهاد خوبیه !
منم یه چیزی بگم : من میگم یه قسمت به نام سطل زباله (دیدم تو سایت های دیگه ) درست کنید . بعد تاپیک هایی که دیگه مورد استفاده قرار نمیگرن رو به اونجا منتقل کنید . مثلا تاپیک فروش انواع مکمل های مجاز دیگه کاربردی نداره ؟ درسته ؟ یا یه سری تاپیک بی خودیه دیگه .

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۲۸, ۰۹:۰۹ قبل از ظهر
اونا به زودي حذف ميشن ياكو جان
البته يادمه قبلا سطل آشغال داشتيم

پرند
۱۳۸۹-۰۶-۰۴, ۰۲:۴۷ بعد از ظهر
درود
ميشه لطف كنيد و يه تاپيكم در مورد وضعيت ظاهر و چيزايي كه يه ورزشكار بايد بدونه بزنيد..مثلا همين كه بعضي ها بدنشون بوي عرق ميده و با صورت خيس اصرار به رو بوسي هم دارن...در كل منظورم بعضي از دوستانيه كه اطلاعاتي در مورد بهداشت شون توي جامعه ندارن...بوي دهن و كلا مشكلاتي كه در مورد نظافت توي باشگاه ها هست و يا ميخچه پا كه از بيماريهاي معمول توي بدنسازيه..فكر كنم جاي اين بخش ها خاليه يا من چون تازه واردم كمي سر در گمم...مثلا من خودم به فلز حساسيت دارم به محض اينكه هالتر با هر جاي بدنم تماس پيدا ميكنه جاش جوش ميزنه و خيلي ميخاره الان زيرش حوله ميزارم ولي بازم مشكل دارم..مثلا يه همچين سوالاتي رو كجا مطرح كنم؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۶-۰۴, ۰۳:۱۵ بعد از ظهر
درود
ميشه لطف كنيد و يه تاپيكم در مورد وضعيت ظاهر و چيزايي كه يه ورزشكار بايد بدونه بزنيد..مثلا همين كه بعضي ها بدنشون بوي عرق ميده و با صورت خيس اصرار به رو بوسي هم دارن...در كل منظورم بعضي از دوستانيه كه اطلاعاتي در مورد بهداشت شون توي جامعه ندارن...بوي دهن و كلا مشكلاتي كه در مورد نظافت توي باشگاه ها هست و يا ميخچه پا كه از بيماريهاي معمول توي بدنسازيه..فكر كنم جاي اين بخش ها خاليه يا من چون تازه واردم كمي سر در گمم...مثلا من خودم به فلز حساسيت دارم به محض اينكه هالتر با هر جاي بدنم تماس پيدا ميكنه جاش جوش ميزنه و خيلي ميخاره الان زيرش حوله ميزارم ولي بازم مشكل دارم..مثلا يه همچين سوالاتي رو كجا مطرح كنم؟
با سلام
شما میتونید از این (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3116-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%B1%D9%82%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%85) تاپیک برای طرح سوالاتتون استفاده کنید.
موفق باشید:گل رز:

پرند
۱۳۸۹-۰۶-۰۵, ۰۱:۲۵ بعد از ظهر
1-فكر ميكنم اگه هر بخش مثلا بدنسازي يا محصولات و... يك قسمت مجزا براي پيشنهادات مربوط به همون بخش داشته باشه بد نيست
2-مثلا من الان ميخواستم پيشنهاد كنم كه تاپيكي مربوط به محصولاتي به غير از مكمل ها داشته باشيم كه به فرض مربوط به معرفي لوازم لازم براي بدنسازيه...چون الان تنوع كالاهاي بي كيفيت و تقلبي و نامرغوب خيلي زياده و اگه هر كدوم از بچه ها بتونن تجربياتشون در مورد استفاده از يك مارك و مدل خاص رو بگن مفيد باشه... اين ميتونه منحصر به كفش و دستكش و لباس ها نباشه در مورد دئودورانت يا حتي بو گير كفش و يا حتي اگه مراكز خريدي رو ميشناسن كه اجناس خوب داره معرفي كنن...شايد فكر كنيد اين يه تبليغ براي اوناست ولي به نظر من هر چيز خوبي ارزش تحسين و تبليغ شدن داره

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۰۶, ۱۱:۱۲ قبل از ظهر
ممنون از بذل توجه شما
اما خيلي شلوغ ميشه اونجوري
نكته مهمتر اينكه همه ما ساكن يك شهر و استان نيستيم
مثلا كسي كه يه فروشگاه رو در تهران معرفي ميكنه به درد كاربر سيستاني نميخوره
اما ميشه تو تاپيك تجربيات شما در بدنسازي مطرحش كرد
به نظر من تاپيك مذكور ميتونه جوابگوي متقاضيان عزيز باشه

majid66
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۱۲:۰۲ قبل از ظهر
به نظرم به جاي تبليغات وسائل مارك از اين جور چيزا كه هيچ ربطي به اين سايت نداره،يه تايپيك داغ در مورد داروها و دوره هاي مصرف، ريكاوري به صورت تخصصي بزارين.
ابجي اينجا كه سايت وزارت بهداشت درمان نيست ،در مورد بهداشت بحث كنيم.

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۰۵:۳۸ قبل از ظهر
به نظرم به جاي تبليغات وسائل مارك از اين جور چيزا كه هيچ ربطي به اين سايت نداره،يه تايپيك داغ در مورد داروها و دوره هاي مصرف، ريكاوري به صورت تخصصي بزارين.

اینها همه در بخش مختص کاربران ویژه قرار گرفته.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۱۰:۲۶ قبل از ظهر

ايرادي نميبينم راجع به بهداشت و مسائل اينچنيني بحث نشه
قسمت عمومي براي همين مباحث در نظر گرفته شده

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۰۲:۵۴ بعد از ظهر
مدیران محترم سرعت لود صفحات خیلی پایین هست مخصوصاً برای دیال آپی ها . لطفاً چاره ای بیاندیشید .

Mohsen
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۰۴:۱۴ بعد از ظهر
مدیران محترم سرعت لود صفحات خیلی پایین هست مخصوصاً برای دیال آپی ها . لطفاً چاره ای بیاندیشید .
در حال حاضر سرعت خیلی خوبه

eiman
۱۳۸۹-۰۶-۱۳, ۱۲:۰۸ بعد از ظهر
با سلام و عرض ادب
مدیران محترم سایت به نظر من بخش دانلود اهنگهای بدنسازی بهتر نیست مهم بشه ؟ پیدا کردن اینهمه اهنگ توسط هر فرد تو اینترنت کلی وقت میگیره در صورتیکه خیلی اهنگ اینجا برای دوستان و کاربران سایت جمع اوری شده است.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۱۳, ۱۲:۱۸ بعد از ظهر
چشم
مهم شد:گل رز:

eiman
۱۳۸۹-۰۶-۱۵, ۰۶:۳۷ بعد از ظهر
ممنونم افشین جان خیلی گلی خوشم میاد از خوش مرامیت تا حالا حرف کسی رو زمین ننداختی

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۶-۲۸, ۰۸:۴۶ قبل از ظهر
سایت بیشتر داره تبدیل میشه به یه سایت عمومی و مطالب مربوط به بدنسازی داره خیلی کم میشه و فکر نمیکنم این برای سایت خوب باشه

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۲۸, ۱۱:۱۵ قبل از ظهر
سایت بیشتر داره تبدیل میشه به یه سایت عمومی و مطالب مربوط به بدنسازی داره خیلی کم میشه و فکر نمیکنم این برای سایت خوب باشه

این دغدغه یکی از مسائل قدیمی این سایت هست که قدیم ها می دونند بنده یکی از طرفداران همیشگی این اعتقاد بودم اما با اینکه یکی از مدعیان اصلی بودم اما حالا با این حرف موافق نیستم چون ملاک 20 ارسال آخر سایته که درصد مطالب مربوط به بدنسازی بیشتر از مطالب دیگر هستش با اینکه اعتقاد دارم مسائل مختلف هم در کنار بدنسازی لازم است تا سایت برای تمام سلیقه ها باشد .
بازم از تذکر شما ممنون مطمئن باش ما نمی زاریم که یک موقع خدایی نکرده این سایت افت کنه و بخاد از هدف اصلیش دور بشه .

پرچم بالاست :گل رز: bodybuilder ONLY

titanium833
۱۳۸۹-۰۸-۰۷, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
انجمن عکس سایت یکی از بهترین بخش های سایت است اما متاسفانه به دلیل فیـلتر شدن اپلود سنتر ها و یا پاک شدن لینک ها ، بیشتر عکس هایی که در این انجمن گذاشته شده قابل مشاهده نمی باشند

از ادمین محترم سایت تقاضا دارم فکری برای این مشکل بکنید ، مثلا میتونید از کاربر ها بخواهید که همه ی عکس ها رو در خود سایت آپلود کنند ..یا مثلا ما در فروم آیتی ست خودمون اپلود سنتر اختصاصی داریم که حتی در صورت فیـلتر شدن هم لینک عکسها تعویض میشوند .

با سپاس

پ ن : ببخشید این پست رو اشتباها به جای ارسال در تاپیک پیشنهادات شما در تاپیک پیشنهادات تصویری ارسال کردم !

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۱۱:۰۵ بعد از ظهر
پس این کاربر نمونه چی شد !!!؟؟؟
پیشنهاد میکنم هر ماه یک نفر (فقط یک نفر این طوری باحال تره ) رو به عنوان کاربر نمونه تعیین کنید ! جایزه اش هم این باشه که یه ماه کاربر ویژه بشه ! درسته چیزی نیست اما یه جور تقدیره از کاربرا !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۱۱:۱۰ بعد از ظهر
اگه یه امشبم دندون رو جیگر میذاشتی فردا حل بود :پوزخند:
والا سر جایزش حرفها و حدیثها بود
که یه بنده خدایی اومد شد حلال مشکلات
قرار شد فردا تلفنی هماهنگ کنیم تا اول معوقه ها رسیدگی بشه
بعد هم این جدیدا
چشم....تا فردا

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۱۱:۱۳ بعد از ظهر
پس این کاربر نمونه چی شد !!!؟؟؟
پیشنهاد میکنم هر ماه یک نفر (فقط یک نفر این طوری باحال تره ) رو به عنوان کاربر نمونه تعیین کنید ! جایزه اش هم این باشه که یه ماه کاربر ویژه بشه ! درسته چیزی نیست اما یه جور تقدیره از کاربرا !

من میگم جالب تر میشه اگه رنگ نام کاربری کاربر ماه تغییر کنه ( مثلا زرد بشه ، یه رنگ متفاوت ) اگه امکانش باشه . و زیر نام کاربریشم ذکر بشه . اینجوری طرف بیشتر حال میکنه

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۱۱:۵۱ بعد از ظهر
پيشنهاد حجت هم جالبه ها ،مديركل سايت نظر شما چيه ؟ميشه گروه كاربريشو اضافه كنيد؟

Mohsen
۱۳۸۹-۰۹-۱۳, ۱۲:۳۴ قبل از ظهر
میبینید که گروه کاربری ویژه هنوز وجود داره اصلی ترین دلیلشم همینه، پس نیازی به گروه کاربری جدیدی نیست

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۱۳, ۱۰:۱۰ قبل از ظهر
من میگم جالب تر میشه اگه رنگ نام کاربری کاربر ماه تغییر کنه ( مثلا زرد بشه ، یه رنگ متفاوت ) اگه امکانش باشه . و زیر نام کاربریشم ذکر بشه . اینجوری طرف بیشتر حال میکنه

من با پیشنهاد حجت موافق هستم رنگ نام کاربری اعضای ویژه زیاد جالب نیست یعنی دخترانه هستش اگر امکانش هست مه این رنگ رو عوض کنید . البته اگر عضو ویژه کلاً تموم بشه به نظر من بهتره . رنگ عضو پیشرفته بنظر من از همه بهتره

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۱-۰۲, ۱۲:۳۳ بعد از ظهر
پیشنهاد میکنم یه نوار زرد (همون طوری که الان بالای سایت در مورد VIP هست ) درست کنید به نام آرشیو مقالات سایت ! که یه تاپیک باشه که تمام مقالات معتبر و نوشته شده توسط خود اعضای سایت رو بر اساس موضوع و به صورت هایپر لینک فهرست کرده باشه ... . آپدیت کردن تاپیک رو هم خودم انجام میدم .

yah
۱۳۸۹-۱۱-۰۲, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
این رنگ سیاه بالای صفحه بد جور تو ذوق میزنه به نظرم اگر برگرده به همون رنگ سابق یعنیی قبل محرم خیلی بهتره .ماه محرمم که تموم شده فکر نکنم مشکلی باشه

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۱-۰۲, ۰۱:۵۵ بعد از ظهر
این رنگ سیاه بالای صفحه بد جور تو ذوق میزنه به نظرم اگر برگرده به همون رنگ سابق یعنیی قبل محرم خیلی بهتره .ماه محرمم که تموم شده فکر نکنم مشکلی باشه
خوب برو پایین صفحه و قالب سایت رو بذار رو دیفالت تا مثل قبل بشه

yah
۱۳۸۹-۱۱-۰۲, ۰۲:۵۱ بعد از ظهر
فکر نمیکردم راه حل این مشکل این قدر ساده باشه اقا دمت گرم راهنمایی کردی خدایی با اون یکی قالب میومدم سایت افسردگی میگرفتم

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۱-۰۳, ۰۲:۲۹ بعد از ظهر
به پیشنهاد های من (هم این هم اونی که تو پیام خصوصی دادم ) هم جواب بدین ! آدم معطل نشه !

eiman
۱۳۸۹-۱۱-۰۹, ۰۷:۱۵ بعد از ظهر
با سلام
مدیران محترم سایت بنظر شما نمیشه یک چت روم یا چیز مشابه به این برای سایت ایجاد کرد؟

amir26
۱۳۸۹-۱۱-۰۹, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
با سلام
مدیران محترم سایت بنظر شما نمیشه یک چت روم یا چیز مشابه به این برای سایت ایجاد کرد؟

ایمان جان خداوکیلی اینو از کجا آوردی؟من امروز داشتم فکر میکردم بیام امشب این پیشنهادو بدم دیدم زحمتشو کشیدی؟فکر منو خوندی؟!:تشویق:

یه کار دیگه هم میشه.یکروز و یک ساعت در هفته رو مشخص کنیم اون شب هر کسی خواست بیاد برای اینکه درباره یک موضوعی که قبلا تصمیم گرفتیم و مشخص شده بحث کنیم.اونهم دسته جمعی.اینجا چت روم داشت که بهتر نداشت مثلا در یاهو یا گوگل تاک یا اسکایپ.خیلی خوبه ها.الان من با چند تا از دوستام اینارو در کافی شاپ انجام میدیم خیلی نتایج خوبی داره.
=====================
و یه پیشنهاد دیگه:
میتونیم با هم قرار بذاریم دسته جمعی بریم گردش.مثلا کوه یا جاهای دیدنی.ترجیحا طبیعی باشه که بهتر.

yah
۱۳۸۹-۱۱-۰۹, ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
سایت خیلی سوت و کور شده من چند روز بود سر نزده بودم ولی کلا اینگار نه انگار بچه های سایت به جز 4 الی 5 نفرشون بقیه تماشاچین لبته خودمم همین طورما!!!:بامزه:به نظرم اگر افرادی نظیر دکتر بندگان فعالیتشون توی سایت بیشتر کنن سطح علمی سایت بالا میره هرچند حتما ایشون هم گرفتاریهای خاص خودشونو دارن و نمیتونن هر روز به این جا سر بزنن ولی اگر تعداد اعضای فعال سایت زیاد اونوقت اگر اعضای فعال و مدیران به علت مشغله چند روز به سایت سر نزنن تنوع مطالب حفظ میشه ولی الان اگر یه روز اقا افشین یا یکوزا پست ندن اصلا سایت میخوابه و واقعا احساس میشه سایت یه چیزیش کمه.امیدوارم همه اعضا از جمله خودم فعالیتمون رو بیشتر کنیم

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۱۰, ۰۸:۵۲ قبل از ظهر
دکتر بندگان رو هیچ توقعی ازش نداریم
چون واقعا مشغله زیادی دارن و همینکه سر میزنن به سایت، خودش جای تقدیر داره
اما در رابطه با چت روم
اگه همچین فضایی راه بیفته قول میدم هیچکس پستی نزنه دیگه!!

eiman
۱۳۸۹-۱۱-۱۰, ۰۵:۵۲ بعد از ظهر
چت روم باشه که بهتره سریعتر به درخواستها و راهنماییها جواب داده میشه بقول دوستمون ادم داره احساس غریبی میکنه تو سایت .در مورد راه اندازی چت روم اگر نیاز دونستید یک رای گیری راه بندازید

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۱-۱۰, ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
من شخصا اصلا با چت روم موافق نیستم سایت باید یه سروسامونی درست و حسابی بگیره ! من نمیدونم چرا محسن اصلا به این تاپیک سر نمیزنه ؟!
اما در مورد احساس غریبی ... اگه یه سروسامونی به سایت بدیم همه چی درست میشه !!! من یه سری پیشنهاد ها کردم ! هم به صورت پیام خصوصی هم یکیشو رو تو همین تاپیک اما کسی نظر هم نداد !

mahdij
۱۳۸۹-۱۱-۱۰, ۰۸:۳۱ بعد از ظهر
دوستان سلام .پیشنهاد میدم با توجه به نزدیک شدن به انتهای سال و عید نوروز و جشن های پیش رو بهتره سایت از نظر ظاهری و موضوعی به سمت شاد شدن پیش بره:جشن:

eiman
۱۳۸۹-۱۱-۱۶, ۰۸:۰۹ بعد از ظهر
مدیران محترم سایت ماه محرم و صفر که تموم شد نمیخواهید استیل سایت رو تغییر بدید؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۱-۱۶, ۰۸:۴۸ بعد از ظهر
مدیران محترم سایت ماه محرم و صفر که تموم شد نمیخواهید استیل سایت رو تغییر بدید؟
چرا ایمان جان امروز -فردا انجام میشه،محسن فعلا سرش شلوغه

faezeh
۱۳۸۹-۱۲-۰۳, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
با سلام

آقا من الان این پستارو دیدم !!!
این پیشنهاد آقا ایمان خیلی خوبه!!!! بنظره منم برای سایت چنین چیزی لازمه !!!! نظره اکثریت مهمه؟؟؟؟؟؟؟!!!!

atefe
۱۳۸۹-۱۲-۰۳, ۱۰:۴۸ بعد از ظهر
منم باز اومدم نظر بدم .
کار خیلی جالبیه . و راحت تر میشه تبادل نظر کرد . البته یه عیب داره که باعث میشه رونق تاپیکا کم بشه .
ولی تنوع تاپیکا کمه و واسه حرف زدن مجبوریم هی اسپم بزنیم که اگه این چت روم باشه این مشکل کمتر پیش میاد .:صلح:

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۰۳, ۱۱:۱۳ بعد از ظهر
منم با چت روم چندان موافق نیستم...
فکر میکنم نیازای کاربرا با تاپیک های مختلف برطرف میشه... نیازی به چت روم نیست...
به نظرم اگه چت روم بزنیم، تاپیک ها کمرنگ میشن...

ali_p
۱۳۸۹-۱۲-۰۴, ۰۲:۴۶ قبل از ظهر
چت روم یعنی درهم و برهم بودن.همینجوری بهتره.3تاره خانوم راست میگن.رونق تاپیک ها میوفته.فقط یه تاپیک بزنیم به اسم بحث های اضافی در تاپیک ها!! تو تاپی اولیه لینک میدیم به یه بحث نافرجام و غیر مربوط.اسپمی هم صورت نمیگیره.

m1982
۱۳۸۹-۱۲-۰۴, ۰۸:۳۱ قبل از ظهر
من هم مخالف چت روم هستم اگه چت روم باشه انجمن هاي سايت كم رونق ميشه خودتون علتش رو مي دونيد.

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۲-۰۴, ۱۱:۵۸ بعد از ظهر
اگه چتروم بدون هیچ تغییراتی در سایت ایجاد بشه کار احمقانه ای هست ! اما اگه یه سری تغییرات در خود سایت و ماهیتش انجام بشه چت روم میتونه مفید باشه !
انجمن باید از نظر علمی با کیفیت و مطالبش راحت قابل دسترس باشه . هیچ وقت چت روم جای انجمن رو نمیگیره اما میتونه جای تاپیکایی مثل : بیا تو بگو چه حسی داری رو بگیره ! این تاپیک کم رونق بشه یا پر رونق باشه چه فرقی به حال انجمن داره ! نصف پستاش که در مورد من و مهساست :پوزخند: بقیه اش هم همش اینه : امروز حال ندارم ، امروز افسردم ! امروز آسیب دیدم و ... ! اینا رو میشه تو چت روم بیان کرد و اون تاپیک رو هم پاک کرد . این طوری تعداد پستهای زائد هم کم میشه .
===============================
حالا من چند مورد که به نظرم میاد رو بگم :
1-نکته ای که من میخوام برای بار دهم بگم و کسی بهش اهمیت نده اینه که مثل انجمن های معتبر خارجی و داخلی یه فهرست از تمام مقالات سایت درست بشه که البته همواره باید آپدیت بشه . (اگه مشکلی هست من خودم مسئولیتش رو به عهده میگیرم) این طوری دیگه اگه یه مدت از نوشته شدن یه مقاله بگذره اون مقاله به زباله دانی تاریخ نمیره ! برای اینکار یه تاپیک بسته درست میشه به اسم آرشیو مقالات سایت و به ترتیب موضوع : تغذیه ، ورزش هوازی ، ورزش غیرهوازی ، برنامه های تمرینی و ... اسم مقالات در یک پست به صورت هایپرلینک آورده میشه تا طرف با کلیک بر روی اون مقاله به صفحه ی اون مقاله بره . حالا این تاپیک کجا باشه ؟! که دسترسی برای همه بهش راحت باشه ؟! همون طور که در قسمت بالای سایت یه نوار زرد رنگ وجود داره و روش نوشته شده : عضویت ویژه در سایت بدنساز برداشته شد به همین شکل یه نوار درست بهش و روش نوشته شده باشه : آرشیو مقالات سایت .
2- به همین شکل یه نوار زرد رنگ دیگه اون بالا درست بشه و اسمش باشه مثلا : سوالهایتان را اینجا بپرسید !!! وقتی طرف روش کلیک بکنه یه تاپیک باز بشه که لیست همه ی تاپیک ها مثل : هرگونه سوال در مورد برنامه تمرینی ... هر گونه سوال در مورد مکمل ها و .... به صورت هایپرلینک در یه پست فهرست شده باشند و طرف با کلیک بر روی تاپیک مورد نظر به صفحه ی همون تاپیک منتقل بشه . این کار چه فایده ای داره ؟! میتونه تا مقداری جلوی تاپیکهایی مثل : لطفا کمکم کنید ! درخواست برنامه از اساتید و ... که طرف برای اولین بار به سایت اومده و نمیدونه باید سوالش رو کجا بپرسه رو بگیره
3- آقا خسته شدیم از این قالب تکراری و اون لوگوی تکراری !!! عوضشون کنید !!!
==========================
آقا در مورد این چیزایی که گفتم یه اظهار نظری هم بکنید بد نیست !!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۰۵, ۱۱:۱۹ قبل از ظهر
تاپیک بیا بگو الان چه حسی داری نباید حذف بشه
اینو با چت روم مقایسش نکنید
چت روم یکی میاد یه چیز مینویسه و میره
موندگار نیست.....
اون موضوع ایجاد شده تا از حال هم خبر داشته باشیم

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۰۶, ۱۲:۱۰ بعد از ظهر
اگه چتروم بدون هیچ تغییراتی در سایت ایجاد بشه کار احمقانه ای هست ! اما اگه یه سری تغییرات در خود سایت و ماهیتش انجام بشه چت روم میتونه مفید باشه !
انجمن باید از نظر علمی با کیفیت و مطالبش راحت قابل دسترس باشه . هیچ وقت چت روم جای انجمن رو نمیگیره اما میتونه جای تاپیکایی مثل : بیا تو بگو چه حسی داری رو بگیره ! این تاپیک کم رونق بشه یا پر رونق باشه چه فرقی به حال انجمن داره ! نصف پستاش که در مورد من و مهساست :پوزخند: بقیه اش هم همش اینه : امروز حال ندارم ، امروز افسردم ! امروز آسیب دیدم و ... ! اینا رو میشه تو چت روم بیان کرد و اون تاپیک رو هم پاک کرد . این طوری تعداد پستهای زائد هم کم میشه .
===============================
حالا من چند مورد که به نظرم میاد رو بگم :
1-نکته ای که من میخوام برای بار دهم بگم و کسی بهش اهمیت نده اینه که مثل انجمن های معتبر خارجی و داخلی یه فهرست از تمام مقالات سایت درست بشه که البته همواره باید آپدیت بشه . (اگه مشکلی هست من خودم مسئولیتش رو به عهده میگیرم) این طوری دیگه اگه یه مدت از نوشته شدن یه مقاله بگذره اون مقاله به زباله دانی تاریخ نمیره ! برای اینکار یه تاپیک بسته درست میشه به اسم آرشیو مقالات سایت و به ترتیب موضوع : تغذیه ، ورزش هوازی ، ورزش غیرهوازی ، برنامه های تمرینی و ... اسم مقالات در یک پست به صورت هایپرلینک آورده میشه تا طرف با کلیک بر روی اون مقاله به صفحه ی اون مقاله بره . حالا این تاپیک کجا باشه ؟! که دسترسی برای همه بهش راحت باشه ؟! همون طور که در قسمت بالای سایت یه نوار زرد رنگ وجود داره و روش نوشته شده : عضویت ویژه در سایت بدنساز برداشته شد به همین شکل یه نوار درست بهش و روش نوشته شده باشه : آرشیو مقالات سایت .
2- به همین شکل یه نوار زرد رنگ دیگه اون بالا درست بشه و اسمش باشه مثلا : سوالهایتان را اینجا بپرسید !!! وقتی طرف روش کلیک بکنه یه تاپیک باز بشه که لیست همه ی تاپیک ها مثل : هرگونه سوال در مورد برنامه تمرینی ... هر گونه سوال در مورد مکمل ها و .... به صورت هایپرلینک در یه پست فهرست شده باشند و طرف با کلیک بر روی تاپیک مورد نظر به صفحه ی همون تاپیک منتقل بشه . این کار چه فایده ای داره ؟! میتونه تا مقداری جلوی تاپیکهایی مثل : لطفا کمکم کنید ! درخواست برنامه از اساتید و ... که طرف برای اولین بار به سایت اومده و نمیدونه باید سوالش رو کجا بپرسه رو بگیره
3- آقا خسته شدیم از این قالب تکراری و اون لوگوی تکراری !!! عوضشون کنید !!!
==========================
آقا در مورد این چیزایی که گفتم یه اظهار نظری هم بکنید بد نیست !!!

1- پیشنهاد 1 بد نیست... ولی خود انجمن ها آرشیو شده هستن دیگه!! مطلبشون که پاک نمیشه حسین آقا!!
2- با پیشنهاد شماره 2 خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی موافقم!
3- در مورد پشنهاد 3 هم باید بگم اگه مدیرا وقت کنن، بدک نیست... تنوع خوبه...
4- اصلا موافق حذف تاپیک "بیا تو بگو الان چه حسی داری" نیستم!

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۲-۰۶, ۱۲:۴۷ بعد از ظهر
مثلا همه ی مطالب موجود در قسمت تغذیه یا مطالب مختلف در مورد برنامه های تمرینی یا ورزش غیر هوازی و ... که مقاله نیستن !!! من فقط منظورم مقاله ها بود ! اونم مقاله های نوشته شده تا ترجمه شده توسط اعضای سایت که مثلشون در اینترنت نیست .
حالا برای اینکه بهتر منظورم رو بیان کنم دو قسمت تغذیه و مباحث مختلف در مورد برنامه های تمرینی رو مثال میزنم :
تغذیه 10 صفحه و اون یکی 13 صفحه فهرست دارن ... خیلی از اونا اصلا تاپیکای به درد بخوری ممکنه نباشن ! مثلا یکی اومده یه تاپیک درست کرده و سوال پرسیده ! خیلی از اونا هم مقالات کپی رایت هست . پیدا کردن یه مقاله از بین ده ها صفحه کار آسونی نیست . تمام بخش های یه کتاب اسم دارن اما استفاده از فهرست کار رو راحت تر میکنه .

مطلبشون که پاک نمیشه : نگفتم پاک میشه ! گفتم به فراموشی سپرده میشه ! مثلا میره صفحه های آخر .

سایت معتبر بادیبیلدینگ با اینکه همه ی این بخشها رو داره یه بخش هم داره به اسم آرتیکلز که ملت مقاله هاشون رو اونجا میزارن .

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۱۵, ۰۹:۴۳ بعد از ظهر
معضل اسپم
این توضیح رو توی تاپیک "بیا تو بگو الان چه حسی داری" گفتم... اما اینجا هم میگم:
این قضیه اسپم یکم همرو داره اذیت میکنه... یه فکری بابت این قضیه بشه خیلی خوبه... اما به نظرم چت روم جالب نیست. چرا؟ چون مثلا من می خوام در مورد فلان حرف تو یه تاپیک خاص یه چیزی بگم. خب توی همون جا بگم بهتر نیست؟؟ فکر نمیکنم اینطوری تاپیک از هدفش دور بشه...!!
یه پیشنهاد میدم:
هرکسی بیاد نظر یا پیشنهادشو بگه که برای اسپم ها چیکار کنیم؟؟؟

eiman
۱۳۸۹-۱۲-۱۵, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
من میگم وجود چت روم مفیده برای جلوگیری از اسپم مطالب و سوالات مهم تو تایپکت مربوطه سوال بشه

پرند
۱۳۸۹-۱۲-۱۵, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر
من كلاً اين قضيه اسپم رو درك نمي كنم...
فكر مي كنم همه بچه ها دارن تا حد زيادي رعايت مي كنن،مثلاً اگه من يه مطلبي رو مي خونم و ميخوام نظرمو در موردش بگم،حتي اگه پر محتوا هم نباشه،همونجا بايد بگم،خيلي وقتا سخنرانا وقتي دارن يه قضيه مهم رو مطرح مي كنن وسطش يه جك بي ربط يا با ربط ميگن،دست ميزنن،لحن صداشونو عوض ميكنن،نتيجه اين ميشه كه مخاطب هوشيار ميشه،كلاً بگم من اسپم ها رو دوست دارم،چون ماها صد نفر نيستيم!! نظراتتون از نظر من اسپم نيست...

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۲-۱۵, ۱۱:۵۸ بعد از ظهر
میدونی من چی پیشنهادی میدم که اصلا این تاپیک پیشنهاد ها رو ... بیخیال !
هیچ جای اسپم نکته ی جالبی نداره که بخوایم در موردش بحث و تبادل نظر کنیم !

اصلا یه کاری کنید ! پستهای تاپیک بیا تو بگو چه حسی داری رو به حساب نیارین ! (مثل قدیما) این طوری دیگه اسپم نمیشه !
یکی ادغام کنه ! این دوتا را

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۱۶, ۰۹:۴۴ قبل از ظهر
هیچ جای اسپم نکته ی جالبی نداره که بخوایم در موردش بحث و تبادل نظر کنیم !
اینکه صورتی های سایت مدام تذکر میدن که اسپم ندید، نکته ی جالب اسپمه!! و جای بحث داره! که باید بابت اسپم ها یه فکرری بشه...!!

ali_p
۱۳۹۰-۰۱-۲۶, ۰۳:۰۰ قبل از ظهر
مدیران عزیز لطفا شکلک ریسه رفتن روی زمین رو به شکلک ها اضافه کنید خیلی لازمش داریم

http://www.helpbytes.co.uk/images/mess6/smileys/24.gif =)) Rolling on the Floor

چند تا دیگم اضافه کردید خوبه.ولی این یکی واقعا جاش خالیه