ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت پیشرفت شما

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۰۳:۲۹ بعد از ظهر
نمیدونم قبلا همچین تاپیکی بوده یا نه ! اما فکر کنم به همچین چیزی نیاز هست !
دوستان رکوردهای خودشون رو به همراه تکرار هایی که میزنند اینجا بنویسند . این کار باعث میشه که بقیه هم از پیشرفت شما مطلع بشند .

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۰۳:۳۴ بعد از ظهر
اول از خودم شروع میکنم :
پرس سینه هالتر 75 کیلو - 6تکرار
پرس بالا سینه ماشین 90 کیلو 10 تکرار
پرس زیر سینه هالتر 50 کیلو 8 تکرار
پرس سینه و بالا سینه دمبل 20-23 کیلو 10 تکرار
پرس سرشانه دمبل 18 کیلو 10 تکرار با سوپر نشر 13 کیلویی 12 تکرار
جلوبازو هالتر 35 کیلو 10 تکرار
جلوبازو دمبل 18-20 کیلو 10 تکرار
پرس پا 130 کیلو 14 تکرار
جلو پا ماشین 130 کیلو 12 تکرار
پشت بازو سیم کش 50 کیلو 10 تکرار
پشت بازو هالتر خوابیده به زور 10 کیلو !

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۰۳:۵۴ بعد از ظهر
من تا حالا دنبال رکورد نبودم و وزنه هایی رو انتخاب میکردم تا ایتم هام رو کامل بزنم
پشت بازو سیم کش 45 کیلو میزنم ولی رکورد نیست
پشت بازو هالتر خوابیده بدون هالتر 24 کیلو تکرار ایتم ها هم 4 سته
مابقی رو ثبت میکنم . اعلام میکنم
اینم گفته باشم من اماتور هستم و خجالت هم نمیکشم که بدنم ضعف داره یا وزنه کم میزنم اومدم که خودم رو بسازم و برام هم مهم نیست

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۰۴:۴۳ بعد از ظهر
خیلی زیبا میشد اگر تایپیکی باز میشد و میزان فعالیت کاربران و پیشرفتشون نسبت به تعداد پست هایی که در سایت میدن در شکل یک نمودار میله ای زیبا نشان داده بشه تا همه از فعالیت دوستان مطلع باشند.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
پرس سینه هالتر بدون احتساب میله 120 کیلو 3 تکرار
بالاسینه هالتر 90 کیلو بدون احتساب میله 6 تکرار
انواع سینه با دمبلهای 30 کیلوئی تکرارهای 8 تایی
جلو بازو هالتر 60 کیلو بدون احتساب میله 5 تکرار
جلو بازو دمبلهای 25 کیلوئی 6 تکرار
پشت بازو هالتر خوابیده 60 کیلو بدون احتساب میله 8 تکرار
پرس پا 200 کیلو 8 تکرار
اسکوات بدون احتساب میله 110 کیلو 4 تکرار
سیم کش ها رو هم که اصلا حساب نمیکنم

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۱۰:۳۱ بعد از ظهر
افشین جان این اعداد رو گفتی دیگه کسی روش نمیشه بیاد رکورد بنویسه که ؟:پوزخند:
1- پرس سینه هالتر بدون احتساب میله 100 کیلو 1 دونه تازه جونمم بالا میاد
2- پرس بالا سینه هالتر بدون میله منظورم احتسابشه :پوزخند: 80 کیلو 2 تا زدم آخرین بار
3- دمبل 30 کیلویی میزنم برای سه حالت سینه
4- جلو بازو هالتر ایستاده 50 کیلو 8 تکرار
5- دمبلم 23 کیلو زدم 8 تکرار
6-پشت بازو هالتر خوابیده 40 کیلو 4 تکرار
7- پا هم چند وقت یبار میزنم رکوردی در دست نیست
البته تمام این رکوردا بستگی داره چه وقتی حرکت رو بزنی . من اینا رو همه حین تمرین نوشتم نه به صورت تک

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۱۰:۳۹ بعد از ظهر
نه بابا حجت جان
بچه بودم بیشتر بود رکوردام :خنده:
اونوقت یارو که ادعای پاور کار بودن میشد باورش نمیشد 160 تا پرس زدم
پس اگه بشنوه من یه مدت پشت بازو هالتر پرسی رو 120 میزدم لابد میگه این افشینه دیگه خیلی خالی بنده
البته متذکر میشم اون زمان 107 کیلو وزنم بود
اما این رکوردها مال الانمه
محسن الان میاد میزنه رو دست همه.....نگاه کن حالا

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
با سلام دوستان منم بازي :بامزه:
وزنم 63/5هستش حالا نميدونم ركوردام چطوره:متفکر:
پرس سینه هالتر 65 کیلو - 4تکرار (آخرش كمكي)
پرس بالا سینه ماشین 55 کیلو 6 تکرار
پرس سینه و بالا سینه دمبل 20 کیلو 8 تکرار
پرس سرشانه دمبل 20 کیلو 8 تکرار
جلوبازو هالتر 30 کیلو 8 تکرار
جلوبازو دمبل 15 کیلو 6 تکرار
پرس پا 160 کیلو 8 تکرار
پشت بازو سیم کش 55 کیلو 8 تکرار

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۱۳, ۱۲:۱۲ قبل از ظهر
آقا با چه رویی من رکوردامو بگم؟:نمیبینم:
پرس سینه هالتر : 100 کیلو 4 تکرار
پرس بالا سینه هالتر : 85 کیلو 6 تکرار
بالا سینه و پرس سینه با دمبل با دمبل 35 کیلویی 8 تکرار
جلو بازو هالتر : 45 کیلو 8 تکرار
پشت بازو هالتر خوابیده 45 کیلو 8 تکرار
یه حرکت اختصاصی دارم که خیلی باهاش حال میکنم سرشونه پرسی با دمبل الان سنگین ترین دمبل باشگاه 45 کیلویی بدون کمک 10 تکرار اجرا میکنم باهاش ولی فکر کنم سنگین تر هم جا داشته باشه:پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۳, ۰۸:۳۷ قبل از ظهر
مهم فقط ثبت رکورد ها هستش دوستان خوبم
و قراره اگه بیشتر شد همینجا اعلام کنیم
و اینم بگم که تو این ورزش به قول یه عزیزی
کسی رو سن نمیاد بگه چون شما فلان قدر پرس سینه میزنی پس شما اولی!!!!!
ماشالا همه بدنای به این قشنگی دارین......پس رکورد ها مهم نیستن......جی کاتلرم اینجا (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3952-با-کاتلر-در-میزگرد-کاملا-وزنه-ای!!&p=35949#post35949) اینو گفته

amirkia
۱۳۸۹-۰۹-۱۳, ۰۹:۰۰ قبل از ظهر
وزن 90 كيلو گرم
پرس سينه با هالتر 110 كيلو 8 حركت
اسكوات پا هالتر 170 كيلو گرم 8 حركت
پرس پا 300 كيلو گرم 8 حركت
سرشانه هالتر 80 كيلو 8 حركت

Mohsen
۱۳۸۹-۰۹-۱۳, ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
والا من زیاد بفکر رکورد زدن نیستم اما در حین حال تغریبا همیشه سعی کردم سنگین تمرین کنم...تازه بماند که خیلی وقتایی که همین گونه تمرین میکردم اصلا برنامه ریزی درستی نداشتم از همه لحاظ...مثلا بعد از 10-15 ساعت که هیچی نخورده بودم یک وعده غذایی +ویتامین سی میخوردم و حدود یک ساعت بعدش به همین صورت میرفتم خودکشی!

پرس سینه حدود 150
بالا سینه 110-120
جلو بازو هالتر 60
پشت بازو خوابیده با هالتر ez از 100 کیلو هم رد کرده !!! یک بار یادمه هالتر دیگه جا برای سنگ نداشت! اون لحظه برای اینکه یکی فقط وزنه رو بلند کنه بده دستم هم مشکل داشتیم !
برای سینه و بالا سینه دمبل هم باشگای ما سنگین ترین دمبلش 40 کیلویی هستن که با اونا راحت میزدم که روی هم میشه 80
اسکوات حدود 180
پرس پا دستگاه حدود 405
سرشانه هالتر پشت حدود 100
حرکت زیر بغل پلاور هم چون برام جالبه میگم... در بالا هم گفتم دمبل سنگین ترینش 40 کیلویی هستن که اینو راحت میزدم برای همین با دو تا دمبل 30 کیلویی که جمعا میشد 60 کیلو میزدم.با دوتا دمبل تعادلش سخته.البته اینو در زمانی که شرایط زیاد خوبی نداشتم میزدم که تغریبا فشار زیادیم روم میامد.ولی اگه زمانی که در شرایط بهتری بودم فکر کنم 80 کیلو رو راحت میتونستم بزنم
دستگاه ها هم تغریبا همه شو (جز یکی دو مورد)رو سنگین ترین میزدم

اینایی که الان یادم آمد رو گفتم اما اینا رکورد نیستن و در زمانی که در بهترین شرایط بودم و معمولا درآخرین ست اون حرکت میزدم.این حرکات رو هم بستگی به نوع حرکت بین 5 تا 12 تکرار زدم.و معمولا در این دوران حدود 115 کیلو بودم

ولی بازم میگم واقعا زیاد بفکر رکورد زدن نبودم فقط همیشه دوست داشتم تمرین سنگینی داشته باشم.مهم اینه بیشترین فشاری که باید رو عضله وارد بشه بیاد حتی خوشا بحال عضلاتی که با وزنه کمتری ارضا میشن!!!

ali500
۱۳۸۹-۰۹-۱۳, ۰۷:۰۲ بعد از ظهر
عجب سنگین کار میکنید شما .
من که پرس سینه بیشتر از 90 کیلو نزدم .
البته 6 تا .
جلوبازو هم با هالتر بیش از 45 نبوده .

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۳, ۰۷:۵۳ بعد از ظهر
سنگین نیست علی جان...عادت شده :لبخند:
علی تبریزی رو تو فیزیک تی وی دیدی میخواست بالاسینه بزنه؟؟؟
120 کیلو رو راحت و صرفا جهت اموزش داشت جابجا میکرد .

مگه داستان پیرزنه رو نشنیدی که یه گوساله کوچولو داشت
غروب که میشد بغلش میکرد میبردش تو طویله
روزها همینطور گذشت تا اینکه این گوساله شد گاو...
اما پیرزن براش عادت شده بود که گاو رو بغل کنه و ببره تو طویله!!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۰۹:۰۳ بعد از ظهر
والا پیشرفت که نمیشه گفت
اما امروز تکرار رکورد قبلی بود اما با دست آسیب دیده
پرس سینه هالتر بدون احتساب میله 120 کیلو بازم متاسفانه 3 تکرار
پرس سینه با دمبل های 40 کیلوئی 8 تکرار
بالاسینه 100 کیلو 6 تکرار ( بدون احتساب میله )
البته متذکر بشم که من بالاسینه و سینه رو توی یکروز نمیزنم
منتظر رکورد های جدید شما عزیزان هستیم :گل رز:

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۰۹:۳۲ بعد از ظهر
بابا ایول افشین جان
ما حالا حالا هاباید عرق بریزیم تا به این حد برسیم من متاسفانه وزنه ندارم تا رکورد گیری کنم رکوردی که دارم فعلا
پرسها 60 کیلو دارم ایتم میزنم بیشتر میتونم ولی بی وزنه ای دیگه:خجالت:
بچه ها یک زحمت هم بکشید سایز عضلات هم به رکوردها اضافه کنید ببینیم بدنها چجوریه تا یک رقابت هم بشه
من امروز سایز زدم میگذارم امیدوارم همگی همکاری کنید.
دور ساعد:32.5
بازو:42
دور سینه و زیر بغل:103
ساق پا:42
ران جائیکه عضله دو تیکه هست رو زدم:52
شکم(ای مصیبت)102
شکم من دیگه ازاین باریکتر نمیشه پدرم رو در اورده

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۰۹:۴۲ بعد از ظهر
ایمان جان میتونی از یکی کمک بگیری؟؟
همون 60 کیلو رو بذار ، به حریف تمرینی بگو میله رو فشار بده روی سینت و شما هم با کنترل و ممانعت ببرش پائین
من هرچی گشتم متر رو ندیدم تو خونه :لبخند: سایزم رو میزنم میگم
اما فقط میدونم دور بازوم الان 45 تا هستش با دم
میدونم اینجا جای توضیح این مطلب نیست اما چون حرفش شد با اجازه دوستان مطرحش میکنم
بعد از تمرینات شکم حتما این حرکت چرخش کمر با چوب رو اجرا کنید
هم به باریکتر شدن کمر کمک مکنه و هم عضلات کنار شکم رو میسازه
یه چوب ( چوب دسته طی رو فرض کن ) بذار روی گردنت....مبادا از هالتر استفاده بشه
و روی یه نیمکت بشین ، ضمن صاف نگه داشتن کمر ، به طرفین بچرخین
این تمرین رو که هوازی هم محسوب میشه رو به مدت ده دقیقه ( بعدا بکنش یک ربع ) اخر تمرین اضافه کن

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۷:۱۵ بعد از ظهر
باشه افشین جان ممنون امتحان میکنم
و این تمرینات شکم رو بهم داده بودی هنوز جواب نداده دو هفته دیگه دو ماه میشه که ازت برنامه جدید گرفتم ان شاالله چند تا عکس میگیرم و میگذارم هم نظرتون رو بدید هم برنامه جدید

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۸:۰۴ بعد از ظهر
سلام
امروز در حرکت پرس سینه رکوردمو افزایش دادم!
پرس سینه هالتر 72کیلو 3 تکرار بیشتر هم فک کنم میتونستم بزنم انشاالله هفته بعد!

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۰۳, ۰۸:۱۴ بعد از ظهر
طی مراسم باشکوهی دیروز دو تا وزنه 15 کیلویی گرفتم و رفتم برای ثبت رکورد پرس سینه کل وزنه هایی که تونستم رو هالتر جا بدم شد74 کیلو تونستم 10بار تکرار بزنم فکر میکنم تا بالای 80رو هم بتونم بزنم به امید یارانه جدید تا بریم وزنه اضافه کنیم

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۳, ۱۰:۰۷ بعد از ظهر
پرس سینه 30 کیلو نمی دونم میله هالتر یا بقول مربیم هارتل چند کیلوئه
جلو و پشت پا 45 کیلو
پرس سینه دمبل 10 کیلو(هر دمبل)
سیم کش 30 کیلو
پرس پا نداریم
اسکات هالتر هم 20 کیلو
:پوزخند:47 کیلو ام:سوت:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۱:۵۲ بعد از ظهر
ماشالا...ماشالا :تشویق:
از خیلی مردای تو باشگاه ما بیشتر میزنی بابا

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۰۸:۱۸ بعد از ظهر
حرکت پرس سینه =5 کیلو افزایش 77 تکرار=2

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۰-۲۲, ۱۱:۵۸ بعد از ظهر
پلاور رو از 30 کیلو کردم 33 کیلو (!)

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۰۳:۰۲ بعد از ظهر
پرس سینه تو سوپر ست 60 کیلو میزنم
پلاور 35 کیلو
البته اگر خدا بخواد از ماه اینده میرم باشگاه بعد ایتمها رو با اوزان دقیقش خدمتتون اعلام میکنم
نمیدونم چرا دوستان تمایل ندارند سایز عضلاتشون رو با رکوردهاشون اینجا اعلام کنند.؟

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۰۴:۳۷ بعد از ظهر
من پرس سینه هالتر آخرین بار 4 ماه پیش زدم 110 5تکرار الان که دستگاه میزنم 113 کیلو 6 تکرار.آخرین وزنه دستگاه هست دیگه بیشتر نداره کلا اکثر دستگاه ها رو آخرین وزنه میزنم مثل زیر بغل-H .یا یکی و دوتا وزنه مونده به آخر مثل پشت و جلو بازو.بالا سینه دمبل دیشب وزنه 40 کیلویی 8تا زدم همه این رکوردها مال همین زمانی هست که تو رژیم هستم و استروئید هم که تا حالا مصرف نکردم.وزنم الان 88 قدم هم 182 دور بازو هم در حال حاضر 41 ولی قبل رژیم 44 بود:گریه:البته الان خوش فرمتره.سابقه تمرین هم 2.5 سال

yah
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۰۶:۴۸ بعد از ظهر
دیروز 260 کیلو لیفت کشیدم یعنی 240 کیلو وزنه و 20 کیلو میله هالتر روی اسکات و ددلیفت به راحتی به رکوردام اضافه میکنم اما امان از پرس سینه پرس سینه به زور ماهی 5 کیلو به رکوردم اضافه کنم طلبه شدم برم مسابقات لیفت کشی شرکت کنم اقا کسی از کارت بیمه ورزشی اطلاع داری چطوری میشه گرفت چون برای شرکت تو تمام مسابقات زده داشتن کارت بیمه ورزشی الزامی میباشد.نمیدونم چرا مربیه این باشگامون یه جوریه وقتی لیفت میکشم هی میاد دور و بر من میپلکه میگه اقا چند ست داری اقا کی تموم میشه دیگه اعصابمو خورد کرده فکر نکنم دیگه این باشگاه برم میخوام یه چند ماه تو خونه تمرین کنم تو باشگاه تا میخوایم گرم شیم میان جمع میشن اقا کی تموم میشه اقا چند ست مونده .خدا رو شکر خونه ما یه زیر زیمن داره 40 متر و توش انواع میله هالتر و میز پرس و دارم فقط وزنه کم دارم الان چند روزه افتادم دنبالش میخوام 4 تا صفحه 25 کیلویی بخرم ولی بی مروتا قیمت و خیلی کشیدن بالا دیروز قیمت کردم کیلویی 1280 تومن شده بود فکرشو کنید همین چند وقت پیش 800 بود نمیدونم علت بالا رفتن وزنه چیه حالا دارم تو جمعه بازار همشهری میگردم شاید کسی وزنه برای فروش داشته باشه یه بار 120 کیلو وزنه از همین اگهیا خریدم 60 هزار تومن یعنی به قیمت الان مفت..اقا دمتون گرم اگر کسی نحوه گرفتن کارت بیمه ورزشیو میدونه یا همین جا بگه یا پیغام خصوصی بهم بده

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۰۷:۲۲ بعد از ظهر
تو پیغام خصوصی توضیح دادم نحوه گرفتن کارت رو
خیلی خوب لیفت میکشی دوست عزیز
چند کیلوئی شما؟؟
رکورد بقیه حرکات رو هم برامون بگو
اما من خوب نمیتونم لیفت بکشم و گریپ ( پنجه ) های ضعیفی دارم

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۱۱:۱۸ بعد از ظهر
سایز عضلاتم رو هم میزارم ! اما الان حوصله اندازه گیری ندارم ! راستی من الان تو فرآیند صاف کردن شکمم ! (برعکس شش تیکه کردن !!! ) حالا بعدا براتون علتش رو میگم !

yah
۱۳۸۹-۱۰-۲۴, ۱۰:۲۸ قبل از ظهر
تو پیغام خصوصی توضیح دادم نحوه گرفتن کارت رو
خیلی خوب لیفت میکشی دوست عزیز
چند کیلوئی شما؟؟
رکورد بقیه حرکات رو هم برامون بگو
اما من خوب نمیتونم لیفت بکشم و گریپ ( پنجه ) های ضعیفی دارم
ممنون اقا افشین بابت راهنماییت من الان وزنم 119 کیلو هست و رکورد اسکاتم 270 هست ولی متاسفانه رکورد پرس سینم 170 کیلو بیشتر نیست که با توجه به رده وزنی من رکورد پایینیه همه این رکوردا رو با احتساب 20 کیلو وزن میله هالتر گفتم یعنی بدون محاسبه وزن میله هالتر 250 کیلو اسکات و 150 کیلو پرس سینه.البته یه اصیب دیدیگی قدقیمی تو کتفم باعث میشه نتونم اونطور که باید سینه تمرین کنم.راستی اگر مشکلت پجست از بند لیفت استفاده کن واقعا معجزه میکنه هیچ وقت نذار پنجه های ضعیف باعث شه قید این حرکت و بزنی استفاده از زل و پودر منیزیوم هم قدرت چنگ زنی تو چند برابر میکنه ولی مطمین ترین راه همون بند لیفته حتی فیلم تمرینی بزرگانی چون مارکوس رول و جی کاتلرم من دیدم از بند لیفت استفاده میکنن

ali_p
۱۳۸۹-۱۱-۰۴, ۱۱:۲۷ قبل از ظهر
ماشالا بچه ها.منم ركوردام رو با تمام اعتماد به نفس آخرين ركوردام رو ميذارم:پوزخند::نمیبینم:(با هم در يك شكلك) وزن 59.7
البته چند وقته ديگه ركورد بالاتنم زياد نشده اصلا.تو بعضي هاش ضعيف تر هم شدم.فعلا تمركزم روي پا هست و بالا آوردن وسط سينه
پرس سينه 85 6 تكرار (مال 2 ماه پيشه.اين چند وقت كلا پرس ديگه نزدم به خاطر برنامه فكر كنم افت زيادي كرده باشه)
اسكات 120 كيلو 8 تكرار(100 وزنه 20 ميله)(2 ماه پيش كه پا رو شروع كردم به زدن 50 ميزدم)
پرس پا 190 كيلو وزنه ديروز زدم 8 تكرار(با وزن دستگاه 210 ميشه ديگه) عجب لذتي داد(110 ركورد 2 ماه پيش)
ولي اضافه كردن ديگه خيلي سخت شده واسم.اميدوارم به استپ بدني نرسم.

eiman
۱۳۸۹-۱۱-۱۱, ۰۷:۵۴ بعد از ظهر
ایتم های که امروز زدم البته رکورد نیست چون بیشتر هم میزنم ولی از خونه که کار میکردم بیشتر زدمشون
ایتمها رو بطور کامل اجرا کردم یک مدت که روم زیاد شد رکورد هم ثبت میکنم میترسم الان بگن طرف نیومده میخواد خودش رو نشون بده
پرس سینه 75
پرس سینه دمبل + قفسه 22
اور کراس 21
جلو بازو دمبل 22
جلو بازو هالتر بدون میله 40

ali_p
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۱۰:۰۴ بعد از ظهر
سلام سلام بازم من اومدم.امروز رکورد پرس پام رو زیاد کردم.اونم 40 کیلو نسبت به جلسه قبل.240 کیلو وزنه.ولی اسکات رو چون زیاد میکنم کمرم میلرزه زیاد نکردم هنوز.

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۱۱:۵۲ بعد از ظهر
افرین.....افرین:تشویق:
وزنه کمی نیست....ماشالا
فقط کمربند و زانوبند فراموش نشه....صاف نکردن زانو هم که فکر کنم خودت اوستا باشی!!:چشمک:
منم دیشب 240 کیلو رو 4 ست 6 تایی پرس کردم و راضی بودم

ali_p
۱۳۸۹-۱۱-۲۰, ۱۲:۵۴ قبل از ظهر
کمربند که همیشه میبندم حتی موقع بازو هالتر:نمیبینم:.واسه این هم عضلات شکمم که کمربند طبیعی بدنم هست رشد نکرده.البته ازین کمربند چرمی قدیمی ها.زانو بند هم نمیبستم چون فکر میکنم یه جور تقلب هست ولی چشم ازین به بعد میبندم.بله استادی مثل شما آدم رو راهنمایی کنه و آدم گوش نده؟منم ست آخر پرس پا بود که تا ناتوانی کامل هفت تا تکرار شد.سعی میکنم خوب بزنم ولی حرکت زدن شما کجا و من کجا.آرزومه یه بار با هم تمرین کنیم.کچلت میکنم البته.
شنبه هم مسابقات پرس سینه هست تو دانشگاه.این زانو بندا رو ببندم به آرنجم بیشتر میزنم؟؟البته اینبار فکر نکنم دیگه بتونم اول شم:ناراحت:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۰, ۱۰:۱۵ قبل از ظهر
ای آقا.....تمرین منو شما نداره :لبخند:
پرس اگه بدون تجهیزاته که هیچ...اگه تجهیزات مجازه سوت تنت کن

ali_p
۱۳۸۹-۱۱-۲۰, ۰۲:۲۳ بعد از ظهر
سوت لباس مخصوصا که میگن بپوشی خیلی بیشتر میزنی؟؟ندارم.چنده؟؟ببینم میصرفه خرید یا نه

yah
۱۳۸۹-۱۱-۲۰, ۰۶:۳۶ بعد از ظهر
ما که جای پیشرفت داریم پسرفت میکنیم نمیدونم علتش چیه وزنم هم چند کیلو پایین رفته امروز داشتم اسکات کامل میرفتم زیر وزنه موندم انداختمش روی پایه های رک تا حالا سابقه نداشت زیر وزنه بمونم نمیدونم چه مرگم شده.اسکات کامل من که تو باشگاه خودمون تنها کسی هستم که اجرا میکنم حرکت خیلی خوبیه نمیدونم چرا کسی اسکات رو به صورت کامل اجرا نمیکنه

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۰, ۰۷:۱۴ بعد از ظهر
سوت لباس مخصوصا که میگن بپوشی خیلی بیشتر میزنی؟؟ندارم.چنده؟؟ببینم میصرفه خرید یا نه

نه بابا برا این مسابقات ارزش خرید نداره.....150 تومنه
بعدشم هرکسی نمیتونه ازش قدرت بگیره...یپی میبینی 10 کیلو میگیره...یکی 50 کیلو!!

yah
۱۳۸۹-۱۱-۲۰, ۰۷:۱۷ بعد از ظهر
سوت دو مدل تایتان و انیزر هستکه قیمتاشون از 160 الی 170 هزار تومن شروع میشه تا 240 الی 260 هزار تومن ختم میشه اگر سوت رو درست استفاده کنی و طرز استفاده ازشو بلد باشی حتی تا هشتاد کیلو هم میتونه به رکوردت اضافه کنه ولی یاد گرفتن طرز استفاده از سوت زمان بره و ممکنه حتی یک سال طول بکشه تا طرز استفادشو بتونی یاد بگیری وقتی سوت میپوشی وزنه رو کامل نمیتونی به سینه بچسبونی و برای همین باید روی میز پل بزنی همین یاد گرفتن پل زدن خودش خیلی زمان بره در کل اگر میخوای پرس زدنو ادامه بدی و تو مسابقات شرکت کنی تما یکی بخر البته دقت کن شناسنامه دار باید باشه تا باهاش بتونی مسابقه شرکت کنی این شرکته ویستا برنا وارد کننده تمام محصولات پارو به ایرانه اینم ساتشه من خودم یه مچ بند و زانو بند ازشون خریدم راضی بودم قیمتشم خوبه میدهwww.vistaborna.com

eiman
۱۳۸۹-۱۱-۲۰, ۰۷:۴۷ بعد از ظهر
امروز زیر بغل داشتم هرچی وزنه بود تو دوتا ایتمم اجرا کردم مربی و یکی از هم باشگاهیها که بهم کمک کرده بودند کلی به به و چه چه کردند کلی حال اومدیم نزدیک بود بگیم یکی بره رو وزنه ها وایسه تا ما هی زیر بغل بزنیم.

yah
۱۳۸۹-۱۱-۲۰, ۰۸:۳۱ بعد از ظهر
امروز زیر بغل داشتم هرچی وزنه بود تو دوتا ایتمم اجرا کردم مربی و یکی از هم باشگاهیها که بهم کمک کرده بودند کلی به به و چه چه کردند کلی حال اومدیم نزدیک بود بگیم یکی بره رو وزنه ها وایسه تا ما هی زیر بغل بزنیم.
سعی کن هیچ وقت تو باشگاه جو زده نشی و تحت تاثیر حرف این و اون وزنه رو زیاد یا کم نکن اکثر کسایی که تازه میان باشگاه برای اینکه کم نیارن دوست دارن سنگین بزنن ولی فرم صحیح از بین میره شما که هدفتون پاورلیفتینگ فکر نکنم باشه ؟؟؟پس بیشتر از مقدار وزنهروی فرم صحیح تمرکز کن سنگین زدن بی خود و از روی جو گیری میتونه به مفاصل و تاندونها اصیب برسونه خود منم روزایی که تازه رفته بودم باشگاه دوست داشتم سنگین بزنم و خودی نشون بدمولی سر همین کارا جلو بازوم به شدت اصیب دید و کتف چپم هم بد جوری اصیب دید ا

eiman
۱۳۸۹-۱۱-۲۰, ۰۸:۵۱ بعد از ظهر
سعی کن هیچ وقت تو باشگاه جو زده نشی و تحت تاثیر حرف این و اون وزنه رو زیاد یا کم نکن اکثر کسایی که تازه میان باشگاه برای اینکه کم نیارن دوست دارن سنگین بزنن ولی فرم صحیح از بین میره شما که هدفتون پاورلیفتینگ فکر نکنم باشه ؟؟؟پس بیشتر از مقدار وزنهروی فرم صحیح تمرکز کن سنگین زدن بی خود و از روی جو گیری میتونه به مفاصل و تاندونها اصیب برسونه خود منم روزایی که تازه رفته بودم باشگاه دوست داشتم سنگین بزنم و خودی نشون بدمولی سر همین کارا جلو بازوم به شدت اصیب دید و کتف چپم هم بد جوری اصیب دید ا
ممنونم از گوشتزدت دوست گرامی پست بالا بنحوی یک شوخی بودجو گیر شدن از ما گذشته من تا وزنه ای که نتونم از پسش بربیام رو انتخاب نمیکنم بنحوی اجرا میکنم که صحیح بزنم من روز اول ددلیفت 95 کیلو زدم سیکل بعدش که زدم 55 کیلو بود .

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۱-۲۴, ۱۲:۱۸ قبل از ظهر
yah راست میگه سنگین نزنید زیاد چون ممکنه تو اسکوات بشینید دیگه بلند نشید بعد یکی باید بیاد جمعتون کنه :نمیبینم:

آخرین رکورد پرس سینه هم 125 زدم بدون احتساب وزن میله :لبخند:

m1982
۱۳۸۹-۱۱-۲۴, ۰۸:۳۷ قبل از ظهر
من ديروز پرس سينه 152 كيلو زدم .
راستي ديروز از رفيقم عكس انداختم خوب نشد امروز مي خوام دوباره عكس بندازم مي خوام بزارمش تو سايت

yah
۱۳۸۹-۱۱-۲۴, ۱۰:۱۰ قبل از ظهر
من ديروز پرس سينه 152 كيلو زدم .
راستي ديروز از رفيقم عكس انداختم خوب نشد امروز مي خوام دوباره عكس بندازم مي خوام بزارمش تو سايت
152 کیلو فقط وزنه؟؟یا با وزن میله در هر دو صورت رکورد خیلی خوبیه خودتون به تنهایی و با دامنه کامل حرکت و میزنید؟؟ یا با یار کمکی ؟؟میبخشی این قدر سوال میکنما اخه من خیلی راجب افزایش رکورد پرس سینه تحقیق میکنم به خصوص توی سایتای خارجی یادمه شما رکورد قبلیتونو گفته بودین صد کیلو درسته؟؟ توی این چند وقته واقعا پیشرفت خیره کننده ای داشتی بهتون تبریک میگم میشه بپرسم شما از برنامه خاصی استفاده میکنین؟؟یا دارو مصرف میکنین.در هر صورت با این پیشرفت خوبتون اگر یه پیراهن پرس هم تهیه کنید قطعا میتونید تو مسابقات پرس سینه مقام بیارید .البیته تمام این حرفا به شرطیه که خودتون به تنهایی و بادامنه کامل حرکتو بزنید در هر صورت براتون ارزوی موفقیت میکنم

m1982
۱۳۸۹-۱۱-۲۴, ۱۰:۵۵ قبل از ظهر
152 کیلو فقط وزنه؟؟یا با وزن میله در هر دو صورت رکورد خیلی خوبیه خودتون به تنهایی و با دامنه کامل حرکت و میزنید؟؟ یا با یار کمکی ؟؟میبخشی این قدر سوال میکنما اخه من خیلی راجب افزایش رکورد پرس سینه تحقیق میکنم به خصوص توی سایتای خارجی یادمه شما رکورد قبلیتونو گفته بودین صد کیلو درسته؟؟ توی این چند وقته واقعا پیشرفت خیره کننده ای داشتی بهتون تبریک میگم میشه بپرسم شما از برنامه خاصی استفاده میکنین؟؟یا دارو مصرف میکنین.در هر صورت با این پیشرفت خوبتون اگر یه پیراهن پرس هم تهیه کنید قطعا میتونید تو مسابقات پرس سینه مقام بیارید .البیته تمام این حرفا به شرطیه که خودتون به تنهایی و بادامنه کامل حرکتو بزنید در هر صورت براتون ارزوی موفقیت میکنم
سلام دوست عزيز
اره داداش من گفته بودم 100 كيلو زدم درسته و الان 152 كيلو با ميله هالتر
نمي دونم مطالبي كه من نوشتم رو ديديد يا نه . گفتم چند ماهي باشگاه باشگاه نرفتم به علت عمل چشام تقريبا 6 ماه من ركورد پرس سينم قبل عمل 178 كيلو با احتساب ميله هالتر بود كه برا مسابقات پرس سينه هم ثبت نام كرده بودم روزي كه من رفته بودم اصفهان مسابقات تو كرج برگزار شد و مربيم با من تماس گرفت گفتم مسافرتم .من هيچ دارويي مصرف نكردم و مخالف اين جور مواردم . من سابقه باشگاهم 10 ميشه و تا حالا فقط يك بار اونم سه سال پيش رفتم دوره . نمي گم بدم مياد دوست هم دارم برم دوره مسايلي باعث شده دوره نرم اما با رفيقم تصميم گرفتيم بعد عيد بريم يه دوره خوب .

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۵, ۱۱:۰۸ قبل از ظهر
حجت رکورد منو زدیا ناقلا :صلح:
اما دیشب زیر بغل هالتر خم رو 90 تا بدون حساب کردن میله 6تا زدم
چون از پشت خودم خوشم نمیاد و نمیدونم بخاطر چیه..... ضخیم نیست

ali_p
۱۳۸۹-۱۱-۲۶, ۰۳:۱۹ بعد از ظهر
سلام.کمرنگ شده بودی تو سایت افشین جان.ضخامت عضلات پشت سخت بدست میاد(جمله خودته که بهم گفتی)پس بیشتر تلاش کن حتما نتیجه میگیری:صلح:اینم جمله من:پوزخند:.نشد نداریم خصوصا اگه واقعا بخوای اونم تو بدنسازی

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۶, ۰۳:۴۰ بعد از ظهر
مخم گیر 3 تا برنامه سخت بود
یکیش رو نوشتم و مونده 2 تاش که شامل برنامه خودت میشه :پوزخند:
اره سخت بدست میاد ضخامت پشت...اما مال من دیگه خیلی لجباز شده

ali_p
۱۳۸۹-۱۱-۲۶, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
ولی لجبازتر از خودت که نیس.هست؟ببینیم صخره شما چه طور میشه .نم که همیشه آخرم:پوزخند:مال داداشم رو بنویس کشت منو.مال خودم رو آخر آخری بده.دمت گرم.اون اشکال بود گفتم تو سینه داشتم مربوط به بالاتر رفتن سطح شونم نسبت به سینه در بالاترین نقطه حرکت و زاویه عقب بردن دستهام بود امروز که متفاوت زدم خیلی حال داد.دم بینظیری رو احساس کردم.راستی پرس سینه هم دوم شدم.85 کیلو بیشتر نتونستم بزنم.

eiman
۱۳۸۹-۱۲-۰۲, ۰۳:۲۴ بعد از ظهر
دیروز ایتم پا داشتم پرس پا ست اول صد تا زدم که یکی اومد و باهم کار کردیم هرچی اون وزنه اضاف کرد زد ما هم زدیم تا ست اخر که شد 200 کیلو برام وزن بالایی بود که طرف 4 تا تکرار زد بعد برگشت بهم گفت مواظب باش به خودت اسیب نرسونی ما هم جو گیر شدیم 10 تا تکرار زدیم که طرف دیگه صداش در نیاد.دفعه بعد میرم برای رکوردش.

ali_p
۱۳۸۹-۱۲-۰۴, ۰۲:۴۸ قبل از ظهر
امروز پرس پا 260 وزنه زدم البته 5 تا با یکم تقلب.دفعه بعد سعی میکنم بدون کمک دست تو بخش مثبت بزنم

m1982
۱۳۸۹-۱۲-۰۴, ۰۸:۲۴ قبل از ظهر
من ديروز پرس سينه داشتم از 100 شروع كردم تا 130 كيلو 130 رو خودم 4 تا زدم 4 تا هم با كمك يار تمرينيم زدم .
پرس بالا سينه دمبل هم ست آخر با دمبل 50 كيلو 4 تا خودم زدم 3 تا هم با كمك رفيقم .
در كل از تمرين ديروزم راضي بودم .

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۰۴, ۰۶:۵۳ بعد از ظهر
سرشانه با هالتر از جلو نشسته 100 کیلو 2 تکرار ( خودمم باورم نمیشد ) :صلح:
شراگز با هالتر 120 کیلو 6 تکرار

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۰۷, ۰۸:۴۷ قبل از ظهر
اسکوات با هالتر 150 کیلو 2 تکرار ( البته رکورد چشمگیری نیست )
حجتو بیا که رکوردت رو زدم :صلح:
ولی یار کمکی من مثل پلیس آهنی پشتم بود و هوامو داشت :قلب:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۲-۰۷, ۰۱:۲۸ بعد از ظهر
اسکوات با هالتر 150 کیلو 2 تکرار ( البته رکورد چشمگیری نیست )
حجتو بیا که رکوردت رو زدم :صلح:
ولی یار کمکی من مثل پلیس آهنی پشتم بود و هوامو داشت :قلب:

هر وقت تونستی 2 دقیقه با این وزنه بشینی نگاه اطراف کنی بعد رکورد زدی :پوزخند:
ایول :گل رز: ایشا... روزی 200 تایی

مهدی قلندری
۱۳۹۰-۰۲-۰۸, ۰۹:۱۵ بعد از ظهر
سلام دوستان
اسکوات پا 250 زدم 2 تکرار البته هنوز راضی نیستم دارم افزایش رکورد می دم
ددلیفت 275 رو 4 تکرار
فعلا دارم افزایش قدرت می دم

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۰۸, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
ماشالا آقا مهدی :تشویق:
مهدی جان در حال حاضر چند کیلوئی؟
مسابقات پاور شرکت نمیکنی؟

مهدی قلندری
۱۳۹۰-۰۲-۱۰, ۱۲:۳۶ بعد از ظهر
ماشالا آقا مهدی :تشویق:
مهدی جان در حال حاضر چند کیلوئی؟
مسابقات پاور شرکت نمیکنی؟
ممنونم افشین جان :گل رز:
راستش دارم رو قدرتم کار می کنم
یه سفر خارج از کشور دارم اگر با سفرم تداخل پیدا نکنه 100% با آمادگی کامل شرکت می کنم چون الان آماده هستم از هر نظر :صلح:
الان وزن 110 است

abbasmoma
۱۳۹۰-۰۲-۱۰, ۱۱:۱۹ بعد از ظهر
ماشالله آقا مهدی :تشویق: یه تشکر کافی نبود
انشالله که همیشه موفق و سالم باشی
آرزوی موفقیت:گل رز:

abbasmoma
۱۳۹۰-۰۲-۱۰, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
دد لیفت امروز امتحانی بعد 1 سال 170 تا
حقیقتش بیشترشو می ترسیدم
اسکوات رو اسمیت زدم 120 تا وزنه یه بار نشستم ، البته گفتن کم نشستی و 90 درجه نشدی قبول نیست :سوت:
:گل رز:

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۰۸:۰۵ بعد از ظهر
200 کیلو لیفت

Ahoora
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
200 کیلو لیفت

آ ماشالا:صلح:

زیر بغل هالتر خم مچ برعکس 85 کیلو

love4ever
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۰۹:۳۹ بعد از ظهر
من هم پرس سینه هالتر 70 کیلو
پرس سینه دمبل 60 کیلو
بالا سینه ام ضعیفه ! بالاسینه هالتر 60 کیلو
بالا سینه دمبل 40 کیلو!!!!!!
جلوبازو هالتر 25 کیلو
پشت بازو هالتر 30 کیلو
آقا افشین سرشونه هام به نظرم خیلی قوین به نظر شما چی؟؟؟
سرشانه هالتر از جلو 40 کیلو
سرشانه هالتر از پشت 35کیلو
پاهامم قوی ان!!!!!پرس پا 230 کیلو
اسکوات 70 کیلو (گاها 80 کیلو)
جلو پا هم آخرین وزنه رو میزنم
من خیلی بدشانس هستم چون پایین تنه ام بسیار بسیار بسیار خوشگل تر و زیبا تر از بالا تنه ام هستش و جای تاسف داره

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۰۹:۴۵ بعد از ظهر
نیما پرس پا رو که خیلی خوب میزنی :تشویق:
اما اسکوات رو کلا 80 میزنی؟
هالتر رو حساب کردی یانه؟ برای رکورد گیری هالتر رو حساب کنید
درضمن خوشحال باش که پاهای خوبی داری..خیلیا حسرتشو دارن
یه عکس هم توی قسمت مربوطه بذار لذت ببریم

love4ever
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
نه وزن میله رو نگرفتم ولی با میله حرفه ای میزنم
آقا افشین نگفتی داداش سرشونه رو چه جوری میزنم ؟ خوبه؟
چشم حتما ما کوچیکتیم داداش به نظرت با این سنم که تازه رفتم 17 خوب میزنم؟

hamidbarca
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
من هم پرس سینه هالتر 70 کیلو
پرس سینه دمبل 60 کیلو
بالا سینه ام ضعیفه ! بالاسینه هالتر 60 کیلو
بالا سینه دمبل 40 کیلو!!!!!!
جلوبازو هالتر 25 کیلو
پشت بازو هالتر 30 کیلو
آقا افشین سرشونه هام به نظرم خیلی قوین به نظر شما چی؟؟؟
سرشانه هالتر از جلو 40 کیلو
سرشانه هالتر از پشت 35کیلو
پاهامم قوی ان!!!!!پرس پا 230 کیلو
اسکوات 70 کیلو (گاها 80 کیلو)
جلو پا هم آخرین وزنه رو میزنم
من خیلی بدشانس هستم چون پایین تنه ام بسیار بسیار بسیار خوشگل تر و زیبا تر از بالا تنه ام هستش و جای تاسف داره
نیما جان این حرکات سینه دمبل ها رو مجموع گفتی یا سر جمع؟آخه دو تا دمبل 60 کیلویی من راستش تا حالا کسی ندیدم به این سنگینی بزنه ولی از اونطرف پرس سینه رو 70 برنه که وزنه سبکی هست.یا بالا سینه هم همینطور.بیا یه شفاف سازی کن:پوزخند:

love4ever
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۱۰:۰۸ بعد از ظهر
داداش من نمیدونم چه جوری بهت توضیح بدم؟
ولی من کلا قدرت پرس تختم از پرس بالام بیشتره
خوب مشخصه که ما وزنی که با هالتر میزنیم بیشتر از وزنیه که با دمبل میزنیم
من هم پرس سینه هالتر رو 70 کیلو میزنم (3تکرار) ولی دمبلش رو دوتا دمبل 30 کیلویی (یعنی 60 کیلو) پرس می کنم
اما بالا سینه هالتر که ضعیفم رو به زور 60 تا میزنم (الانم نمیزنم چون تو برنامم نیست) و دمبلش رو دو تا 20 کیلوئی (یعنی 40 کیلو) میزنم اما باز میتونم دوتا 25کیلوئی (یعنی 50 کیلوئی) بزنم
بعدش دیگه قدرت سرشانه ام به نظرم عالیه (شایدم کم باشه) و همچنین به نظرم پشت بازوم و به ویژه پایین تنم بسیاز تنومند هستن

hamidbarca
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
من فکر کردم دو تا دمبل 60 کیلویی که میشه 120 کیلو میزنی.برای همین فکر کردم شاید داری اشتباه میزنی ولی حالا فهمیدم دو تا 30 تا میزنی.ولی به نظرم با توجه به سنت همون 30 تا هم عالیه چون دمبل یه جوری که اکثرا نهایت 40-45 میزنن.

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۱۰:۳۵ بعد از ظهر
نه وزن میله رو نگرفتم ولی با میله حرفه ای میزنم
آقا افشین نگفتی داداش سرشونه رو چه جوری میزنم ؟ خوبه؟
چشم حتما ما کوچیکتیم داداش به نظرت با این سنم که تازه رفتم 17 خوب میزنم؟

خب همه ما با میله استاندارد میزنیم دیگه :لبخند:
سرشانه هالتر هم اگه سر جمع 40 میزنی ( هر طرف 20 کیلو ) خیلی چشمگیر نیست
اما اگه هر طرف 40 میذاری باید احسنت گفت
آره با این سن خوب وزنه میزنی..باریکلا

کاویانی
۱۳۹۰-۰۲-۱۶, ۰۳:۴۶ بعد از ظهر
210 کیلو پرس سینه زدم البته بدون مکث 220 رو هم میزنم ولی چون برای مسابقه پرس باید مکث کنی من همون 210 رو در نظر میگیرم دارم خودمو برای مسابقات پرس سینه بدون لوازم که اسمش راو هست اماده میکنم 30 اردیبهشت یه مسابقه تو دماونده البته فکر نکنم سطحش زیاد بالا باشه ولی میخوام با تمام قوا خودمو محک بزنم

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۱۶, ۱۰:۴۰ بعد از ظهر
کاویانی جان چند کیلوئی شما؟
امروز فکر کنم مسابقه پرس RAW بود ( استان تهران )
محل مسابقه رو متاسفانه خبر ندارم اما 2 تا از هم باشگاهیا رفتن
خودت رو برسون که کشوری و بعدشم اسیایی نزدیکه

love4ever
۱۳۹۰-۰۲-۱۷, ۰۴:۵۰ بعد از ظهر
ماشالله کاویانی جان
داداش منم میخوام بیام پاورلیفتینگ نمی دونم میتونم یا نه؟
الان چند ساله کار میکنی؟
اول های کارت چند تا پرس می کردی؟
چیا میخوری (چه مکمل چه مواد غذایی)؟

کاویانی
۱۳۹۰-۰۲-۱۷, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
در حال حاظر وزنم 115 کیلو هست و برای مسابقات تو رده 120 یا بعلاوه 120 شرکت میکنم دوبار حکم سومی استان رو دارم و توی توابع استان تهرانم چند تا قهرمانی دارم که البته از نظر خودم اصلا ارزشی ندارن چون مسابقات توابع به شدت سطح پایین هستن

کاویانی
۱۳۹۰-۰۲-۱۷, ۱۰:۴۰ بعد از ظهر
ماشالله کاویانی جان
داداش منم میخوام بیام پاورلیفتینگ نمی دونم میتونم یا نه؟
الان چند ساله کار میکنی؟
اول های کارت چند تا پرس می کردی؟
چیا میخوری (چه مکمل چه مواد غذایی)؟
خواهش میکنم داداش وزنه های ما که چیزی نیست کسایی رو میشناسم با وزن 75 الی 80 کیلو میتونن 200 کیلو پرس بزنن من رشته اصلیم بوکس بود البته تو زمانی که بوکسم تمرین میکردم با وزنه هم تمرین داشتم ولی با توجه به اینکه بوکس توی ایران هیچ جایگاهی نداره و بهش اصلا نمیرسن و حتی تا حالا یه مسابقه پخش مستقیم نداشته و خیلی مسایل دیگه تصمیم گرفتم بیام به سمت ورزش جذاب پاورلیفتینگ الان سه ساله تخصصی فقط پاور کار میکنم خوب مطمینا اول کار هیچ کس 200 کیلو یا حتی 100 کیلو هم نمیتونه پرس کنه مهم اینه که هیچ وقت نا امید نشی و به رکوردی که میزنی قانع نباشی و همیشه به خودت تلقین کن تو خیلی بیشتر ازینا میتونی پرس کنیو نکته مهم این که خودتو فقط با خودت بسنج و سعی کن هر هفته وزنه کاربردیتو افزایش بدی و یکیم این که سعی کن تمام تکرار هاتو با دامنه کامل و بدون کمک بزنی پاور لیفتینگ و توی هر سنی میشه شروع کرد و دنبال کرد کسی تو ی باشگاه ما هست که از 30 سالگی شروع کرده به پاور و الان که 35 سالشه چندین حکم قهرمانی کشور داره ولی به نظر خود من پاور توی سن رشد با توجه به اینکه هنوز مفاصل و تاندونها استقامت لازم رو ندارن ممکنه باعث بروز مشکلاتی بشه خیلیا رو میشناسم که پاورو از سن 15 الی 16 سالگی شروع کردن و حتی مقام کشوریم دارن ولی به به خاطر عدم توجه به اصول ایمنی توی سن 23 الی 24 سالگی بازنشست شدن. ولی پاور و اگه اصولی دنبال کنی تا سن 44 الی 45 سالگی هم میتونی رکورداتو افزایش بدی که نمونش اندی بولتونه که با اینکه نزدیکه 40 سالشه هنوز داره رکورداشو جابجا میکنه.در کل اگر وارد این ورزش بشه به قدری جذابیت داره که محاله بتونی ازش دل بکنی . اگر کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم کمکت کنم

shahi
۱۳۹۰-۰۲-۱۸, ۰۵:۵۳ بعد از ظهر
منم یه مدت نمی تونستم سنگین کار کنم اما تازه یه هفته ایی می شه شروع کردم به سنگین کار کردن قد 174 وزن 62

جلوبازوهالتر 35 کیلو 8 بار بدون تقلب اونم سته چهارم -پرس سینه هالتر 100 رو 1 تکرار---پرس بالا سینه دمبل 30 رو 8 بار میزنم سته سوم ----و.....................:چشمک:

samim
۱۳۹۰-۰۲-۱۹, ۰۹:۵۵ قبل از ظهر
با دستگاه 100kgs میزنم 8 تکرار کامل ، یکی دوتا هم با کمک یار تمرینیم آقای محلاتی
با دمبلم 2 تا دمبل 25 کیلوئی ،

رکورد قابل توجهی نیست ولی به هر حال رکورد من اینه!

وزنم 93kgs قدمم 175cm

eiman
۱۳۹۰-۰۲-۱۹, ۰۸:۵۴ بعد از ظهر
با دستگاه 100kgs میزنم 8 تکرار کامل ، یکی دوتا هم با کمک یار تمرینیم آقای محلاتی
با دمبلم 2 تا دمبل 25 کیلوئی ،

رکورد قابل توجهی نیست ولی به هر حال رکورد من اینه!

وزنم 93kgs قدمم 175cm
دوست عزیز با ارزوی موفقیت برای شما این رکوردهایی که نوشتی برای چه ایتمی هست اسم ایتم رو ذکر کنید.
من قبل از مصدومیت 95 کیلو پرس سینه رو سه بار تکرار زدم تا دو هفته نمیتونم برم سراغ رکورد چون میترسم مصدومیتم دوباره برگرده

love4ever
۱۳۹۰-۰۲-۱۹, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
منم امروز آیتم پرس سرشانه دمبل نشسته رو یه پله رفتم بالا و الان دو تا دمبل 25 کیلوئی (کلا 50 کیلو) رو پرس میکنم
و در ادامه حرکت پارائل رو که اولا نمی تونستم یه دونه هم برم الان با پرس بالاسینه دستگاه سوپر راحت 8 تکرار میرم
بچه ها میتونین راهنماییم کنین چه جوری رکورد بارفیکس رو افزایش بدم آخه من اولا اصلا نمی تونستم یه دونه هم برم بعد ها کار کردم تا 7 الی 8 میرفتم الان دیگه ازش سرد شدم 4 الی 5 تکرار میرم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

Ahoora
۱۳۹۰-۰۲-۱۹, ۱۰:۲۵ بعد از ظهر
همون 7 یا 8 تا خوب بود به شرط اینکه با یه یار کمکی یه دمبل بین پاهات میزاشتی بعد بارفیکس میرفتی به مرور عادت میکردی کم کم وزن رو هم بیشتر میکردی اونوقت بدون وزنه تعداد بالا هم میزنی

m1982
۱۳۹۰-۰۲-۲۰, ۱۰:۵۳ قبل از ظهر
من ديروز پرس سينه هالتر 152 كيلو رو دو تا زدم / 132 رو هم 8 تا زدم

love4ever
۱۳۹۰-۰۲-۲۰, ۰۷:۲۷ بعد از ظهر
منم تا امروز اسکوات رو 70 تا میزدم
امروز دیدم میکشه و 90 تا زدم
باورم نمیشه چه جوری یهو 20 تا بردمش بالا ولی کار خدائه دیگه چیکارش میشه کرد؟

love4ever
۱۳۹۰-۰۲-۲۶, ۰۳:۴۰ بعد از ظهر
سلام بر همه
بابا هر کاری میکنم نمی تونم به این رکورد متوسط اسکوات برسم ولی فکر کنم رسیدم
رکورد متوسط اسکوات برای 75 کیلو 127 کیلوگرمه ولی من 70 کیلوئم
دیروز رکورد اسکواتم رو از 90 بردم رو 110 کیلو!!!!
بچه ها باورتون نمیشه الان 3 جلسه است که تو هر جلسه 20 تا میرم بالا
فکر کنم جلسه ی بعد 130 تا رو راحت بالا پایین کنم
نظر شما چیه؟

eiman
۱۳۹۰-۰۲-۲۷, ۰۷:۴۶ بعد از ظهر
1)اسکات را 90 تا میزنم البته بعنوان ایتم اجرایی نه رکوردو در ست اخر
2)پرس سینه 110 تا را امروز بعنوان رکورد زدم حالت عادی 80 تا کار میکنم
3)پرس سینه دمبل 27 ایتم زدم رکورد نزدم همین امروز البته ست اخر 7 تا رفتم
4)جلو بازو 40 کیلو ست اخر میزنم رکورد نیست و بدون احتساب وزنه هالتر چون هالتر کوچیک هست و وزنش رو نمیدونم
5)پشت بازو بدون احتساب وزن هالتر کوچیک 30تا ست اخر
6)زیر بغل اچ 55 کیلو هر طرف بیشتر هم میتونم بزنم ولی خسته نمیکنم برای ایتم بعدی که مورد علاقمه
7)زیر بغل دوبل سیم کش نمیدونم وزن سنگهاش چقدره (دو مدل دستگاه هم داریم یکیش سنگهاش بزرگتره )با این دستگاه تمامی وزنه ها را تو سه ست 12 تایی میزنم فردا میپرسم و میام وزنش رو اعلام میکنم.
وزنم الان 91 هست

Ahoora
۱۳۹۰-۰۲-۲۷, ۰۹:۲۴ بعد از ظهر
جلو بازو هالتر لاری 50 کیلو 3تا تغریبا بدون تقلب البته بدون وزن میله وزنش رو نمیدوم ولی بازوهای خوبی ندارم برعکس پشت بازو

na3r
۱۳۹۰-۰۲-۲۷, ۱۱:۲۴ بعد از ظهر
آقا من وزنم متوسط 80 کیلو هست . اسکوات 140 کیلو و لیفت 160 کیلو میزنم . به نظر شما نسبت به وزنم چطوره ؟

Ahoora
۱۳۹۰-۰۲-۳۰, ۱۱:۰۶ قبل از ظهر
آقا خوبه اسکات رو خوب میزنی :صلح:

دمبل نشر از روبرو با گریه و التماس هر کدوم 20 کیلو :خنده:

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۳۰, ۱۲:۳۱ بعد از ظهر
آقا من وزنم متوسط 80 کیلو هست . اسکوات 140 کیلو و لیفت 160 کیلو میزنم . به نظر شما نسبت به وزنم چطوره ؟

خوبه آقا.... :تشویق:
ولی فکر کنم لیفت رو بیشتر هم بتونی بکشی
با همین 160 تمرین کن.....چند تکرار ( مثلا 4 تا ) بزن
بعد به مرور بیشتر کن
محمد بیگدلی( مربی اکثر بچه های قویترین مردان ) که دانش خیلی بالایی در پرورش این افراد داره
توصیه میکنه لیفت رو سبک و و با تعداد بالا بزنید
و به مرور وزنه اضافه کنید و بازهم تکرارش رو بالا ببرید

eiman
۱۳۹۰-۰۲-۳۰, ۰۶:۰۴ بعد از ظهر
1)اسکات را 90 تا میزنم البته بعنوان ایتم اجرایی نه رکوردو در ست اخر
2)پرس سینه 110 تا را امروز بعنوان رکورد زدم حالت عادی 80 تا کار میکنم
3)پرس سینه دمبل 27 ایتم زدم رکورد نزدم همین امروز البته ست اخر 7 تا رفتم
4)جلو بازو 45 کیلو 3 ست زدم وزنه هالتر چون هالتر کوچیک هو 12 کیلو اگر اشتباه نکرده باشم
5)پشت بازو بدون احتساب وزن هالتر کوچیک 30تا دو ست اجرا شد
6)زیر بغل اچ 55 کیلو هر طرف بیشتر هم میتونم بزنم ولی خسته نمیکنم برای ایتم بعدی که مورد علاقمه
7)زیر بغل دوبل سیم کش نمیدونم وزن سنگهاش چقدره (دو مدل دستگاه هم داریم یکیش سنگهاش بزرگتره )با این دستگاه تمامی وزنه ها را تو سه ست 12 تایی میزنم فردا میپرسم وزن هر سنگ را10 کیلو بهم گفتند باز اگر کسی میدونه تا بگه.
وزنم الان 91 هست
پرس سر شانه بدون رکورد فقط ایتم روزانه 55 کیلو میزنم دوست ندارم ایتمم رو بخاطر رکورد افزایش و یا از دست بدم بخاطر همین هر موقع رکورد جدیدی برای خودم بدست اوردم اعلام میکنم دوستان محبت کنند و سابقه تمرینشونم تو پست اعلام کنند.سابقه تمرین تقریبا 11 ماه+ 1 ماه خونه نشینی

love4ever
۱۳۹۰-۰۳-۰۴, ۰۲:۳۲ بعد از ظهر
سلام بروبکس
من دیروز رکورد اسکواتم رو بردم بالا و کردمش 120 تا
یا علی

eiman
۱۳۹۰-۰۳-۰۴, ۰۷:۳۶ بعد از ظهر
پرس سر شانه بدون رکورد فقط ایتم روزانه 55 کیلو میزنم دوست ندارم ایتمم رو بخاطر رکورد افزایش و یا از دست بدم بخاطر همین هر موقع رکورد جدیدی برای خودم بدست اوردم اعلام میکنم دوستان محبت کنند و سابقه تمرینشونم تو پست اعلام کنند.سابقه تمرین تقریبا 11 ماه+ 1 ماه خونه نشینی
امروز پرس سرشانه هالتراز پشت داشتم منظور از پست بالا هم همین ایتم بود 60 تا ست اخر 7 تا تکرار و دوتاکمکی
جلو بازو هالتر ایستاده بدون وزن هالتر کوچیک 50 کیلو امروز ست اخر زدم 10 تا تکرار
لاری هالتر بدون وزن هالتر 35 کیلو ست اجرایی
اینا هیچکدوم رکورد نیست فعلا دارم اجرا میکنم
پرس سینه 90 تا بدون کمکی ست دوم میزنم فعلا رکورد همان 100 کیلو هست

love4ever
۱۳۹۰-۰۳-۰۴, ۱۱:۱۴ بعد از ظهر
ماشالله
ایمان جان شما سرشانه هات و بازوت خیلی قویترن به نسبت سینت
شما الان میگی 50 تا جلوبازو میری ولی پرس سینه 100 تا!!!!
سعی کن روی سینه ات هم تمرکز کنی تا رکورد اونا رو هم بالاتر ببری
علی یارت جوون

eiman
۱۳۹۰-۰۳-۰۶, ۱۱:۰۶ قبل از ظهر
ماشالله
ایمان جان شما سرشانه هات و بازوت خیلی قویترن به نسبت سینت
شما الان میگی 50 تا جلوبازو میری ولی پرس سینه 100 تا!!!!
سعی کن روی سینه ات هم تمرکز کنی تا رکورد اونا رو هم بالاتر ببری
علی یارت جوون
ممنونم
من جلو بازوی خیلی خوبی دارم منتها سینم یکم ضعیفه با مربی باشگاه که صحبت میکردم میگفت بدنت یکدست هست و ضعف انچنانی نمیبینم ولی خودم احساس میکنم سینم کم رشد کرده

کاویانی
۱۳۹۰-۰۳-۰۶, ۰۹:۵۱ بعد از ظهر
امروز تو هفته نامه البرز نتایج مسابقات کشوری پرس سینه بدون لوازم رو زده بود این قدر دلم سوخت که شرکت نکردم با همون رکورد 200 کیلو میتونسشتم بین اول تا سوم بشم من احمق پاشدم رفتم مسابقات در پیت دماوند که توش یارو با وزن 130 کیلو به زور 140 کیلو رو پرس کرد و یه حکم الکی بهم دادن ای خدا چرا من این قدر خرم!!!!

کاویانی
۱۳۹۰-۰۳-۰۶, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
داش ایمان رکوردات با وزنه میله هست یا بدن وزن میله راستی داداش چند کیلویی قدتم بگی ممنون میشم

eiman
۱۳۹۰-۰۳-۰۷, ۰۶:۵۱ بعد از ظهر
داش ایمان رکوردات با وزنه میله هست یا بدن وزن میله راستی داداش چند کیلویی قدتم بگی ممنون میشم
پرس سینه را فقط رکورد زدم اونم با وزن میل هالتر .و میدونم برای وزن من کمه.
مابقی که اینجا گذاشتم ایتم اجرایی هست و هنوز برای رکورد زدنش تصمیم نگرفتم اگر منظورت جلو بازو هست بدون احتساب میل هالتر 50 تا زدم اگر منظورت چیز دیگه ای بود بفرمایید تا بگم خدمتتون.
قد:178
وزن:92.5 البته یکم تلرانس داره 700- گرم

eiman
۱۳۹۰-۰۳-۱۰, ۰۷:۱۷ بعد از ظهر
پرس سرشانه از پشت 5 حرکت خودم و دو حرکت کمکی ست اخر 65 زدم
اسکات امروز 100 تا زدم بدون کمکی 6 حرکت ست اخر