PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت فعالیت شما در سایت بدنساز !!!

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۱۳, ۱۰:۴۶ قبل از ظهر
سلام
از این پس در این تایپیک فعالیت شما دوستان زیر نظر قرار می گیره و انشاالله بعد از انتخاب فعالترین کاربر این ماه ، بلافاصله تعداد پست هایی که دادید توی این تایپیک ثبت شده و بصورت نوشتاری اعلام می شود و از ماه بعد که زمان انتخاب بهترین کاربر ماه آینده شد نسبت به اختلاف پست های شما در این ماه نمودار فعالیت بصورت گرافیکی در اول ماه آینده اعلام می شود تا هم یک کمک برای انتخاب بهترین کاربر باشد ، هم کاربران به فعالیت بیشتر تشویق شده و هم حس رقابت در بین شما دوستان ارتقا پیدا می کند .

هر پست یک امتیاز و هر تایپیک 2 امتیاز

میزان فعالیت شما در ساعت 10 شب هر روز ثبت می شود .

10 کاربر انتخاب شده این ماه : ( البته جای کاهش و افزایش است )
ساعت 10:30 صبح شنبه 13 آذر

شماره یک : با 911 پست Yakuza6236

شماره دو : با 848 پست مصطفی خانی
شماره سه : با 735 پست Mohamad.Reza
شماره چهار : با175 پست ShaHiN.mY.LoVE
شماره پنج : با 487 پست امین مشرقی
شماره شش : با 89 پست mankind
شماره هفت : با 414 پست ghost
شماره هشت: با 47 پست 3tare
شماره نه : با 361 پست سید مصباح تجویدی
شماره ده : با 387 پست پرند

البته ببخشید که خود من هم در این آمار گیری هستم و مدیران انجمن هم در این آمار گیری به غیر از مدیر ارشد و مدیر کل قرار می گیرند .

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۱۳, ۰۵:۱۳ بعد از ظهر
به نظر من تعداد پست نمیتونه ملاک خوبی باشه. بهتره برای انتخاب بهترین فعالیت مثبت و به درد بخور در سایت و البته اخلاق و احترام به دیگران مد نظر باشه. ممکنه حتی این کار باعث بشه فعالیت بچه ها فقط بره سمت اینکه کی بیشتر پست میده کی کمتر.:گل رز:

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۱۳, ۰۶:۱۴ بعد از ظهر
دقیقا با آقای مشرقی موافقم. فقط تعداد پست ملاک خوبی نیست.
یه نظرسنجی بشه و بچه ها شرکت کنن و پیشنهاد بدن که چه چیزهایی مدنظر باشه... بهتر نیست؟ :لبخند:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۱۳, ۰۶:۳۶ بعد از ظهر
دوستان قرار نیست بهترین کاربر ماه از روی این آمار انتخاب بشه . اگر دقت کرده باشید گفتم کمکی برای انتخاب بهترین کاربر ماه .

حتماً انتخاب کاربر بهتر از روی تعداد پست نمیشه اما خوب میشه ملاک کوچکی قرار بگیرد .

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۱۳, ۰۹:۱۶ بعد از ظهر
به نظر من تعداد پست نمیتونه ملاک خوبی باشه. بهتره برای انتخاب بهترین فعالیت مثبت و به درد بخور در سایت و البته اخلاق و احترام به دیگران مد نظر باشه. ممکنه حتی این کار باعث بشه فعالیت بچه ها فقط بره سمت اینکه کی بیشتر پست میده کی کمتر.:گل رز:

منم باهات موافقم :صلح: نظره خيلی خوفيه

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۱۳, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
به نظر میرسه عقاید و نظرات مختلفی در این مورد مطرحه پس با این حساب :

در راستای احترام به نظر کاربران و حفظ شاءن پیشنهادات شما عزیزان از همه میخوام که
در این تاپیک سه مورد از مهمترین ملاکهایی که به نظرشون برای انتخاب بهترین کاربر لازمه در قالب
یک پست بیان کنن. هر جا نیازی به توضیح اضافه بود به متن اضافه کنید.:گل رز:

....................................................
نظر خودم :
1- فعالیت مثبت و مرتبط در سایت : مثلا اینکه فرد در هر زمینه ای که داره فعالیت میکنه عکس.اخبار. بخش عمومی.مکملها. تمرینات از مطالب مفید استفاده کرده باشه و مطالب از لحاظ منبع و ماخذ کامل باشن. در مطالب جمعی مشارکت داشتن.
2- نوآوری : به هر شکلی میتونه باشه مثلا اشاره به نکاتی که مورد توجه نبودن ولی با توجه بهشون وضعیت سایت رو ارتقا میده. ارسال مطالب مطابق با علم روز .
3- احترام : احترام به مدیر کل و سایر مدیران - احترام به سایر کاربران اعم از رتبه های بالاتر یا پایین تر و همینطور تلاش برای حفظ جو صمیمی میان اعضا.

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۳, ۱۰:۵۹ بعد از ظهر
1-فعالیت مثبت : از نظر من اول اینکه پستهای مفید داشته باشه چه تو بدنسازی چه تو مطالب دیگه ! دوم اینکه مطالبی که میزاره با منبع بزاره ! سوم اینکه از دادن پستهای اسپم و ایجاد بیهوده تاپیک پرهیز کنه
2- صادق بودن : به نظرم این خیلی مهمه ! پشت سر کسی تو سایت های دیگه یا تو همین سایت حرف نزنه ! دو رو نباشه ! دروغگو نباشه !
3-نوآوری : مثل تاپیک آموزش حرکات بدنسازی دی جی استار ! مثل تاپیک های معرفی مکملهای مصطفی - مثل کتابخانه ی سایت ایمان ! - مثل قسمت تست روان شناسی سارا ! یا اون قسمت شعر ستاره !

من اصلا برام تعداد پست ها مهم نیست !

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۰۶:۴۱ بعد از ظهر
ملاک انتخاب بهترین کاربراز اختیارات مدیریت هست پس دوستان اجازه بدید مدیران سایت با هم انتخاب کنند و هر ملاکی که خودشون مد نظرشون هست:گل رز:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
ملاک انتخاب بهترین کاربراز اختیارات مدیریت هست پس دوستان اجازه بدید مدیران سایت با هم انتخاب کنند و هر ملاکی که خودشون مد نظرشون هست:گل رز:

ایمان خان منظورت رو درست و واضح بگو ؟ کنایه هم نزن لطفاً !!
این حرف شما یعنی ما دخالت نکنیم ؟ این مسائل به ما مربوط نمیشه ؟

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر
دوستان برای نمونه کارایی های این تایپیک می خوام امروز 89/09/16 اولین نمودار رو براتون رسم کنم تا بیشتر متوجه بشید .
دوستان باز هم اشاره کنم که محاسبات این تایپیک ملاک انتخاب کاربر برتر ماه نیست بلکه فقط کمکی به پیشرفت سایت و کاربران آن و بالا بردن حس رقابت است.
انتخاب کاربر برتر به عهده مدیران و جزو اختیارات ما نیست .
طبق نمودار فعالترین کاربر در این روز کاربر ghost (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?u=3671) بوده است.

http://up.iranblog.com/images/ysiali52taahshrul.jpg

منتظر پیشنهادات شما برای دقیق تر کردن نمودار.
این نمودار نسبت اختلاف تعداد پست های کاربران مورد نظر نسبت به روز اول آمارگیری یعنی 89/09/15 است که تعداد آن بالای هر ستون ذکر شده است که به اشتباه در پست اول 13 ذکر شده که امیدوارم مدیران نسبت به اصلاح اون اقدام کنند.
کم کم و به تدریج فواید این کار برای شما کاربران مشخص خواهد شد پس عجله نکنید .

اگر امکان امتیاز دهی بود به نمودار ا

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۱۲:۰۰ قبل از ظهر
نمودار من چرا بالا نیومده . مصطفی درستش کن :پوزخند:
========================================
چرا انتخاب کاربر نمونه رو به نظر سنجی نمیزارید ؟ خوب اونجا هر کس به جای نوشتن نظرات ، اعمال نظر میکنه ، به کاربری که مد نظرشه رای میده . هم یه هیجانی میشه و هم فرد منتخب ، احساس بهتری نسبت به این انتخاب داره . ( جسارت به مدیران عزیز نشه )
خوشبختانه بچه هایی که میان نظر میدن همه اتفاق نظر دارن به پستهای مفید و نه تعداد پست ها ، پس میشه به خروجی این نظر سنجی هم امیدوار بود که فرد منتخب شایستگیشو داشته باشه . فقط میمونه کاندیدای این انتخاب که اون برمیگرده به نظر مدیرای محترم . از بین بچه ها 4 تا فعالشو انتخاب کنن تا بقیه بهشون رای بدند .

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۱۱:۴۳ قبل از ظهر
اقا مصطفی
با تشکر از آقا مصطفی به خاطر رسم نمودار . همونطور که قبلا گفتم این جور کارها نظیر رسم نمودار نکته مثبتی از لحاظ در دسترس داشتن مطالب آماری سایت هستش و در جای خودش مفیده. اما هنوز هم بر این عقیده ام که انتخاب کاربر فعال به دور از این جور بحثا نظیر تعداد پست و تعداد تاپیک باشه. چون وقتی به این سمت بریم ملاکهای اصلی کمرنگ میشن.
آقا حجت
این که گفتم نظراتتون رو بگید که چه ملاکی مناسب هستش برای نمونه بودن کاربر پیش زمینه ای برای همین نظر سنجی بود یعنی اگه قرار باشه نظر سنجی انجام بشه بهتره کاربرای سایت یا همون نظر دهندگان با ملاکهای اصلی آشنا باشن و بر اساس اونها نفر مورد نظر رو انتخاب کنن.

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۰۱:۱۰ بعد از ظهر
:پوزخند:
========================================
چرا انتخاب کاربر نمونه رو به نظر سنجی نمیزارید ؟ خوب اونجا هر کس به جای نوشتن نظرات ، اعمال نظر میکنه ، به کاربری که مد نظرشه رای میده . هم یه هیجانی میشه و هم فرد منتخب ، احساس بهتری نسبت به این انتخاب داره . ( جسارت به مدیران عزیز نشه )
.

ولی به نظر من تو نظرسنجی مشگلاتی به وجود مياد :
1_ تعداد كاربرا خيلی كمه بعد هم هر كس به خودش رای ميده يا همه عشقی رای ميدن :پوزخند: يعنی به هر كی عشقشون بكشه :پوزخند: بعد هم اختلاف به وجود مياد و ممكنه حتی بعضی با يه اسم ديگه به خودشون رای بدن :پوزخند::نمیبینم:
2_حس رقابت رو بين اعضا از بين می بره و باعث ميشه كمتر پست مفيد بدن وتنبل شن :پوزخند::خنده:

3_حالا پوستمو بكنين :نمیبینم:

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۰۵:۴۰ بعد از ظهر
از اونجا که بچه های سایت از این شاکی هستن که علی رغم اینکه این سایت در مورد بدنسازی هست، اما مطالب متفرقه بیشتر شده
خب مطالب متفرقه که همون طور که همه تایید میکنن، لازمه
پس من پیشنهاد میدم که اونایی که مطالب شون حول بدنسازی هست، یه امتیاز ویژه تر داشته باشن
خود من تو این مطالب دستی ندارم، منتها برای ارتقاء سایت فکر میکنم پیشنهاد خوبی باشه!
چون رقابت دوستانی که تو حیطه بدنسازی مطلب می نویسن بیشتر میشه، و محتوای سایت بیشتر میره سمت هدف خودش که بدنسازیه :لبخند:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
چرا پرند از من پایین تره؟

پرند خانوم با اینکه ارادت خاصی نسبت ایشون دارم اما متاسفانه نسبت به روز اول آمارگیری 2 پست داده بودند اما شما 6 پست پس حتماً قابل درک هست که چرا ایشون پائین تر از شما قرار گرفته .

تو رو به خدا این تایپیک رو به انتخاب کاربر برتر سوق ندید . اصلاً مگه قراره کاربر برتر انتخاب بشه:سوت: این تایپیک برای ثبت فعالترین کاربر سایت است که نسبت به تعداد پست ها انتخاب میشه نه بهترین کاربر

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۲۰, ۱۱:۱۱ بعد از ظهر
سلام

اول خبر خوب ----> به نفر اول انتخاب شده در این نمودار بعد از اعلام نتیجه نهایی هدیه داده می شود .

حالا چی 20 ساعت اینترنت رایگان پارس آنلاین که نحوه دریافت جایزه بعداً اعلام میشه .
امیدوارم شرایط مالی بهتر بشه و مقدار جایزه بیشتر بشه اما فعلاً از جایزه های سنگین معذوریم .

http://up.iranblog.com/images/7d0lgevfoh8iym9q6smy.jpg

ابن نمودار بازگو کننده خیلی مسائل است.
در مدت زمان آمار گیری اگر کسی اخراج بشه از آمارگیری کلاً بیرون می ره . دوستانی هم مثل ایمان جان که این روزها فعالیت بالایی دارند اما در آمارگیری نامشان ثبت نشده ، اگر از طرف مدیران سایت تعداد تایپیک ها در روز اول آمارگیری اعلام بشه به نام کاندیدا اضافه میشوند.

فعالیت بعضی از دوستان تحصین برانگیز هست . تعداد پست های بدست آمده نسبت به روز اول آمارگیری محاسبه شده . لحظات خوبی درپی داشته باشید.

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۲۱, ۰۳:۲۸ بعد از ظهر
من از آخر اولم:چشمک:
به نظر منم باید به مطالب امتیاز داد چون همونطور که دوستان گفتن اینجا سایت بدنسازیه و منم مثل بقیه به مطالب متفرقه با محتوای شاید بالاتر دسترسی دارم!! اما اون چیزی که برام مهمه اینکه بتونم از توی این سایت به بهترین سطح ورزشیم برسم!! هر چند که الان مدتیه بهترین تفریحم شده سر زدن به سایت و قبل از اینکه مطالب ورزشی رو بخونم صفحه احساسات رو برای باخبر شدن از احوال بقیه و بخش عمومی رو برای سرگرمی می خونم و بعدش میرم سر اصل مطلب! اما نکته همینجاست هدف از سر زدن به سایت علاوه بر دوستیها بدنسازیه و این به نظر من باید در اولویت باشه...

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۲۲, ۱۱:۴۲ بعد از ظهر
با تشکر از دوستانی که به فعالیت بچه ها در سایت توجه دارن.:گل رز:
همونطور که در پستهای ابتدایی این تاپیک صحبت شد استفاده از این آمار ارقام برای شاخص کردن یه کاربر اصلا" مناسب نیست. مثلا" من میتونم روزانه 1000 تا پست تو بخش عمومی بدم که هیچ سنخیتی با موضوع بدنسازی نداره اما چون در ماه 30000تا پست دادم باید جایزه بگیرم؟؟ دلیلشم گفتم اینکه باعث میشه سایت بیشتر به سمتی بره که کاربرا به تعداد پست توجه کنن نه محتوای پست و همچنان تاکید میکنم که این اعداد و آمار به هیچ عنوان نقشی در انتخاب کاربر برتر از هر لحاظ نداره.
از طرف دیگه ازتون خواستم که نظرتون رو در مورد بهترین ملاک انتخاب بگید که فکر کنم فقط 2 یا 3 نفر از دوستان گفتن. اگه ملاکتون تعداد پست هست هم بیاید نظرتون رو بگید.
یه نکته دیگه اینکه تعیین جایزه و انتخاب کاربر نمونه یا برتر به نوعی از وظایف تیم مدیریتی سایت هستش که با همکاری و همفکری کاربران انجام میشه .
ممنون از همکاری همه:گل رز:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۲۲, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر
پیشنهادت قشنگه اما بنده موافق نیستم .
آقا مصباح ما و دوستان راضی به کپی برداری از بعضی سایت ها نیستیم و همیشه به دنبال خلاقیت هستیم .

اگر نفر اول از اینترنت پرسرعت استفاده می کرد بعد تصمیمی برای تعویض جایزه می گیریم.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۲۲, ۱۱:۴۷ بعد از ظهر
با تشکر از دوستانی که به فعالیت بچه ها در سایت توجه دارن.:گل رز:
همونطور که در پستهای ابتدایی این تاپیک صحبت شد استفاده از این آمار ارقام برای شاخص کردن یه کاربر اصلا" مناسب نیست. دلیلشم گفتم اینکه باعث میشه سایت بیشتر به سمتی بره که کاربرا به تعداد پست توجه کنن نه محتوای پست و همچنان تاکید میکنم که این اعداد و آمار به هیچ عنوان نقشی در انتخاب کاربر برتر از هر لحاظ نداره.
از طرف دیگه ازتون خواستم که نظرتون رو در مورد بهترین ملاک انتخاب بگید که فکر کنم فقط 2 یا 3 نفر از دوستان گفتن. اگه ملاکتون تعداد پست هست هم بیاید نظرتون رو بگید.

سلام خدمت دوست خودم
امین جان چه اصراری می کنی که بهترین کاربر در این تایپیک می خواد شناخته بشه .
مگر من اشاره نکردم که انتخاب کاربر برتر به عهده ما نیست و مدیران باید تصمیم بگیرند ؟
مگر بنده نگفتم که فعالترین نه بهترین ؟

اصراری بر انتخاب کاربر برتر نیست اصلاً شاید قرار نیست کاربر برتر انتخاب بشه . اینجا فقط فعالترین کاربر طبق آمار انتخاب میشه که بهترین راه اون تعداد پست هاست .

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۲:۰۶ قبل از ظهر
سلام خدمت دوست خودم
امین جان چه اصراری می کنی که بهترین کاربر در این تایپیک می خواد شناخته بشه .
مگر من اشاره نکردم که انتخاب کاربر برتر به عهده ما نیست و مدیران باید تصمیم بگیرند ؟
مگر بنده نگفتم که فعالترین نه بهترین ؟

اصراری بر انتخاب کاربر برتر نیست اصلاً شاید قرار نیست کاربر برتر انتخاب بشه . اینجا فقط فعالترین کاربر طبق آمار انتخاب میشه که بهترین راه اون تعداد پست هاست .
مصطفی جان اما اینکار شما به دو دلیل اشتباهه :
1- تعداد پست برای انتخاب کاربر برتر - بهتر - خوشگل تر - فعالتر - اکتیوتر - باحال تر - عزیز تر - یکی یدونه تر و . . . به هیچ عنوان مناسب نیست چون یه پیامد اجتناب ناپذیر داره. حالا اون پیامد چیه؟ اینه که کاربرا به منظور رسیدن به رتبه فعالترین کاربر (تاکید میکنم طبق گفته خودت فعالترین کاربر) روی تعداد پست تمرکز میکنن! و دیگه مهم نیست محتوای اون پست چیه! این مسئله مخصوصا" در مورد تازه واردهاست. از طرف دیگه ارسال مطالب مربوط به بدنسازی کاملا به حاشیه میره.
2- انتخاب فعالترین کاربر در هر سایت یا هر مجموعه ای با ملاکهای خاص خودش انتخاب میشه! من هیچ جا ندیدم فقط و فقط تعداد پست فعالترین کاربر رو مشخص کنه که اگه جایی هم اینطور باشه به معنیه اینه که در اون سایت هدف مهم نیست بلکه فقط وسیله که همون تعداد پست باشه مهمه.
همونطور که گفتم به وجود اومدن رتبه جدید در سایت چه موقت و چه دائمی (اعم از ارتقای رتبه مثل کاربر پیشرفته یا حرفه ای و . . . و همینطور معرفی شدن به عنوان کاربر نمونه یا فعالترین کاربر در تاپیک خاص ) با نظر تیم مدیریت خواهد بود.

Smt
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۰۶:۳۵ قبل از ظهر
پیشنهادت قشنگه اما بنده موافق نیستم .
آقا مصباح ما و دوستان راضی به کپی برداری از بعضی سایت ها نیستیم و همیشه به دنبال خلاقیت هستیم .

اگر نفر اول از اینترنت پرسرعت استفاده می کرد بعد تصمیمی برای تعویض جایزه می گیریم.
پس اینترنت دایل آپ نیست؟

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۰:۳۲ قبل از ظهر
چرا همون اینترنت دیال آپ هست البته اگر فرد برنده از اینترنت adsl استفاده نکنه .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۱۰-۰۳, ۰۴:۴۷ بعد از ظهر
سلام
در درجه اول از همه دوستان که به من لطف داشتن و تولد من رو بهم تبریک گفتن ممنون دست همه شما رو می بوسم و فرارسیدن زمستان رو بهتون تبریک می گم .

اول خبرای خوب :
- این آخرین اطلاع رسانی تا تاریخ 13 دی می باشد که جایزه ناقابل اهداء می شه
- جایزه نفر اول یا 20 ساعت اینترنت یا شارژ 2000 تومانی همراه اول و یا شارژ 2000 تومانی ایرانسل است که توسط فرد برنده انتخاب میشه
- میزان چایزه ها در دوره بعدی 2 برابر میشه
- همه خسته نباشید

همونطور که می دونید و طبق قوانین یک نفر حذف شده و تعدا به 9 رسیده و این آمار نسبت به روز اول یعنی 13 آذر ثبت شده است .
دوستان نا امید نشوند چون هنوز زمان کافی برای جبران هست .

http://up.iranblog.com/images/djhqczmqj3adj7smm80m.jpg

یک نفر همچنان یکه تاز در بالای آمار قرار داره که کسی نیست جزء لیلی خانوم که شانس اول برنده شدن هست .
پیشرفت امین مشرقی و حجت زارع از همه بیشتر بوده .
رقابت سختی هم بین یاکوزا و ستاره وجود داره که البته از ماه آینده بیشتر معنی پیدا خواهد کرد .
من هم که کوچیک همه شما هستم .:گل رز:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۱۰-۱۲, ۱۰:۵۳ بعد از ظهر
سلام

لیلی خانوم بودن هیچ شک وتردید فعالترین کاربر این ماه سایت شناخته شد که جای تقدیر داره البته از نظر تعداد پست ها .
ایشون با فعالیت هر روزشون و با تغییر چشمگیری میزان پست هاشون در سایت همیشه به دنبال بیشتر فعالیت کردن اعضای سایت بودن(امیدوارم موفق بشوند) که بازم جای تقدیر داره و لطف همه شما دوستان رو می پذیره .

http://javanemrooz.com/_Files/Article/ArticleImages/hadiyee.jpg

بهشون در پیغام خصوصی اعلام شده که بعد از انتخاب جایزه هرچند کوچک و ناقابل بهشون تقدیم می کنیم و براشون آرزوی موفقیت و سربلندی در تمام مدت زندگی 120 سالشون می کنیم .

همه بچه ها با هم :تشویق::تشویق::تشویق::تشویق:

همینجا از مدیریت محترم سایت آقا محسن می خوام که اسامی 10 نفر از اعضا که از نظر ایشون در آمارگیری بعدی شرکت می کنند رو برای بنده پیغام خصوصی بکنند تا آمارگیری این ماه رو با جوایز نفیس تر شروع کنیم .

Mohsen
۱۳۸۹-۱۰-۱۳, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
همینجا از مدیریت محترم سایت آقا محسن می خوام که اسامی 10 نفر از اعضا که از نظر ایشون در آمارگیری بعدی شرکت می کنند رو برای بنده پیغام خصوصی بکنند تا آمارگیری این ماه رو با جوایز نفیس تر شروع کنیم .

starless
3tare
پرند
faezeh6
Mohammad.Reza
Yakuza6236
eiman
مصطفی خانی
mn1982
mankind
مصطفی جان اینم 10 نفر از نظر بنده و ممنونم از شما و همه دوستانی که به هر طریقی زحمت میکشین و به دوست عزیزمون starless تبریک و خسته نباشید میگیم با آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی:تشویق::جشن:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۱۰-۱۳, ۱۱:۵۹ بعد از ظهر
سلام مجدد به تمام دوستان :گل رز:

اسامی تعداد 10 نفر از اعضای سایت که در آمارگیری فعالترین کاربر سایت در دی ماه ثبت شدند با تعداد پست ها ثبت شد .

13 دی ماه 1389

1- starless با 685 پست
2- 3tare با 188 پست
3- پرند با 477 پست
4- faezeh6 با 64 پست
5- eiman با 702 پست
6- mn1982 با 45 پست
7- mankind با 111 پست
8- مصطفی خانی با 891 پست
9- Mohammad.Reza با 801 پست
10- Yakuza6236 با 1024 پست

جایزه ها !!!!

نفر اول ------> 1 ماه اینترنت نامحدود یا کارت شارژ ایرانسل 5000 تومانی یا کارت شارژ 5000 تومانی همراه اول
نفر دوم -----> 25 ساعت اینترنت نامحدود یا کارت شارژ ایرانسل 2000 تومانی یا کارت شارژ 2000 تومانی همراه اول
نفر سوم -----> 10 ساعت اینترنت نامحدود یا کارت شارژ ایرانسل 1000 تومانی یا کارت شارژ 1000 تومانی همراه اول

البته جوایز اصلاً چیز قابل داری نیست و فقط به خاطر قدردانی و به عنوان یک یادگاری برای شما دوستان محیا شده است .

زمان اعلام نتایج 13 بهمن 1389 مصادف با ............ !
مکان برگذاری مراسم سایت بدنساز

*f*
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۲:۰۰ بعد از ظهر
[QUOTE=Mohsen;37943]starless
3tare
پرند
faezeh6
Mohammad.Reza
Yakuza6236
eiman
مصطفی خانی
mn1982
mankind
مصطفی جان اینم 10 نفر از نظر بنده و ممنونم از شما و همه دوستانی که به هر طریقی زحمت میکشین و به دوست عزیزمون starless تبریک و خسته نباشید میگیم با آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی:تشویق::جشن:[/

QUOTE]
ممنون از لطفتون :گل رز::لبخند:
همچنین از آق مصطفی هم تشکر میکنم به خاطر زحماتشون :گل رز:
(جایزه بعدی سهم یارانه هاشو میده:پوزخند: )

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۳:۵۳ بعد از ظهر
با این روند که پیش میریم حدس میزنم ماه آینده هم شما اول بشید !!!!
ما باید از شما برای فعالیت مفیدتون تشکر کنیم نه اینکه شما از ما پس ممنون

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۴:۰۱ بعد از ظهر
یادم رفت بگم ببخشید !!!!

لطف کنید این آیکون رو هم در امضاء خودتون بصورت ثابت قرار بدید و اصلاً دیگه بهش دست نزنید .

http://up.iranblog.com/images/nl3u26xwxafb4y8k2.jpg

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۷:۱۷ بعد از ظهر
لیلی جووووووووون مبارکه... :قلب: :گل رز: :قلب:
اولی شایسته ی خودت بود :تشویق:

*f*
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۸:۴۳ بعد از ظهر
یادم رفت بگم ببخشید !!!!

لطف کنید این آیکون رو هم در امضاء خودتون بصورت ثابت قرار بدید و اصلاً دیگه بهش دست نزنید .

http://up.iranblog.com/images/nl3u26xwxafb4y8k2.jpg

باشه قرار میدم ...فکر کنم هنوز کسی اون تیکه رو که با خونت سفید نوشتمو نخونده :پوزخند:(شوخی بید)

لیلی جووووووووون مبارکه... :قلب: :گل رز: :قلب:
اولی شایسته ی خودت بود :تشویق:

ممنون ستاره جون انشالله این بار بچه ها بیشتر فعالیت کنن آخه همش برنده یکی باشه حال نمیده :پوزخند:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۱۵, ۱۰:۵۷ قبل از ظهر
ممنون از لطفتون :گل رز::لبخند:
همچنین از آق مصطفی هم تشکر میکنم به خاطر زحماتشون :گل رز:
(جایزه بعدی سهم یارانه هاشو میده:پوزخند: )
:خنده: منم موافقم... :تشویق:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۱۰-۱۵, ۰۲:۳۷ بعد از ظهر
ای نامرد کلک رشتی زدیا !!!!
من دوزاریم کلاً کجه نفهمیدم چی نوشته بودی . حالا که ستاره رو کرد فهمیدم .

سهم یارانه من نمی گیرم خدا را شکر وضعمون خوبه اما اگر خدا بخواهد به اونجاها هم می رسیم .:گل رز:

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۱۵, ۰۸:۱۱ بعد از ظهر
سهم یارانه من نمی گیرم خدا را شکر وضعمون خوبه اما اگر خدا بخواهد به اونجاها هم می رسیم .:گل رز:
مصطفی جان اگر نمیگیری بفرست برای ما حداقل یک پروتئین یا وزنه ای چیزی میشه:خنده:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۵, ۰۹:۵۱ بعد از ظهر
مصطفی جان اگر نمیگیری بفرست برای ما حداقل یک پروتئین یا وزنه ای چیزی میشه:خنده:

مصطفی جان
چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است
توی دل من جا داری..:صلح:..پس بی زحمت چراغو تو خونت روشن کن :سوت:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۱۱:۱۹ بعد از ظهر
اسامی تعداد 10 نفر از اعضای سایت که در آمارگیری فعالترین کاربر سایت در دی ماه ثبت شدند با تعداد اختلاف پست ها ثبت شد در روز اول یعنی 13 دی ماه 1389 .

17 دی ماه 1389

http://up.iranblog.com/images/ejaikl93krb5rztxevk.jpg

در حال حاضر

نفر اول ------> ایـــــمان
نفر دوم -----> لیلی
نفر سوم ---> ستاره

نتیجه گیری :
1- عضو جدید آمار یعنی ایمان خوب پیشرفتی داشته و به قول گفتنی ترکونده و خیز برداشته برای مقام اول که با فاصله قابل اعتمادی که با نفر دوم داره فعلاً خیالش راحته تا ببینیم بقیه دوستان چی کار می کنند.
2- قهرمان ماه قبل فعلاً جایگاه خودش رو از دست داده و در رقابت با نفر سوم است که برای دفاع از مقامش باید تلاش زیادی بکنه البته فردا جایزه ماه قبل رو دریافت می کنند که شاید جرقه ای باشه برای بیشت فعالیت کردن.
3- ستاره خانوم هم که بنده ارادت خاصی نسبت به ایشون دارم پیرفت خوبی داشتند و بعد از اینکه علاقمند به فعالیت در سایت شدند و یه غیبت کوتاه داشتند واقعاً برگشتند که بترکونند و با فاصله نسبتاً مطمئنی که با بقیه دارند احتمال سوم شدنشون زیاده .

4- از همه مهمتر اینکه جایزه نفر اول به احتمال 60% افزایش پیدا می کنه .

جایزه ها !!!!

نفر اول ------> 1 ماه اینترنت نامحدود یا کارت شارژ ایرانسل 5000 تومانی یا کارت شارژ 5000 تومانی همراه اول
نفر دوم -----> 25 ساعت اینترنت نامحدود یا کارت شارژ ایرانسل 2000 تومانی یا کارت شارژ 2000 تومانی همراه اول
نفر سوم -----> 10 ساعت اینترنت نامحدود یا کارت شارژ ایرانسل 1000 تومانی یا کارت شارژ 1000 تومانی همراه اول

البته جوایز اصلاً چیز قابل داری نیست و فقط به خاطر قدردانی و به عنوان یک یادگاری برای شما دوستان محیا شده است .

زمان اعلام نتایج 13 بهمن 1389 مصادف با ............ !
مکان برگذاری مراسم سایت بدنساز

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۱۱:۳۲ بعد از ظهر
من که فعلا سیستمم مشکل پیدا کرده و تا یکی کمکم نکنه، نمی تونم فعالیت چندانی داشته باشم! :ناراحت:
پس نزول می کنیم به انتهای جدول :پوزخند:
از دوستان خواهش میکنم یه فکری به حال سیستم بیچاره من بکنن
مشکلمم توی تاپیک مشکلات گفتم :لبخند:

*f*
۱۳۸۹-۱۰-۱۸, ۰۲:۱۶ بعد از ظهر
آقا مصطفي لطف كنيد اسممو از ليست حذف كنيد اگه فعاليتي بكنم همينجوري ميكنم .... ممنونم :گل رز:
حالم زياد خوش نيس شايد ديگه حتي نيام به هر حال ببخشين همگي

Mohsen
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۰۶:۰۴ بعد از ظهر
یوزر m1982 را با mn1982 ادغام شد. و یوزر m1982 حذف شد.
تعداد پست های یوزر m1982 که با mn1982 ادغام شد: 38 پست
پس پر واضح است این ماه در هنگام محاسبه پست ها باید 38 پست از ایشان کسر شود
با تشکر از زحمات همه دوستان خوبم:گل رز:

3tare
۱۳۸۹-۱۱-۱۳, ۱۰:۳۹ بعد از ظهر
امروز سیزدهم بودا... یکی این آقای خــانی رو پیدا کنه. نگران شدیما... امیدوارم اتفاق بدی نیفتاده باشه...
کاربر فعال این ماه منتظر جایزه شه!
کاربر فعال هم معلومه کیه! آقا ایمان
مبارکشون باشه :گل رز:

*f*
۱۳۸۹-۱۱-۱۵, ۱۱:۴۴ قبل از ظهر
امروز سیزدهم بودا... یکی این آقای خــانی رو پیدا کنه. نگران شدیما... امیدوارم اتفاق بدی نیفتاده باشه...
کاربر فعال این ماه منتظر جایزه شه!
کاربر فعال هم معلومه کیه! آقا ایمان
مبارکشون باشه :گل رز:

فكر كنم فرار كرده :پوزخند: شايدم مشكلي براش پيش اومده
منم به آقا ايمان تبريك ميگم :گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۱۵, ۱۱:۵۷ قبل از ظهر
نه دیشب زنگ زدم بهش
گفت درگیر سایت خودم هستم ( بادی شاپ ) و یکم سرم شلوغه
و قول داد که ظرف یکی دو روز دیگه بیادش