PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قدر دانی و تشکر از دوستان

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۰۳:۲۸ بعد از ظهر
سلام

بنده در همین تایپیک از مدیر زحمتکش و دلسوز انجمن و یکی از دوستان قدیمی خودم در این سایت یعنی امین مشرقی که معرف حضور شما دوستان سایت بدنساز است صمیمانه عرض تشکر و خسته نباشید دارم و از زحمات ایشون قدردانی می کنم امیدوارم که سایت بدنساز همیشه زیر سایه شما بزرگ مردان استوار و برقرار در راه رسیدن به هدفش باشه و دور از آسیب بدان و بد صفتان قرار بگیره .

این تایپیک رو ره انداختم تا اگر دوستان از ایشون می خواهند جداگانه تشکر کنند در این تایپیک ابراز محبت خودشون رو از این مدیر باهوش و پرسابقه انجمن وسایت بدنساز داشته باشند.

امین جان خسته نباشید:گل رز:

Mohsen
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۰:۳۱ بعد از ظهر
موضوع تایید شد
نام تاپیک هم از "امین مشرقی خسته نباشی (تشکر)" به "قدر دانی و تشکر از دوستان" تغییر داده شد
جا داره منم از همه دوستان و مدیران مخصوصا افشین کسایی و امین مشرقی و محمدرضا....که برای سایت به هر نحوی زحمت میکشند تشکری بکنم:گل رز:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۱:۲۲ بعد از ظهر
سلام

بنده در همین تایپیک از مدیر زحمتکش و دلسوز انجمن و یکی از دوستان قدیمی خودم در این سایت یعنی امین مشرقی که معرف حضور شما دوستان سایت بدنساز است صمیمانه عرض تشکر و خسته نباشید دارم و از زحمات ایشون قدردانی می کنم امیدوارم که سایت بدنساز همیشه زیر سایه شما بزرگ مردان استوار و برقرار در راه رسیدن به هدفش باشه و دور از آسیب بدان و بد صفتان قرار بگیره .

این تایپیک رو ره انداختم تا اگر دوستان از ایشون می خواهند جداگانه تشکر کنند در این تایپیک ابراز محبت خودشون رو از این مدیر باهوش و پرسابقه انجمن وسایت بدنساز داشته باشند.

امین جان خسته نباشید:گل رز:

موضوع تایید شد
نام تاپیک هم از "امین مشرقی خسته نباشی (تشکر)" به "قدر دانی و تشکر از دوستان" تغییر داده شد
جا داره منم از همه دوستان و مدیران مخصوصا افشین کسایی و امین مشرقی و محمدرضا....که برای سایت به هر نحوی زحمت میکشند تشکری بکنم:گل رز:

خجالت زده میکنید منو دوستان!:خجالت:
من و مدیران سایت و همه کاربرا در کنار هم برای پیشبرد سایت تلاش میکنیم و مطمئن باشید کنار همدیگه هیچکس وجود اینو نداره که خدشه ای به سایت وارد کنه!:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۱:۳۰ بعد از ظهر
یه نکته رو هم من اضافه کنم
این امین مشرقی مرد لحظه های بزرگ و حساسه:لبخند:
امین مشرقی منت سر بنده گذاشته بوده و مطالب بنده رو مو به مو خونده بوده و یادش مونده بوده که
گاهی اوقات لابلای مطالبم اسم سایت بدنساز رو میارم
هوش این مدیر عزیز باعث شد دزد کودن به دام بیفته
ازت متشکرم امین مشرقی عزیز :گل رز:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
با سلام منم به نوبه خودم از زحمات شما امین مشرقی عزیز تشکر میکنم و با آرزوی بهترین ها برای شما...:گل رز:

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۲:۴۱ بعد از ظهر
منم از زحمات همگي تشكر ميكنم :گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۳:۱۳ بعد از ظهر
اختیار دارین خون اشام خانوم :پوزخند:
ما از شما متشکریم بخاطر مطالب تغذیه و بهداشتی و کاریکاتور و ...

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۶:۰۱ بعد از ظهر
با تشکر اگه میشه وقتشو بیشتر کنید:پوزخند:
ولی جدای از شوخی من همه جا هم گفتم که راه درست بدنسازی رو مدیون این سایتم.ممنون از همگی:گل رز:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
می تو...
با آقا حمید موافقم،یعنی همونطورم که قبلا گفتم خیلی به این سایت مدیونم و دلیل برای اثبات مدعام همون اخراج سه روزه،من آدم بدلج و حساسی هستم اون چندروزه دو سه جا رفتم،همه جا برام مثل این شهرکای فیلمای دراکولا خالی از سکنه بود،ولی با وجود اینکه ما توی این سایت دراکولا داریم اما دراکولا خانوممون گیاه خواره،خلاصه اینکه مثل بچه ای که از والدینش کتک خورده دوباره برگشتم که یاد بگیرم...
و بابت برنامه ها و مطالب مفیدی که بچه ها زحمت می کشن و اینجا برای استفاده عموم میذارن تشکر میکنم...
و از همه مدیرها هم تشکر و قدر دانی می کنم...
:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
اون 3 روز حالا یادت بره دیگه....اون قسمت از حافظت رو فرمت کن بره بابا :سوت::بامزه:
شما بزرگ مایی و مثل یه خواهر بزرگتر بهتون احترام میذاریم و از تجربیات شما هم کمال استفاده رو میبریم
وجود کاربرایی مثل شما مایه افتخار ماست :گل رز:

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۲۵, ۰۸:۵۰ قبل از ظهر
اختیار دارین خون اشام خانوم :پوزخند:
ما از شما متشکریم بخاطر مطالب تغذیه و بهداشتی و کاریکاتور و ...

می تو...
با آقا حمید موافقم،یعنی همونطورم که قبلا گفتم خیلی به این سایت مدیونم و دلیل برای اثبات مدعام همون اخراج سه روزه،من آدم بدلج و حساسی هستم اون چندروزه دو سه جا رفتم،همه جا برام مثل این شهرکای فیلمای دراکولا خالی از سکنه بود،ولی با وجود اینکه ما توی این سایت دراکولا داریم اما دراکولا خانوممون گیاه خواره،خلاصه اینکه مثل بچه ای که از والدینش کتک خورده دوباره برگشتم که یاد بگیرم...
و بابت برنامه ها و مطالب مفیدی که بچه ها زحمت می کشن و اینجا برای استفاده عموم میذارن تشکر میکنم...
و از همه مدیرها هم تشکر و قدر دانی می کنم...
:گل رز:

اون دنیا می فهمید که نباید بهم می گفتید دراکولا :بامزه::پوزخند:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۱۱:۴۷ بعد از ظهر
با سلام خدمت تمام کاربران سایت بدنساز

میخوام در اینجا از مدیر کل سایت جناب آقا محسن یه تشکر ویژه بکنم که تمام تلاششون اینه که ما یه محیط دوستانه وگرم داشته باشیم و امیدوارم درتمام مراحل زندگیشون موفق باشند.
محسن جان خسته نباشید:گل رز:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۰۲:۳۱ قبل از ظهر
آقا تا بازار تشکر کردن داغه منم اینجا از دو نفر ویژه تشکر کنم . یکی جناب مدیر کل سایت آقا محسن که دمش خیلی گرمه ، آخر معرفته و هوای همه رو داره .
از افشین کسایی هم ویژه تر تشکر کنم که همه جوره نسبت به بچه های سایت لطف داره ،بزرگ سایته ، نبودش به شدت حس میشه ، تا حالا زیاد مزاحمش شدم ولی این پسر بس که گله همیشه توی نشون دادن معرفت پیش دستی میکنه و مارو شرمنده .
یه دست مریزاد هم به کلیه بچه های گل سایت بدنساز که همیشه هوای خونه مجازیشونو داشتن و فضاش رو گرم گرم نگه داشتن .:گل رز::گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۰۸:۳۴ قبل از ظهر
آقا حجت اول صبح سردم بود کز کرده بودم
از بس خجالت دادی که عرق کردم.
هر چی که هست از سر وظیفس :لبخند:
این افتخار نصیب من شده که خدمتگذار شما عزیزان باشم:گل رز:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۰۸:۴۵ قبل از ظهر
:گل رز::گل رز::گل رز:افشین کسایی یدونه ای....:صلح:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۱۱, ۰۹:۵۲ قبل از ظهر
بدینوسیله از کاربر عزیز mn1982
بخاطر عکسها و مطالب جالبی که میذارن تشکر و قدردانی میکنم
:گل رز:خسته نباشی:گل رز:

m1982
۱۳۸۹-۱۱-۱۱, ۱۰:۱۱ قبل از ظهر
افشين جان خجالت زدم نكنيد
همه کاربرا در کنار هم بايدبرای پیشبرد سایت تلاش كنيم و سايت رو از ايني كه هست بهترش كنيم بايد انجمن هاي سايت هميشه پر جنب و جوش باشه .

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۱-۱۱, ۱۱:۱۳ قبل از ظهر
دوست عزیزم mn1982
منم از فعالیت شما در سایت بدنساز سپاسگزارم ،امیدوارم روزهای خوبی با فعالیت شما ،کمار هم داشته باشیم.http://www.up.iranblog.com/images/wrb5uxrfpy68ae4hzgxs.gif

ali_p
۱۳۸۹-۱۱-۱۱, ۰۱:۵۵ بعد از ظهر
از همه بچه های سایت خصوصا افشین کسایی عزیز که زحمت زیادی میکشه واقعا ممنونم.تشکر ویژه من رو بپذیر

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۱-۱۱, ۰۲:۰۷ بعد از ظهر
افشین کسایی که دیگه جای خود داره ،هر چی از دستش میاد کوتاهی نمیکنه و بدون منت کار بچه ها رو را میندازه،افشین جان خسته نباشی :گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۱۱, ۰۲:۲۳ بعد از ظهر
از همه بچه های سایت خصوصا افشین کسایی عزیز که زحمت زیادی میکشه واقعا ممنونم.تشکر ویژه من رو بپذیر

Mohammad.Reza افشین کسایی که دیگه جای خود داره ،هر چی از دستش میاد کوتاهی نمیکنه و بدون منت کار بچه ها رو را میندازه،افشین جان خسته نباشی :گل رز:

لطف دارین دوستان
همینکه در خدمت شما عزیزان هستم و در کنارتون چیزهای زیادی یاد میگیرم
برای من ارزشمنده

3tare
۱۳۸۹-۱۱-۱۱, ۰۷:۴۲ بعد از ظهر
تاپیک خوبیه... :لبخند:
منم باید باید از یه عزیز تشکر کنم...
همه مدیران سایت خوب عمل میکنن، اما محمدرضا یه چیز دیگه ست... :گل رز:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۱-۱۵, ۰۳:۳۶ بعد از ظهر
بدین وسیله از آقای مهدی قلندری به خاطر مطالب باارزش و برنامه های تمرینی عالی که نوشتند تشکر میکنم به خصوص در این مورد (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?4025-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86%DB%8C-Jump-sets) ... .:گل رز:

*f*
۱۳۸۹-۱۱-۲۱, ۰۸:۳۶ بعد از ظهر
من يادم رفت بتشكرم
منم از همه مديراي محترم تشكر ميكنم و همچنين از ايمان و mn1982 كه خيلي فعال بودن و كاربراي فعال ديگه هم همينطور ........ خودمم سرم خلوت شه انشالله بيشتر فعاليت ميكنم :چشمک:

amir26
۱۳۸۹-۱۱-۲۲, ۰۲:۴۴ بعد از ظهر
منهم از همه اونایی که دارن برای این سایت زحمت میکشند کمال سپاسگزاری را دارم حالا چه مدیران چه کاربران.
اما از این عزیزان (افشین - پرند - مهدی قلندری - یاکوزا - حجت و مصطفی خانی {جاش خالیه کسی نمیدونه کجاست؟}) سپاس ویژه :تشویق:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۲-۲۰, ۰۱:۰۸ قبل از ظهر
میخوام از دو نفر تشکر کنم : sajjad 1368 و آرش بندگان !
تشکر هر چی ساده تر باشه صادقانه تره ! پس فردا نگین یاکو این چه وضعه تشکر کردنه !

پرند
۱۳۸۹-۱۲-۲۷, ۱۱:۵۰ بعد از ظهر
مي خواستم توي اين روزاي آخر سال از مدير ارشد جناب آقاي كسايي تشكر كنم...
هم بخاطر نكات ريزي كه گوشزد ميكنه و اينكه هميشه حواسش به همه هست و بوده و هم برنامه ها و پستهاي مفيدش كه واقعاً كمكم كرده...
افشين جون مچكريم:گل رز:

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۲۸, ۰۳:۴۲ قبل از ظهر
مي خواستم توي اين روزاي آخر سال از مدير ارشد جناب آقاي كسايي تشكر كنم...
هم بخاطر نكات ريزي كه گوشزد ميكنه و اينكه هميشه حواسش به همه هست و بوده و هم برنامه ها و پستهاي مفيدش كه واقعاً كمكم كرده...
افشين جون مچكريم:گل رز:
در تایید صحبت های پرند عزیزم، یه تشکر کم بود... :گل رز:
جناب کسایی عزیز مچکریم... :گل رز::گل رز::گل رز::گل رز::گل رز::گل رز::گل رز:
و
.
.
.
.
محمدرضای گل مچکریم... :گل رز::گل رز::گل رز::گل رز::گل رز::گل رز::گل رز:
.
.
.
.
واقعا که اگه یکی تون نباشید، سایت لنگه! :چشمک:
بی اغراق...

m1982
۱۳۸۹-۱۲-۲۸, ۰۱:۴۶ بعد از ظهر
با تشكر از كل دوستان سايت
مي خواستم امروز از آقا محسن گل:گل رز: افشين عزيز:چشمک: محمدرضا:بامزه: ستاره خانم:لبخند: و پرند:لبخند: تشكر كنم
ان شا الله سال 1390 سال خوبي براي شما و همه بچه هاي خوب سايت باشد .
:ناقابل::ناقابل::ناقابل::ناقابل::ناقابل::ناقابل::ناقابل::ناقابل::ناقابل::ناقابل::ناقابل::ناقابل::ناقابل::ناقابل:

scott
۱۳۸۹-۱۲-۲۹, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر
درود

من هم جا داره در آخرین ساعات سال 1389 اول از همه از همه بچه های سایت تشکر کنم به جرئت می گم یکی از بهترین سایت های ایرانی هستین و افتخار می کنم یک عضو کوچیک این سایت هستم بعد از اون هم
باید یک تشکر ویژه از افشین آقا داشته باشم من که مریدشون هستم و عمیقا بهشون ارادت دارم:ناقابل::ناقابل::ناقابل::ناقابل::ناقابل::ناقابل::ناقابل:
امیدوارم هر جا که هستن موفق و موید باشن.(البته من کوچیک همه دوستان هستم)

برای همه اول سلامتی و بعد هم آرزوی خوشبختی و آرامش دارم و امیدوارم تک تک لحظات سال 1390 براشون خاطره انگیز و قشنگ باشه.
سال نو مبارک
این رو هم اضافه کنم بیایم با همدیگه امسال به جای استفاده از دعای تحویل سال که عربی هستش از زبان پارسی خودمون استفاده کنیم, این هم دعاش:

گشت گرداگرد مهر تابناک، ایران زمین (http://groups.yahoo.com/group/iran-and-india/join)

روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین (http://groups.yahoo.com/group/iran-and-india/join)

ای تو یزدان، ای تو گرداننده ی مهر و سپهر (http://groups.yahoo.com/group/iran-and-india/join)

برترینش کن برایم این زمان و این زمین (http://groups.yahoo.com/group/iran-and-india/join)

(http://groups.yahoo.com/group/iran-and-india/join)

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۱-۰۱, ۱۲:۰۲ قبل از ظهر
:گل رز:عبد و عبید و چاکرم....الهی قربونت برم:گل رز:

خط بالا تقدیم به همه عزیزان و بزرگواران سایت
همتون رو دوستدارم و براتون بهترینها رو آرزو میکنم
به تاپیک عید دیدنی هم یه سر بزنید