PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیست شرکت کننده های آرنولد کلاسیک 2011

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
لیست شرکت کننده های دومین رقابت حرفه ای سال 2011 تحت عنوان آرنولد کلاسیک از سوی فدراسیون جهانی IFBB منتشر شد.
خاطر نشان می شود که رقابت های آرنولد کلاسیک، پس از مستر المپیا به عنوان دومین مسابقه حرفه ای معتبر مورد شناس است. در رقابت های سال 2011 میزان جایزه نقدی «344 هزار دلار» تعیین شده و 6 نفر برتر آن موفق به کسب جواز حضور در مستر المپیای 2011 خواهند شد.
این مسابقه در 4 الی 5 مارس 2011 در شهری از ایالت اوهایو در آمریکا به اجرا خواهد گذاشته خواهد شد و بدنسازان دسته سنگین وزن در آن حضور خواهند داشت.
نام پرورش اندام کارهای برجسته ای که در آن حاضر خواهند شد عبارت است از: اوان سنتوپانی، تونی فری من، ماریوس گراترود، دکستر جکسون، جانی جکسون، ویکتور مارتینز، عیسی اوبید، بن پاکلسکی، روبرت پیوترروکویچ، رانی راکل، برانچ وارن، رولی وینکلر و دنیس ولف.
در بین اسامی منتشر شده، جای پرورش اندام کارهای صاحب نامی همچون «فیل هیت، جی کاتلر، کای گرین، ملوین آنتونی و هیده تا یاماگیشی» خالی است.
نتایج 5 سال اخیر
نتایجی که رقابت های آؤنولد کلاسیک در 5 سال اخیر به همراه داشته عبارت است از:
سال 2010:
1- کای گرین 2- فیل هیت 3- برانچ وارن 4- دکستر جکسون 5- تونی فری من
سال 2009:
1- کای گرین 2- ویکتور مارتینز 3- برانچ وارن 4- تونی فری من 5- سیلویو ساموئل
سال 2008:
1- دکستر جکسون 2- فیل هیت 3- کای گرین 4- برانچ وارن 5- سیلویو ساموئل
سال 2007:
1- ویکتور مارتینز 2- دکستر جکسون 3- تونی فری من 4- گوستاو بادل 5- فیل هیت
سال 2006:
1- دکستر جکسون 2- برانچ وارن 3- ویکتور مارتینز 4- گوستاو بادل 5- ملوین آنتونی

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۱۰:۵۶ بعد از ظهر
فیل هیث شرکت نکرد !!! گفت کلاسم رو میاره پایین !!!!

امین مشرقی
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۱۱:۰۴ بعد از ظهر
علی تبریزی هم که قرار بود باشه؟ چی شد پس؟ اصلا صحت داره این موضوع؟:متفکر: