PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علي تبريزي : "در مستر المپياي 2009 شركت مي كنم"

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۲۲, ۰۵:۱۸ بعد از ظهر
علي تبريزي تنها بدنساز تاريخ است كه دو بار قهرمان قهرمانان جهان شده است. او در روزي فراموش نشدني، بر بلندترين نقطه مسابقات آماتوري جهان ايستاد و نشان داد براي حضور در جمع حرفه اي ها هيچ چيز كم ندارد. گزيده اي از حرف هاي علي تبريزي درباره مسابقات جهاني بحرين را در ادامه مي خوانيد:

- در روز مقدماتي ابتدا احساس مي كردم كه طوري برنامه ريزي شده كه حتي در فينال نباشم. چون در اول مسابقه، داوران مرا از جمع مقايسه خارج كردند و طارق و شهات مبروك را با بقيه مقايسه كردند. اما بعد كه براي رقابت فراخوانده شدم، فهميدم كه قطعا قهرمان هستم.

- طارق جعفر يك 85 كيلوي بي نظير است اما براي 90 كيلو مناسب نيست. او پاهاي ضعيفي دارد كه البته خوب بلد است چطور در حين فيگور ضعف هايش را پنهان كند و داوران را گول بزند. به نظر من او مي بايست بعد از بدنساز اوكرايني سوم مي شد.

- شهات مبروك بدنساز بزرگي است كه به خاطر كسوتش بايد احترامش را نگه داشت. با اين حال او سنش بالا رفته و ديگر قدرت گذشته را ندارد.

- اگر در وزن 100 كيلو هم روي صحنه مي رفتم، بدون ترديد قهرمان مي شدم.

- در مسابقه اورآل، بيشترين ملاك داوران توجه به "زيبايي" است.

- بعد از مسابقه، رسماً براي حضور در جمع حرفه اي ها دعوت شدم و مي خواهم در اولين رقابت حرفه اي، در مستر المپياي 2009 شركت كنم و اين افتخار را داشته باشم كه نماينده پرورش اندام ايران در اين مسابقات معتبر باشم.

- طارق جعفر اسطوره پرورش اندام بحرين است و قبل از اعلام نتيجه براي اينكه پيش چشم هموطنانش بازنده نباشد، سعي كردم از او دلجويي كنم. ضمن اينكه مي خواستم تنش موجود در سالن را كم كنم كه اتفاق بدي نيافتد.

- به لطف خدا در هر مسابقه اي كه شركت كرده ام، شركت كننده ميزبان را شكست داده ام و اين بار هم مي دانستم نتيجه ديگري رقم نمي خورد.

Mohsen
۱۳۸۷-۰۸-۲۲, ۰۶:۰۳ بعد از ظهر
من که خیـــــلی از شنیدن این خبر خوشحال شدم
انشالله نتیجه خوبی هم بدست بیاره ... ولی همین که شرکت کنه خودش افتخار خیلی بزرگی هست

bodybuilder
۱۳۸۷-۰۸-۲۲, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
خبره خیلی خوب و خوشحال کننده ای بود....

shahi
۱۳۸۷-۰۸-۲۲, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
واقعا از شنیدن این خبر خوشحال شدم

H I R B O D
۱۳۸۷-۰۸-۲۳, ۰۹:۴۱ قبل از ظهر
عالیه ... امیدوارم در جمع 10 نفر برتر ببینیمش

Mohsen
۱۳۸۷-۰۸-۲۳, ۱۲:۴۹ بعد از ظهر
بچه بنظر شما چه مقامی را می تونه بدست بیاره

TOTTI
۱۳۸۷-۰۸-۲۳, ۰۶:۴۱ بعد از ظهر
من که واقعا دوست داشتم جناب تبریزی رو در کنار اون سوپر استارهای بدنسازی ببینم.
که همین گونه هم شد.
برای ایشان و تمام پرورش اندام کاران خوب کشورمون آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

بچه ها بنظر شما چه مقامی را می تونه بدست بیاره
به نظر من که حرفهای زیادی داره واسه گفتن.

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۲۵, ۰۱:۰۳ بعد از ظهر
من که واقعا دوست داشتم جناب تبریزی رو در کنار اون سوپر استارهای بدنسازی ببینم.
که همین گونه هم شد.
برای ایشان و تمام پرورش اندام کاران خوب کشورمون آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

به نظر من که حرفهای زیادی داره واسه گفتن.

فرزندان ایران زمین همیشه حرفهای زیادی برای گفتن دارند.....

Mohsen
۱۳۸۷-۰۸-۲۵, ۰۱:۰۷ بعد از ظهر
فرزندان ایران زمین همیشه حرفهای زیادی برای گفتن دارند.....

امیدوارم در مسترالمپیا هم همینطور باشه
البته همین که شرکت کنه و در کنار حرفه ای های باشه حودش افتخارخیلی بزرگی است

mehdimehdi
۱۳۸۷-۰۸-۲۵, ۰۱:۱۵ بعد از ظهر
خدا کنه جزوه 10 نفر اول بشه ولی خیلی سخته چون وزنش نسبت به اونا پایینه

mahmoud
۱۳۸۷-۰۸-۲۵, ۰۳:۲۲ بعد از ظهر
وقتي كه شركت كنه با 90 كيلو نمياد كه !! شايد بالاي 100 تا

mehdimehdi
۱۳۸۷-۰۸-۲۵, ۰۵:۰۸ بعد از ظهر
دوست عزیز وقتی که کمتر از 1 سال 10 کیلو رو حجمت زیادکنی تو مسابقه اوت میشی اونم در حضور بهترین ها
تازه فکر نکنم کسی تو مستر زیر 105 کیلو باشه

bodybuilder
۱۳۸۷-۰۸-۲۵, ۰۶:۰۳ بعد از ظهر
دکستر جکسون در مستر المپیا پارسال 98 کیلو بیشتر وزن نداشت...
فر کنم دیوید هنری هم پایین 100 وزنش باشه البته مطمئن نیستم...

mahmoud
۱۳۸۷-۰۸-۲۵, ۱۰:۰۷ بعد از ظهر
علي تبريزي تو 100 كيلو هم مسابقه داده پس ميره بالاي 100 وا ميسه

mahmoud
۱۳۸۷-۰۸-۲۵, ۱۰:۱۳ بعد از ظهر
ميدوني دوست عزيز واسه چي ميگم مياد بالاي 100 چون مقام هايي كه اورده رو نگاه كني اينجوريه كسب مدال طلا وزن 90 كيلو مسابقات جهاني چك بعدش 1 سال ديگه يعني 2007 كسب مدال طلاي اسيايي تو وزن 100 http://www.ali-tabrizi.com/biography.php

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۲۵, ۱۰:۵۳ بعد از ظهر
بله همانطور كه دوستان اشاره كردند علي تبريزي مي تواند به راحتي به وزنش با كيفيت بالا بيافزايد
امسال علي تبريزي روي 100 كيلو كات كات شده بود اما به پيشنهاد مسئولين در وزن پايين تر يعني 90 كيلوگرم شركت كرد .
در مسابقات آسيايي 104 كيلو وزن داشت .
دكستر جكسون در مسابقات مسترالمپيا 2008 وزني حدود 108 كيلوگرم داشت و ديويد هنري كمتر از 90 كيلوگرم .
در ضمن هممين كه علي تبريزي توي مسترالمپيا شركت كنه باعث افتخار هستش .
هميشه بار اول براي تجربه است و بار هاي بعد براي مقام .
به همين دكستر جكسون اگر نگاه كنيد ميبينيد كه چندين بار اوت شده ولي الان يكي از بهترين بدنسازان جهان است و قهرمان مسترالمپيا .
علي تبريزي واقعا افتخار همه ما ايرانيان است حتي اگر اوت بشه باز هم چيزي از ارزش هاي او كم نميشه.

mani55
۱۳۸۷-۰۹-۰۱, ۰۷:۲۱ بعد از ظهر
چندی پیش که علی تبریزی در برنامه ورزش از نگاه یک جمعه اومده بود این خبر را تکذیب کرد .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۱, ۰۷:۲۷ بعد از ظهر
چندی پیش که علی تبریزی در برنامه ورزش از نگاه یک جمعه اومده بود این خبر را تکذیب کرد .

دقيقا كي اومده بود ؟؟
همين هفته؟؟؟
ميشه بيشتر توضيح بدهيد؟؟؟؟

Mohsen
۱۳۸۷-۰۹-۰۱, ۰۸:۱۱ بعد از ظهر
فکر نکنم! انشالله باید شرکت کنه

bodybuilder
۱۳۸۷-۰۹-۰۱, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
خدا کنه شرکت کنه...
باید نشون بده که چیزی کمتر از بدنسازان مطرح دنیا نداره...

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۱, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر
به طور حتم كه چيزي كم نداره .
واقعا علي تبريزي عاليه .
من خيلي از بدنسازان خودمان را به همه خارجي ها ترجيح ميدم .
توي كشور ما استعداد خيلي زياده .
اما متاسفانه ورزش ايران خلاصه شده توي فوتبال بچه بازي و سوسولي .
مرد بايد مردانه باشه نه اين كه زير ابرو برداره و آرايش كنه و ......
اما متاسفانه توي كشور پهلوان خيز ايران الان دارن به اين چيزها بها ميدن .
يه فوتباليست كه هر شب توي پارتي سير ميكنه مياد 1 ليارد تومان براي يك سال پول ميگيره و توي تلويزيون هم ازش تقدير ميشه .
اما بدنسازاني مثل سامان سرابي و علي تبريزي و محرم پناهي و بيت الله عباس پور و بگذريم آنقدر زيادن كه نميشه همشونو بگيم . اينها مظلوم واقع شده اند و از جيب خرج ميكنند تا براي اين مردم و كشور افتخار بياورند اما دريغ از يك تقدير و تشكر .
مردم هر جا يه سوسول ميبينن ميگن چه خوشگله
اما يه بدنساز ك ميبينن از حسودي ميگن آمپولي و پودري و .....
اين شده سرنوشت كشور پهلوان خيز ايران
متاسفم

Mohsen
۱۳۸۷-۰۹-۰۱, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر
دقیقا همین طوره... حرف دل خیلی ها را گفتی ... وقتی به شطرنج و...بیشتر اهمیت میدن تا به بدنسازی دیگه واقعا ادم نمی دونه چی بگه
واقعا بدنسازی از تمام ورزش ها بسیار پر هزینه تر و سخت تر هست....با اینکه ورزشکاران ما حمایت نمیشن ولی باز خوشبختانه به لطف خدا خیلی موفق بودن