PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مرتضي نوروزي:براي کسب تجربه رفتم

Mohsen
۱۳۸۹-۱۰-۲۰, ۰۱:۴۷ قبل از ظهر
بشير آنلاين: مرتضی نوروزی یکی از بدنسازانی بود که امسال در مسابقات آسیایی و جهانی IFBB شرکت کرد. این بدنساز میان وزن که از دهه هفتاد ورزش را آغاز کرده و معتقد است هنوز به حق واقعی خود نرسیده، به خبرنگار «بشیر» گفت:

امسال برای بدنسازی و تیم ملی فراز و نشیب‌های زیادی داشتیم. بعد از مسابقات بروجرد و خط خوردن از جمع تیم ملی، در مسابقات بحرین شرکت کردم و پنجم شدم و به علت مشکلات ویزا که برایم پیش آمد دیر به سر وزن رسیدم و پس از آن هم دچار ناراحتی از ناحیه شکم شدم. در این مسابقات مقام سوم و چهارم به علت حق میزبانی عرب‌ها به بحرین رسید و مقام سومی من به پنجم نزول کرد. در مسابقات جهانی باکو نیز با وجود چنین مشکلاتی و مصدومیت شرکت کردم و اوت شدم، البته وزن 75 کیلوگرم یکی از شلوغ‌ترین وزن‌ها و با کیفیت‌ترین بدن‌های آماتور جهان و قهرمانان نامی حضور داشتند از جمله بدنسازان مصر، روسیه، ژاپن، عمان، اسلواکی، بحرین، قطر، و کشورهای اروپایی مانند کره جنوبی، هند، عراق و...

نوروزی در ادامه گفت: البته بنده بیشتر برای یک تجربه پا به این مسابقات گذاشتم. از روی عشق و علاقه‌ای که دارم. با همه اینها از نظر بدنی تفاوت و اختلاف زیادی با حریفانم نداشتم و همین انگیزه‌ای شد تا امسال را در استراحت سپری کنم و در حال حاضر شکمم را معالجه می‌کنم. از سال آینده خود را برای مسابقات آسیایی و جهانی 1391 آماده خواهم کرد. می‌خواهم با بدنی کاملاًٌ متفاوت و حرفه‌ای در وزن 80- 75 کیلوگرم حضور داشته باشم. آرزویم حضور تیم ملی و شرکت در چنین مسابقاتی در قالب تیم ملی ایران می‌باشد و به کمک خداوند متعال و ائمه اطهار (ع) برای کسب مدال بروی صحنه می‌روم.

http://www.bashironline.com/Upload/Images/noroozi_5f03d4b7.jpg