PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی نرم افزار مدیریت سالن بدنسازی

AriyaMan
۱۳۸۹-۱۲-۰۳, ۰۲:۵۸ بعد از ظهر
سلام به همه عزیزان.
من نه ورزشکارم نه ورزشکار !!!!!:پوزخند:

فقط یه هدف دارم از اومدنم به اینجا !!!!!:متفکر:

رشته من کامپیوتر هستش و برای پروژه پایان دوره پروژه ای برداشتم با نام "نرم افزار مدیریت سالن بدنسازی" !!

حالا باید یه سری اطلاعات جمع کنم!!! در مورد فیتنس و بادی بیلدینگ و کلا علم این ورزش !!! به سایت fitness.com هم سر زدم !!!! هر کی هر چی میدونه بگه دیگه !!!!!!!!!!!!!

با سپاس

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۰۳, ۰۶:۱۷ بعد از ظهر
دوست عزیز
چرا قوانین رو مطالعه نکردین؟
متن با موضوع نمیخونه!!
شما منتظری همه بیان و برای شما هرچی میدون بگن؟
به نظرت خودخواهی نیست؟؟
اینهمه مطلب هستش که شما بدون کمک گرفتن از کسی میتونی نرم افزار که هیچ...یه سیستم عامل ازش بسازی!!
موضوع فوق حذف میشه
موفق باشید

پرند
۱۳۸۹-۱۲-۰۳, ۰۸:۳۶ بعد از ظهر
چه آدم زرنگ بدون سياستي:خنده:اميدوارم بعد از خوندن مقالات سايت و كتاب هاي مربوط به ورزش،شما رو به عنوان يه ورزشكار در جمع خودمون داشته باشيم...
موفق باشي:گل رز:

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۰۴, ۱۰:۵۰ قبل از ظهر
دوستان جهت اطلاع باید بگم اون "تشکری" که من برای پست اول زدم، جهت تایید کارش نیست...
فقط چون بحث پروژه و کامپیوتر و نرم افزار اومد وسط، یهو منو جو گرفت!! :پوزخند:
بازم میگم وگرنه کارشو اصلا تایید نمیکنم... :لبخند:

یه نکته هم به آقای AryaMan بگم:
یه دانشجو اگه کارش براش مهم باشه و بخواد به نهو احسنت کارشو بکنه، از هر تلاشی امتناع نمیکنه...
توی این سایت کلی مطلب به درد بخور برای پروژه ت می تونی پیدا کنی...
فقط یکم تلاش و وقت میخواد

AriyaMan
۱۳۸۹-۱۲-۰۵, ۰۴:۴۰ بعد از ظهر
افشین کسایی عزیز با گفتن "میتونی نرم افزار که هیچ...یه سیستم عامل ازش بسازی!" فک کنم خودت باید یه کامپیوتری باشی !!!!

پرند جان ورزشکار نمیخوام بشم !!!اگه هم بخوام بشم فیتنس نمیشم !!!

3tare عزیز !!! ممنون !!!

حداقل 4 تا منبع معرفی کنید !!!! منبعی که توش فرمول داشته باشه !!!!

در آخر

تشکر نمیکنم چون عربی است میگویم : با سپاس

پرند
۱۳۸۹-۱۲-۰۵, ۱۱:۰۵ بعد از ظهر
اون چيزي كه روش بايد تاكيد كرد كه نميخواي بشي مال مردم خور، جاني يا دزد يا حداقل معتاده!! فيتنس هم جزو آخرين مراحله و كار هر كسي نيست شما همون وسطي رو بازي كني هم قبوله!!(شوخي بود بهت بر نخوره!!):صلح:
شما كه ورزش دوست نداري چرا اينو انتخاب كردي خب؟!!
حالا هم كه انتخابش كردي وقت بذار و كمي مطالعه كن،مطمئن باش ضرر نمي كني...
شما توي يه تحقيق سه تا رشته رو انتخاب كردي،كامپيوتر،مديريت،تربيت بدني(اختصاصاً بدنسازي)!!
بنظرت كسي ميتونه كمكت كنه؟ توي كتابخونه دانشگاهتون بگرد ببين چي يافت ميكني...
(شايدم بتونن):متفکر:

AriyaMan
۱۳۸۹-۱۲-۰۶, ۰۹:۵۶ قبل از ظهر
loooooooooooooooooooooooooooooooooooool:پوزخند:

خوشحالم که با انتخاب یه موضوع تونستم خیلی چیز یاد بگیرم !!!!!

پرند جان خیلی ممنون !!! مطمئن باش با این چور چیزا ناراحت نمیشم !!!!!!

باشه !! میگردم !!!

فقط امیدوارم افشین کسایی عزیز این تاپیک رو پاک نکنه تا هر جا به مشکل برخورد کردم همین جا بپرسم و تمام اطلاعات رو بتونم توی یه تاپیک جمع آوری کنم!!!

باز هم با سپاس

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۰۶, ۱۰:۰۱ قبل از ظهر
باشه حذف نمیکنم
اما اسمشو عوض میکنم تا مراجعه کننده ها بدونن موضوع چیه
امیدوارم بتونی نتیجه بگیری و موفق بشی

AriyaMan
۱۳۸۹-۱۲-۰۶, ۱۰:۰۴ قبل از ظهر
افشین جون خیلی ممنون!!!:لبخند:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۲-۰۶, ۰۱:۰۷ بعد از ظهر
اول هدفت رو قشنگ تر بیان کن تا منظورت رو کاملا بفههم !
من ازت یه سوال میپرسم :
فکر کنم میخوای یه نرم افزار بسازی تو مایه های مثلا یه چیزی مثل Sweet Home 3D یا Room arranger فقط به جای طراحی و مدیریت خونه و اتاق و آشپزخونه قراره به بدنسازی ربطش بدی ! مثلا به جای آیتم های مثل یخچال و گاز و مبل باید میز پرس و تردمیل و و ... اینا داشته باشی ! درست متوجه شدم یا نه زدم تو خاکی ؟! اگه آره : خوب از ما توقع داری چه کمکی بهت بکنیم ؟! یعنی چه جور اطلاعاتی ! در مورد برنامه نویسی که نمیتونیم کمکت کنیم ما ورزشکاریم البته بینمون مهندس کامپیوتر هم است اما .. بگذریم ... ببین اگه منظورت از نرم افزار مدیریت سالن بدنسازی همینی باشه که من گفتم تو باید یه سری اطلاعات معماری هم داشته باشی و ... ! حالا زیاد حرف نمیزنم تا بیای جواب سوال من رو بدی ! تا بعدا بیشتر در این مورد حرف بزنیم .
اگه هم جواب سوال من نه هست ! پس حداقل یه نرم افزار شبیه اون چیزی که میخوای طراحی کنی بگو تا من ببینم منظورت چیه ؟!

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۲-۰۶, ۰۱:۳۶ بعد از ظهر
من نميدونم چرا اين صفحه بدون فيل ش ک ن براي من باز نميشد ؟:متفکر:

حالا اين نرم افزار رو ساختي بايد اختصاصي بياي همينجا بزاريشا :سوت: