Mohsen
۱۳۹۰-۰۱-۰۷, ۰۷:۵۶ قبل از ظهر
هشتمين دوره رقابتهاي مچاندازي باشگاههاي كشور (انتخابي تيم ملي) با عنوان جام زندهياد خسرو حسني با حضور 252 ورزشكار در قالب 16 استان به مدت 2 روز به ميزباني استان گلستان در سالن ورزشي شهيد گرزين شركت گاز استان گلستان در شهرستان گرگان برگزار شد. در اين رقابتها، تيم مچاندازي مردان استان گلستان (تعاوني اعتبار اميد جلين)، در دو بخش چپ دست و راست دست، عنوان قهرماني اين رقابتها را از آن خود كرد.
در بخش چپ دست تيم گلستان (تعاوني اعتباري اميد جلين) با كسب 58 امتياز بر سكوي قهرماني ايستاد و تيمهاي قزوين و لرستان به ترتيب با كسب 54 و 45 امتياز در مكانهاي دوم و سوم قرار گرفتند. در قسمت راست دست نيز تيم گلستان با كسب 78 امتياز عنوان قهرماني را از آن خود كرد و در اين بخش تيمهاي لرستان و قزوين به ترتيب با كسب 31 و 28 امتياز به ترتيب دوم و سوم شدند.
نتايج گروه چپ دست
وزن 55 كيلوگرم (10 ورزشكار): 1- موسيالرضا خاني بنداني از گلستان 2- محمدرضا جاني از قزوين 3- مسعود مختاري از تهران
وزن 60 كيلوگرم (9 ورزشكار): 1- مصطفي فلاح شيخلري از قزوين 2- شهرام الهياري از آذربايجان غربي 3- هادي عليپور از گلستان
وزن 65 كيلوگرم (12 ورزشكار): 1-طالب وكيلي تجره از كردستان 2- حامد همداني صابر از مازندران 3- ميثم مرداني از قزوين
وزن 70 كيلوگرم (10 ورزشكار): 1- عماد باقرزاده از چهارمحال و بختياري 2- افشار رحيمي از قزوين 3- مصطفي ماله ميرچگيني از قزوين
وزن 75 كيلوگرم ( 7 ورزشكار): 1- محمد عابديني از لرستان 2- عبدالمجيد اوجي از گلستان 3- سيدامين صالحي از لرستان
وزن 80 كيلوگرم (9 ورزشكار): 1- امير سهرابي از قزوين 2- داود سيفي از لرستان 3- احسان سلطاني از لرستان
وزن 85 كيلوگرم (7 ورزشكار): 1 - عباس شريفي از گلستان 2- كيوان ياراحمدي از لرستان 3- سعيد احمدزاده از لرستان
وزن 90 كيلوگرم (17 ورزشكار): 1- مجيد جمشيدي از قزوين 2- علي اصغر گودرزي از لرستان 3- مهدي ايرواني از خراسان رضوي
وزن 100 كيلوگرم (7 ورزشكار): 1- محمد اسدزاده از آذربايجان غربي 2- يوسف شادكام از گلستان 3- احمد انوري از گلستان
وزن 110 كيلوگرم (6 ورزشكار): 1- بهزاد خادمي از خراسان رضوي 2- مهدي رمضاني از قزوين 3- محمدجواد شهميري از گلستان
وزن 110+ كيلوگرم (6 ورزشكار): 1- شهاب عباسي از گلستان 2- علي محرمي از آذربايجان غربي 3- حسن علي اكبري از لرستان
نتايج گروه راست دست
وزن 55 كيلوگرم (19 ورزشكار): 1- مسعود مختاري از تهران 2- عزيز احمدي از آذربايجان غربي 3- خليل رجب زاده از تهران
وزن 60 كيلوگرم (13 ورزشكار): 1- علي اكبر ثقفي از مازندران 2- يونس اسماعيلي از گلستان 3- مصطفي فلاح از قزوين
وزن 65 كيلوگرم (16 ورزشكار): 1- اميد ميرآبي از گلستان 2- طالب وكيلي تجره از كردستان 3- رضا شكوهي از چهار محال و بختياري
وزن 70 كيلوگرم (17 ورزشكار): 1- ابراهيم ايري از گلستان 2- اميد جعفرزاده از آذربايجان غربي 3- مجيد ايري از گلستان
وزن 75 كيلوگرم (15 ورزشكار): 1- عبدالمجيد دوجي از گلستان 2- محمد عابديني از لرستان 3- امين كسلخه از گلستان
وزن 80 كيلوگرم (13 ورزشكار): 1- علي براتي از خراسان رضوي 2- اسماعيل توكلي از گلستان 3- علي مصطفوي از قزوين
وزن 85 كيلوگرم (10 ورزشكار): 1- عباس شريفي از گلستان 2- سعيد احمدزاده از لرستان 3- رضا شگفت از چهار محال و بختياري
وزن 90 كيلوگرم (19 ورزشكار): 1- مجيد جمشيدي از قزوين 2- شفاءالدين صحنه از گلستان 3- علي اصغر گودرزي نيا از لرستان
وزن 100 كيلوگرم (12 ورزشكار): 1- محمد اسدزاده از آذربايجان غربي 2- احمد انوري از گلستان 3- امين آفريدخداوندي از آذربايجان شرقي
وزن 110 كيلوگرم (9 ورزشكار): 1- بهزاد خادمي از خراسان رضوي 2- مهدي رمضاني از قزوين 3- محمد زارع از تهران
وزن 110+ كيلوگرم (8 ورزشكار): 1- مهدي عبدالوند از لرستان 2- شهاب عباسي از گلستان 3- علي محرمي از آذربايجان غربي
همچنين در رقابتهاي اورال دست راست در بخش آزاد مهدي عبدالوند از لرستان مقام قهرماني را از آن خود كرد. در رقابتهاي اورال دست چپ در بخش آزاد شهاب عباسي از گلستان اول شد.
در بخش چپ دست تيم گلستان (تعاوني اعتباري اميد جلين) با كسب 58 امتياز بر سكوي قهرماني ايستاد و تيمهاي قزوين و لرستان به ترتيب با كسب 54 و 45 امتياز در مكانهاي دوم و سوم قرار گرفتند. در قسمت راست دست نيز تيم گلستان با كسب 78 امتياز عنوان قهرماني را از آن خود كرد و در اين بخش تيمهاي لرستان و قزوين به ترتيب با كسب 31 و 28 امتياز به ترتيب دوم و سوم شدند.
نتايج گروه چپ دست
وزن 55 كيلوگرم (10 ورزشكار): 1- موسيالرضا خاني بنداني از گلستان 2- محمدرضا جاني از قزوين 3- مسعود مختاري از تهران
وزن 60 كيلوگرم (9 ورزشكار): 1- مصطفي فلاح شيخلري از قزوين 2- شهرام الهياري از آذربايجان غربي 3- هادي عليپور از گلستان
وزن 65 كيلوگرم (12 ورزشكار): 1-طالب وكيلي تجره از كردستان 2- حامد همداني صابر از مازندران 3- ميثم مرداني از قزوين
وزن 70 كيلوگرم (10 ورزشكار): 1- عماد باقرزاده از چهارمحال و بختياري 2- افشار رحيمي از قزوين 3- مصطفي ماله ميرچگيني از قزوين
وزن 75 كيلوگرم ( 7 ورزشكار): 1- محمد عابديني از لرستان 2- عبدالمجيد اوجي از گلستان 3- سيدامين صالحي از لرستان
وزن 80 كيلوگرم (9 ورزشكار): 1- امير سهرابي از قزوين 2- داود سيفي از لرستان 3- احسان سلطاني از لرستان
وزن 85 كيلوگرم (7 ورزشكار): 1 - عباس شريفي از گلستان 2- كيوان ياراحمدي از لرستان 3- سعيد احمدزاده از لرستان
وزن 90 كيلوگرم (17 ورزشكار): 1- مجيد جمشيدي از قزوين 2- علي اصغر گودرزي از لرستان 3- مهدي ايرواني از خراسان رضوي
وزن 100 كيلوگرم (7 ورزشكار): 1- محمد اسدزاده از آذربايجان غربي 2- يوسف شادكام از گلستان 3- احمد انوري از گلستان
وزن 110 كيلوگرم (6 ورزشكار): 1- بهزاد خادمي از خراسان رضوي 2- مهدي رمضاني از قزوين 3- محمدجواد شهميري از گلستان
وزن 110+ كيلوگرم (6 ورزشكار): 1- شهاب عباسي از گلستان 2- علي محرمي از آذربايجان غربي 3- حسن علي اكبري از لرستان
نتايج گروه راست دست
وزن 55 كيلوگرم (19 ورزشكار): 1- مسعود مختاري از تهران 2- عزيز احمدي از آذربايجان غربي 3- خليل رجب زاده از تهران
وزن 60 كيلوگرم (13 ورزشكار): 1- علي اكبر ثقفي از مازندران 2- يونس اسماعيلي از گلستان 3- مصطفي فلاح از قزوين
وزن 65 كيلوگرم (16 ورزشكار): 1- اميد ميرآبي از گلستان 2- طالب وكيلي تجره از كردستان 3- رضا شكوهي از چهار محال و بختياري
وزن 70 كيلوگرم (17 ورزشكار): 1- ابراهيم ايري از گلستان 2- اميد جعفرزاده از آذربايجان غربي 3- مجيد ايري از گلستان
وزن 75 كيلوگرم (15 ورزشكار): 1- عبدالمجيد دوجي از گلستان 2- محمد عابديني از لرستان 3- امين كسلخه از گلستان
وزن 80 كيلوگرم (13 ورزشكار): 1- علي براتي از خراسان رضوي 2- اسماعيل توكلي از گلستان 3- علي مصطفوي از قزوين
وزن 85 كيلوگرم (10 ورزشكار): 1- عباس شريفي از گلستان 2- سعيد احمدزاده از لرستان 3- رضا شگفت از چهار محال و بختياري
وزن 90 كيلوگرم (19 ورزشكار): 1- مجيد جمشيدي از قزوين 2- شفاءالدين صحنه از گلستان 3- علي اصغر گودرزي نيا از لرستان
وزن 100 كيلوگرم (12 ورزشكار): 1- محمد اسدزاده از آذربايجان غربي 2- احمد انوري از گلستان 3- امين آفريدخداوندي از آذربايجان شرقي
وزن 110 كيلوگرم (9 ورزشكار): 1- بهزاد خادمي از خراسان رضوي 2- مهدي رمضاني از قزوين 3- محمد زارع از تهران
وزن 110+ كيلوگرم (8 ورزشكار): 1- مهدي عبدالوند از لرستان 2- شهاب عباسي از گلستان 3- علي محرمي از آذربايجان غربي
همچنين در رقابتهاي اورال دست راست در بخش آزاد مهدي عبدالوند از لرستان مقام قهرماني را از آن خود كرد. در رقابتهاي اورال دست چپ در بخش آزاد شهاب عباسي از گلستان اول شد.