PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین و بدترین مکملی که تاکنون مصرف کرده اید ؟؟؟؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۱-۱۲, ۰۲:۵۰ قبل از ظهر
بچه ها بیاید تو این تاپیک بهترین و بدترین مکملی رو که تو هر زمینه ای ، کراتین ، گینر ، چربی سوز و ...
مصرف کردید رو با ذکر یه دلیل بگید تا دوستان هم راهنمایی بشن برای خرید یه مکمل خوب .
کاری نداریم از کی خریدید یا کجا خریدید :پوزخند:
فقط اسم مکمل رو بگید .
===================================

من خودم بهترین مکملی که مصرف کردم وی 100% اوپتیموم البته اون قدیمی هاش . واقعا تاثیر خوبی رو روی
بدنم داشت و باید گفت روحش شاد و یادش بخیر .
بدترینم یه کربو خالص یه شرکت مسخره بود اوائل که میرفتم باشگاه کردن تو پاچم . بعد یه هفته پف کردم .
کورتونش اصل بود بد مسب
ولی 1 هفته رفتم مسافرت تبخیر شد :سوت:

shahi
۱۳۹۰-۰۱-۱۲, ۱۰:۳۱ قبل از ظهر
بهترین مکمل من کراتین بود بدترین هم یه وی شرکت پی ان سی بود اصلا معلوم نبود چی بود

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۱-۱۲, ۱۱:۲۷ قبل از ظهر
منم مثل حجت بهترین مکملی که خوردم وی100% قدیمی بود که از دوبی رسیده بود
و بدترین مکملهایی که خوردم به ترتیب

پروتئین الایت 12 دایماتیز بود که توش بیسکوئیت مادر بود بجای پروتئین:نمیبینم:
no-xplode بود که توش قرص جوشان بود و فروشنده هم اذعان داشت که چون کف میکنه اصله!!
سل مس بود که توش پودر ژله بود و خیلی خوشمزه بود :بامزه:
سینتا 6 که وسطاش دوزاریم افتاد تقلبیه و قوطیه نصفشو دادم به پسر همسایمون :خنده:

Ahoora
۱۳۹۰-۰۱-۱۲, ۱۱:۵۹ قبل از ظهر
منم که زیاد تجربه مکمل هارو ندارم ترو مس رو مصرف کردم خیلی خوب بود کراتین و گلوتامین هم بد نبود

پرند
۱۳۹۰-۰۱-۱۲, ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
منم گرده با عسل خوردم كه انر‍ژي زا بود از عسل فروشي خريدم خيليم عسلش اصل بود،رنگ گرده‌شم طلايي روشن،قهوه ايش خوب نيست!:پوزخند: از اونجايي كه هيچ جور مكمل يا انرژي زايي تا الان مصرف نكردم يه قاشق كه ميخوردم سرم داغ ميشد...

amir26
۱۳۹۰-۰۱-۱۲, ۱۲:۴۰ بعد از ظهر
سلام به همگی
من هر نوعی که اصل خوردم خوب بود و اوایل هم چند تا تقلبی خوردم
تقلبی ها اینابود:کراتین-گلوتامین-پروتئین دایماتیز
خوبا:مایوفیوژن-سینتا6-سوپر پمپ گاسپاری-نیتریکس BSN-میتوتروپین گاسپاری

اما کلا محصولات اصلی BSN خوب رو من جواب میده

Mohammad.Reza
۱۳۹۰-۰۱-۱۲, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
سلام
والا من هر مکملی مصرف کردم از دم تقلبی بودن:پوزخند:جز یه کراتین که اولین بار تجربه کردم خوب بود ،خوب جواب داد.وخوشمزه ترینشم وی 100%بود شرکتش یادم نی طعم وانیلی بود وقتی بعد تمرین میخوردم باشگاه رو بو میگرفت اینم خوب تاثیر گذاشت. و بدترین مکمل هم مکمل های پویان هستش هم کراتینش رو خوردم هم پروتئین کراتین بازم یکم انرژی میداد ولی از پروتئینش چیزی من ندیدم حالم بهم میخورد نصفه خوردم هنوز نصفشم دارم اسمشم س و پ ر وی بود طعم شکلاتی ولی هیچ طعم خاصی نداشت جز یکن کاکائو ریخته باشن تلخ میزد یکم اصلا شیرینی نداشت وقتی میخوردم سر درد شدیدی میگرفتم و بعد 2 هفته فهمیدم از اینه ولی لامسب عجب قدرتی میداد:پوزخند:من که راضی نبودم از مکمل های پویان مفت گرونن:سوت:

soroushmuscle
۱۳۹۰-۰۱-۱۲, ۰۶:۳۵ بعد از ظهر
بهترین مکملهایی که مصرف کردم: no xplde-whey 100%-super mass gainer-creatine phosphagen
90% مکملهای حال حاضر هم که تقلبی هستن............ولی خداییش مکمل رو دستno xplodeنیومده