PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خوش فرم کردن رانها

mr.bad
۱۳۹۰-۰۱-۲۸, ۱۱:۵۹ بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان بزرگوار
بنده یه مشکلی‌ پیدا کردم
مدتی‌ وزن کم کردم اما از همه‌جای بدنم درست چربی‌ کم شده اما از قسمت رانهای پام کمتر چربی‌ کم شده
و فرم بدی گرفته
می‌خواستم ببینم برای خوش فرم کردن رانها چه حرکت‌هایی‌ انجام بدم
آیا دویدن مناسب هست؟
اگر جای مناسبی در فروم نپرسیدم شرمند تازه کارم اطلاع خاصی‌ نداشتم که کجا بپرسم
ممنونم

mr.bad
۱۳۹۰-۰۱-۳۰, ۱۱:۱۳ قبل از ظهر
از اساتید عزیز کسی‌ نیست بتونه به من کمک کنه؟
:ناراحت:

Ahoora
۱۳۹۰-۰۱-۳۰, ۱۱:۱۶ قبل از ظهر
قد و وزنت رو میزدی به علاوه عکس تا اگه اساتید سایت اومدن بهت کمک کنند

Mohammad.Reza
۱۳۹۰-۰۱-۳۰, ۱۱:۲۱ قبل از ظهر
دوست عزیز در تاپیک زیر یه سری حرکات هستش که میتونی استفاده کنی و جواب بگیری.
تاپیک (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3658-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%86%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C/page9)
موفق باشید

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۱-۳۱, ۰۷:۴۱ قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان بزرگوار
بنده یه مشکلی‌ پیدا کردم
مدتی‌ وزن کم کردم اما از همه‌جای بدنم درست چربی‌ کم شده اما از قسمت رانهای پام کمتر چربی‌ کم شده
و فرم بدی گرفته
می‌خواستم ببینم برای خوش فرم کردن رانها چه حرکت‌هایی‌ انجام بدم
آیا دویدن مناسب هست؟
اگر جای مناسبی در فروم نپرسیدم شرمند تازه کارم اطلاع خاصی‌ نداشتم که کجا بپرسم
ممنونم
چربی سوزی موضعی کار نمیکنه شما ژنتیکت اینه باید باز هم چربی کم کنی تا حدی که چربی پاهات به حد مناسبی که میخای برسه، همین روشی که چربی کم کردی رو ادامه بده.

samim
۱۳۹۰-۰۱-۳۱, ۰۹:۳۷ قبل از ظهر
پس این ویبراتورها چیکار میکنند..
این همه تبلیغات که چربی دور کمر و ران و هزار جای دیگه رو کم میکنند برای چیه ؟

شاید این نظر شخصی شماست..

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۰۱, ۰۸:۰۱ قبل از ظهر
ویبراتور ها داستانشون طولانی هست چون بخشی از موضوع تحقیقی خودم بوده، ایده ساختن اینها اولین بار توسط دانشمندان روسی جهت حفظ استحکام استخوان و عضلات در فضانوردان در شرایط بی وزنی در فضا ایجاد شد، بعدها کاربردش در افرادی که ناتوان، سالخورده یا در دوره رکاوری از جراحی هستند بیشتر شد همینطور برای خانومهای یائسه برای جلوگیری از پوکی استخوان. مسلم برای شخصی که میتونه تمرین کنه بدوه و جوان هست و مشکلات حرکتی نداره این کار وقت تلف کردنه، در ضمن تاثیر بیشتر ویبراتور گفتم برای حفظ استخون و عضله در افراد ناتوان و ... معنی داره، تحقیقات در مورد تاثیرش در تغیر ترکیب بدن (نسبت چربی به استخوان و عضله) در موش و انسان ضد و نقیض بوده و کاملا ثابت شده نیست اگر هم بود برای افراد جوان و سالم کاربردی نداره. الان نوعی جدید از این دستگاهها در بازار هست که دو کاره هستند یعنی ادعا میکنه که ابتدا توسط امواج الترا ساند بافت چربی رو به صورت موضعی آزاد میکنه بعد همزمان توسط ویبره کردن موضعی همون محل چربی روتوسط عضلات همون محل متابولیزه کرده و کاهش میده و تمام اینکار با بستن یک نوار پهن بدور قسمت مورد نظر توسط دستگاه انجام میشه، یعنی شما اصلان نیاز به ورزش نداری میشینی جلو تلویزیون و برنامه تماشا میکنی و چربی میسوزونی! و ورزش میکنی! جالبه نه؟! مهم نیست چقدر فرضیه و ادعا مربوطه اغوا کننده هست اما وقت اینه که آزمایش کردیم و کار نمیکنه حتا بعد از ۲ ماه استفاده. به هیچ عنوان گول این قبیل تبلیغات رو نخورید که بازارش هم بسیار داغه هیچ میانبری نیست جز تغذیه درست، ورزش کافی و استراحت کافی، بقیه همش برای سر کیسه کردن مردمه، متاسفانه همه دنبال میانبر هستن به همین خاطر راه اصلی رو گم میکنند.