PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقدیر از معلمان جامعه بدنسازی و پرورش اندام

Mohsen
۱۳۹۰-۰۲-۱۲, ۰۲:۴۷ قبل از ظهر
بمناسبت گرامیداشت روز معلم انجام گرفتتقدیر از معلمان جامعه بدنسازی و پرورش اندام فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با همکاری شرکت تجهیزات پزشکی، ورزشی تک فیتنس در یک حرکت فرهنگی مشترک بمناسبت بزرگداشت شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و بزرگداشت روز معلم از معلمان شاغل در هیأتهای بدنسازی و پرورش اندام سراسر کشور تقدیر بعمل آورد.سید مجتبی هاشمی، مدیر عامل شرکت تجهیزات پزشکی، ورزشی تک فیتنس به عنوان حامی مالی این حرکت ارزشمند گفت : از اینکه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به عنوان نخستین فدراسیون بانی این کار ارزشمند شد، از مدیران آن تشکر کرده و امیدوارم فرهنگ قدرشناسی از مقام والای معلم نه تنها در این فدراسیون، بلکه در کل جامعه ورزش فرا گیر شود.هاشمی در ادامه افزود : همواره از انجام چنین حرکتهایی در فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام حمایت کرده و خواهیم کرد، چرا که حضور و مشارکت در چنین برنامه هایی را برای خود و شرکتی که در آن برای سلامتی جامعه تلاش می کند را یک نیاز و وظیفه اساسی می دانیم. هاشمی گفت : هدایای عزیزان معلم جامعه بدنسازی و پرورش اندام همراه با هدیه فدراسیون برای آنها ارسال خواهد شد که امیدوارم معلمان عزیز این هدایا را تنها به عنوان یک یادگار از فدراسیون و ما پذیرا باشند. محمد حسن ضیغمی نایب رئیس و ناصر ذوقی دبیر هیأت آذربایجانشرقی، مصطفی چک مسئول امور پیشکسوتان و میثم صفری مسئول امور باشگاههای هیأت زنجان، امین اردوی استان فارس، محمد باب الحوائجی دبیر، حبیب ملیح مسئول کمیته پرورش اندام و مصطفی نعمتی مسئول کمیته مربیان استان همدان و محمد رضا نصر اله زاده مدیر روابط عمومی و سخنگوی فدراسیون افرادی بودند که از سوی فدراسیون و شرکت تک فیتنس مورد تقدیر قرار گرفتند.
منبع: فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۱۲, ۰۶:۵۹ بعد از ظهر
جا داره ما هم از مربیان و استادانی که توی این سایت فعالیت دارن تشکر کنیم
ابتدا تبریک میگم به جناب ( بادیگارد ) که از کاربران قدیمی و همچنین ایجاد کننده تاپیک ( صندلی داغ ) هستن
ایشون مربی ورزش رزمی هستن و در کنارش هم به پرورش اندام مشغولن
این روز رو از طرف سایت بدنساز بهشون تبریک میگم:گل رز:

همچنین تبریک عرض میکنم خدمت آقای ( مهدی قلندری ) که از مربیان باسابقه و با دانش در عرصه پرورش اندام و پاور لیفتینگ هستن
بدون شک برنامه ها و سیستم های ایشون رو توی سایت مطالعه کردین .
خدمت این بزرگوار هم صمیمانه تبریک عرض میکنم . :گل رز:

همچنین آقا حسین با نام کاربری ( داشول خان ) که ایشون هم مربی ورزش رزمی هستن و در کنارش به پرورش اندام مشغولن
امیدوارم تبریکات صمیمانه ما رو پذیرا باشن:گل رز:

و همچنین دوست عزیزی که به تازگی به جمع ما پیوستن....
یکی از معلمین دلسوز و بزرگوار با نام کاربری ( mansoor-2 (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?11971-mansoor-2) )
از طرف سایت بدنساز این روز بزرگ رو به ایشون هم تبریک عرض میکنیم:گل رز:

scott
۱۳۹۰-۰۲-۱۳, ۰۱:۱۲ قبل از ظهر
افشین آقا شما خودتون در همه زمینه ها مربی و استاد بزرگ سایت هستین . کم لطفی از شما اسم نبریم .
من به نوبه خودم این روز رو به شما تبریک عرض می کنم :گل رز::گل رز::گل رز:
http://shot.site90.net/images/0d355680e628.jpg

mansoor-2
۱۳۹۰-۰۲-۱۳, ۰۱:۲۲ بعد از ظهر
درود بر شما جناب آقای مهندس افشین
من خودم رو لایق این محبت شما نمیدونم
معلمی برازنده شماست و من به شاگردی خودم در محضر شما افتخار میکنم
شاد باشید و پاینده