PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیام های مدیریتی

3tare
۱۳۹۰-۰۲-۱۴, ۰۱:۱۱ بعد از ظهر
سلام
از این پس در این تاپیک پیام هایی برای کاربرای عزیز از سوی مدیرها گذاشته میشه!
حتما سر بزنید

3tare
۱۳۹۰-۰۲-۱۴, ۰۱:۱۵ بعد از ظهر
پیام اول:
کاربرای عزیز!
هر فردی که میخواست در انجمن عمومی تاپیک جدید باز کنه، حتما به مدیر انجمن (3tare) اول باید اطلاع بده، بعد در صورت تایید موضوع، تاپیک جدید رو بزنه!
(در صورتی که بدون اطلاع تاپیک باز بشه، با شرمندگی تمام تاپیک حذف خواهد شد)
ممنون
.
.
پیام بعدی:
اینجا یه فروم بدنسازیه!
اکثر بچه های اینجا هم که الحمدلله بدنساز هستن!
پس بچه ها یه لطفی کنید قسمت بدنسازی سایت رو هم فعال کنید!! که سایت از هدفش دور نشه!
ممنون

love4ever
۱۳۹۰-۰۲-۱۴, ۰۱:۳۱ بعد از ظهر
بله بنده هم کاملا با 3تاره موافقم
موضوع اصلی این سایت بدنسازی و کار با وزنه است نه چیز های بیخود و سرگرمی
قبول دارم سرگرمی هم لازمه من خودم با تاپیک مطالب خنده دار خیلی حال میکنم اما ما رفته رفته داریم از هدف اصلیمون یعنی اطلاع رسانی در مرود رشته ی بدنسازی و مکمل و ... دور میشیم که جای تاسف داره
پس بیاین هر کدوم قسمت خاصی از سایت رو بگیریم و بلندش کنیم
اگه بد میگم بگین بد میگم

najmeh
۱۳۹۰-۰۲-۱۴, ۰۲:۳۲ بعد از ظهر
ستاره خانم درست میگن ،
من هم از وقتی اومدم همه چی اینجا دیدم غیر از بدن سازی، باید نظارت بیشتری روی محتوای سایت باشد

scott
۱۳۹۰-۰۲-۱۴, ۰۳:۰۲ بعد از ظهر
بله بنده هم کاملا با 3تاره موافقم
موضوع اصلی این سایت بدنسازی و کار با وزنه است نه چیز های بیخود و سرگرمی
قبول دارم سرگرمی هم لازمه من خودم با تاپیک مطالب خنده دار خیلی حال میکنم اما ما رفته رفته داریم از هدف اصلیمون یعنی اطلاع رسانی در مرود رشته ی بدنسازی و مکمل و ... دور میشیم که جای تاسف داره
پس بیاین هر کدوم قسمت خاصی از سایت رو بگیریم و بلندش کنیم
اگه بد میگم بگین بد میگم

ستاره خانم درست میگن ،
من هم از وقتی اومدم همه چی اینجا دیدم غیر از بدن سازی، باید نظارت بیشتری روی محتوای سایت باشد

خیلی هم بزرگ نکنین قضیه رو . این تاپیک هایی که هر روز زحمت می کشن مکمل های جدید معرفی مکنن - مسابقات رو گزارش می دن - آموزش تصویری حرکات بدنسازی - مطالب تغذیه -عکس اعضای سایت - قسمت رزمی و ... اینا پس چین ؟:متفکر: همشون واسه بدنسازیه .چند روز بچه های حرفه ای سایت کمتر اومدن که نباید سایت رو زیر سوال برد .

Geonam
۱۳۹۰-۰۲-۱۴, ۰۳:۰۹ بعد از ظهر
خیلی هم بزرگ نکنین قضیه رو . این تاپیک هایی که هر روز زحمت می کشن مکمل های جدید معرفی مکنن - مسابقات رو گزارش می دن - آموزش تصویری حرکات بدنسازی - مطالب تغذیه -عکس اعضای سایت - قسمت رزمی و ... اینا پس چین ؟:متفکر: همشون واسه بدنسازیه .چند روز بچه های حرفه ای سایت کمتر اومدن که نباید سایت رو زیر سوال برد .
حجم اینگونه چیزهایی که شما میگید کم است ،

ولی مطالب خوب هم توی قسمتهای قبلی خیلی زیاده که من فعلن اونها رو میخونم
ولی چیزای جدیدش اکثرا متفرقه هست که من اونها رو هم دوست دارم

اگر همش مطالب بدن سازی باشه که گلاب به روتون آدم حالش بد میشه .

KASHKOOL
۱۳۹۰-۰۲-۱۴, ۰۳:۰۹ بعد از ظهر

چجوری از حرفای دل من باخبر شدی؟:پوزخند:من کاملا با شما موافقم:thumbup1:

love4ever
۱۳۹۰-۰۲-۱۴, ۰۳:۳۲ بعد از ظهر
داداشای گلم اسکات و کشکول و گئونام
عزیزان شما قبول دارین که موضوع اصلی سایت بدنسازی هستش
اینو که قبول دارین
ما همه مخصوصا خودم به همین خاطر به این سایت پیوستیم وگرنه سایت های زیادی برای تفریح هستن
منم قبول دارم که اگه فقط و فقط تو این سایت از بدنسازی حرف بزنیم گلاب به روتون حال هممون خراب میشه ولی لااقل تفریح و سرگرمی تا یه حد
الان 50 % سایت شده سرگرمی
خوب نمیشه که داداش لااقل 80% بدنسازی باشه 20% سرگرمی
ما اومدیم واسه کسب و تبادل اطلاعات داداش جون
بازم اگه زیاد حرف میزنم و حق با ما نیست به بزرگی و عظمت خودتون ببخشید
مخصوصا تو اسکات جون چون خیلی انگار از من و ستاره پر هستی

3tare
۱۳۹۰-۰۲-۱۴, ۰۸:۳۶ بعد از ظهر
خب دوستای گلم بعضیا (مثل نجمه خانوم گل) کم لطفی کردن نسبت به سایت!!
الحمدلله مطالب بدنسازی توی سایت کم نیست و بازم الحمدلله هر روز بروز میشن...
اما مسئله اینه که بچه ها در کنار فعالیت توی بخش عمومی، توی قسمتای تخصصی سایت هم دستی ببرن. همین...............
من خودم به شخصه هم توی بخش عمومی فعالم، هم توی تخصصی! برای مثال: تاپیک "آموزش تصویری حرکات بدنسازی" که خیلی هم مورد استقبال هست
پس لطفا وارد حاشیه نشید!
و در کنار فعالیت در بخش عمومی (که نباشه نمیشه واقعا) بخش تخصصی رو هم فعال کنید.
با تشکر فرااااااااااااااااااااااااااااااواااااااااااااااااااااااااااااان

3tare
۱۳۹۰-۰۲-۲۳, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
کاربرای عزیز سلام :گل رز:
از این پس در تاپیک "جوکستان" می تونید sms هاتون رو هم قرار بدید.
.
ممنون از همکاری تون :گل رز::لبخند::گل رز:
.
.
ضمناً نام تاپیک از "جوکستان" به "جوک و sms" تغییر میکند.

Mohammad.Reza
۱۳۹۰-۰۳-۱۴, ۰۹:۴۰ بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان گلم
این بحث تشکر تو سایت بی معنی شده ،یعنی اینکه از پست اسپم هم تشکر میشه و هم از پست مفید!میخواستم ازتون خواهشی کنم که از هر پستی که براتون مهم و مفید بود تشکر کنید،نه از پست های بیهوده!من بارها دیدم که یکی مثلا میاد میگه سلام ،زیر پستش 10نفر تشکر زدن ولی از یه پست مهم و مفید 3 نفر!
ممنون میشم این نکته رو رعایت کنید.