PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتیل استرنول

samim
۱۳۹۰-۰۲-۱۹, ۰۳:۰۱ بعد از ظهر
http://www.ergogenics.org/images/orgametril5mg.jpg

موارد ،روش و مقادير مصرف
افزاینده وزن بدن ، آرتریت و کم خونی (آنمی) مقاوم ، جبران آثار تخریبی کورتیکوستروئیدها ، پوکی استخوان (استئوپروز) . بالغین : 4mg/d خوراکی . کودکان : 1-3mg/d خوراکی . توجه : این دارو قبلا در درمان تاخیر رشد استخوانی یا کوتاهی قد پسران و تحریک رشد در آنان به کار رفته است .
موارد منع مصرف
سرطان منتشر پستان همراه با افزایش کلسیم (هیپرکلسمی) فعال در زنان، سرطان پستان در مردان ، عیب شدید کار کبد ، هیپرکلسمی فعال یا سابقه آن در زنان ، اختلال شدید کلیه (نفروز یا مرحله نفروتیک نفریت) ، سرطان پروستات ، حاملگی .
عوارض جانبي
شایع : زنان، بروز صفات مردانه، آکنه چرب شدن پوست ، قاعدگی نا منظم ، بزرگی کلتیوریس ، پسران نا بالغ ، بروز صفات مردانه ، مردان بالغ: نعوظ مکرر و مداوم ، احساس دفع فوری و مکرر ادرار (تحریک مثانه) ، ورم یا زخم پستان ها ، مردان: جوش صورت (آکنه) .

اکساندرولون در انواع اصلی قیمت بالایی داشته و برای یک دوره حداقل بالای صد هزار تومان هزینه این قرص می‌شود اتیل استرنول هم د رنمونه اصلی چنانچه پیدا کنید گران می باشد اغلب افراد داخل اینترنت و کتاب دنبال داروها هستند و نمی‌دانند برخی داروها دیگر تولید نمی‌شوند
استروئیدهای خوراکی عوارض سنگینی برای کبد دارند جدای از این موارد اکساندرولون در بین داروهای کم خطر طبقه بندی می‌شود و عموما حجم عضلانی که می‌دهد در مقایسه با دیگر استروئیدها بسیار ضعیف تر می‌باشد این دارو در سال‌های اخیر بیشتر در میادین هوازی همچون دو میدانی و امثالهم مصرف داشته است
طریق مصرف بستگی به شرایط بدنی فرد و......... دارد

love4ever
۱۳۹۰-۰۲-۱۹, ۰۴:۲۷ بعد از ظهر
داداش سمین ما نفهمیدیم اصلا بخوریم یا نخوریم؟
حالا اگه بخوریم کدومو بخوریم؟
حالا اگه یکدومشو خوردیم چه جوری بخوریم؟
اصلا خواستیم بخوریم از کجا بگیریم که بخوریم؟
اگه یه موقع هوس خوردنش به سرمون زد قیمتش به خوردنش می ارزه؟(چند تومنه؟)

samim
۱۳۹۰-۰۲-۱۹, ۰۴:۵۴ بعد از ظهر
من سامیم هستم

خودت فکر کن ، میخواهی بخور نمی خواهی هم نخور، من این دارو رو امتحان نکردم ،
خواستی بگیری داروخانه یا ناصرخسرو ، والله من قیمت ندارم .

love4ever
۱۳۹۰-۰۲-۱۹, ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
ببخشید سمیم جان اسمتو اشتباه تلفظ کردم
ناصر خسرو میگن تقلبی مقلبی داره نظرت چیه از اونجا بگیرم ارزون در میاد؟
راستی تو سفارشت چیه به نظرت بگیرم یا نه داداشی؟
راستی نوشته بودی قبلا برای افزایش قد استفاده میشد الانم هست؟

samim
۱۳۹۰-۰۲-۲۰, ۰۹:۴۱ قبل از ظهر
دوست عزیز یا داداش
من چون استفاده نکردم و اثرشو نمیدونم ، نمیتونم پیشنهاد بدم ،
سوء تفاهم نباشه ،

به نظر من شما یابا کارشناس تغذیه یا پزشک مشاوره کنید.