PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چربي سوز مناسب خانم ها

Delaram
۱۳۹۰-۰۲-۲۹, ۰۴:۰۴ قبل از ظهر
سلام،دوستان من خودم چند سال زيبايي اندام كار كردم و به مكمل ها واقفم به اندازه نيازم ولي يكي از آشنايان يه چربي سوز براي خانمش ميخواد.ميخواد ٦يا ٧ كيلو كم كنه.از من راهنمايي خواستن من گفتم چربي سوز نخورن بهترشونهوو صلاح به اينه كه ورزش هوازي كنن و رژيم بگيرند و ممارست و صبر پيشه كنند ولي انگار دوست دارند استفاده كنند دارو
خواهشن راهنمايي كنيد كه چند نمونه چربي سوز وجود داره واسه خانم ها كه اصلا مضر نباشه بشن طلبكار من ناخواسته!
چه ورزشي بايد انجام بدن؟حتما زيبايي اندام يا فقط هوازي مثل كار با تردميل و شنا و رژيمئ؟
قيمت مكمل ها و اينكه دوز مصرفي و به شكلي هستند قرص ،كپسول يا مايع و.....
در كل صلاح به چي ميبينيد؟
ممنون و سپاس پيشاپيش از كمك دوستان

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۲۹, ۰۲:۲۶ بعد از ظهر
این موضوع رو مطالعه بفرمائید (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?2877-همه-چيز-درباره-چربي-سوزي-و-چربي-سوزها/page10)
چربی سوز بانوان هم در صفحه 10 معرفی و توضیح داده شده

Delaram
۱۳۹۰-۰۳-۰۱, ۰۵:۲۰ بعد از ظهر
با تشكر از شما بعد جستجوي فراوان به اين نتيجه رسيدم كه ليپو سيكس بانوان رو بگيرم.ليپو سيكس بلك رو دادشم مصرف كرد كه ٨ كيلو يك ماه و نيم كم كرد.
دوستان قيمت اين محصولچنده حدودا؟
من دو نوع ديدم تو سايت ها يك نمونه ليپو سيكس هرز هم ديدم اونم متعلق به خانم هاست ،اون بهتره يا ايني كه دوست عزيز در لينك بالا بهش اشاره كرده
بازم پيشاپيش ممنون