PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدن سازي يا بدن كشي ؟!؟

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۰۷, ۱۱:۳۴ بعد از ظهر
این پست رو کامل و با دقت بخونید

چند شب پیش قبل تمرین
3 عدد میتوتروپین ( چربی سوز ) + 2 عدد لیپو6 بلک ( چربی سوز ) + 80 میلی گرم کلن بوترول + یه وعده مکمل پپاژ خون ....اینارو مصرف کردم
وقتی رسیدم باشگاه حس کردم ضربان قبلم خیلی رفته بالا و نفسم تنگ شده....
خلاصه بعد از 1 ست بارفیکس بیخیال تمرین شدم و زدم بیرون از باشگاه....اما داغ داغ شده بودم
شر شر عرق میریختم...خلاصه رفتم دکتر گفت هیچ کاریش نمیشه کرد و فقط برو یجا بشین!!!
اون شب تا 12 شب همون حالت رو داشتم و خطر رفع شد....

.
.
.
عصر امروز اومدم برم تمرین
بازم 80 میل کلن بوترول خوردم
رفتم مطلب و 100 میل هم وینسترول تزریق کرد برام
اومدم پول تزریق رو حساب کنم احساس کردم لبام داره جمع میشه و همه جا شروع کرد به خاریدن
فکر کردم توهم دارم....دستامو نگاه کردم....دون دون شده بود
نفسم داشت بند میومد...منشی سرش پائین بود و منو نمیدید :نمیبینم:
یهو حس کردم تمام حجم بدنم اومده تو صورتم......
یه مرده نسشته بود و با تعجب نگام میکرد
به منشیه گفت این اقا حالش بده؟؟؟ بفرستش بره تو
یهو منشیه سرشو کرد بالا...دیم جیغ زد رفت دکتر رو اورد از اتاق بیرون و گفت که فلان امپول رو زده بهم
دکتره منو برد خوابوند روی تخت...گفت همه جات گز گز میکنه؟؟؟ با سر گفتم اره
چون گلوم داشت لحظه به لحظه تنگ میشد :لبخند:
فکر کردم میمیرم....خیلی لحظات بدی بود
دوست نداشتم اینطوری بمیرم....
دکتره فشارمو گرفت و سریع دیدم پاهامو برد بالاو عمود کرد
یه امپول ( کلماستین ) اروم اروم تزریق میکر منشیه...دکتره هی میپرسید خوب شدی؟؟
در حالی که بدتر میشدم....ترسیده بودم خیلی...چون فکر میکردم کاری ازشون بر نمیاد
یهو داشتم رو تخت جون میدادم...بخدا تمام تنم میپرید بالا
دکتر گفت همه رو تزریق کن......آروم شدم
اصلا گز گز لبم و گلوم خوب شد....نفسم باز شد
نفس مصنوعی اورد اما لازم نشد.......نفسم کاملا باز شده بود
ولی چشام نیمه بود و لبم هم میدونستم که شدید متورم شده
دکتر گوشیم رو گرفت و زنگ زد داداشم.....بنده خدا هراسون اومد
دکتر بردش نمیدونم چی بهش گفت.....خیلی مضطرب بود
یه سرم بهم وصل کردن و آروم آروم ازون حالت داشتم در میومدم.......داداشم گفت دکتره گفته بهت چیزی نگم تا نترسی!!!
گفت فشارت اومده بوده روی 3
اما الان روی 9 هستش.....
خلاصه کم کم که سرم وارد بدنم میشد حالم بهتر میشد :بیفایده:
دکتر 3 ساعت مراقبت کرد ازم.....الان منزل هستم
بنده خدا نرفت خونه دکتره...وایساد که دوباره اون حالت تکرار نشه

.
.
.
فقط یه چیزی میخوام بگم....استروئیدها عوارضی دارن که گاها به مرگ منجر میشه

من امشب این مرگ رو لمس کردم....چرا باید برای عضله بمیرم؟؟؟؟
چرا واقعا؟؟

کیارش
۱۳۹۰-۰۳-۰۸, ۱۲:۱۴ قبل از ظهر
این اتفاق برا خودت افتاده بود افشین یا برا کس دیگه ای؟

فک کنم هی بچه ها رو از خودت دلخور کردی اونام ....

جدا از شوخی افشین جان برات ارزوی سلامتی میکنم و امیدوارم دیگه از این اتفاقا برات نیافته:گل رز:

hamidbarca
۱۳۹۰-۰۳-۰۸, ۰۲:۴۰ قبل از ظهر
افشین داداش اول خوشحالم که حالت خوبه ولی قبول کن با این همه تجربه ای که داری و استاد ما هستی ولی اشتباه کردی.آخه این همه چربی سوز برای چی مصرف کردی؟بعد 80 میل کلن هم زدی؟من زیاد وارد نیستم ولی این کلنی که من میخورم هر کدوم 0.02 میل هست روزی 2 تا هم بیشتر نمیخورم حالا تو 0.08 میل خوردی یا همون 80 میل؟ آخه همچین چربی نداری که اینطوری کردی.ولی باز هم خدا رو شکر که خطر رفع شد:گل رز:

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۰۸, ۰۸:۵۴ قبل از ظهر
دیشب توی درمانگاه از خودم فیلم گرفتم ببینم قیافم چه شکلیه که همه نگام میکنن!!
فقط بگم اگه حجمی که صورتم داشت رو بازوهام داشتند من الان 60 تا دور بازو داشتم!!
خداییش چشمم از استروئید ترسیده دیگه....
همش میخوندم که ممکمنه گاها منجر به مرگ بشه....اما میگفتم زیادی شلوغش کردن!!!
داداشم میگفت دوریان یتس رو ببین....کوین لورون رو ببین....چی موند ازشون؟
دید راس میگه بابا
علی تبریزی هم میگفت توی ایران بخاطر بدنسازی و کسب عضله با جونشون بازی میکنن!!
مغزم رو خر گاز نگرفته که برای 2 کیلو حجم و این دری وریا خودمو به کشتن بدم...
منبعد تمرین و تغذیه فقط :صلح:

3tare
۱۳۹۰-۰۳-۰۸, ۱۰:۱۹ قبل از ظهر
سلام
اين پست ها رو با مشورت با آقاي كسايي منتقل كردم اينجا. در يه تاپيك جديد. به نام "بدن سازي يا بدن كشي"
از اين به بعد در اين تاپيك تجربه هاي مشابه رو بيان كنيد تا ديگران مخصوصا افراد مبتدي از اين تجربه هاي تلخ استفاده كنن

love4ever
۱۳۹۰-۰۳-۰۸, ۰۲:۱۶ بعد از ظهر
بابا هرچی اندازش خوبه
نه افراط و نه تفریط
من یه مدت قبل عید یه دوره افزایش وزن و کراتین رفتم . آقا ما میدیدم که همش بدنم میکشه و منو جو میگرفت سنگین با ست ها و تعداد تکرار بالا وزنه میزدم که یهو ..........................
هیچی بعد یه مدت درد احساس کردم بعدش دیگه نمیتونستم تمرین کنم که فهمیدم بله زدیم رگ مگامونو ترکوندیم و دستام دچار آسیب دیدگی شدن در حد بوندس
هیچی یه یکی دو ماه دور از میادین موندیم که بهتر شه
هنوز هم کامل خوب نشده و گاها درد رو می حسم
لپ کلوم = درست بزن همیشه بزن
همین

علی یارت جوون

amir26
۱۳۹۰-۰۳-۰۸, ۰۲:۲۴ بعد از ظهر
دوربین مخفیه؟!!!!!!!:نمیبینم:

افشین جان باورم نمیشه خودت اینکارو کرده باشی!!!! :نمیبینم:

فکر کردم این داستانو نقل کردی که بقیه عبرت بگیرن و اصلا باور نکردم که توسط کسی اتفاق افتاده باشه و گفتم حتما خودت با قلمی که داری یه داستان عبرت آموز در این زمینه نوشتی :منتظر:

خدارو شکر حالت خوبه و بخیر گذشته

mansoor-2
۱۳۹۰-۰۳-۰۸, ۰۴:۳۵ بعد از ظهر
درود بر شما مهندس عزیز
خیلی ناراحت شد از اینکه این اتفاق برای شما که خودتون سرمشق خیلی از ماها هستین افتاد
اما جای بسی خوشحالی داره که بخیر گذشت
شاد باشید و ورزشکار ولی پر از سلامتی و تندرستی
ایام به کام

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۰۸, ۰۴:۴۷ بعد از ظهر
100 میل وین خیلیه که .
از این آلفا فارما ها بود ؟
آخه اینها خیلی قوی هستند .
ممکنه آسپیره نکرده باشه و وین را زده باشه توی رگ .
آره ؟

eiman
۱۳۹۰-۰۳-۰۸, ۰۸:۱۹ بعد از ظهر
افشین جان نگرانت شدم شما دیگه چرا؟امیدوارم دیگه کسی دنبال این جور تجارب نره.

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۳-۰۸, ۱۰:۳۸ بعد از ظهر
امیدوارم که بهتر شده باشی افشین جان و دیگه همچین اتفاقهایی برات نیوفته، فقط یک موضوعی را اضافه کنم اونم این که اتفاقی که افتاده در اثر استروئید نیست، مصرف بیش از حد محرک ها (قرصهای چربی سوز همه دارای کافئین و مواد محرک هستند و علاوه بر آن کلن بیوترول هم با دوز بالا تحریک عصبی زیادی رو ایجاد میکنه) اینها موجب فشار زیادی روی سیستم عصبی و قلبی میشه بطوریکه نا منظمی در ضربان قلب مثل بالا رفتن بیش از حد و کم شدن فشار خون رو به دنبال داره. بودند کسانی که با کلن سکته کردند. کلن کار اصلیش گشاد کردن عروق ریوی برای جریان بهتر خون و گرفتن اکسیژن کافی برای بیماران اسمی هست که تنگی نفس دارند این باز شدن بیش از حد عروق در اثر مصرف دوز بالا فشار خون رومیتونه شدیدا پایین بیاره به همین خاطره که هر کسی که میخاد کلن مصرف کنه باید از دوز پایین شروع کنه و آروم آروم نصف قرص یا یک قرص دوز رو هر ۳ روز بالا ببره و واکنش بدن رو ببینه از طرفی مصرف قرصهای چربی سوز که پر از مواد محرک سیستم عصبی هست اثرش با کلن که محرک قوی هست روی قلب بسیار شدید میشهه که گفتم خیلی از موارد سکته هم داده.
با آرزوی سلامتی، شادی و تندرستی

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۱۱, ۱۲:۰۰ قبل از ظهر
100 میل وین خیلیه که .
از این آلفا فارما ها بود ؟
آخه اینها خیلی قوی هستند .
ممکنه آسپیره نکرده باشه و وین را زده باشه توی رگ .
آره ؟

نه علی جان قبلش هم وین با این دوز زده بودم...مشکلی نداشت
همش زیر سر این کلن بوترول بود و با علم بر اینکه میدونستم دوزش رو زیاد کنم مشکل ساز میشه ولی...

مصرف بیش از حد محرک ها (قرصهای چربی سوز همه دارای کافئین و مواد محرک هستند و علاوه بر آن کلن بیوترول هم با دوز بالا تحریک عصبی زیادی رو ایجاد میکنه) اینها موجب فشار زیادی روی سیستم عصبی و قلبی میشه بطوریکه نا منظمی در ضربان قلب مثل بالا رفتن بیش از حد و کم شدن فشار خون رو به دنبال داره.

دقیقا همینطوره که میفرمائید دکتر
اما متاسفانه دیگه دستم سمت یه تست 100 میل ناقابل هم نمیره
حتی دیروز رفتم برای تشکر از اون دکتری که منو از مرگ نجات داد، وقتی چشم به تختی افتاد که روش داشتم جون میدادم چنان استرسی گرفتم که فشارم رفت بالا
حالا موندم با یه مشت اهن سرد که با اینا دست و پنجه نرم کنم :لبخند:
و به راستی من با استروئیدها خداحافظی کردم :لبخند:
چون بارها گفتم : من زندگیم رو پای این ورزش نذاشتم و نمیذارم
آرزوی سلامتی برای همه شما عزیزان دارم :گل رز:

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۱۱, ۱۲:۱۴ قبل از ظهر
من هم 2 سال پیش مثل شما شدم اما فشارم بالا رفت 20 روی 15 بود که توی بیمارستان احتمالا بالاتر هم رفته بود .
تا صبح از سر درد رو به مرگ بودم و به سختی نفس میکشیدم .
توی 6 ساعت 7-8 نوع دارو از طریق رگ بهم زدند تا بالاخره بهتر شدم .
آخرش هم نفهمیدن مشکلم چی بوده ولی وقتی خودم آزمایش خونم را دیدم متوجه شدم که باید یه عفونت در بدنم باشه .
خونه که رسیدم گلوک را نگاه کردم .
کاملا از عفونت سفید شده بود و این دکتر ها نفهمیدند .
اون زمان قزص وینسترول مصرف میکردم و همین باعث شده بود درد را متوجه نشم و همون روز که مصرفش را قطع کرده بودم از شدت درد گلو حرف هم نمیتونستم بزنم .

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۱۱, ۱۲:۳۳ قبل از ظهر
دکتری که دیروز پیشش رفتم منو نمیشناخت
میگفت اونشب خیلی چهرت تغییر کرده بود و الان یه فرد دیگه ای شدی
جالب بود حرفای دکتره
میگفت : من از ترس بخودم میلرزیدم و تمام سعیم بر این بود که ترسم رو بهت انتقال ندم
و اینم یادم رفته بود بگم، آدرنالین هم تزریق کرده بود بهم
من بیشتر ناراحت این موضوع بودم که چرا باید روی این تخت بمیرم و اخرین نگاهم به چشمان مضطرب یه دکتر باشه

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۱۱, ۰۱:۱۲ قبل از ظهر
همه از تجربشون گفتن ما هم تجربه بریزیم وسط :پوزخند:
یه بارم من سر اسکوات مرگ رو از زاویه دیگه داشتم میدیدم . همه موقع مرگ نگاهشون رو به آسمونه من داشتم پایین رو چک میکردم وا نشه از هم :خنده:
ولی اینا خاطره میشه ها ، فردا میریم به بچه هامون میگیم باباتون اینقدر وزنه زد که به ... رفت :بامزه:

abbasmoma
۱۳۹۰-۰۳-۱۱, ۰۱:۲۸ قبل از ظهر
سلام افشین خان
آقا راستش منم باورم نمیشد همچین داستانی ، فکر میکردم که نقل قوله
خوشحالم که صحیح و سالمی داداشم و اینکه به این باور رسیدی ، هرچند هزینه گزافی براش دادی ولی خوب دیگه تا آخر عمر خیالت جمع که دستت نمیلرزه سمت استروئید و اور دوز داروها
سلامت و موفق باشی عزیز
:گل رز:

mahmoud
۱۳۹۰-۰۳-۱۲, ۰۱:۵۱ بعد از ظهر
اخه 3 تا میتوتروپین با 2 تا لبپو بلک رو دیگه هر کسی باید بدونه که باهم مصرف نمیکنن معلومه که ادم سنکوب میکنه این طبیعی هست من خودم 1 دونه لیپو میخوردم قبل تمرین با 103 کیلو وزن

sajjad 1368
۱۳۹۰-۰۳-۱۲, ۱۱:۵۲ بعد از ظهر
خدا رو شکر بخیر گذشت.خدا وکیلی بدنسارای حرفه ای هم برای چربی سوزی چند مد مکمل چربی سوزو با هم مصرف نمیکنن.تو ایران بچه ها میگیرن چندتا مکمل پروتئینی و انواع آمینو اسید رو با هم بعد تمرین میخورن که جمع پروتئین دریافتیش میشه بالای صد گرم بهشون میگم بدن انسان در هر وعده فقط میتونه 30تا40 گرم پروتئین جذب کنه باورشون نمیشه.خدا بخیر کنه کارهای ما ایرانیهارو.به قول آخونده ما ایرانی ها هیچ کارمون مثل آدمیزاد نیست

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۱۴, ۱۰:۵۸ قبل از ظهر
اخه 3 تا میتوتروپین با 2 تا لبپو بلک رو دیگه هر کسی باید بدونه که باهم مصرف نمیکنن معلومه که ادم سنکوب میکنه این طبیعی هست من خودم 1 دونه لیپو میخوردم قبل تمرین با 103 کیلو وزن

اتفاقا اون شبی که این ترکیب رو خوردم زیاد اذیت نشدم
فقط ضربان قلبم بود که یکم استرس بهم وارد کرده بود
کلن بوترول و مابقی قضایا بود که چند شب بعدش کار دستم داد

.
.
.
در مورد پروتئین دریافتی هم فکر میکنم این فرضیه هنوز به تائید نرسیده
چون کای گرین هم بر این عقیده بود که اگه من در هر وعده فقط به 40 یا 50 گرم پروتئین بسنده میکردم الان کای گرین نبودم
بازم اگه منبع معتبری هست بذارین تا اگاه بشیم، بالاخره حرف کای گرین ( چون یه قهرمانه ) وحی منزل نیست

کاویانی
۱۳۹۰-۰۳-۱۴, ۰۲:۰۷ بعد از ظهر
کای گرین یه بدنساز حرفه ای و تو دوره حجم بالای 130 کیلو وزن داره و مطمینا حجم تمرینات و شدت تمرینات اونها با بدنسازای ایرانی قابل مقایسه نیست امثال کای گرین تو برخی مواقع حتی دو بار در روز تمرین میکنن پس مطمینا اون حجم پروتیینی که اون میخروه بازم شاید کمش باشه.ولی من فکر نکنم تو ایران کسی باشه که این طوری تمرین و اینجا اکثرا بدنسازی و برای گذران وقت انجام میدن نه به عنوان یه شغل و حرفه پس نیازی به اون حجم پروتیینم ندارن.تو اکثر مقالات نوشته به ازای هر کیلو گرم وزن بدن تا یک گرم پروتیین میشه مصرف کرد خوب طبیعتا کسی مثل گرین که بالای 100 کیلو وزن داره تا 100 گرم پروتیینم میتونه بدون هیچ مشکلی دریافت کنه

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۱۴, ۰۳:۱۲ بعد از ظهر
در دوران حجم به ازای هر یک کیلو وزن 3-4 گرم پروتئین مصرف میکنند .
یک گرم که به درد نگهداری عضله هم نمیخوره چه برسه به رشد .

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۱۴, ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
کای گرین یه بدنساز حرفه ای و تو دوره حجم بالای 130 کیلو وزن داره و مطمینا حجم تمرینات و شدت تمرینات اونها با بدنسازای ایرانی قابل مقایسه نیست امثال کای گرین تو برخی مواقع حتی دو بار در روز تمرین میکنن پس مطمینا اون حجم پروتیینی که اون میخروه بازم شاید کمش باشه.ولی من فکر نکنم تو ایران کسی باشه که این طوری تمرین و اینجا اکثرا بدنسازی و برای گذران وقت انجام میدن نه به عنوان یه شغل و حرفه پس نیازی به اون حجم پروتیینم ندارن.تو اکثر مقالات نوشته به ازای هر کیلو گرم وزن بدن تا یک گرم پروتیین میشه مصرف کرد خوب طبیعتا کسی مثل گرین که بالای 100 کیلو وزن داره تا 100 گرم پروتیینم میتونه بدون هیچ مشکلی دریافت کنه

نه کاویانی جان
اتفاقا قهرمانان وطنی هم همین رویه رو میگذرونن
همین چند وقت پیش مثلا محمود ساولان مجبور بود مسابقه بده
به راحتی میشد از لابلای حرفاش فهمید که برای اینکه شارد داشته باشه مجبور بوده بره و مسابقه بده و مقام کسب کنه
و مابقی هم همینطور....از طریق باشگاه و شاگرد و ...امرار معاش میکنن

در دوران حجم به ازای هر یک کیلو وزن 3-4 گرم پروتئین مصرف میکنند .
یک گرم که به درد نگهداری عضله هم نمیخوره چه برسه به رشد .

و اما موضوعی که شما 2 بزرگوار بهش توجه نکردین پروتئین دریافتی در هر وعده بود
در روز و به ازای وزن یه مبحث دیگس
اینکه در هر وعده چقدر میشه پروتئین دریافت کرد بحث من بود

sajjad 1368
۱۳۹۰-۰۳-۱۴, ۰۹:۳۹ بعد از ظهر
من در یه کتاب به اسم کتاب بزرگ بدنسازی نوشته دکتر نیک ایوانس جراح و ارتوپد و روزنامه نگار مجله ماسل مگ و سخنگوی ملی تحقیقات کمپانی ماسل تچ گفته توهر وعده غذایی بدن انسان میتونه 30تا40گرم پروتئین دریافت جذب کنه.البته درمورد بدنسازای حرفه ای چیزی نگفته.البته بنظر من چون بدنسازای حرفه ای استراحت و خواب زیادی دارند درروز و کاری بغیر از ورزش انجام نمیدن و استروئید هم مصرف میکن چون استروئید سنتز پروتئین در بدن رو تقویت میکنه پس احتمالا بتونن در هروعده تا 50 یا60 گرم پروتئین بدنشون دریافت کنه.البته مطمئن باشین هیچ بدنسازی نمیاد راز ساخت بدنشو بگه.

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
مصرف پروتئین بنا به نیاز بدن و فعالیتی که انجام میده متفاوته کسی که ورزش نمیکنه ۰.۸ گرم، ورزشکار استقامتی مثل دونده ها بین ۰.۸ تا ۱.۲ گرم و ورزشکاران وزنه بردار، پاور لیفتر یا بدنساز بین ۱.۸ تا ۲ گرم یعنی دو برابر یک فرد غیر ورزشکار نیاز به پروتئین برای ساخت و نگهداری عضلات دارند هر توصیه دیگری بیش از حد محسوب میشه و فشار بیش از اندازه روی کلیه و کبد داره، البته باید در نظر گرفت که این توصیه ها در شرایطی هست که فرد مشکلات گوارشی نداره و سالم بوده و همچنین تغذیه کربوهیدرات و چربی کافی داره، بنا بر این یک بدنساز حتا ۱۲۰ کیلویی حد اکثر نیاز به پروتینش در شرایطی که چربی بدنش ۱۰ در صد باشه ۲۴۰ گرم روزانه هست و اگر ۵ وعده تغذیه کنه یعنی ۴۸ گرم در هر وعده که معادل تقریبا ۲۰۰ گرم گوشت قرمز یا سفید، یا ۱۲ تا سفیده تخم مرغ هست. در مورد جذب پروتئین در یک وعده باز هم بنا به نیاز بدن میزان جذب از روده کوچک متفاوت خواهد بود چون ترانسپورترهای آمینو اسیدی در روده بنا به نیاز بدن جذب انجام میدهند و این در شرایط مختلف متفاوت هست و صحبتی که درمورد جذب میزان پروتئین در یک وعده در مجلات مختلف در قدیم شده یعنی ۵۰ تا ۶۰ گرم درست و دقیق نیست چون میتونه بنا به نیاز و شرایط بیشتر یا کمتر باشه. البته اگر فردی وزنش ۸۰ کیلو و با ۲۰ در صد چربی بدنش هست این به این معنی نیست که این فرد باید ۱۶۰ گرم پروتئین دریافت کنه باید اول بنا به ۱۰ در صد چربی وزنش حساب بشه و بعد نیاز پروتئین، یعنی چنین فردی حد اکثر باید حدود ۱۴۰ گرم پروتئین روزانه مصرف کنه یعنی اگه ۴ وعده غذا بخوره ۳۵ گرم در هر وعده نیاز داره چیزی حدود ۱۷۵ گرم گوشت قرمز یا سفید، و یا ۸ تا سفیده تخم مرغ. البته باز هم باید اشاره کنم این در شرایطی هست که مصرف کربوهیدرات و چربی هم در تعادل باشه.

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۱۲:۴۴ قبل از ظهر
یه چند تا تصویر از بدن کشی توی نت دیدم دقیقا یادم نمیاد قبلا توی سایت گذاشته شده ، شما هم ببینید جالبه
از عوارض تزریق موضع ای استروئیده . احتمالا به سینتول یا یه چیزی تو همون مایه ها میخوره .

http://www.gain-weight-muscle-fast.com/image-files/steroid1.jpg

http://www.gain-weight-muscle-fast.com/image-files/steroid2.jpg

http://www.gain-weight-muscle-fast.com/image-files/steroid3.jpg
http://www.gain-weight-muscle-fast.com/image-files/steroid4.jpg
http://www.gain-weight-muscle-fast.com/image-files/steroid5.jpg

Mohammad.Reza
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۱۲:۴۷ قبل از ظهر
این احتمالا ک-ر-ا-ک هم میکشیده:پوزخند:

love4ever
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۰۲:۳۱ بعد از ظهر
آخه این بدنسازی هم شد رشته؟
ببخشید میری مثل خر باشگاه حمالی میکنی و نوکری صاحب باشگاه رو تو جابجایی وسایلش میکنی که آخرش چی؟
یه ماه که نمیری دیگه هیچ
درسته بدنسازی مادر و مکمل همه ی رشته های دیگره اما نه به تنهایی . فقط واسه آدمای مایه داره
طرف 2 سال سابقش از تو کتره 2 تومن از تو بشیتر خرج میکنه سایز بازوش 2 متر با تو فرق میکنه

کاویانی
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۰۳:۵۰ بعد از ظهر
ببخشید میری مثل خر باشگاه حمالی میکنی و نوکری صاحب باشگاه رو تو جابجایی وسایلش میکنی که آخرش چی؟
یه ماه که نمیری دیگه هیچ
درسته بدنسازی مادر و مکمل همه ی رشته های دیگره اما نه به تنهایی . فقط واسه آدمای مایه داره
طرف 2 سال سابقش از تو کتره 2 تومن از تو بشیتر خرج میکنه سایز بازوش 2 متر با تو فرق میکنه
حرفت یه جورایی درسته و برای همینم هست که نمیذارن تو المپیک وارد بشه یعنی اصلا یه جورایی ورزش به حساب نمیاد چون ملاک دقیقی برای نشون دادن برتری یه نفر به کس دیگه نداره و بیشتر به سلیقه داور بستگی داره برعکس ورزشای دیگه که یا قدرت فرد یا سرعت فرد یا هماهنگی تو اجرای حرکات و ... تو بدنسازی دقیق معلوم نیست چی ملاکه یکی به حجم عضلات نگاه میکنه توی یه مسابقه کسی که بدن خشک تری داره موفقه و همین طور ادامه داره.من یه جای دیگم تو سایت گفتم با توجه به هزینه های بالای بدنسازی و عدم درامد زایی این رشته تو کشور ما بهتره که در حد داشتن یه بدن رو فرم به این ورزش پرداخته بشه.و بهترین حالت اینه که در کناره یه رشته ورزشی دیگه مکمل بشه .

ماسل
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۰۸:۱۸ بعد از ظهر
افشین جان خوشحالم که سلامتی‌:گل رز::تشویق:

یه ماه که نمیری دیگه هیچه

در رابطه با این رشته،اگه همه چی‌ رو حساب انجام بشه،ورزش عالی‌ هستش،کی‌ بدش میاد بدن رو فرم و آماده‌ای داشته باشه؟!اگه همه چی‌ اصولی باشه از این قبیل مشکلات هم پیش نمیاد،همهٔ ورزش‌ها خطرات خاص خودشون رو دارند،مطمئنم بدن سازی جزو کم خطرترین ورزش هاست ولی‌ اگه علمشو داشته باشیم.

موفق باشید

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۱۱:۳۲ بعد از ظهر
یه ماه که نمیری دیگه هیچ

ولی داور این موضوع رو متوجه میشه
حتی خود اون شخص هم میدونه که عضلش کشکیه و ریشه دار نیست

و اما در مورد یکماه نمیری دیگه هیچ!!
نه من این حرف رو در مورد عضله ای که با زحمت به دست اومده باشه قبول ندارم

love4ever
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۱۰:۰۹ قبل از ظهر
ولی داور این موضوع رو متوجه میشه
حتی خود اون شخص هم میدونه که عضلش کشکیه و ریشه دار نیست

و اما در مورد یکماه نمیری دیگه هیچ!!
نه من این حرف رو در مورد عضله ای که با زحمت به دست اومده باشه قبول ندارم

بله آقای کسایی من این حرف شما رو قبول دارم . اگه طبیعی کار کنی تا آخر عمرت میمونه . طرف کشتی گیر بوده یه زمانی و الان ول کرده بعد چند سال هیکلش خوب مونده و معلومه که ورزشکاره اما بدنسازی با مکمل و استروئید چی ؟ مثل آرنولد