PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ونوستات

mani55
۱۳۸۷-۰۹-۰۱, ۰۷:۲۹ بعد از ظهر
سلام کسی در مورد داروی ونوستات که این روزها در همه داروخانه ها و تولید وطنی هستش و هر کپسول 600 تومان به فروش میره اطلاعاتی داره؟ مکانیسم کاریش چجوریه؟ عوارضش کدومه؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۱, ۱۱:۳۰ بعد از ظهر
سلام ونوستات محصولي ايراني ميباشد كه براي چربي سوزي هم استفاده مي شود .
در كپسول هاي 120 ميلي گرمي و بسته بندي هاي 84 عددي ميتوان از داروخانه هاي كشور تهيه كرد .
شركت ابوريحان اين محصول را ساخته است .
توصيه ميشود تا مكمل هاي مطمئن مصل الكارنيتين و هيدروكسي كات و زنادرين هست سراغ اين محصول كه تازه هم ساخته شده نرويد .
البته توصيه ميشه در كنار مصرف ونوستات از ويتامين اي و امگا 3 استفاده كنيد .

mani55
۱۳۸۷-۰۹-۰۹, ۰۴:۵۷ بعد از ظهر
با تشکر از شما دوست عزیز بنده این داروی کپسولی را به بهای هر کپسول 600 تومان تهیه کردم چون تنها داروی مجاز fda آمریکا در سراسر جهان ست و همان ارلیستات سابق ست من با بقیه داروها مشکل شدید بی خوابی و عصبی شدن داشتم. یه ماه دیگه بهتون میگم اثر داشته یا نه !در ضمن رو.ش نوشته که عملکرد آنزیم لیپاز رو خنثی می کنه یعنی چربی های غذا رزو هضم و جذب نمی کنه !

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۹, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
تمام مكمل هاي شركت هاي معتبر داراي تعييد fda آمريكا مي باشند و بهترين آنها هيدروكسي كات هاردكور و زنادرين هستش . مطمئن باشيد غذايي كه مي خوريد اگر جذب نشود و همش دفع شه عضلات بدن تحليل ميره .
براي همين چربي سوزهاي متفرقه سعي كنيد استفاده نكنيد و هميشه دنبال چيزي باشيد كه تجربه نشان داده خوب هستش .
البته اينم بگم كه براي افرادي كه عضله مهم نيست و فقط به فكر كم كردن وزن هستند شايد ونوستات و يا امسال آن بد نباشد .
اما براي شما كه به فكر بدني زيبا و عضلاني هستيد فكر نميكنم مناسب باشد .

mani55
۱۳۸۷-۰۹-۲۰, ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
با تشکر از شما دوست عزیز مدت 1 ماه است که ونوستات مصرف کردم بی اشتها شدم و ضمنا نفخ زیاد از عوارض اونه مکمل هایی که شما معرفی کردید حاوی افدرین هستند و مورد تایید fda نیستند من ripped ful و چربی سوز شرکت dimatize و ultimate رو تست کردم از بی خوابی و عصبی شدن کم بود قاتل شم !!!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۲۰, ۱۰:۴۱ بعد از ظهر
با تشکر از شما دوست عزیز مدت 1 ماه است که ونوستات مصرف کردم بی اشتها شدم و ضمنا نفخ زیاد از عوارض اونه مکمل هایی که شما معرفی کردید حاوی افدرین هستند و مورد تایید fda نیستند من ripped ful و چربی سوز شرکت dimatize و ultimate رو تست کردم از بی خوابی و عصبی شدن کم بود قاتل شم !!!

حرف شماكاملا در مورد اين كه تاييديه نداره صحيح است من در تاپيك بالا در اين مورد اشتباه كردم و اشتباهم را قبول دارم .
يكي از بچه هاي سايت به من پيام خصوصي داد و اين موضوع را متذكر شد .
البته بي خوابي و عصبي شدن هم درسته .
اما اينو بدونيد كه يكي از چربي سوزهاي حرفه اي دنياست و من تا به حالنديدم كسي از بدنسازان با ونوستات كات كنه .
البته اينو بگم كه ريپيدفول هم مكمل بسيار خوبيه .
هيدروكسي كات هم عاليه كه من خودم توي رژيم پارسالم و همچنين امسال دارم استفاده ميكنم .
بالاخره بايد يك مقدار تحمل كرد ديگه .
به قول معروف هر كي خربزه ميخوره پاي لرزش هم وايميسه . شما بدن خوب ميخواين پس بايد يك مدتي كم خواب شدن را تحمل كني .
دوستان ميدونن كه من خودم توي چند روز پيش بي خوابي داشت ديونه ام ميكرد ساعت 4 صبح خوابيدم .

tavakkol23
۱۳۸۷-۰۹-۲۰, ۱۱:۲۲ بعد از ظهر
درود بر شما اين دارو با تاثير بر آنزيم ليپاز از جذب چربي ها جلوگيري و باعث دفع آنها مي شود. عوارض اين دارو معمولا گوارشي و به صورت درد شکم- دل پيچه- اسهال چرب- ترشح و دفع چربي و نيز در بعضي افراد سردرد است.موفق باشید.

mani55
۱۳۸۷-۱۰-۲۳, ۰۸:۱۰ بعد از ظهر
سلام دوستان من دو دوره و نوستات وطنی ! استفاده کردم متاسفانه هیچ اثری نداشت میرم دنبال همون مکمل دایماتیز و اولتیمیت هر چند قاطی می کنی ولی تاثیر داره !! ضمنا توصیه می کنم 1 ساعت قبل از خواب دوغ بخورید به خواب کمک می کنه !

reza1382
۱۳۸۸-۰۲-۰۳, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
سلام دوستان من الان 1ماه دارم قرص ونوستات استفاده ميكنم 4 كيلم كم شدم ولي اشتهام كم نشده چرا؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۴, ۱۰:۳۷ بعد از ظهر
سلام دوستان من الان 1ماه دارم قرص ونوستات استفاده ميكنم 4 كيلم كم شدم ولي اشتهام كم نشده چرا؟

دوست عزيز من قبلا هم گفتم باز هم براي آخرين بار ميگم . شما را به جون هر كس كه دوست داريد ازين چيز هاي آتاشغال استفاده نكنيد .
خود دانيد .

tavakkol23
۱۳۸۸-۰۲-۱۹, ۰۸:۲۴ بعد از ظهر
داروی ارلیستات با نام های مختلفی مانند زنیکال ( نام اصلی دارو و ساخت روشه آلمان ) و در ایران با نام ونوستات توسط شرکت دارو سازی ابوریحان تولید می شو د.
این دارو روی نصف مصرف کنندگان ممکن است اصلا اثر نکند . و روی افرادی که اثر کرده ظرف 3 ماه 5% کاهش در bmi و ظرف 1 سال 16% کاهش وزن دیده شده است.
این داروها به نسبت کم ضررتر بوده (همچون ونوستات ) و مکانیسم کارشان نیز متفاوت است.با اشتها کاری ندارند و چربی هم نمی سوزانند، بلکه در سطح دستگاه گوارش مانع جذب یک سوم چربی غذا می شوند. البته این داروها با رژیم غذایی جواب می دهند. آن هم به صورت تدریجی و درازمدت (یک کیلو در ماه از وزن کاسته می شود).مصرف این داروها نیز می تواند عوارضی به همراه داشته باشد همچون بی اختیاری دست و ممانعت از جذب چربی نیز می تواند کمبود ویتامین های محلول در چربی را به همراه آورد. به علاوه خانمهای شیرده ، باردار و بچه ها از مصرف این داروها منع می شوند.
در 15 تا 30 درصد موارد اسهال چرب و در 7 درصد موارد دفع غیرارادی مدفوع و از دست دادن ویتامین‌های حلال در چربی به ویژه a،d، k و e را به همراه دارد. بیشتر مصرف‌كنندگان آن نیز از خروج گاز شكمی همراه با ترشحات روده‌ای ناراحت‌‌اند.پزشكان به افرادی كه از این دارو استفاده می‌كنند، پیشنهاد می‌كنند غذاهای چرب كمتری بخورند و در عوض میوه‌، سبزی‌ها و ویتامین را در برنامه غذایی خود بگنجانند.
از آن جا که دارو جذب چربی غذا را متوقف میکنه احتمالا" تغییراتی در روده ایجاد میکنه این تغییرات معمولا" در هفته اول درمان ایجاد میشه وبرای بر خی افراد ممکنه تا 6 ماه یا بیشتر پس ازمصرف دارو اتفاق بیفته این تغییرات شامل دفع روده ای با گاز یا افزایش تعداد حرکات روده ای و عدم کنترل آنها بخصوص بعد از غذاهایی که میزان بیشتری از چربی دارن اتفق بیفته.
چربی هایی که تجزیه و جذب نشده اند ، باعث دفع مدفوع پرچرب شده و بوی بسیار زننده ای ایجاد می کنند. در ارتباط با مقدار چربی موجود در غذا ، احتمال ایجاد سردردهای شدید و دل دردهای طاقت فرسا در ۶ درصد مصرف کنندگان وجود دارد. در ضمن به علت اختلال در جذب ویتامین های محلول در چربی که شامل ویتامین های k , e , d , a است ، باید دو ساعت بعد از مصرف ونوستات نسبت به مصرف مکمل های مولتی ویتامینی اقدام شود. این دارو به علت احتمال ایجاد زمینه ی بروز سرطان سینه که از طرف fda ( اداره غذا و دارو ) مطرح گردیده بود، از طرف شرکت سازنده و تولید کننده ، درخواست تایید دارو پس گرفته شده است.
به گفته پژوهشگران برزیلی، مصرف داروی «اورلیستات» یا «زنیكال» ( یا ونوستات ) كه گاه برخی بیماران برای كاهش وزن از آن استفاده می‌كنند، احتمال بروز سنگ‌های كلیه را افزایش می‌دهد. محققان دانشگاه فدرال سائوپولو در برزیل با بررسی گروهی از موش‌های آزمایشگاهی دریافتند، استفاده از داروی ارلیستات میزان نوعی ماده سنگ ساز موسوم به «اگزالات» را در ادرار این حیوانات تا 8 برابر (هشت برابر) افزایش می‌دهد
-1 داروی ارلیستات یكی از داروهایی است كه از جذب چربی در روده ها جلوگیری میكند.
2- این دارو برای كاهش وزنهای ناشی از پر خوری استفاده میشود.
3- این دارو بر روی اشتها هیچ گونه تاثیری ندارد.

mani55
۱۳۸۸-۰۴-۲۳, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
این دارو هیچ تاثیری برای ورزشکاران نداره شاید به درد خانمهای خونه دار بخوره ! ضمنا هیدروکسی کات در آمریکا 5 هزار شاکی پیدا کرده و چند صد نفر رو به مشکلات عروقی مبتلا کرده که امروزه در حال تعقیب قضایی مورد هستند میتونید درین مورد سرچ کنید.

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۲۳, ۱۱:۱۳ بعد از ظهر
بنظر من كم عارضه ترين چربي سوز ال كارنيتينه , هيدروكسي كات هم عوارضي از جمله بي خوابي شديد داره و در رابطه با مشكلات قلبي عروقي هم بهتره تايم مصرفش نزديك به خواب نباشه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۴, ۰۶:۴۲ بعد از ظهر
دقيقا همينطوره كه exploit جان توضيح داد . در مورد هيدروكسي كات هم بگم كه دليل اين كه شايعاتي در موردش درست كردن شركت هاي رقيب بودن . چون هيچ جوره نتونستن با هيدروكسي كات رقابت كنن تصميم گرفتن با رشوه هاي هنگفت به اشخاصي كه مشكل كبدي و .... داشتن و همچنين fda هيدروكسي كات را خراب كنن. وگرنه تمام كساني كه توي بعد رقابت هستن ميدونن كه هيچ چربي سوزي توي مكمل ها به پاي هيدروكسي كات نميرسه . البته ليپو 6 هم خوبه اما اونم در حد هيدروكسي كات نيست .
هيدروكسي كات چند ساله كه توي رده بندي ها بهترين چربي سوز دنيا به شمار ميره . :گل رز:

poor
۱۳۸۸-۰۵-۱۱, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
خارجیش با ایرانیش خیلی فرف دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

azita
۱۳۸۸-۰۵-۲۲, ۰۹:۲۳ قبل از ظهر
سلام من ازیتا هستم 28سالمه وزنم 62کیلو وقدم 162 است بدنسازی کارمیکنم 5 ماه است اما از برنامه خاصی پیروی نمیکنم لطف کنید یک برنامه برای تمرنی به من دهید

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۲۲, ۰۹:۵۴ قبل از ظهر
سلام دوست عزیز ورودتون به سایت رو خیر مقدم میگم.:گل رز:
لطفآ سوال خودتونو جای مناسب مطرح کنید که جواب بگیرین

مهرسا
۱۳۸۸-۰۶-۰۷, ۰۹:۲۵ قبل از ظهر
من تازه از امروز می خوام این کپسولو شروع کنم.

نازنینا
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۶:۰۹ بعد از ظهر
من این قرص رو خریدم و استفاده میکنم هیچ نتیجه ای هم نگرفتم:ناراحت:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۱۲:۴۶ قبل از ظهر
من كه اون اولش گفتم اين داروها آشغاله . حالا باز شما هيدروكسي كات و چربي سوز هاي روز دنيا را رها كنيد و برويد سراغ اين آت آشغال هاي ايراني .

هیولا
۱۳۸۸-۰۶-۱۹, ۰۴:۲۵ بعد از ظهر
من المانیشو استفاده کردم عالی بود:لبخند:

سی سی
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۱۰:۳۶ قبل از ظهر
سلام.من 33 سال دارم و7 ماهه زایمان کردم.با قد 161 ووزن 63 وروزی 20 دقیقه ورزش هنوز تناسب لازم را پیدا نکردم دوست دارم قدری سبک تر بشم آیا ونوستات کم وزنم میکنه؟ممکنه روی شیر تاثیر بگذاره؟

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۰۱:۰۹ بعد از ظهر
سلام.من 33 سال دارم و7 ماهه زایمان کردم.با قد 161 ووزن 63 وروزی 20 دقیقه ورزش هنوز تناسب لازم را پیدا نکردم دوست دارم قدری سبک تر بشم آیا ونوستات کم وزنم میکنه؟ممکنه روی شیر تاثیر بگذاره؟
تو رو خدا اگه به خودتون رحم نمیکنید به اون طفل معصوم رحم کنید.ساختار این دارو به این صورت هست که اصولا از جذب هر گونه چربی مفید و مضر جلوگیری میکنه و در واقع نوعی خودکشی تدریجی هست.چون شما با این روند نه تنها کلیه ویتامینهای محلول در چربی رو از دست میدید بلکه چربی های مفیدی رو که برای حفاظت از اندام داخلی مانند کلیه و ... هستند ور هم نابود میکنید.
مشکل بعدی مربوط میشه به معده و روده.و همچنین در صورن الرژی و حساسیت دردی که باید متحمل بشید.
یکی از تفکراتی که اکثرا به اشتباه دارند اینه که فکر میکنند فقط با از دست دادن چربی به تناسب اندام میرسند.این طرز تفکر قطعا اشتباه است.شما با مصرف این دارو مقادیری چربی رو از دست میدید .ولی به دلیل اینکه بدنتون قادر نیست به خوبی از مواد غذایی بارگیری کنه به شدت فرایند کاتابولیسم بر بدن حاکم میشه و شروع میکنید به تخریب عضلات و در واقع تخریب تدریجی کل بدن.
حالا با این چیزایی که گفتم اگه بازم فکر میکنید مصرف این دارو درسته دیگه انتخاب با خودتونه.

alirezarahi
۱۳۸۹-۱۲-۲۵, ۰۳:۴۶ بعد از ظهر
سلام بی ضرر ترین استفاده از رژیم+ورزش(هوازی)+چای سبز
اگر هم من بخوام از مکمل برای رژیمم استفاده کنم بی سی ای ای مصرف میکنم هم کمک به چربی سوزی میکنه هم یه جورایی اشتهاتو کم میکنه هم سر حالی هم کمک میکنه عضلات تحلیل نره هم انرژیت زیاده و... همین کاری که دو ماه پیش کردم و درعرض یک ماه 9 کیلو اومدم پایین
شما هر کاری هم بکنید ورزش و رژیم نداشته باشی نمیتونی لاغر بشی البته این راه سالمشه.

ال کارنیتین : یک مکمل غذایی هست که به سوخت و ساز بهتر بده ، کاهش چربی های بد و افزایش حجم عضلات کمک می کنه . در دز های معمولی عوارض خاصی هم نداره
در بدنسازی امروز یک چربی سوز بسیار ملایم و بی عارضه محسوب میشه

فلوکستین : در حقیقت داروی ضداضطراب هست که تحقیقات نشون میده در کاهش اشتها موثره و برای کاهش وزن در کوتاه مدت کارایی داره . اما بعید می دونم FDA این کار برد رو برای فلوکستین تایید کرده باشه
البته گفته میشه این دارو عارضه خاصی نداره اما اضطراب و لرزش دست و افت قند خون و راشهای پوستی و ... خلاصه کلی عارضه هست که ممکنه در پی مصرف این دارو دچارش بشید و ممکنه نشید . سرچ کنید فلوکستین به نتیجه می رسید .

ونوستات : نوع ایرانی داروی معروف زنیکال هست ، جزو معدود داروهای کاهش وزن مورد تایید FDA هرچند که گفته میشه مسئولین قصد دارند نام این دارو رو از لیست FDA خط بزنند ! ( در این مورد اطلاع موثقی ندارم ) این دارو مانع جذب چربی های غذا میشه و چربی ها بدون هضم وجذب شدن همراه مدفوع دفع می شوند
مهمترین عارضه این دارو مدفوع چرب و بی اختیاری در دفع هست .