PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی (تاکنون به چه ورزشهایی روی اوردید؟ )

aidin
۱۳۸۷-۰۹-۰۴, ۰۹:۰۹ قبل از ظهر
من اول با زیمناستیک شروع کردم بعد به شنا روی اوردم دارای چند مقام هم هستم و بعد به سمت فوتبال روی اوردم و به علت اسیب دیدگی 2 سال از ورزش محروم بودم بعد از این مدت به بسکتبال روی اوردم و به کمک یکی از دوستانم به ورزش پرورش اندام کشیده شدم هم زمان کونگ فو هم کار می کردم و بعد از دوره خدمت تا الان فولکنتاکت_کاراته (یک سبک از ورزش کیک بکس) و پرورش اندام کار می کنم

bodybuilder
۱۳۸۷-۰۹-۰۴, ۰۵:۳۱ بعد از ظهر
از همین بدنسازی شروع کردم...
قبلا هم کمی فوتبال...

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۴, ۰۵:۳۵ بعد از ظهر
اول از رشته فوتبال شروع كردم . البته اصلا خوشم نيومد چون با روحيات من سازگار نبود و من از كار ساده خوشم نمياد . من فوتبال را يك بازي ميبينم نه يك ورزش . بعد به سمت تكواندو كشيده شدم ورزش خوبي بود اما باز هم من را ارضا نميكرد و بعد به كشتي روي آوردم كه تا حدي هم موفق بودم اما باز هم دنبال يك رشته بهتر ميگشتم كه يك بار از كنار يك باشگاه رد ميشدم گفتم برم تو ببينم چه طوره ؟
وقتي رفتم توي باشگاه واقعا خوشم اومد .
حس كردم بايد جالب باشه . و واقعا هم همينطور بود .
من عاشق پرورش اندام هستم و بدون اين رشته ترجيح ميدم زنده نباشم .

Mohsen
۱۳۸۷-۰۹-۰۴, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
اوایل بدنسازی بعد کشتی و بعد باز بدنسازی را شروع کردم(شاید دوباره باز بروم کشتی!)

bodybuilder
۱۳۸۷-۰۹-۰۵, ۰۱:۱۰ قبل از ظهر
خیلی از بدنسازان حرفه ای هم به طور ناگهانی به این رشته علاقه مند شدند....
مثله دنیس جیمز که تو رزم خواندم با رفیقش سر 100 دلار شرط بندی کرده بوده که تو 3 ماه هیکلی برتر از او میسازه...
یا مهدی عیاری که با مصدومیتی که براش پیش میاد به مسابقات اسیایی نوجوانان کشتی نمیرسه و سر از پرورش اندام در میاره....

tavakkol23
۱۳۸۷-۰۹-۰۵, ۰۵:۴۵ بعد از ظهر
درود بر شما اول عاشق فوتبال بودم , بعد رشته دومیدانی را انتخاب کردم بعد از ان در سال 1371 رشته بدنسازی را ادامه دادم ودر بین آن ورزش بوکس و ورزش پهلوانی باستانی را ادامه دادم و در حال حاضر بدنسازی را دنبال می کنم.موفق باشید.

shahi
۱۳۸۷-۰۹-۰۵, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
منم اول یه 5 6 سالی ووشو کار کردم الان هم یه 14 ماهی میشه بدنسازی کار می کنم و عاشقشم

Senior Manager
۱۳۸۷-۱۱-۱۶, ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
من 13 سالم بود كيوكوشين رو شروع كردم ...خيلي قدرت ميخواست
مربيم گفت برو روزاي فرد بدنسازي هم كار كن
رفتن من همانا.....بدنساز شدنم همانا
و الان حدود 10 ساله كه تجربه دارم و خدارو شكر بدن خودمو بخوبي شناختم

pesar aram
۱۳۸۷-۱۱-۱۷, ۱۲:۳۸ قبل از ظهر
من ورزشهای سبک : بدمینتون ، فوتبال کوچه خیابانی ، و شنا .

hamidbarca
۱۳۸۷-۱۱-۱۷, ۰۱:۵۱ بعد از ظهر
اوضاع من خیلی خرابه تا حالا تمام این رشته ها رو نیمه تمام رفتم:ژیمناستیک-کاراته-شنا-بدمینتون-فوتبال-تنیس-دو بار هم بدنسازی رو شروع کردم ولی به دو ماه نکشید ولی الان نزدیک به دوساله کونگ فو توا و هشت ماه هم بدنسازی کار میکنم و عمرا دیگه ولش نکنم

bodybuilder
۱۳۸۷-۱۱-۱۷, ۰۷:۳۸ بعد از ظهر
معمولا اکثر قهرمانان پرورش اندام ورزش های دیگه ای رو قبل از بدنسازی به طور حرفه ای انجام دادند...
مثله علی تبریزی یا مهدی عیاری...

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۱۸, ۰۲:۳۳ بعد از ظهر
من با كشتي و شنا شروع كردم يه مدت بوجين كان دوجو (نينجوتسو) كار كردم حدود 7 ماه هم كيك بوكس كار كردم الانم كه حدود 2 سال پرورش اندام كار ميكنم .
با حرف مهندس كسايي هم موافقم ورزش رزمي انرژي منفي رو تخليه ميكنه و روحيه رو شاد ميكنه.

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۱۴, ۱۲:۴۴ قبل از ظهر
منم مثل خیلی های دیگه با شوت کشیدن زیر توپ شروع کردم.همون فوتبال کوچه خیابونی رو میگم.بعد به صورت جدی بسکتبال رو شروع کردم.بعد از مدتی کاراته رو هم اضاف کردم.هر دو رو با هم کار میکردم.در هر دو هم قهرمان بودم.تا اینکه پاهام به صورت جدی آسیب دید و بسکتبال رو کنار گذاشتم و فقط کاراته رو ادامه دادم.وقتی دان2 کاراته رو گرفتم همزمان چند سالی هم آیکیدو و جودو رو هم با کاراته کار کردم.چند مدت هم رشته های فول رو کار کردم.حالا هم که دیگه پیرمرد شدم دفاع شخصی و بادیگاردی و کاراته درس میدم.تمام این سالها هم جسته و گریخته وزنه میزدم.ولی نه برای حجم.

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۱۴, ۱۰:۲۷ قبل از ظهر
فوتبال -تکواندو- بسکتبال- والیبال-پینگ پونگ و در نهایت جدی تر از همه بدنسازی رو دنبال کردم

yasna
۱۳۸۸-۰۶-۱۴, ۱۱:۱۳ قبل از ظهر
من 1.5 سال تكواندو، 5 سال واليبال و الانم كه ايروبيك

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۶-۱۴, ۰۲:۲۵ بعد از ظهر
من هم مثل همه از فوتبال شروع كردم، بعد پينگ پنگ، تنيس و الان هم 12 ساله كه اگر وقت كنم فقط بدنسازي كار مي كنم.

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۱۴, ۰۴:۳۱ بعد از ظهر
منم اول فوتبال شطرنج و الانم پرورش اندام.

eshaghgh
۱۳۸۸-۰۶-۱۵, ۰۴:۰۶ بعد از ظهر
سلام
من هم اول به فوتبال علاقه مند شدم و بعد عاشق تنیس روی میز شدم به طوری که شب ها خواب تنیس روی میز میدیدم واقعا عاشق این ورزش بودم ولی نبود امکانات و سالن در شهرستان ما نتونستم در این رشته فعالیت کنم و الان هم حدود ده ماه بدنسازی کار میکنم و عاشق ان هستم

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۱-۱۲, ۱۲:۲۵ قبل از ظهر
دیدم تاپیک جالبی بود گفتم از آرشیو بکشمش بیرون !!! (تاکنون به چه ورزشهایی روی اوردید؟ ) (http://forum.bodybuilder.showthread.php?468-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%28%D8%AA%D8%A7%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%A8%D9%87-%DA%86%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%9F-%29/page4)

من اولین ورزشی که انجام دادم کاراته بود ... اولین ورزشی که به صورت جدی اون رو انجام دادم کیوکوشین کاراته بود . از اول دبیرستان تا اوایل پیش دانشگاهی ... همراه با بعضی حرکات پایه بدنسازی .
بعد از اون یه سال کنار گذاشتمش و بعد کنکور رفتم سراغ بدنسازی ... و تا الانم و به صورت پیوسته دارم بدنسازی کار میکنم علتشم اینه که خیلی با روحیاتم کارسازه .

m1982
۱۳۸۹-۱۱-۱۲, ۰۸:۵۷ قبل از ظهر
من اولين ورزشي كه انجام دادم كاراته بود اونم به خاطر اينكه معلم پرورشي مون من رو برد چون خودش مربي كارته بود .
بعد به جودو رو آوردم كار كردم تا انتخابي تيم ملي و اين ورزش رو هم به دليل بعضي مسايل ولش كردم .
از سال 80 تاكنون بدنسازي كار مي كنم نه به صورت حرفه اي در حد يك آماتور بدنسازي رشته اي بود كه من رو مجذوب خودش كرد اگه يه روز نرم باشگاه ديونه ميشم .

3tare
۱۳۸۹-۱۱-۱۲, ۱۰:۲۰ قبل از ظهر
من همیشه دلم میخواسته یه ورزش رزمی کار کنم. اما تا الان که نشده :خجالت:
اولین ورزشی که کار کردم تنیس روی میز بود چون تو خونه هم داشیم. هنوزم بازی میکنم.
بعد والیبال کار کردم که خیلی علاقه نداشتم ولش کردم.
بعدشم بسکتبال که عشقم بود. اما به دلایلی مجبور به ترکش شدم.
بعدشم شطرنج رو دوست داشتم برم سمتش! و رفتم! اما موقع بازی حواسم همه جا بود الا به بازی. تمرکز صفررررر. ولش کردم.
بدنسازی هم دلم میخواد برم سمتش. مخصوصا از اون موقع که فعالیم تو سایت شروع شده! اما میگن اگه ولش کنی هیکلت داغون میشه!!!! میترسم برم سمتش!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۱۲, ۱۰:۳۴ قبل از ظهر
نه بابا داغون نمیشه
بعدشم خب چرا ولش کنی؟
ادامه بده

3tare
۱۳۸۹-۱۱-۱۲, ۱۰:۴۶ قبل از ظهر
نه بابا داغون نمیشه
بعدشم خب چرا ولش کنی؟
ادامه بده

بالاخره شاید شرایطی پیش بیاد که مجبور بشم ولش کنم...
مثلا ورزش های دیگه رو ول کردم اتفاق خاصی نیفتاد... اما اگه واقعا صحت داشته بشه که هیکلم خراب بشه، ریسک نمیکنم...
چون چند نفر رو خودم دیدم! در ضمن یه دکتری هم تو روزنامه گفته بود!! :نمیبینم:
خب ترس داره والا آقای کسایی...

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۱-۱۲, ۰۴:۲۱ بعد از ظهر
این حرف در مورد آقا پسرهایی صدق میکنه که به امید یه هیکل افسانه ای میرن بدنسازی و مثل گاو غذا میخورن ! بعد یه مدت میبینن نه تنها چیزی نشدن تازه یه شکم بزرگ هم صاحب شدن ! واسه همین بدنسازی رو ترک میکنن اما بار مثل قبل مثل گاور میخورن !

amir26
۱۳۸۹-۱۱-۱۲, ۱۰:۵۲ بعد از ظهر
خوب من از همتون حرفه ای ترم !!!
هیچ ورزشی نکردم غیر از اینکه حدود دو سال پیش تو آئینه یهو دیدم خودمو نمیشناسم.یه شکم بزرگ و قوز و اینا....
بعد رفتم باشگاه ثبت نام کردم و خداروشکر تا الان از اون قیافه وحشتناک دراومدم دیگه.106 به 83 کیلو.
نتیجه تا الان فقط بدنسازی کار کردم اونهم حدود دوسال
خسته نباشم واقعا :نمیبینم:

پرند
۱۳۸۹-۱۱-۱۳, ۱۱:۵۶ قبل از ظهر
منم اول با زنگ ورزش شروع کردم که همه کاری می کردیم!! قبلشم توی کوچه میدویدیم و ورزشهای همگانی انجام میدادیم،دوسالی بسکتبال و چون آسم ورزش داشتم و کسی نفهمید و پاهام به شدت درد میگرفت رفتم سمت ایروبیک یه پنج سالی ایروبیک و شنا،بعدشم بهترین و اساسی ترین ورزش زندگیم،یعنی بدنسازی...
هر کی میگه اگه ورزش رو ول کنی بی ریخت میشی درست میگه!
هر موقعی که یه وقفه افتاد(بین بدنسازیم هیچوقت وقفه نیوفتاده!) و ورزش رو به هر دلیلی ول کردم بعد از یه مدت کوتاه بی ریخت شدم،دوست نداشتم جلوی ایینه قدی خودمو ببینم،نباید از اون تیپ آدمایی باشی که با لباس و گن و شلوارک تنگ و هزار کوفت ایراداشونو میپوشونن،توی یه مجله خوندم که زیر چربی ها و بی قوارگی های هر آدم چاقی یه آدم خوش هیکل وجود داره،کم هستن کسانی که بصورت ژنتیکی انحناهای بجا و خوبی دارن،توی باشگاه بعضی وقتا خانومایی هستن که مدتهاست دارن ایروبیک کار میکنن،چربی هاشون آب شده و پاهای فوق العاده لاغرشون به یه لگن بزرگ(استخوناش بزرگه) چسبیده،بالاتنه رو هم که دیگه نگو...
بدنسازی باعث میشه ماهیچه ها شکل زیبایی به هیکل بدن و میتونی واسه بخشهای مختلف بدنت اگه نواقصی داره حرکت اصلاحی انجام بدی...
مثلا هیکل من مثل اکثر خانوما بصورت ژنتیکی گلابیه،اوایل خیلی روی این قضیه تمرکز کردم و جوری شد که الان مدتیه دارم پایین تنه کار میکنم که بتونم ماهیچه هاشو بهتر کنم و موفقم شدم و هیچکس نمیدونه من بصورت ژنتیکی گلابی بودم!!
پس با وجود این همه مزایا باید خیلی بی انصاف باشیم که از چنین ورزش زیبایی بترسیم،اما من همیشه گفتم و معتقدم که بدنسازی نیاز به کمی هوش داره،و هردمبیلی نیست باید در مورد تغذیه،عضلات،ساعت های ورزش و استراحت،برنامه تمرینی و همه چیز مطالعه و تجربه داشته باشی،نمیتونی یه توپ بندازی جلوت و بهش لقد بزنی و آخرشم ادعا کنی که ورزشکاری!!
اگه اصولی ورزش کنی و با دارو دوروزه ره صد ساله طی نکنی بهت قول میدم اگه زمانی بدنسازی رو ول کردی از الان بدون ورزشت بدتر نخواهی شد!!(منظورم تو نیستی ستی جون تو که ماهی):بوس:

*f*
۱۳۸۹-۱۱-۱۵, ۱۱:۵۲ قبل از ظهر
من فقط چند سال پيشا كمي بستكبال كار كردم :لبخند: از واليبال هم خيلي بدم مياد زمان مدرسه هم عاشق وسط بازي بودم :پوزخند: ......... الان هم دوس دارم برم كاراته ياد بگيرم چون بدرد ميخوره ............
بابا پرند گلابي :نمیبینم: يه خانومه چاق از آشناهامون ميگفت من باربي چاقه ام !

پرند
۱۳۸۹-۱۱-۱۵, ۱۲:۰۰ بعد از ظهر
من که باربی دوست ندارم و هر وقت فشن میبینم حالم بد میشه به قول دوستم دهن سگ آب میوفته از دیدنشون،نمیدونم کی دوست داره و میپسند،اما من یه هیکل متناسب رو دوست دارم نه دو تا استخون دراز بی جون رنگ پریده رو!!

eiman
۱۳۸۹-۱۱-۱۵, ۱۲:۳۲ بعد از ظهر
منم مثل اکثر پسر بچه ها از فوتبال تو کوچه پس کوچه ها شروع کردم.بعد کلاس چهارم ابتدایی بودم برای دهه فجر مسابقه تنیس روی میز گذاشتند خیلی خوشم اومد و ادامه دادم من تا زمان دانشگاه تو هیچ مسابقه ای شرکت نکردم ولی نفر دوم تهران رو سال 78 بردم.در کنار پینگ پونگ ورزشهای رزمی مثل کاراته (شیتوریو)یوگا کار کردم بعد از قبولی دانشگاه کونگفو و یوگا ادامه داشت صبحها بعد از نماز میرفتم سالن دانشگاه یوگا کار میکردم چون همراه نداشتم ول کردم و بدنسازی رو شروع کردم به مدت دو سال جسته گریخته کار کردم روزهای فرد کونگفو وروزهای زوج بدنسازی و ووشو دانشگاه رو که نیمه تمام رها کردم رفتم خدمت اجباری اونجا چند ماهیی بدنسازی کار کردم ولی چون سرباز بودم وقت نمیکردم بدبختی من دژبان بودم.دیگه رفتم بسمت اضافه وزن و غیره تا 9 ماهپیش که یک تلنگری خورد به گوشم وبدنسازی رو شروع کردم با امکاناتی که من داشتم خیلی از پیشرفتم راضی هستم وامید وارم هیچوقت دیگه ورزش رو بیخیال نشم فقط من از سنگین شدن میترسم الان وزنم 95 هست.

dashul_khan
۱۳۸۹-۱۱-۱۶, ۰۲:۴۲ بعد از ظهر
اول از همه ورزشو با نانچیکو شروع کردم:پوزخند:
بعد که بزرگتر شدم رفتم سراغ بدن سازی بعد یه مدت ولش کردم و رفتن کیک بوکسینگ و بعد از اون هم رفتم سراغ فول کنتاکت و موی تای تا چند سال بعد که با سبک نین جوتسو (نینجا) آشنا شدم (حدود 5 سال پیش فکر کنم) و تا الان هم ادامش دادم و تا بتونم ادامه خواهم داد و الان یک سال و نیم هست که در کنار رشته اصلیم بدن سازی هم کار میکنم....