PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگر 1 مليون پول داشتم ............

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۴, ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
اگر يك مليون پول داشتم ..............
حتما تا به حال بار ها اين جمله را از زبان كسان زيادي شنيده ايد كه گفته اگر مثلا يك مليون تومان پول داشتم قهرمان جهان ميشدم و يا قهرمان كشور مي شدم و يا هزاران حرف ديگر .
جالب اينجاست كه اكثر اين كساني كه اينگونه صحبت ميكنند تاب و توان يك جلسه تمرين پا را ندارند و يا حداقل طاقت 10 روز رژيم مسابقه اي ندارند .
چندي پيش بود كه در باشگاه خودمان صحبت با يكي از دوستان بود ( البته من باشگاه ندارم . باشگاهي كه توش كار ميكنم منظورمه ) اين دوست ما كه الحق بالاتنه بسيار خوبي هم داشت و سابقه تمريني 2 سال مي گفت كه اگر من 2 مليون داشتم قهرمان جهان ميشدم . رفتم باش صحبت كردم و گفم عزيز من تو اگر 100 مليون هم داشتي قهرمان منطقه نميشدي چه برسه به قهرمان جهان و .......
ناراحت شد و از من گلگي كرد و گفت روي چه حساب اين حرف را ميزني ؟
گفتم اعصابم خورد شده وقتي ميبينم كه زحمت عزيزان قهرمان همچون علي تبريزي و بيت الله عباس پور را اينگونه ساده ميبيني .
گفت خوب همينه اونها با پول به اينجا رسيده اند .
من هم كه از همه وضع و حال اين دو قهرمان ارزنده با خبر بودم سريعا به اين دوست جواب دادم كه عزيز من بيت الله كه ميگي خودش خانه پدريشو براي اولين مسابقه اش فروخت . در يكي از روستاهاي اطراف كرج زندگي ميكرد . اصليتش هم بچه بيجار هستش .
علي تبريزي هم كه ميبيني بچه مشهد هست براي اولين مسابقه اش كاري كرد كه درست نيست بگم چون شايد راضي نباشد اما از كار بيت الله عباسپور خيلي سخت تر بود .
حالا دوست عزيزم آيا تو حاضري اين كارها را كني ؟
گفت آره
همونجا بهش توپيدم گفتم تو طاقت يك روز تمرين پا را نداري و براي خوشتيپي تمرين ميكني آنوقت چه طور به خودت اجازه مي دهي كه ارزش كار اين عزيزان را پايين بياري ؟
اين را كه گفتم در خودش رفت و باز هم با پرورويي گفت خوب اگه براي خوش تيپي كار ميكنم مال اين هستش كه پول مسابقه ندارم .
من هم بهش گفتم بيا من براي مسابقا بهمن ماه آمادت ميكنم اما بايد تضمين كني كه در كشور اول ميشي . گفت باشه .
دوستان خدا شاهد است كه يك هفته بيشتر نتوانست رژيم را تحمل كند و پشيمان برگشت و گفت آقا پيمان درست ميگفتي واقعا اين ورزش كار هر كس نيست و به پول نيست بلكه به جربزه طرف بستگي دارد .
دوستان عزيزم تو رو خدا نا اميد نشويد و فكر نكنيد قهرمانان كشورمان پولدار بوده اند .
من با اكثر اين قهرمانان در ارتباطم و داستان زندگي خيلي از آنها را ميدانم كه با هزار بدبختي و وام و قرض به اينجا رسيده اند .
چاكر همه شما دوستان گلم هستم و اميدوارم روزي برسد كه همه ما براي اين قهرمانان ارزش قائل شويم تا قريبه ها هم براي ما ارزش قائل شوند .
به اميد روزي كه پرورش اندام به جايگاه واقعي خودش (سلطان تمام رشته هاي ورزشي ) برسد .

Mohsen
۱۳۸۷-۰۹-۰۴, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
خیلی باحال بود ایول
منم از این ادم ها زیاد دیدم...من حتی ادمی دیدم که کریستالی خراب بوده بعد میگه: ای بابا اگر منم کارهای اون را میکردم مثل اون ها میشدم!!!(البته این را بگم اصلا حرف چنین ادمی ارزش نداره!)
اینها فقط یک اعتماد به نفس کاذب هستش وبس!

bodybuilder
۱۳۸۷-۰۹-۰۵, ۰۱:۰۰ قبل از ظهر
خیلی ها هم هستند که اصلا از این رشته سر در نمیارند تا یه نفر هیکلی رو تو خیابان میبینند هی میگند که ای بابا این هورمونی این آمپولیه....
البته پول هم یک قسمتی از این ورزشه...
ولی اصل موفقیت در سختی و تلاش و پشتکاره...

shahi
۱۳۸۷-۰۹-۰۵, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر
خیلی ها هم هستند که اصلا از این رشته سر در نمیارند تا یه نفر هیکلی رو تو خیابان میبینند هی میگند که ای بابا این هورمونی این آمپولیه....
البته پول هم یک قسمتی از این ورزشه...
ولی اصل موفقیت در سختی و تلاش و پشتکاره...

واقعا اعصابه ادم خورد میشه ان حرفا رو می شنوه استاد تربیت بدنی ما هم همین جوری حرف می زد می گه اینا امپولی فلانن فلانن کلم دود می کرد می رفت که بگیرمش خفش کنم ولی خوب استاد بود دیگه

H I R B O D
۱۳۸۷-۰۹-۰۶, ۱۰:۱۵ قبل از ظهر
از این موارد زیاد برخورد داشتم ... به نظر من اگه آدم بخواد به اینطور حرفهای بی ارزش اهمیت بده ارزش کار خودش رو پایین آورده

همین چند روز پیش توی خیابون راه میرفتم .. چندتا از جوونایی که میشناسمشون و سلام علیک داریم دور هم ایستاده بودند که یکی مثلا پچ پچ کرد که اگه 1 سال تمرین کنم ( یارو هنوز دستش به وزنه نخورده) اینطوری میشم .... یکی از بچه ها که فهمید من متوجه شدم خندید و گقت آقای فلانی : میدونی چی میگه؟!!! .... فقط یه لبخند بهش زدم و رد شدم

تازه بعضی وقتا به دلیل کمبود فرهنگ پا رو از این هم فراتر میگذارند
خانمی میان سال که با دو فرزندش از روبرو می امد به دو متر که رسید به دختر خانمش گفت این ناندرلونیه .... خیلی حالم گرفته شد ... آخه تا اون روز اصلا از هورمون استفاده نکرده بودم
قضیه رو به شکل مسئله خنده دار برای یکی از دوستان که تعریف کردم .... گفت : خوب بیچاره ها حق دارند .. چشم که باز کردند پدری بالای سرشون بوده که لابد مفنگی بوده و شلوار مبارک رو به زور بالا میکشده ... دست راست چپ رو نشناخته شوهرشون میدن به یک مثل پدرشون ..... پس بدن سالم و ورزشکار در نظرشون غیرعادی و نشدنیه

دياكو
۱۳۸۷-۰۹-۰۶, ۰۳:۰۳ بعد از ظهر
اي بابابيخيال اينا حاليشون نيست بيت ا... باشگاه مامياد من ديدمش خيلي نازه بدنش واقعا زحمت كشيده اينا خودشون داغونن حسودي ميكنن به منم زياد تو دانشگاه از اين چيزا گفتن ولي تمام دخترا با هيكلاي كنده مثله شماها و خودم حال ميكنن دمتون گرم

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۹-۰۶, ۰۸:۳۷ بعد از ظهر
هزار نكته باريكتر زموي اينجاست

*f*
۱۳۸۹-۰۷-۲۳, ۰۸:۰۵ بعد از ظهر
همه رو لباس ميخرم :لبخند: زياد كه باش نميشه كاري كرد

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۷-۲۳, ۰۹:۳۰ بعد از ظهر
عجیبه لیلی خانوم چه تایپیک هایی رو شما باز می کنی من اصلاً از وجود همچین تایپیک هایی اطلاع نداشتم .
واقعاً دستت درد نکنه

*f*
۱۳۸۹-۰۷-۲۴, ۰۸:۳۷ بعد از ظهر
عجیبه لیلی خانوم چه تایپیک هایی رو شما باز می کنی من اصلاً از وجود همچین تایپیک هایی اطلاع نداشتم .
واقعاً دستت درد نکنه

گفتم تايپيكهای قديمی بيان بالا :پوزخند:

eiman
۱۳۸۹-۰۷-۲۴, ۰۹:۲۱ بعد از ظهر
تا بنزین ازادتر از این نشده میرفتم یک تانکر میخریدم و بقیشم بنزین میریختم توش :خنده:

3tare
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۰۳:۲۰ بعد از ظهر
اگه یه میلیون داشتم مطمئنا همشو لباس و کیف و کفش میخریدم...

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۰۵:۳۶ بعد از ظهر
آخه یه میلیونم پوله؟اگه یه میلیون دولار داشتم یا یه میلیون درهم...اه بازم هیچی میدادم ستاره

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۰۶:۴۲ بعد از ظهر
اگه یه میلیون داشتم یه موتور میخریدم میزاشتم زیر پام !

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۱۰:۰۹ بعد از ظهر
یه نگاهی به سی دی راز بنداز...
اینجوری که تو داری موتور موتور میکنی که داری کل قانون جاذبه رو میبری زیر سوال!!
اما باشه اگه یه میلیون داشتم میدادم به تو که یه موتور دومیلیونی بخری بری عزیز دلت رو برسونی:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
من همین چند وقت پیش 1 تومن دادم به یکی از رفقا باهاش یه کلوپ پلی استیشن زد
سودشم شریکی
بهترین کاره

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
بابا میلیونر!!
اینجا مال اونایی هست که یه میلیون ندارن،نه اونایی که یه میلیون دارن و سودشو میگیرن:معترض:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
اهان
خب الان ندارم دیگه.....الان اگه داشتم میدادم یکی دیگه باهاش باقالی و لبو فروشی بزنه
بازم سودشو شریک میشدم
شغلای اینطوری درامد خوبی داره....جدی میگم

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
یه نگاهی به سی دی راز بنداز...
اینجوری که تو داری موتور موتور میکنی که داری کل قانون جاذبه رو میبری زیر سوال!!
اما باشه اگه یه میلیون داشتم میدادم به تو که یه موتور دومیلیونی بخری بری عزیز دلت رو برسونی
آخ قربون دستت ! به تو میگن یه دوست واقعی ! آخ فکرش رو بکن عزیز دل رو با موتور برسونم ! مخصوصا هم بد میرونم که محکم بهم بچسبه :خنده:

3tare
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۱۱:۵۴ بعد از ظهر
اهان
خب الان ندارم دیگه.....الان اگه داشتم میدادم یکی دیگه باهاش باقالی و لبو فروشی بزنه
بازم سودشو شریک میشدم
شغلای اینطوری درامد خوبی داره....جدی میگم

من متحول شدم! اگه یه میلیون داشتم کیف و کفش و لباس نمیخریدم! (جدی نگیرید :چشمک: )
آقای کسایی به محض اینکه یه میلیون اومد دستتون، من حاضرم تو باقالی فروشی و لبو فروشی باهاتون شریک بشم :پوزخند:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۱۰:۲۸ بعد از ظهر
من متحول شدم! اگه یه میلیون داشتم کیف و کفش و لباس نمیخریدم! (جدی نگیرید :چشمک: )
آقای کسایی به محض اینکه یه میلیون اومد دستتون، من حاضرم تو باقالی فروشی و لبو فروشی باهاتون شریک بشم :پوزخند:
بزن تو کار فلافل از نوع کنجدی،هم کلاس داره هم مجبور نیستیم سر خیابون هاپولرز بزنیم!!
آخه کدوم پرده ای رو دیدی که وقتی پنجره بازه و باد میاد بندری نزنه؟حرفا میزنی

3tare
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۱۱:۴۶ بعد از ظهر
من الان اگه 1 میلیون پول داشتم، یه گوشی برا خودم میخریدم تا سقف 500-600 تومن. و بقیه شم لباس و این حرفا :پوزخند:

atefe
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۱۲:۰۹ قبل از ظهر
من اگه یه میلیون پول داشتم :متفکر:

یه موتور کولر دار :خنده:میخریدم که نخوام برا تاکسی سه قرن منتظر باشم تو این هوای نفس بر.

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۰۱:۱۲ قبل از ظهر
اگه 1 ملیون همین الان بدن دستم فردا صبح اول وقت به حساب کمیته امداد واریز میکنم
بسوزه پدر فداکاری و کار خیر :پوزخند:

atefe
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۰۱:۱۶ قبل از ظهر
اگه 1 ملیون همین الان بدن دستم فردا صبح اول وقت به حساب کمیته امداد واریز میکنم
بسوزه پدر فداکاری و کار خیر :پوزخند:

حجت تو حیفی
این کارا میکنی بهت میگن شهید زنده :ناراحت:

faezeh
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۰۱:۱۷ قبل از ظهر
آخییییی این آقا حجت چه آدمی بوده ما نمیدونستیم :پوزخند:
1 میلیونه منم بدین میخوام بدم ببره واریز کنه به حساب کمیته امداد :صلح:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۰۱:۲۱ قبل از ظهر
آخییییی این آقا حجت چه آدمی بوده ما نمیدونستیم :پوزخند:
1 میلیونه منم بدین میخوام بدم ببره واریز کنه به حساب کمیته امداد :صلح:
واقعا نمیدونستید ؟؟ :پوزخند:
راست میگه ، عاطفه تو هم 1 ملیونتو بده . بچه ها همه روی هم کنید بدید من یهویی بدیم کمیته امداد ، نیازمندا غافلگیر بشن :پوزخند:
دارم عضو پیشرفته هم میشم استرس دارم ، آخه چرا منو تو این موقعیت قرار میدید که پست بدم عضو پیشرفته بشم :خنده:

orkideh
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۰۲:۴۱ قبل از ظهر
من اگه 1 میلیون پول داشتم یه راست میرفتم قنادی...:چشمک:

atefe
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۰۹:۰۰ قبل از ظهر
واقعا نمیدونستید ؟؟ :پوزخند:
راست میگه ، عاطفه تو هم 1 ملیونتو بده . بچه ها همه روی هم کنید بدید من یهویی بدیم کمیته امداد ، نیازمندا غافلگیر بشن :پوزخند:
دارم عضو پیشرفته هم میشم استرس دارم ، آخه چرا منو تو این موقعیت قرار میدید که پست بدم عضو پیشرفته بشم :خنده:

یعنی باز گرما و عرق و شرجی و ... :نمیبینم:
بسوزه پدر حس مسئولیت . پول منم بردار . :تشویق:

ایول حجت . اصلا به این نکته که نزدیک بنفش شدنی دقت نکرده بودم :جشن:

ماسل
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۱۲:۵۰ بعد از ظهر
اگه یه تومن داشتم،یه دوره توپ بر میداشتم.:منتظر:

من اگه 1 میلیون پول داشتم یه راست میرفتم قنادی...:چشمک:

ارکیده، آرزوت با امضات چقدر تضاد داره:پوزخند:

3tare
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۰۲:۱۸ بعد از ظهر
ماسل راس میگه ها! ارکیده امضات و حرفت چقد تضاد داره... یه رنگ باش آبجی :خنده:
.
.
.
منکه عمرا یه قرون کمک کمیته امداد کنم!
اگه بخوام خرج نیازمندی بکنم، خودم میرم کمک میکنم. حداقل مطمئنم به دستشون میرسه :لبخند:

love4ever
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۰۲:۲۰ بعد از ظهر
ماسل جون منم میخواستم بگم ارکیده تو امضاش گفته چیکار کنم لاغر بشم از این ور میخواد بره قنادی همشو بخوره!!!!
خب من اگه یه میلیون داشتم همشو خرج میکردم
اول میرفتم از مولوی یه دست لباس ناز زرنگی با کتونی زرنگی اورژینال می گرفتم و بعش با بقیش یه گوشی میگرفتم

orkideh
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۰۲:۳۵ بعد از ظهر
حتما باید خالی می بستم می گفتم میرم می دم کمیته امداد امام خمینی قدس سره شریف و العظم:نمیبینم:
خوب یه راست میرفتم قنادی شیرینی میخریدم ..ولی نه برای خودم...برای رویا دوستم...چون قند خونش همیشه پایینه و ضعف داره ...همش زیرسُرم تو درمانگاهه(من که بهش شک کردم)
چرا این قدر زود ادمو قضاوت میکنید:ناراحت:
تازشم حرف دلم با ارزوم و امضام یکیه :بوس:

milad_70
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۰۴:۴۱ بعد از ظهر
اگه یه میلیون داشتم همشو میدادم وی ابتیموم تقریبا 25 کیلویی میشد:کف کرده: