PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من عاشق پرورش اندام هستم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۲, ۰۱:۲۵ قبل از ظهر
تا به حال آيا اين جمله را به زبان آورده ايد كه من عاشق پرورش اندام هستم ؟؟؟؟
100% بارها شده كه اين جمله را شنيده ايد يا شايد هم بار ها اين جمله را به زبان آورده باشيد .
آيا تا به حال به اين فكر كرده ايد كه آيا واقعا عاشق اين رشته هستيد يا فقط زباني ميتوانيد اين حرف را بزنيد ؟
فرق حرف با عمل بسيار است .
تعداد زيادي از افراد را ميبينيم كه مي گويند من عاشق اين رشته هستم اما تاب و توان تمرينات پا را ندارند و از انجام تمرينات پا فرار ميكنند .
به راستي كه اگر كسي عاشق اين رشته باشد براي اين رشته چه كار هايي كه انجام نمي دهد .
عشق يعني چه ؟
فيلم تايتانيك يا فيلم هاي امسال آن را زياد ديده ايم .
عشق يعني ديوانگي محض
پس كسي كه مي گويد من عاشق اين رشته هستم بايد ديوانه اين رشته باشد .
آيا كسي كه عاشق اين رشته است مي تواند موفق باشد يا كسي كه عاشق اين رشته نيست؟
به طور حتم كسي كه عاشق است .
چرا كه از همه چيز خود براي رسيدن به معشوق خود كه در اينجا قهرماني معشوق است مي گذرد .
من خودم را عاشق اين رشته مي دانم چون از همه چيزم گذشتم .
از درسم . از پولم . از تفريحم و از خيلي چيزهاي ديگر .
فرق بيت الله عباس پور با من در چيست ؟؟؟؟؟؟
چرا او قهرمان جهان است و من نيستم ؟؟؟؟؟
خيلي ها به اين سوال اينگونه پاسخ ميدهند كه او پول داشته و من ندارم .
اما فرق ما در چيز ديگري است .
در ميزان عشق ما به اين رشته .
بله درست حدس زديد . من عشقم به اين رشته بسيار كمتر از بيت الله عباسپور است براي همين او قهرمان جهان است و من هيچ نيستم .
چرا ؟ چه عشقي ؟ چه دليلي براي اين حرف است ؟
بيت الله عباس پور براي رسيدن به قهرماني خانه خود كه سرپناهش بود را فروخت . البته خانه پدريش را . آيا من وجود اين كار را دارم ؟
نه
100% ندارم .
بيت الله اولين بار در سال 2003 قهرمان جهان شد و ما همه بايد به او افتخار كنيم .
ايا ما هم وجود او را داريم ؟
اگر وجودش را داشتيم .....................
اما حيف كه هيچ وقت عاشق نيستيم
شايد بگوييد اين كار ديوانگي است .
بله . درسته . اين كه انسان خانه اش را براي مسابقه اي كه نتيجه اش مشخص نيست بفروشد ديوانگي است . اما عشق=ديوانگي
پس هرگز اسم خود را عاشق اين رشته نگذاريم .
حال خوب است بدانيد كه ميزان عشق حرفه اي هايي مثل جي كاتلر و ..... به اين رشته چه قدر است .
5 سال پيش كه هنوز روني كلمن قهرمان مستر المپيا بود . محققان به منظور اين كه بدانند حرفه اي ها چه قدر عاشق ورزششان هستند دست به تحقيقي زدند .
تحقيق اينگونه بود كه به حرفه اي ها ميگفتند دارويي داريم كه اگر استفاده كنيد 100% و بدون شك قهرمان مستر المپيا ميشويد ولي 5 سال بعد ميميريد .
جالب است بدانيد كه تمام حرفه اي ها به اتفاق گفته بودند كه اين دارو را مي خواهيم و حاضريم هر مبلغي باشد بپردازيم .
اميدوارم فرق بين تفكر حرفه اي و ما را كاملا درك كرده باشيد .
حال خودتان به اين سوال پاسخ دهيد .
آيا هنوز هم مي گوييد عاشق اين رشته هستيد ؟
براي رسيدن به قهرماني در اين رشته از چه چيزهايي ميگذريد ؟
خواهشمندم به اين دو سوال همگي پاسخ دهيد .

pesar aram
۱۳۸۷-۰۹-۱۲, ۰۸:۳۶ قبل از ظهر
البته دور از جوون آقا پیمان ، بعضی از بدنساز ها دوره های مرگ آوری رو می رند ، که می دونند تا چند سال دیگه هم تو مسابقات استانی هم مقامی نمی ارند . باز هم دوره شو می رند ، که این دیوانگی محض هست .

H I R B O D
۱۳۸۷-۰۹-۱۲, ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
درسته میزان علاقه افراد به این رشته ورزشی متفاوته
اما من اسم چیزی رو که شما در مورد حرفه ای ها عنوان کردی عشق به بدنسازی نمیگذارم .... خیلی چیزهای دیگه میتونه دخیل باشه .... جاه طلبی ، کمبود اعتماد به نفس ( که با تلاش میشه مستر شد ) وووو

اما کسی مثل بیت الله عباسپور که خونه پدری رو خرج میکنه برای مسابقه که نمیدونه موفق میشه یا نه .... این عشقه ... عشق و اعتماد به نفس

Mohsen
۱۳۸۷-۰۹-۱۲, ۰۳:۲۲ بعد از ظهر
پیمان جان گفتی که بیت ا... موفق شده و شما هیچی.از حق نگذریم شما هم خدایی خیلی موفق بودی ولی شاید بشه اینگونه گفت که عشقت با بیت ا... قابل مقایسه نیست

نه خدایی من عاشق نیستم!(یعنی در مقابل این چیزهایی که شما گفتین واقعا این مقدار را نمیشه گفت عشق)

تاجایی که بتونم از چیزهایی میگذرم ولی نه هر چیزی!

saeids
۱۳۸۷-۰۹-۱۳, ۱۰:۳۹ بعد از ظهر
من از 9 سالگی بدنسازی شروع کردم اما مربی گفت قدت میسوزه و .... منه هم که علمی درباره بدنسازی نداشتم نرفتم وگرنه تا حالا 1 قهرمان عجوبه ای شده بودم.....
این ایران که قهرمانی جهانی هم بگیری توف تو صورتت نمیندازه ایا این کارها عشق ادم رو از بین نمیبره؟
ایا ما ایرانیها میتونیم زندگیمونو بفروشیم قهرمانی بگیریم که بعدش اواره خیابونا بشیم بعد بریم 1 طرح هندا بخریم بریم پیک موتوری که از گشنگی نمیریم؟ که چی {{افتخارش واسه ناصر پور علی فرد}} {{ بد بختیش ماله ما }}
بدنسازی تا اندازه ای که دستمونو جلوی کسی دراز نکونیم.
من از طرف کل دوستان سایت بهتون میگم اقا پیمان {{ اگه واسه دنیا یکی هستی واسه ماها 1 دنیایی هستی }}

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۹-۱۴, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
دوست من آقا سعید باور کن چه قهرمان بشیم و چه نشیم هیشکی ککش هم نمیگزه....انگار نه انگار این رشته هم هست ...ولی تو رشته های دیگه چرا ...یارو فوتبالیسته ....زده خواهر مادر یه خبرنگار بدبخت رو بهم پیوند داده کسی خیالیش نیست...تازه خبرنگاره داره محکوم میشه..یارو پررو پررو میگه من نبودم حالا اگه کسی دیده بجهنم مهم اینه که من میگم نه اون چیزی که مردم میگن...آخه من ستاره ام نه مردم...من میلیارد میلیارد از پول بی زبون این مملکت رو میگیرم نه اون خبرنگار بدبخت ....ولی حالا شما ببینید اگه تو مسابقات قویترین مردان ایران یکی از بچه های مردان آهنین با یه خبرنگار یا با مجری برنامه بلند صحبت کنه از فردا سیل تهمتها و دشنامها و چه و چه سرازیر میشه که آقا اینا بخاطر مصرف دارو تعادل روحی ندارن ...اینا مغرورن ...اینا فلانن.....مطمئن باش این 2 مدالی که این دو بزرگوار اخیراً واسه ایران عزیز اوردن خیلی از مردم هیچ وقت متوجه نشدن و هیچوقت هم متوجه نخواهند شد...

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۴, ۰۱:۴۳ بعد از ظهر
بله كاملا حرف شما صحيح هستش .
اين آقاي فرزاد موسي خواني پارسال قويترين مردان جهان شركت كردند و اول هم شدند .
ماريوس را گرفت .
همين نفري كه امسال اول شد را گرفت .
اما يك بار اخبار بيشتر نگفت .
روزنامه ها هم فقط يك بتر نوشتند .
من نميدونم چرا ما اينطور بايد باشيم ؟
چرا اين ورزش هاي درست و حسابي بايد انقدر مظلوم باشد .
به خدا پارسال همين طرفداران فوتبال زدن چشم بچه مردم را از حدقه دراوردند .
توي مسابقه فلان اين آقاي سرباز بيچاره چشمان خود را از دست داد .
اگر همين اتفاق توي سالن پرورش اندام ميافتاد چه ميكردند ؟
خودتان بگوييد .
هر بار مسابقه فوتبال پر سپوليس و يا استقلال هست كلي خسارت به شركت واحد ميزنند و اگر همين اتفاق بعد از يك مسابقه پرورش اندام بيافتد چه ميگويند ؟
اگر همين فحش هايي كه در استاديوم فوتبال به خواهر و مادر خود ميدهند در يك مسابقه پرورش اندام بدهند به نظرتان در نشزيات چه مينويسند ؟؟؟
واقعا من خودم يك ريال از اين رشته پولي به دست نياوردم ولي براي اين رشته زحمت ميكشم و خيلي ها را ديدم كه واقعا عاشقانه اين ورزش را دنبال ميكنند بدون حتي يك ريال .
ما مليون ها تومان پول را بهخاطر عشق به اين رشته خرج خود ميكنيم ولي آقاي شفيعي مياد توي محاسبه با بيت الله عباسپور در برنامه اي كه داره به صورت مستقيم پخش ميشه از بيت الله ميپرسه آقاي عزيز چرا دارو مصرف ميكنيد ؟
چه دارويي مصرف ميكنيد ؟
عوارضش چيه ؟
به نظر شما قصد اين آقاي شفيعي و اين شفيعي ها كه هيچ چيز از ورزش نميدانند چيه ؟
اگر شما جاي بيت الله و يا علي تبريزي عزيز بوديد ميتوانستيد ريلكس جواب بدهيد ؟
آيا اگر اين سوال را از يك فوتباليست ميپرسيد مي توانست مثل بيت الله با لبخند جواب دهد ؟
حالا خود قضاوت كنيد كه آيا بدنسازان تعادل رواني ندارند يا فوتباليست ها ؟
آيا اگر به يك فوتباليست بگويند به شما حقوقي نميدهيم و حتي پول لباس نميدهيم مي آيد در زمين دنبال توپ بدود ؟
اين عشق است كه شما به خاطر فقط اين رشته اين رشته را بخواهيد نه براي منافعي كه از اين رشته به دست مي آيد يا نه .
شايد خيلي از شما به اين حرف هاي من بخنديد اما واقعيت همين هست .

exploit
۱۳۸۸-۰۳-۰۹, ۰۶:۴۷ بعد از ظهر
هر چه گویم عشق را شرح و بیان
چون به عشق آیم خجل مانم از آن
(مولوی)