PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاظم رجبی قویترین مرد معلول جهان

pesar aram
۱۳۸۷-۱۰-۰۸, ۰۶:۳۱ قبل از ظهر
هورا اسپرت : قوی ترین مرد معلول جهان گفت : تمرینات خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی کشور آغاز کرده و امیدوار است که عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند.

کاظم رجبی دارنده دو مدال پارالمپیک آتن و پکن و قویترین مرد معلول جهان در گفتگو با خبرنگار هورا اسپرت گفت : پیش از این عنوان شده بود که رقابت های قهرمانی کشور در بهمن ماه برگزار می شود اما گویا مسابقات جلو افتاده است. با این اوصاف باید تمرینات خود را افزایش دهم تا به این رقابت ها برسم و نتیجه دلخواه خود را کسب کنم. من دو رقیب جوان و قوی دارم که باید با سعی و تلاش فراوان از سد آنها بگذرم. منصور پورمیرزایی از کرمان و سیامند رحمان از اشنویه رقبای سرسخت من در رقابت های قهرمانی کشور محسوب می شوند.

وی افزود : من اعتقاد دارم ورزشکارانی که در رقابت های قهرمانی کشور شرکت می کنند حتما باید آزمایش دوپینگ بدهند در غیر این صورت کسی چه می داند که کدام ورزشکار پاک است و کدام نه

http://hurrahsport.com/fa_default.asp?rp=m_news.asp&P1N=NewId&P1V=5142