PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوره لووتیروکسین

wilson
۱۳۸۷-۱۰-۱۶, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
دوره لووتیروکسین
3 روز اول 25 میکروگرم -10 روز بعد 50 میکروگرم-10 روز بعد 100 میکروگرم-10 روز بعد 50 میکروگرم -3 روز بعد 25 میکروگرم.
*کل دوره حدود 5 هفته است که اگر از نظر حساسیت دارویی مشکلی نبود می توان تا 6 هفته هم ادامه داد.بعد از آن حداقل باید1 ماه از مصرف این دارو خودداری کرد.
**نکته ی مهم در مصرف این دارو زیاد کردن و کم کردن تدریجی آن در طول دوره و همچنین توجه به حساسیت نسبت به این داروست.
***نمونه ی رایج ایرانی این دارو در داروخانه بصورت قرصهای 100 میکروگرمی است.
****با شکم خالی مصرف کنید.در روزهایی که دوز بالا تر از 25 میکروگرم است آن را در طول روز تقسیم کنید.بدلیل اثر این دارو بر سیستم عصبی بدن و احتمال ایجاد اخلال در خواب قبل از 4 بعد از ظهر مصرف کنید.
نظرتون چیه؟! به نظر من خوبه

سیاوش
۱۳۸۸-۰۳-۱۵, ۰۷:۵۸ بعد از ظهر
فکر کنم این دوره مربوط به لووتیرونین یا همون t3 باشه نه لووتیروکسین یا t4 !
چون دز مصرفی لووتیروکسین حدود 3 برابر بیشتر از لووتیرونین هستش.
نا گفته نماند که با مصرف این قبیل داروها مقداری هم عضله از دست میدهید پس مقدار پروتئینتان را بالا برده و حتی المقدور در دوره کات استرویید استفاده کنید.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۱۵, ۰۸:۲۲ بعد از ظهر
البته اينم بگم كه از نظر من y3 فقط بايد نهايتا 4 هفته مصرف شه . اونم به اين صورت :
هفته اول روزانه يك عدد (25 ميكروگرم ) هفته دوم روزانه دو عدد (50 مكروگرم ) هفته سوم روزانه 3 عدد (75 ميكروگرم) هفته چهارم روزانه 4 عدد (100 ميكروگرم )

anjel
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۱۲:۰۸ قبل از ظهر
سلام به دوستان
یه سوال؟
لووتیروکسین باعث کاهش وزن می شه؟ دوره هاش به چه صورت ؟ چند روزه؟
مسابقات سنگ دارم وقتم کمه:گریه:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۰۱:۰۳ قبل از ظهر
مسابقات سنگ چيه ديگه ؟؟
دوره هاي ليوتيروكسين بهتره بيشتر از 3 هفته طول نكشه و بايد در كنارش سوما هم استفاده شه كه عضلات كمتري از دست بدهيد .